Boj o Kashyyk společná mise Gartha Devilmana a Andreho Relev

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Kashyyyk

Za vašimi zády se zformovalo asi 2000 clonů, kteří běželi s vámi do boje.
Na vaši pomoc vám mistr Yoda poslal taky 9 strojů AT-RT a 2 Kráčející obrněnce.Plus asi ještě 60 clonů na skůtrech.Proti vám stáli pouze droidi.Ze stromů nad droidy se začali snášet jednotky clonů ARC.Takže jste měli přesilu.Droidi ustupovali ale neměli kam.
....................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kashyyk

Vedli jsme armádu až k onomu domu. Ucítil jsem krátké narušení Síly. Dobrá, trochu si zacvičíme. Pomyslel jsem si. Vylezl jsem na strom. Kapitáne, snažte se mířit na přívod paliva, pokud to bude možné. Máte k dispozici ještě jednu pušku? Pomůžu vám pokud to bude možné. Ani jsem nepotřeboval Sílu k zesílení smyslů. Je to tady.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Garth:
Kashyyyk

Clon voják: Samozřejmě že mám jedi.Tydy je.
A podal vám pušku.Pak všichni vojáci stříleli na Separatisty.
Po chvilce boje jste postříleli mnoho Separatistů.Dost jich ale ještě zůstalo.Z vyvýšené plošiny jsi zahlédl Andreho jak zatlačil skupinu droidů do pasti a snaží se je zničit...........
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kashyyk

Musím mu pomoct, je sám. Blesklo mi hlavou Namířil jsem puškou na droida, který byl k Andremu nejblíže a představoval tak pro něho největší nebezpečí. Začal pálit. Menší podpora příteli… Zašklebil jsem se a přitom nepřestával střílet.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Kashyyyk

"Zažeňte je do rohu!" dal jsem příkaz klonům, kteří pořád pálili po asi posledních 300 droidech, kteří se tlačili v rohu. Potom začali střílet i klony opodál, kterým velel Garth. Vítězství bylo naše...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Garth:
Kashyyyk

Výrazně jsi pomohl Andremu v boji.Tím pádem se ale bohužel stačili sformovat Separatisté na té straně od které ses odvrátili.A teď útočili ve větčím měřítku.Rozkaz zněl zabít ty na tvé straně.
......................


Andre:
Kashyyyk

Nakonec jste zabili všechny droidy.Pak k tobě přijel droid.
Zpráva: Dostav se na stanoviště kde stojí Garth a pomoc mu z vášky sestřelovat stroje obchodní federace.
Pak hologram zmizel, a droid odjel.
.................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Kashyyyk

"Chewbacco, nastartuj motorovou vášku!" křikl jsem na jednoho Wookie, který právě kontroloval motor. Nasedl jsem společně s posádkou klonů a vyrazili jsme na pomoc Garthovi a jeho mistrovi. "Teď ti to budu moct oplatit." řekl jsem si v duchu.

Byli jsme asi napůl cesty ke Garthovi a vidím, jak se k nim řítí jeden tank. Zeptám se jednoho klona, jestli mi půjčí plazmový raketomet....

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Andre:
Kashyyyk

Namířil jsi raketometem na tank.Vypálil, a přímí zásah, všichni droidi (a že jich bylo dost), kteří stály u tanku byli zničeni spolu s ním.
Mistr: Výborně padawane.
Clonové začínali pomalu bitvu vyhrávat.Ale pouze bitvu, hlavní bitva o planetu se bude odehrávat v hlavním městě Wookiů.
Zpráva: Dolete za Garthem, pomocte mu sestřelit alespoň 10 dělových člunů, a pár tanků.A pak se dostavte ke svým stíhačkám na velitelství.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Kashyyyk

"Přistaň na shromaždišti pod velením Gartha a jeho mistra." řekl jsem Chewbaccovi. Přistáli jsme, pozdravil jsem Gartha a jeho mistra a pustil se do boje. Naše děla za námi střílela jako o život a nad našimi hlavami se vznášela spousta motorových vášek, které schazovali bomby na přijíždějící tanky...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kashyyk

Výborně, teď už to půjde lépe. Odechl jsem si. Ale moje radost neměla dlouhého trvání… Něco se žene, všichni buďte ve střehu! Neměl jsem z toho dobrý pocit. Stáhl jsem si z krku váček a potěžkal ho. Generále, jak daleko je to, k základně separatistů? Bylo to šílené, ale asi také jediné východisko…

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Garth:
Kashyyyk


Mistr:Na základnu Droidů nemusíme jít.Teď jsme zničili hodně strojů. Máme se vrátit na základnu.Sežeň nějaký přístroj, aby jsem tam byli rychle.
Mistr zmlkl.Zadíval se do dáli, kde se formovali nový droidi.
Mistr: Ty už zvládnou clonové, je tu mistr Yoda a Luminara.
............


Andre:
Kashyyyk


Pomohl jsi se svým mistrem Garthovi.
Mistr: Sežeň nějaký dopravní prostředek, aby jsem se rychle dostali ke stíhačkám.Rychle!
.............
Naposledy upravil(a) Mastr Kavar dne 01.9.2007 15:15:11, celkem upraveno 1 x.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kashyyk

Mistře… Nechtělo se mi odejít chtěl jsem pomoci. Nakonec na znamení souhlasu, jsem zdvihl ruce nad hlavu. Vzdávám se. Všiml jsem si skútru, který stál opodál všemi zapomenutý. Máte rád adrenalin Mistře? Vzpomněl jsem si na léta na své domovské planetě. Tam byly závody kluzáků a jiných strojů na denním pořádku. Jednou jsem do konce v jednom s kluzáků seděl To byl pocit… Vrátil jsem se do reality. Můžeme?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Kashyyyk

Rychle jsem zaběhl za roh zdravotnického stavu, nastartoval speeder bike a přiletěl před mistra. "Mistře, nic jiného tu nebylo..." řekl jsem mistrovi.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Garth:
Kashyyyk


Mistr: Ano můžeme.
Mistr nasedl.
Mistr: Jeď co nejrychleji, musíme tam být brzo.
Mistr se připoutal a čekal
...............


Andre:
Kashyyyk

Mistr: To je v pořádku.
A nasedl jsi.
Mistr: Leť!Tohle já v mládí miloval, rychlou jízdu!
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Kashyyyk

"Dobře, mistře" a jen jsem to dořekl, tak jsem sešlápl plyn, jak nejvíc to šlo - vyrazili jsme ohromnou rychlostí, myslel jsem, že se tím utrhne stabilizátor, ale neutrhl.
Prudce jsem zastavil před hangárem, vyskočil ze speeder biku a uháněl do hangáru k stíhačce Eta-2 Actis, což byla standardní stíhačka s průměrnou výzbrojí, ale neuvěřitelně rychlá a mrštná.

_______________________________________________________________

BTW. neříkal jsi v minulý misi, že můj mistr (Kit Fisto) se radši projde na čerstvým vzduchu? :D

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“