5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Najít mistra Kcaje nebyl zas až tak těžké a byl jsem za to rád. Když jsem ho uviděl, hned mi bylo líp. S úsměvem jsem se s ním vřele uvítal.

Mistře, taky vás zas rád vidím. Jak se vám daří?

To už jsem ho následoval k meditačním polštářům a po jeho vyzvání jsem se také pohodlně usadil. Byla to velice příjemná pozice. Během toho jsem mu ne moc nadšeně potvrdil jeho předpoklad a otázku.

Ano, právě jdu od Rady.

To už však nadhodil moji misi na Gamorru, což se vlastně dalo také čekat. S mistrem už jsme se nepotkali dost dlouho, a tak jsem mu měl určitě co vyprávět. Napadlo mě také, že by mi mohl možná poradit s řešením další mise, která má na Gamorr navázat, a tak jsem si řekl, že bych se ho poté mohl zeptat.

Na Gamorru bylo docela dusno, to je fakt. Ale nakonec jsem z toho přeci jenom vyvázl živý.

Usmál jsem se a pokračoval jsem.

Ono táhnout sebou celou dobu reportérku Holonetových zpráv není zrovna nejlepší nápad, když jde člověk do boje. Někdy je těžký postarat se sám o sebe, natož ještě o někoho dalšího, ale ta to taky zvládla a nevím jestli jste viděl její reportáž, ale řekl bych, že pověsti rytířů Jedi snad moc neuškodila.

Pokrčil jsem s úsměvem rameny, ale neměl jsem dál v úmyslu se reportáží chlubit, protože jsem moc dobře věděl, jak to všechno bylo. Radši jsem plynule navázal a dostal se ke své další misi.

Navíc jsme tam chytli šéfa gangu, co tam dělal problémy a rozvědka z něj dostala nějaké informace. Rada mě teď posílá na Nar Kreetu proklepnout hutta jméne Viro, nevím jestli vám to něco říká. Každopádně mi přijde, že na mě mají así spadeno, když mě posílají kamsi do huttského prostoru na nějakou další bahnitou kouli.

Ušklíbl jsem se a následně jsem dokončil svou myšlenku.

Chtějí po mě, abych co nejrychleji získal nějaké usvědčující důkazy o jeho zapojení do toho bordelu na Gamorru. A tak jsem se vás chtěl, nebyl jste někdy na podobné misi? Nejsem si totiž úplně jistý, jak to mám provést, aby to pro Radu bylo dost rychle. Řekl bych, že nějaké kvalitní přestrojení, falešné doklady a infiltrace by v tomto případě zabrala možná až příliš moc času, na druhou sranu těžko tam můžu přijít a probít se celou jeho pevností až k něčemu, co by toho slimáka usvědčilo..

Začal jsem rozebírat možnosti a doufal jsem, že mi mistr poskytne nějakou radu nebo návod, jak by se dalo s touto misí naložit. Přeci jenom byl mnohem zkušenější a už měl něco za sebou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
S posazením jsi neváhal a jakmile jsi byl usazen v pohodlné pozici, tak jsi začal vyprávět, co se ti přihodilo, jak to probíhalo a co následovalo. Nezdráhal jsi se mluvit i o svém současném úkolu a nakonec jsi to zavedl k tomu, jestli by pro tebe tvůj mistr neměl nějakou dobrou radu nebo návrh, jenž by ti mohl dost věcí usnadnit. Mistr Kcaj se k tomu hned nevyjadřoval a na chvilku se zamyslel nad tvou situací.
Reportáž jsem viděl a byla docela povedená. V tomhle směru jsi určitě nezklamal,
odpověděl nejprve na tu jednodušší otázku, než se rozhodl přejít k těm závažnějším.
Na Nar Kreetě jsem doposud nebyl, ale s Virem, přesněji jeho podřízenými, jsem už měl tu čest. Jeho podřízení mezi sebou častou soupeří o jeho přízeň, ale u některých úkolů spolupracují, až je to nevídané. Dělali mi problémy na jedné z neutrálních planet,kde se chtěli usazovat. Nakonec jsem je odtamtud musel vykázat. Ale vzpomněl jsem si, že Viro má slabost pro vína z různých koutů galaxie. Nezáleží mu na chuti, ale na exotičnosti,
začal ti radit mistr Kcaj a dokonce si vybavil na jeden detail, který se vztahoval k tvému cíli. Mimojiné i prozradil, že s jeho organizací měl už co do činění.
Jinak bych ale Radu neobviňoval ze zaujatosti, Askeli. To, že vybrali tebe je jen logické. Ty už jsi s nepřítelem nějakou zkušenost měl a můžeš tušit, co tě tam čeká. A to že je ta planeta nepříliš vlídná - jsi Jedi, Askeli, pomáháme tam, kde je to potřeba, ne kde bychom se mohli opalovat,
neodpustil si trochu káravým, ale i úsměvným tónem mistr Kcaj. Nechtěl tě vyloženě peskovat, pouze tě upozornit na to, že bys to neměl brát natolik předpojatě.
Co se týká postupu, tak od vpadnutí dovnitř tě odrazuji, bez přímého důkazu by z toho mohl mít Řád potíže. Infiltrace se tu opravdu jeví jako nejvhodnější. Identita nemusí být problém, tu rozvědka zařídí dostatečně rychle, jen by sis měl připravit nějaké pozadí k té postavě, často se na to vyptávají. A pak úprava oblečení, případně vzhledu - u lidí je to jednodušší, než třeba v mém případě, nebo v případě mistra Yody. Jemu by asi kamufláž za námezdního lovce neprošla,
předložil mistr Kcaj svůj návrh i s několika drobnými doporučeními. Celé to uzavřel drobným vtípkem a úsměvem, aby se pokusil udržet odlehčenou atmosféru. Ale i tak jsi vycítil, že kdesi v pozadí se tlačila dopředu únava, kterou zatím mistr Kcaj nedával najevo. A mimojiné jsi tam vycítil i jakési obavy, něco co mistr Kcaje skličovalo, ale zatím o tom nemluvil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Pozorně jsem mistra poslouchal ač šlo o jeho osobní zkušenosti, které rozhodně mohly být přínosné, rady k provedení úkolu, z čehož vyplývalo, že hrát si na námezdního lovce by nemuselo být tak špatným nápadem a rozvědce by jistě netrvalo dlouho připravit krytí nebo dokonce i drobné pokárání, u kterého jsem se také trochu pousmál. Nejdříve jsem však začalu u pokárání, když můj bývalý mistr domluvil.

Já vím mistře, že si těžko můžeme vybrat, kde budeme pomáhat, na druhou stranu věřím, že i na planetách, kde bychom se mohli opalovat nebo kde by aspoň byla nějaká pěkná příroda jsou také problémy k řešení. Snad se v nějaké další misi dočkám.

Usmál jsem se a pokusil jsem se mu naznačit, že jsem to vlastně nemyslel zas až tak zle. Potom jsem pokračoval ohledně rad, které mi dal.

Hm, hrát si na námezdního lovce by mohla bejt vlastně docela zábava. Asi to zkusím. Snad rozvědka zvládne vytvořit nějakou slušnou identitu a s nějakým tím přestrojením rozhodně nebude problém. Děkuji mistře za tenhle tip. Samozřejmě radši budu opatrný, zdá se, že Viro a jeho nohsledi by mohli být docela nebezpeční.

Ukončil jsem přijetí mistrovy rady s obezřetným pokýváním, abych se následně věnoval úplně jinému tématu. Nemohl jsem si nevšimnout, že mistra něco trápí a moje zvědavost mi nedala a já se musel zeptat.

Něco vás trápí mistře?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Mistr se spokojeně pousmál, když jsi jeho radu shledal jako přínosnou a zvážil, alespoň pro mistra, že by ses jí mohl řídit. Jeho úsměv se však pomalu vytratil, když jsi nahlas zmínil svůj poslední postřeh vztahující se k drobnému nepokojnému místu v jeho mysli. Mistr se zachmuřil a zvážněl, než se podíval zpět na tebe.
Co mě trápí? Situace v Republice, Askeli. Ty ještě nejsi Jedi tak dlouho a nemáš ještě takové kontakty jako já, takže nemůžeš mít takový přehled o situaci. S přibývajícím časem se totiž v Republice stále víc a více vyskytují nové a vážnější potíže. Nepokoje jsou stále častější, pirátů je mnohem více a Jediové jsou vytíženější nejvíce za dlouhá léta,
začal vyprávět mistr Kcaj a pokoušel se ti přiblížit, cože je tu vlastně oním problémem. Jeho slova však rozhodně nebyla řečena v optimistickém duchu. Zhluboka se nadechl a trochu si uklidnil myšlenky v Síle, což jsi mohl pocítit ve vlně harmonie.
Všichni jsme si vědomi toho, že Republika není svatá a korupci nelze nikdy vymýtit, ale přesto se nám to nyní nedaří držet pod kontrolou. Obávám se toho, co by mohlo přijít a rozhodně v tom nejsem sám. Už nyní se hodně planet odtrhává od Republiky a formuje vlastní uskupení. Ale hlavně mě trápí, jestli je to naše chyba? Jestli jsme pochybili my, jako Jediové, nebo nás bylo málo? Nebo to snad bylo něco, co prostě nedokážeme ani se vší podporou Síly zastavit?
pokoušel se mistr Kcaj hledat důvod toho všeho, co se mu honilo hlavou a co dle jeho slov trápilo i mnoho dalších Jediů.
A hlavně, není problém i někde v nás? Nezačali jsme se ubírat směrem, který se odklání od toho, s nímž jsme vykročili poprvé jako ochránci míru v galaxii? Jsou to zapeklité otázky, Askeli,
dodal ještě tu nejvážnější otázku. Byla to taková třešinka na dortu v rozvahách tvého mistra o současnosti. Nyní se zhluboka nadechl a natáhl se po Síle, aby v ní našel jistotu a pevné rameno, o něž by se mohl opřít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Pozorně jsem naslouchal mistrovi, kterého jsem si hluboce vážil a věděl jsem, že toho má již hodně za sebou. Trápilo mě, že ho sužují takovéhle myšlenky, na druhou stranu i já jsem si, zejména po misi na Gamorru říkal, že tohle není normální a něco se děje. Také jsem to mistrovi řekl a následně jsem ovšem pokračoval s možná trochu ukvapeným vyvrácením jeho myšlenky, že rytíři Jedi selhali.

Za tím vším musí být něco víc mistře. Když jsem byl na Gamorru, viděl jsem názorně to, oč tu běží. Samostatný gang by nikdy nemohl dosáhnout toho, co se tam stalo. Museli mít silnou podporu a zejména vedení a plánování od někoho mocnějšího, něčeho většího. Domnívám se, že zde existuje ještě jiný plán než je Republika a jsem si zcela jist, že tento plán byl již spuštěn. Když se podíváte na všechny ty planety co se z různých důvodů odtrhávájí od Republiky a s Gamorrem by to nebylo jiné, kdybych tam selhal.

Na malý moment jsem se odmlčel, pokračoval jsem však dřív, než mě stačil mistr přerušit.

V galaxii jsou biliony lidí a nás Jediů je jenom hrstka. Nejsme vládci, abychom museli vidět všechno a být všude. Republika nemůže být postavena jenom na Řádu Jedi, obyčejní lidé se také musí přičinit a podle mého daleko víc, aby zde byl mír. Jediové si nemohou dávat za vinu nepořádek v Republice, protože ho sami nezpůsobují.

Podrbal jsem se na bradě a potom jsem vyřkl možná trochu kacířskou myšlenku.

Jako řád vládneme takovou silou, že bychom mohli ovládat celou Republiku i galaxii, nastolit v ní pořádek a nakonec i mír, klid a harmonii. Mohli bychom odstranit zkorumpované politiky a vládnout rozumně a s čistou hlavou všem bytostem v galaxii. Tehdy bychom se však osudně odklonili od toho, čímž jsme teď. Jsme pouze ochránci slabších, zprostředkovatelé dohod, ochránci míru a nemůžeme být víc, abychom zachraňovali celou galaxii.

Znovu jsem se odmlčel, abych potom povzbudivým hlasem dodal.

Mistře, kruci, vždyť děláme všechno co můžem, bez nás by vládl v galaxii chaos. Svět je ale jaký je a my se musíme přizpůsobit a dělat to co umíme nejlépe.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Mistr pečlivě naslouchal všem tvým poznámkám. Během toho všeho jsi mohl sledovat, přesněji vnímat, naprostý klid přicházející z tvého mistra skrze Sílu.
V historii se najdou období, kdy úřad nejvyššího kancléře zastávali členové Řádu. Naposledy to bylo především při posledním velkém střetu se Sithy, kdy se muselo vše koordinovat do boje proti nim. Ale i tak to bylo zaměřeno spíše ke koordinaci válečného úsilí, ne skutečné vládě. Po konci konfliktu se už žádný Jedi do této pozice nedostal a to i proto, že jsme nechtěli, protože to na Jediho nemá dobrý vliv,
rozhodl se tě mistr poučit kapkou historie a prozradil ti, že Jediové v dávné minulosti zastávali v Republice i post nejvyšší. Trochu si poposedl na svém meditačním polštáři, než se rozhodl pokračovat.
A možná děláme, co můžeme, ale co když svůj potenciál využíváme špatně? Co, když jsme postupem času sešli z cesty? Je toho mnoho, nač je těžké zodpovědět. I mistr Yoda na tohle nedovede přesně odpovědět,
dodal ještě mistr Kcaj, aby se nakonec zvedl ze svého polštáře a zlehka se protáhl.
Ale nad tím bychom mohli meditovat hodiny. Trápí tě ještě něco, Askeli? Nebo si společně projdeme zahrady, než se budeme muset vydat na naše další úkoly?
rozhodl se ukončit mistr Kcaj váš rozhovor v meditační místnosti a naznačil odchod směrem ven. Čekal na to, jak se rozhodneš a jestli budeš chtít jít s ním, nebo se radši budeš připravovat na svou misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Na mistrovo historické poučení a závěrečný dodatek jsem toho už neměl moc co říct a vlastně mi celá tato konverzace přišla poněkud podivná, a tak jsem radši pokrčil rameny a pokýval hlavou na znamení, že toho rozhodně nevím víc, než mistr Kcaj. Poté, co se zvedl ze svého polštáře, učinil jsem taktéž.

Jediné nad čím si teď lámu hlavu je moje nadcházející mise, budu si muset nechat zařídit krytí, sehnat vhodné přestrojení a tak podobně. Ovšem předtím, než se znovu vrhnu do té nekonečné práce, si s vámi rád projdu Zahrady, mám to tam rád.

Usmál jsem se a následoval jsem mistra do zahrad, kde jsem se mohl uvolnit po vážném rozhovoru, již několikátém dnes, a pustit všechny starosti z hlavy. Ty se tam ovšem měli vrátit ihned po rozloučení se s mistrem, kdy jsem si musel u rozvědky vyjednat správné krytí námezdního žoldáka a následně se vypravit do Downtownu sehnat nějaké příhodné oblečení k známým, kteří by nemuseli mít problém mě vybavit autentickým oblečením, ve kterém bych víc než Jedi vypadal jako špinavý žoldák.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Než jsi se s mistrem Kcajem rozloučil, tak jste společně chvilku kráčeli zahradami Chrámu a mohli sledovat mladé younglingy, kteří se zde právě věnovali svým hrám pod přísným dozorem jednoho z mistrů. Sem tam jste narazili na meditujícího Jediho, nebo dvojice či trojice Jediů, kteří zde v klidu diskutovali. Hlavně zde však byl cítit klid a pohoda.

To vše jsi ale musel nakonec opustit a vydal ses do komunikační místnosti, kde jsi se spojil se zástupcem rozvědky Republiky. Chvilku jsi čekal na správné spojení, než se před tebou zhmotnil hologram osoby zmocněné jednat s Řádem Jedi.
Jsem major Kassel, co potřebujete? A buďte prosím detailní a věcní. Například pokud potřebujete falešnou identitu, tak prosím navrhněte jméno, práci, nějakou osobní historii. Naším úkolem je zařídit, aby to vypadalo co nejvěrohodněji, ne vymýšlet minulost, milenky, nebo třeba historii strýce z druhého kolene. Takže bych prosil konkrétní jména, planety a tak dále, abychom vše vyřídili co nejrychleji,
představil se ti major Kassel a už z jeho prvních slov jsi mohl poznat, že tohle pro něj byla prakticky rutina. Jediové, kteří potřebovali alternativní identitu tedy očividně nemuseli být nic extra výjimečného. Ale nyní jsi byl na řadě ty. Zároveň sis mohl rozmýšlet po jakém oblečení by ses chtěl podívat, stejně které další vybavení by se ti mohlo hodit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Vymyslet takhle z fleku celou novou identitu pro mě sice nebylo zcela jednoduché, ale i tak jsem se pokusil nějak to zplácat a doufal jsem, že důstojník z rozvědky bude schopen z mých základních informací udělat dobré krytí.

Zdravíčko, já jsem rytíř Jedi Askel Nur Ebion. Hodila by se mi falešná identita, dejme tomu na jména Kesal Rouniben.

Drobná podoba jména se jménem majora byla skutečné náhodná, protože jméno bylo přesmičkou mého vlastního jméno, což však pro důstojníka nebylo zřejmě nijak důležité, a tak jsem pokračoval podle návodu, který mi nastínil.

Mělo by se jednat o námezdního lovce dosud působícího mimo huttský prostor a zejména pak Nar Kreatu, jinak je naprosto jedno, do jakého prostoru jeho působení umístíte, určitě máte vytipovaná místa a spolupracovníky, kde to půjde snáz zařídit. Nechci nic moc okázalého, aby nevzbuzoval víc pozornosti, než je nutné. Pár dostižených vrahů a podobných mizerů, aby byla prokázána alespoň nějaká schopnost, zcela bude stačit. Může jít o práce jak pro planetární vlády, tak i pro soukromé subjekty. Ovšem bylo by velmi vhodné, aby tyto informace byly ověřitelné, protože to rozhodně hutti dělají.

Dal jsem si kratičkou přestávku, aby následně pokračoval dřív, než mě major přeruší a seřve za to, že je to moc neurčité.

Jedná se o samotáře, který nerad pracuje s kýmkoli dalším. Rodinu nemá, případně se s ní nestýká. Nezůstává dlouho na jednom místě a jde za prací a dobrým platem. Podle mě stačí, když se budou dát ověřit nějaké ty zakázky, vhledem k charakteru osoby je poměrně málo pravděpodobné, že by si mě pamatovali v docích, případně někde jinde.

Uzavřel jsem to způsobem a tónem, který naznačoval, že nemám chuť vymýšlet ještě něco dalšího a doufám, že kluci v rozvědce mají taky nějakou invenci, aby si zbytek dokreslili sami a potom mi to někam sepsali spolu s tím, co všechno zařídili. Nakonec jsem ještě položil otázku.

Co se týká přestrojení, výzbroje, výstroje, lodi a tak dále. To jste mi schopni také zařídit? Potřeboval bych nějakou obyčejnou oprýskanou malou loď s dobrým hyperpohonem a slušnými zbrojními systémy. Dál nějaký odpovídající oděv a výzbroj, kterou si takový lovec odměn může dovolit. Nic okázalého, na druhou stranu ale v dobrém stavu, aby to bylo použitelné a přesné. K tomu nějakou sniperskou pušku.

Celé jsem to zakončil pochvalou rozvědky doufaje, že majora obměkčím a zařídí vše potřebné bez dalších prostojů.

Věřím, že rozvědka má velké zkušenosti s podobnou sortou lidí a téhle práci rozumný mnohem líp než kdokoli jiný, tudíž jsem si jist, že se na vaši práci mohu spolehnout.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Na výzvu majora jsi začal vymýšlet svoje nové "já" s jehož pomocí se budeš prezentovat v následující misi. Vzhledem k tomu, že sis toho moc nerozmýšlel předem, tak jsi ve velkém množství věcí improvizoval přímo na místě a hologram majora Kassela z toho nebyl očividně příliš nadšený, byť nic neříkal do doby, dokud jsi neskončil se sdělováním požadavků.
Dobře, Kesal Rouniben bude do několika hodin průměrný lovec odměn z bothanského vesmíru, odkud musel zmizet, protože si tam nadělal jisté potíže, když byly některé z jeho metod v rozporu s tamními zákony a navíc naštval i jednu významnou rodinu. Takže v bothanském prostoru není vítán. Přes váš komlink vám zašlu i podrobné informace o některých odměnách a osobách, které byly jeho cílem, stejně jako místa pobytu. I tak jste ale neurčil planetu narození a tu bych doporučil, protože neznámá budí často velké podezření. Méně podezřelé je "nemít" rodiče, než planetu původu,
seznámil tě s tím, co si na tebe vymyslel, major Kassel a poté se zatvářil trochu uraženě, když jsi přednesl svůj další požadavek.
Měl bych vás asi upozornit, že jsme rozvědka - tedy, informace, informace a zase jen informace. Nejsme rekvizitáři pro Jedie. Každopádně, pokud si seženete nějakou loď a doladíte svou identitu, tak zaslání informací vztažených k těmto předmětům rozhodně nebude od věci a naopak to plně podpoří důvěryhodnost vaší identity, když to bude provázané. Máte ještě nějaké dotazy?
doplnil Kassel a jasně naznačil, že rozvědka se stará především o informace a jejich proudění, tedy třeba i špionáž. Oblečení sis musel zařídit sám návštěvou různých obchodů k tomu určených, zatímco loď jsi mohl zkusit získat buď sám, nebo zjistit, zda-li by se něco vhodného nenašlo v hangáru Chrámu Jedi, který na podobné situace bývá více, než dobře vybaven. Podobně by to šlo i s dalšími zbraněmi, které se daly opatřit zase ve zbrojnici Chrámu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Výborně, tak nějak jsem si to představoval. Ještě planetu původu? Majore, nedělejte z toho kovbojku, já tohle všechno potřebuju jenom na to, abych se dostal dovnitř a co nejblíž cíli mého úkolu a potom to rychle vyřídim. Ale tak se vrátíme k těm rodičům. Co takhle něco ve stylu života na obchodní lodi se zastávkami různě po galaxii. Poslední štace byla dejme tomu Bothawai, proto taky ta práce pro bothany. Hm?

Věděl jsem, že důstojník dělá jenom svou práci, přesto mě však začínala docházat trpělivost. Nějak mi tihle hoši od rozvědky nebyli moc sympatičtí, zvlášť když jsem věděl, že všechnu těžkou práci za ně udělám já a oni potom slíznou smetanu. Když se major zmínil o tom, že oni tu jsou jenom přes informace, tak jenom utrousím uštěpačnou poznámku.

No vidíte a já si bláhově myslel, že rozvědka umí zařídit všechno. Tak já si poradím sám, co naplat. Potom vám pošlu informace o lodi a tak dále. S podrobnostmi na komlink počítám. Končím.

Nedával jsem majorovi moc prostoru pro další výtky a možná trochu arogantně jsem ukončil rozhovor, abych se následně vypravil nejprve do hangáru porozhlédnout se po vhodné lodi a následně do zbrojnice, podívat se po nějakých vhodných zbraních pro námezdního lovce. Nakonec bylo na čase vypravit se na výlet do nižších pater Coruscantu nakoupit dostatečně ošuňtělé, ale funkční oblečení vhodné pro takového lovce odměn. Vzhledem k tomu, že v nižších patrech prodávala podobná špína, nemuselo by být tak obtížné něco takového sehnat. Pro tento výlet jsem se však radši oblékl méně jako Jedi a více jako civilista, abych nebyl tak nápadný.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Loď: cokoli co mi poskytnou z chrámového hangáru.
Oblečení: Vystužená bunda, vystužené kalhoty - mírně opotřebované, pevné vyšší boty; fešácký opasek; pod tím nějaká obyčejná tunika (pod kterou se dá schovat světelný meč); černé brýle
Zbraně: Lovecký nůž, Kvalitní projektilová puška vhodná i pro střelbu na delší vzdálenost s nasazovací optikou; dobrý ruční blaster, 2 kouřové granáty
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Majora tvé výtky poměrně pobouřily, ale svým rychlým jednáním jsi mu nedal šanci něco namítat a komunikaci radši uzavřel. Nastal tedy čas na to, aby sis sehnal nějaké to vybavení a začalo tím, že jsi vyrazil do chrámového hangáru. Správci jsi musel naznačit povahu mise a po chvilce zamýšlení tě přeci jen přivedl k vybrané lodi. Na oko to nebylo nic hezkého ani extra kvalitního, ale byl to produkt Bothawui shipyards, což jenom sedělo k tvé chystané variantě nové identity. Jednalo se o frachťák třídy a'grai, který měl služnou manévrovatelnost, průměrnou rychlost a možná by dovedl i něco sestřelit. Tenhle konkrétní neměl stanovené jméno, ale správce ti prozradil, že poslední použité bylo ka-botha, jehož význam však neznal. Nabídl ti možnost jméno ponechat nebo ho zkusit změnit, dle tvé volby.
Shánění oblečení nebylo sebemenším problémem a po několika hodinách brouzdání po obchodech, místy i second handech, jsi sehnal vše podle svých představ.
Obtížnější to však bylo s některými zbraněmi - zatímco lovecký nůž a kouřové granáty nebyly sebemenší problém. U blasterů jsi nakonec dostal k dispozici model 434, který byl dle všeho docela populární právě v okrajových sektorech Republiky a mimojiné i u bounty hunterů. Proti němu jsi mohl mít lacinou corellianskou CDEF nebo spíše těžké ruční blastery, které vyžadují více umu. Mnohem větší potíž nastala s projektilovou puškou, protože k dispozici byla pouze laciná magna caster s nepříliš lichotivými parametry. Zbrojíř ti řekl, že by se sice dala sehnat verpinská puška, ale ta byla velice drahá. Poté se jako projektilové zbraně dělaly už jenom sniperky, které také patřily mezi ty nákladnější zbraně. Bylo tedy na tobě, jestli jsi byl ochotný si vzít onu lacinou nebo chtít spíše nějakou blasterovou náhradu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Loď i její jméno byli poměrně ucházející, a tak jsem vše ponechal jak bylo. Výstroj a doplňky výzbroje se sháněli docela lehce a u blasterů jsem si vybral model 434, přeci jenom bylo potřeba mít alespoň jednu lepší zbraň. Jako druhou jsem vzal lacinou magna caster se slovy, že není potřeba zbytečně utrácet za věc, kterou stejně při prvním náznaku problémů zahodím. Vždycky jsem mohl říct, že jsem měl ještě nedávno krásnou verpinskou pušku, kterou jsem však musel opustit když jsem volil mezi ní a svým životem. S tím jsem dokončil nákupy a po návratu do chrámu jsem dal vše dohromady a zabalil si, abych si mohl před započetím mise přes noc ještě odpočnout.

Ráno nezbývalo než se navléct do nově koupeného oblečení, obvěšet se zbraněmi a skrýt světelný meč kamsi do tuniky tak, aby nebyl vidět, ovšem aby byl relativně dobře k dosažení, kdyby bylo třeba. Počítal jsem s tím, že přestrojení bude dobré pouze na vniknutí dovnitř a ven se zase budu muset probít, jak je mým dobrým zvykem. Nakonec stačilo nastartovat rachotinu a vydat se vstříc oslizlým velkým slimákům.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Ohledně možného vybavení ses rozhodl se zbytečné nerozmazlovat a to i proto, že jsi i nadále hodlal spoléhat na svůj světelný meč, než blastery a jiné zbraně. Rozhodně by ti za to mohli být účetní Chrámu vděční, protože ne každý si může pořídit třeba verpinskou pušku, pistoli, nebo jakoukoliv jinou zbraň od nich.
Jakmile jsi měl od majora rozvědky potvrzené zadání informací a jejich roznesení do holonetu a přidružených aplikací, tak ti nic nebránilo v tom vyrazit vpřed na svou misi v zapůjčené lodi. Informace o tom, že bys ji mohl po misi vrátit, stejně jakože správce hangáru s několika techniky provedl úpravy pro lepší funkčnost jsi nechal za sebou stejně, jako povrch planety. To, co sis z nich vzal už záleželo jenom na tobě.

Tentokrát jsi na svou misi cestoval úplně sám bez jakéhokoliv doprovodu a mohl jsi tak poslouchat pouze ... hučení hypermotoru. Nebo cokoliv, co bys našel v databance lodi, či se ti povedlo natáhnout z holonetu. Pokud bys opravdu zabrouzdal do lodní databanky, tak bys našel možná nějakou bothanskou lidovou hudbu po předchozím majiteli, kterým byl dle záznamů nějaký bothan. Správce hangáru se letmo zmínil, že loď byla Jedii zabavena při rychlém návratu na Coruscant. Každopádně na tebe nyní čekalo připravení si plánu s kterým se rozhodneš vstoupit do prostoru okolo Nar Kreety, stejně jako jestli zamíříš rovnou do města, kde sídlí Viro, nebo třeba zaujmeš jiný plán. Situaci jsi měl nyní kompletně ve svých rukou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“