5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:

Opravdu jsem nebyl zvyklý na to, aby se na mě někdo tak lepil a už vůbec ne, když to byly tak žhavé kočičky. Přirozeně jsem z toho byl trochu nervózní, zvlášť když jsem ještě neměl moc upito. A vlastně jsem ani nechtěl mít moc upito. Vlastně mi přišlo, že začínám být trochu paranoidní, ale vlastně jsem těmhle holkám vůbec nevěřil. Nebylo proč jim věřit. V nejlepším případě po mě budou chtít za sex zaplatit, v horším případě se mě pokusí okrást nebo nejhůř vlákat do nějaké léčky. Na všechny tyhle situace jsem byl připraven jak zkrze pěsti a blaster, tak při nejhorším i zkrze Sílu a svůj meč, který byl sice schovaný v oblečení, ale v případě nouze by nebylo zas až tak moc složité ho vyndat.

Teď jsem však musel vyvažoval mezi svou paranoiou a snahou o bezpečí a chutí si užít. Chuť si užít rozhodně převládala, a tak jsem se rozhodl, že když si budu dávat bacha, tak bych měl jakýkoli problém včas odhalit. Možnost mít pro sebe v noci dvě tak žhavé kočičky byla prostě neodolatelná. A tak jsem barmana požádal ještě o jednu větší lahev chlastu a zaplatil jsem útratu, přičemž jsem byl docela štědrý. Potom zbývalo už jenom vypadnout. Děvčata totiž již byla dost rozjetá a dost sehraná. Možná až moc sehraná.

Tak fajn, čas vypadnout, kočky!

Vstal jsem, v levé ruce jsem měl flašku, takže tou jsem tu po levé ruce pouze objal, u druhé jsem si však neodpustil před objetím plesknutí po prdelce. Je to hodně dobrej materiál a doufám, že budu mít na zaplacení, protože jinak by to nemuselo bejt úplně OK. Ještě že jsem vyhrál v těch kartách.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Ulice města:
S tím, jak se dívky bez delšího váhání rozhodli podpořit akci, k níž jsi zavelel, se k tobě dostala paranoia. Myšlenky na podezíravost zde byly dost živé, ale tvá vnitřní touha dostala v tomto případě přednost a za chvilku už jsi s oběma dívkami opouštěl kantýnu. To, že se u toho stále chichotaly, tulily k tobě a dokonce jsi měl pocit, že jedna na moment mírně ztratila rovnováhu, než se opřela o tebe, ti však také připomněly, že obě dívky celý večer notně popíjely alkohol. A během hraní karet uplynulo až překvapivě hodně času.
Tudy,
naváděla tě jedna z nich směrem k hotelu, o kterém se zmínily. Trochu tě překvapil mírný chlad, který venku zavládl, ale blízkost dívek tenhle pocit dovedla velice dobře odehnat.
Kráčeli jste asi deset minut, než jste se zastavili před překvapivě dobře vypadajícím hotelem. Vlastně bys ani nečekal, že by se ti povedlo na takhle pozitivně vypadající hotel narazit někde tady v okolí. Dívky tě zavedly dovnitř, protože i jim nejspíš bylo poněkud chladno a na rozdíl od tebe se mohly tulit jenom z části.
Ani rezervace pokoje nebyla nikterak zdlouhavá a se zaplacením překvapivě rozumné ceny na noc předem jste se velice rychle dostali do pronajatého pokoje.
Ten vypadal velice příjemně zařízen - jedna velká postel, křeslo nedaleko ní, noční stolek vedle, vlastní sprcha i sociální zařízení a na stěně holovize. Děvčata se mírně odpoutala po vstupu dovnitř a podívala se na tebe s očekávám toho, cos plánoval udělat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, Ulice města:

Fíha, vypadá to tu celkem slušně.

Prohodím jen tak do větru, když po očku kontroluji pokoj. Z nočního stolku jsem následně vytáhl tři sklenky, abych rozlil alkohol, jenž jsem si přinesl s sebou. Každopádně předpoklad byl, že už se zas až tak pít nebude. Vrhnul jsem zkoumavý pohled na obě dívky a potom laškovně prohodil.

Není vám trošku horko?

Přitom jsem ze sebe shodil bundu a rychlým pohybem jsem do ní schoval svůj světelný meč. Následně jsem ji uložil na zem tak, aby nepřekážela, ale nebyla daleko od postele. Vedle ní jsem taky odložil svoji blasterovou pošku. Na noční stolek jsem pak uložil zbytek svojí výzbroje a to už byl čas se přiblížit k dívkám, abych pomohl z oděvu jim a to tak že nejlépe donaha. Čekala nás přeci dlouhá noc.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, "Hotýlek":
Když jsi shledal pokoj více než postačujícím, tak jsi nejprve naservíroval něco k pití, než jsi se nijak nerozpakoval s odkládáním výzbroje, od níž ses kompletně odlehčil a bez váhání přistoupil dívkám, abys jim ochotně a gentlemansky pomohl s odložením jejich oblečení. Na větu o tom, že je v pokoji poněkud horko se jenom pobaveně zachichotaly a čekaly, až dorazíš úplně k nim. Nechaly tě nejprve provést několik doteků, ale než bys jim mohl pomocí cokoliv svléci, tak tě zarazily.
Vlastně tu ještě není až takového horko, jak to máme rády,
pousmála se úlisně jedna z nich a zlehka tě trochu odstrčila, než si vyměnila pohled se svou kolegyni. Ta se nadšeně usmála, když si uvědomila, o co její kolegyni šlo.
To je pravda, proč rovnou jít na věc, když si to můžeme ještě okořenit,
zazubila se nadšeně a z obou jsi mohl vycítit vlnu vzrušení. Jedna se k tobě přiblížila a něžně tě tlačila dozadu do křesla, kam měla v plánu tě usadit a po letmém dotyku se vrátit ke své kolegyni, s níž se následně hodně těsně objaly.
Nejdřív se chvilku dívej a užívej si, co uvidíš. Pochybuju, že se ti něco podobného poštěstí nějak často,
uculila se a vyměnila si vášnivý polibek s druhou dívkou, aby se následně obě zuly a klekly si naproti sobě na postel. Jedna z nich mezitím stihla pustit holovizi a naladit nějaký hudební kanál, který jim navodil hudební atmosféru, než se začaly věnovat samy sobě a to s častými pohledy směrem k tobě.
Jejich ruce brázdila po všemožných zákoutích jejich těl, vyměňovaly si dychtivé polibky a vlnily se do rytmu hudby. Co více - po chvilce si jejich oblečení "nacházelo" postupně cestu dolu a to táhlým, pomalým a dráždivým způsobem, zatímco ty sis to mohl vychutnávat se sklenkou alkoholu na vlastní oči. Místy se ti až nemohlo uvěřit, jaké taneční kreace jsou schopny v kleče na posteli vykouzlit. Prozatímní vrchol nastal, když na tobě přistála podprsenka jedna z nich a to zcela úmyslným a přesným hodem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, "Hotýlek":

Hm, to zní lákavě.

Neodporoval jsem dívkám a pohodlně jsem se usadil do křesla, abych následně mohl pozorovat velmi vzrušivou scenérii, kterou jsem se téměř zcela nechal unášet. Nezdálo se mi, že by hrozilo nějaké nebezpečí, přeci jen jsem se snažil alespoň malou část své pozornosti věnovat svým jiným smyslům a kontrolovat tak situaci. Na druhou stranu s tím co se dělo předemnou na posteli to nebylo nikterak lehké. Jejich vystoupení bylo opravdu vzrušující a pořádně jsem si ho užíval. Bylo vidět, že mají hodně zkušeností, a tak jsem nechal věkerou aktivitu na nich a svůj výhled jsem si užíval. Předpokládal jsem taktéž, že až si vyhrají dost společně, tak mě samy vtáhnou do víru vášně. Protože jsem také nechtěl přerušovat jejich hrátky, tak jsem jenom usrkl ze své sklenky a dál se kochal. Ostatně něco tak krásného jsem ještě neviděl.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, "Hotýlek":
Chvilku překvapen, ale poté velice příjemně zaražen, až se ti nedostávalo slov. Podobnou podívanou sis totiž v Chrámu rozhodně nemohl užít, zatímco tady ti doslova spadla do klína.
Vzrušení jsi vnímal snad v každém chloupku svého tělo a skoro jsi měl pocit, že pulzovalo podobně, jak se měnilo tempo zábavy obou dívek. Co chvilku totiž měnilo tempo z rychlého rytmu na téhle mazlivé, ale o to důkladnější. Jejich ruce řádně prozkoumávaly horní části jejich těl a co chvilku si našly cestu i níže. Nejednou tomu následoval vzrušený povzdech nebo rozjařený úsměv. Touhle dotekovou hrou se očividně bavily a tvá sklenka si po chvilce vyžadovala dolití.
Tanec však nemohl trvat věčně a lehce propocené dívky, což jen zdůrazňovalo jejich těla, po chvilce přestaly. Tedy, pouze se krátce vydechly, než si jedna z nich lehla na postel a druhá vyrazila pro flašku a posadila se vedle. Jakoby náhodou se špatně zapřela a trochu nápoje z lahve skočilo na poprsí a břichu její společnice, přičemž se v pupíku vytvořila malá tůňka.
Ale ne, jsem to ale nešika. Byla by hrozná škoda to nevypít, ale cítím se docela unavená,
zahrála naivní děvče a nasměrovala jeden žádostivý pohled přímo k tobě. Jasnější pozvánku jsi snad nemohl dostat - navíc se servírovala již prakticky nahá dívka, která byla polita alkoholem. Mírně se navíc zavrtěla, jak byl obsah lahev chladný a připojila k tomu vzdech. Zdálo se, že hra se dostala do další fáze, kdy se konečně může zapojit i třetí hráč, bylo nyní na tobě, jak se rozhodneš akceptovat podmínky dvojice dívek.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, "Hotýlek":

Hra dívek byla skutečně dokonalá a bylo jasné, že to mají velmi dobře nacvičené. Ovšem celé divadlo bylo tak vzrušující, že i kdybych se řítil do pasti, nebylo z ní již návratu. Samozřejmě jsme byl rytíř Jedi, který byl v každé situaci připraven nějak reagovat. Ovšem opravdu obezřetná reakce by si v tomto případně žádala vyhodil obě dívky ven z pokoje a začít meditovat. Nic takového jsem však neměl v plánu.

Vrušení ovládalo celé mé tělo a už jsem jenom čekal, až se budu moci zapojit do této zábavy. Ta možnost se brzy naskytla. Neváhal jsem a přistoupil jsem k dívkám, abych si mohl pomalu vychutnat nápoj z těla nahé nažhavené kočky. Předpokládal jsem, že dívky budou samy dost iniciativní, a tak jsem nějak zvlášť nespěchal. Užíval jsem si kontakt s dívčím tělem, které jsem začal prozkoumávat i rukama. Pravda byla, že jsem se už velmi těšil, až budu o trochu toho oděvu lehčí. Přeci jenom dnes byl večer, kdy jsem si měl pořádně užívat, zvlášť když se naskytla tak dobrá příležitost. Vyhrál jsem v kartách, trochu jsem se opil a teď mám hned dvě dívky na pobavení. Co víc by si muž mohl přát?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, "Hotýlek":
Pozvánka pro připojení působila jako spása z tvého čekání, které byť bylo provázeno nadmíru zajímavou podívanou, stále se odehrávalo bez tvého zapojení.
Už první lok působil slastně a mohl jsi jasně vnímat horkost dívčího těla pod tvým jazykem, stejně jako mírné pálení od alkoholu, který jsi ve stejný moment do sebe vstřebával. Ta protichůdnost obou pocitů byla polarizující a uchvacující zároveň, že jsi musel pokračovat do poslední kapky. A pokračoval bys dál, kdyby tě nevyrušil vzdech druhé dívky, která již také ležela na postel a "čirou náhodou" se jí též povedlo polít.
Asi jsem už trochu opilá, nějak se mim to rozlilo,
pousmála se svůdným způsobem a vrhla k tobě toužebný pohled, kdy se jí zachtělo podobné služby, jakou jsi poskytnul její přítelkyni. A nebyl bys správný muž, kdyby ses jí v tu chvíli pokusil nevyhovět.
Následující minuty se tedy staly soupeřením dívek o tvou pozornost a stále častějšímu kontaktu. Zároveň postupně mizely i vrstvy oblečení, než jste se dostali po poměrně dlouhé předehře k samotnému aktu. Nebylo to jednoduché, protože obě dívky byly více než náruživé a dožadovaly se tvé pozornosti až v nečekané míře a tak se nedalo divit, že jste po další hodině aktivních hrátek ulehli hřejivým vyčerpáním.

Když jsi ráno otevřel oči, tak tě jako první přemohl pocit bolesti hlavy, jenž prozradil, že toho pití včera nebylo zase až tak málo. Nebylo to však nic vážného jako podivná těžkost končetin, s nimiž jsi skoro nemohl hnout. Vlastně, co skoro, i když jsi vydával povel, tak nereagovaly. Až ohlédnutí se po nich ti prozradilo, že jsi byl pevně přivázán k posteli a to tě mohlo přimět k zamyšlení, cože se vlastně všechno poslední noc odehrávalo. Vzhledem k pestrosti schopností dívek by tohle nebylo až tak překvapující, v tomto případě se tě však jímal takový podivný pocit. Napomáhal k tomu fakt, že jsi dívky nemohl zahlédnout nikde na posteli a ani se nezdálo, že by se nacházely ve sprše, třeba při vzájemné koupeli. V současné pozici ses tedy nemohl moc hýbat a nepřekvapovalo tě, žes byl úplně nahý, pouze na své chloubě jsi měl k dispozici polštář.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, "Hotýlek":

A kurva...

Zaklel jsem potichu, když jsem si přes bolest hlavy a vzpomínky na minulou velmi povedenou noc uvědomil, že jsem se dostal do pořádného maléru. Ještě chvíli mi trvalo, než se si utřídil myšlenky, vzpomínky na krásná těla a velmi dobře prožitou noc odsunul do pozadí, a začal se věnovat svému malému problému. Pořádně jsem zamrkal a snažil jsem se zaostřit svůj pohled, stejně jako potlačit bolest hlavy. K tomu jsem ovšem potřeboval trochu toho soustředění. Vrátit se zpět k Síle byl samozřejmě nejlepší způsob, jak si pomoci s krátkodobými, i dlouhodobými problémy. Prvním úkolem bylo rozjasnit svou mysl a zvyknout si nebo potlačit bolest hlavy, která mě obtěžoval.

Dále jsem se zajímal o původ svého dočasného handicapu, konkrétně o způsob, kterým jsem byl znehybněn, stejně tak jako o materiál, kterým tak bylo učiněno. Třetí věc, které mě zajímala byl samozřejmě můj meč a ostatně i další věci, které jsem v noci odložil. Meč by se měl nacházet vedle postele na zemi v oblečení, kde bych ho měl být schopný poměrně snadno vycítit a pomocí Síly snad i dostat k sobě. Otázkou bylo, jestli skutečně zůstal na zemi. Doufal jsem, že tomu, zřejmě dívkám, které mě svedly, případalo mé svázání jako dostatečný krok k tomu, abych se nikam nedostal, a již neřešil dál mé věci. To ovšem byla jenom doměnka, kterou bylo potřeba potvrdit.

Já věděl, že z toho bude průser. Já jsem takovej vůl. Ale zase, za tu noc... Za tu noc to stálo. Na tváři se mi při této myšlence objevil úsměv, který brzy vystřídal výraz snahy udělat něco se svou špatnou situací.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, "Hotýlek":
Probuzení se ti příliš nezamlouvalo a natáhl ses k Síle, aby sis vyčistil mysl a potlačil zbytkové vlivy alkoholu, který ti ještě koloval v oběhu. Chvilku ti to trvalo, ale po nějaké té minutě jsi už byl schopen skoro plně vnímat.
Co se tvého přivázání týkalo, tak jsi byl poměrně dost napevno přivázán prostěradlem rukama k čelu postele a to tak, že byly obě roztažené a dostatečně napevno, abys s nimi nemohl pohnout. Naštěstí alespoň nohy zůstaly volné, i když to také nebyla žádná výhra.
Mnohem horší to však bylo s tvým světelným mečem. Protože sice jsi nalezl pohledem své oblečení a to hned na několika místech pokoje a ne uspořádané vedle postele, jak jsi předpokládal, jenomže po tvém světelném meči nebylo nikde ani stopy. Neviděl jsi ho, ale především jsi jej ani nebyl schopen vnímat nikde v Síle. Navíc jsi rozhodně nemusel pochybovat o tom, že z tvých věcí toho chybělo mnohem víc, než znak symbol a zbraň každého rytíře Jedi. Nemohl jsi nikde spatřit svůj blaster a dost pravděpodobně budou chybět i kredity a nějaké další předměty s cenou.
Překvapivé bylo, že prostěradlo se při snaze o výraznější zatahání jenom více zařízlo do kůže a navýšilo bolest, kterou jsi díky němu pociťoval. Hrubá síla zde nebyla nejspíše dobrou volbou.
V ten moment se otevřely dveře a dovnitř vešla bothanská žena v úboru uklizečky a něco si pobroukávala, než spočinula pohledem na tobě. Překvapeně zamrkala a přemýšlela, co se to nachází před ní, než vykřikla zděšením a utekla.
Úchyl!!!
zaslechl jsi ještě z chodby, do níž zůstaly otevřené dveře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, "Hotýlek":

Tak teďka jsem se naštval.

Konstatoval jsem mírně rozmrzele s bolestivým syknutím.

O mě nikdo nebude říkat, že jsem úchyl, sakra!

Zakřičel jsem za utíkající bothankou a potom jsem se zase pokusil uklidnit. Ještě víc jsem se pokusil utlumit bolest hlavy a ponořil jsem se do Síly, abych nějakým způsobem zapracoval na prostěradlech, kterými jsem byl přivázán. Při dostatečném soustředění by se mi možná mohlo podařit prostěradla uvolnit a rozvázat uzly, čímž bych se rád osvobodil.

Kdybych nemusel veškeré své soustředění věnovat prostěradlům, jistě bych začal plánovat odvetu nebo ještě lépe pomstu. To sice asi nebylo ideální řešení, ale rozhodně ještě přijde doba, kdy mě takové myšlenky přepadnout. Přeci jenom jsem potřeboval dostat zpět svůj meč a až poté jsem mohl zmasakrovat čubky, které mě o něj okradly.

Prvním bodem však bylo osvobodit se, čemuž jsem věnoval veškerou pozornost. Dále na pořadu jsem měl samozřejmě sprchu. Na pomstu bylo času dost. Celkem jsem zapomněl, proč jsem vlastně na téhle planetě. Asi to nebylo tak důležité.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, "Hotýlek":
Ze všech možných pocitů, které jsi mohl zaznamenat, když jsi byl nalezen bothankou v nepříliš lichotivé pozici, tě přepadl rozezlení nad tím, jak jsi byl označen. Tvůj výkřik však byl naprosto marný, protože jej utečivší žena nemohla zaslechnout a byla dávno pryč. Což ti nakonec poskytovalo prostor k tomu, aby ses pokusil něco udělat se svým připevněním k posteli, které bylo opravdu kvalitně provedené.
Aby ses z této nemilé pozice dostal, tak první volbou bylo natažení se k síle, aby ses pokusil povolit uzly na svých rukou. Chvilku ti sice trvalo, než jsi dosáhl vhodného bodu soustředění, ale nakonec ti přece jen povolil ten u pravé ruky a po troše kroucení a lomcování se ti ji povedlo vyprostit. S jednou rukou volnou pak už nebyl výraznější problém povolit zbylá pouta a získat tak zpět svou krátkodobě ztracenou svobodu. Díky tomu sis mohl ověřit, že ti zmizela většina cenných věcí - světelný meč, kredity, datapad, vlastně ti zůstalo jenom oblečení, komlink a kupodivu i klíče k tvojí lodi, kterou ti už očividně nechtěly vzít. Bylo tedy dost možné, že její obsah byl stále netknutý.
Před čímkoliv dalším ses rozhodl pro sprchu, aby ses lépe probral a opravdu to do jisté míry zabralo. Když jsi vycházel z koupelny s ručníkem okolo pasu, tak už tě hlava třeštila jenom trochu. Překvapením však byl trochu bohatěji oblečený s týpek s dvěma gorilami po svém boku.
Ehm, vy jste ten 'úchyl', nebo jak to říkala ta služka? Je mi jedno, co jste tu provozoval v noci, ale v době pro úklid bych očekával alespoň trochu slušnosti vůči personálu, když už poskytujeme tak kvalitní servis za velice rozumnou cenu,
promluvil muž a jasně dal najevo, že v tomhle hotelu se pořádek dodržuje po jeho. Nebylo těžké si domyslet, že v tom budou mít svou roli i gorily po jeho boku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, "Hotýlek":

Paráda, zase je situace o trochu míň beznadějná a hlava už tak netřeští.

Uklidňoval jsem se, když jsem vycházel ze sprchy. To už tam však na mě čekal zřejmě majitel se svými "pomocníky". Bylo tedy nutné vyřídit ještě tento problém. Přísně a pronikavě jsem se na muže po jeho slovech podíval a soustředil jsem se v Síle. Neměl jsem žádnou náladu plazit se před blbečkem jako jen tenhle, a tak jsem se rozhodl pokusit se ho využít.

Rozhodně nejsem žádný úchyl. V noci jsem byl okraden a přivázán nahý k posteli. A váš výborný servis za skvělou cenu, pohled jsem stočil ke gorilám, jak očekávám, zřejmě nezadržel ty zlodějky. Což znamená, že mi zaplatíte 500 kreditů jako odškodnění a poskytnete mi záznami z kamer, které ty dvě děvky zachytili.

Při poslední větě jsem použil Síly, abych ovlivnil chlapíkovu mysl, a přidal jsem k tomu samozřejmě i charakteristický pohyb rukou, abych Sílu směřoval naprosto řádně vůči mozku šéfa. Byl jsem naprosto odhodlán a ve svém proslovu jsem jedinkrát nezakolísal hlasem. Ledovým klidem jsem si kladl požadavky tváří v tvář třem chlapům, kteří by mohli být nepříjemnými soupeři. Věřil jsem však ve své schopnosti v Síle a doufal jsem, že při vynaložení veškerého úsilí muž můj nepřemrštěný požadavek splní.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, "Hotýlek":
Přítomnost tří mužů ti situaci výrazně neulehčila, nicméně navenek ses snažil to nijak nedávat najevo. Právě naopak, zaujal jsi jednoznačně agresivní postoj, kdy jsi nechtěl o ničem smlouvat a trochu odlehčit situaci do níž ses dostal. Rozhodl ses to navíc podpořit razantním požadavkem, kde jsi jednoznačně deklaroval svůj požadavek, na jehož konci tě mělo čekat 500 kreditů, jak jsi tedy předpokládal.
Jenomže situace se vyvrbila trochu odlišněji, než sis představoval a tvé Ovlivnění nemělo na majitele kýžený účinek. Vlastně vyústilo jen v podivený výraz, jak si vlastně něco takového můžeš dovolit. Ale to k tvé smůle nebylo vše - jak jsi totiž mávl rukou k podpoření svého gesta, tak ti povolil ručník omotaný okolo pasu a velice ladně sklouzl hezky na zem odkrývajíc tě v celé tvé kráse.
Vy si ze mně snad děláte prdel?!
vyhrkl ze sebe ještě před incidentem s ručníkem. Ten ho jenom přiměl chytit se za hlavu a zakroutit s ní na způsob nevěřícný.
A touhle pózou mě snad chcete ohromit? Podívejte, je mi úplně jedno, co a s kým jste tu včera v noci vyváděl. Pro mě za mě si užívejte třeba s gamorreany, jenom mi neničte vybavení a neděste personál. To, že vás okradli, taky není moje věc a nemám důvod vám pomáhat - vy jste si tu společnost vybral dobrovolně, je to váš problém. A rozhodně vám za vaši blbost nehodlám nic zaplatit. Máte kliku, že za pokoj bylo placeno předem, takže na něj máte ještě do oběda nárok. Do té doby bych ocenil, abyste patřičně oblečen opustil hotel. Stěžovat si na krádež můžete u autorit ... když je najdete. Teď mě omluvte, mám lepší věci na práci, než se věnovat nudistům ...
uklidnil se nakonec a mávnul na gorily, jak se chystal odejít. Bylo tedy nad slunce jasné, že v tomto případě ti jen tak běžné Ovlivnění nepomůže a už vůbec ne k tomu, abys z něho získal nějaké kredity.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, "Hotýlek":)

Dobře, dobře.. Nebojte se, já hned vypadnu. Ale ten záznam z kamer by se mi přeci jenom hodil, jestli nějaký máte. Mohl bych se na něj aspoň podívat, abych zjistil, kde by moje věci mohly být?

Pokoušel jsem se ze sitauce vytěžit alespoň něco, když nevyšel můj původní odvážný plán. Radši jsem si ze země sebral ručník a znovu si ho uvázal kolem pasu. Následně bylo samozřejmě v plánu se obléct a vyrazit po stopách kurev, se kterými jsem si sice tak krásně užil, ale které mě taky pěkně obraly. Zejména o světelný meč, což mě trápilo asi nejvíce.

Neměl bych tuhle misi vzdát? Jestli se meč dostane do nesprávných rukou, budou vědět kdo jsem a už se stejně nikam nedostanu. Jenže Rada by mě za tohle stáhla z kůže, určitě by to zase prokoukli, dědci mizerní. Ještě s tím zkusím něco udělat, než se vydám zpátky na Coruscant.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“