Boj o Kashyyk společná mise Gartha Devilmana a Andreho Relev

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Boj o Kashyyk společná mise Gartha Devilmana a Andreho Relev

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - hangár

Garth Devilman:

Mistr:Zbal jsi ještě pár věcí.Pak rychle vyrážíme na Kashyyk.Povedeme skupinu clonů.Rychle.
Pak někam odešel.
Proti tobě běžel padawan Andre Relev, který taky mířil na Kashyyk se svým mistrem.
...............

Andre Relev:

Dostal jsi naléhavou zprávu od mistr že se máš sejít s mistrem v hangáru.Cestou jsi se míjel s Garthem Delivenem.

Mistr: No konečeně, musíme hned odstartovat, nemáme moc času.Máme bojvat na Kashyyku se Separatisty.Rychle nasedni na křižník. ´
.........
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Corusant - hangár

Ahoj, hodně štěstí, ať tě provází Síla. Prohodil jsem směrem k Andreemu. A vás také Mistře. Pokynul jsem Mistrovi Andreeho, který také spěchal na Kashyyk. Snad, bude stát Síla při nás. Při balení zásob, do své stíhačky jsem si všiml mechanika, který se staral o astrodroidy. Astrodroidi jsou výborní navigátoři a mechanici, proto jsem neváhal ani chvíli. Zamířil jsem k mechanikovi. Promiňte, mohl bych si půjčit jednoho droida? Zeptal jsem se.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Mechanik: Můžete, vy letíte určitě na Kashyyk.Pučím vám všechny (tedy 7), máme ještě další na skladě, a rada nařídila abych vám je stejně dal.
Astroidi šli za tebou, a ty jsi upaloval zpátky do hangáru.
Tam na tebe čekal mistr.

(Pro dnešek konec, počkáme na Andreho).
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant; hyperprostor

Zdravím tě Garthe. Ať tě provází síla. pozdravil jsem a spěchal do hangáru, kde jsem se potkal s mistrem. Nasedli jsme do křižníku, vzletěli nad Coruscant a vstoupili do hyperprostoru.

Cestou na Kashyyyk jsem prohodil pár slov s Garthem a s mistry, kteří nás doprovázeli. Chvílemi jsem meditoval o naší misi...

______________________________________________________________

Sorry, že jsem tady dlouho nebyl. Byl jsem venku :wink:
BTW. pokračujme až zítra, dneska končím.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Vešel jste do lodi.Tam jste ale čekali, protože Garth a jeho mistr se ještě nedostvili, měli spoždění.
Mistr: Sakra měli jsme už dávno vyrazit.
Garth se ndostavil ani po 10 mintách ....

(Garthe můžeš hrát.)
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant; hyperprostor

Bylo skvělé si s někým promluvit, proto jsem s Andrem prohodil pár zdvořilých slov. Po té jsem se vydal za svým Mistrem. Trápila mne jedna otázka a já jí chtěl mít zodpovězenou. Jal jsem se tedy Mistra hledat. Aspoň se projdu po lodi…

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Oběžná dráha Kashyyyku

Za chvíli jsme byli na oběžné dráze Kashyyyku. Kolem planety jsem uviděl spoustu Federačních lodí. Tak tohle bude zajímavé... pomyslel jsem si.

Ještě jsem chvíli trénoval, než jsme byli dostatečně blízko lodím Obchodní federace...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Oběžná dráha Kashyyyku


Procházel jsem se po lodi a hledal Mistra. Když jsme ale vyskočili z hyperprostoru, podíval jsem se průzorem ven. Oběžná dráha, Kashyyku byla skrz na skrz přeplněná federačními loděmi. Když si vezmu, že máme vést armádu clonů pravděpodobně i při pozemní misi... Otočil jsem se na patě a běžel do kokpitu. Nic se nedá dělat, Mistr počká.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Oběžná dráha Kashyyku

Když jste viděli tu spoustu federačních křižníků, zapoměli jste se podívat na druhou stranu.Tam už po nich pálilo dobrých 20 křižníků republiky.Boj nad planetou už zuřil, ale na planetě ještě né.Objeli jste bitvu a přistáli na planetě .......

Garth:
Našel svého mistra, když vystupoval z lodi.Pak odešli na stanoviště clonů.
Mistr: No ta bitva nad planetou nevypadala dobře.Co padawane?

Andre:
Přistál jsi se svým mistrem na stanovišti droidů, kteří se museli opravit.
Voják: Nepomohli byste mi je opravit? Pánové? Když se do bitvy nezapojí, mohl byto být náš konec..........
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Kashyyyk

Po prosbě klonového vojáka jsem se toho ujal. Přeci jenom jsem měl už zkušenosti se stavbou speederu, takže oprava droidů by nemělo být o nic těžší.

Porozhlédnu se kolem, ale nemůžu najít náhradní šrouby třídy G59. "Mistře, s těmi droidy nehneme. Nemáme je čím sešroubovat - chybí šrouby třídy G59. Myslím, že by se dali sehnat ve velícím středisku klonů - tam kde přistál Garth a jeho mistr." a znovu jsem se pustil do opravování řídící jednotky jednoho droida...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kashyyyk


Nevypadala. přikývl jsem. Co uděláme teď, napadneme pozemní řídící středisko? Nemohl jsem zůstat jen tak nečině stát. Z léčebného střediska se ozýval nářek raněných. Nové, nové a nové výsadkové lodě přistávali a Clonoví vojáci, se vrhali do bitvy. Mistře, můžeme se spolehnout na pomoc wookiů? Dnes ztratíme spoustu životů...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Garth:
Kashyyk - léčebné středisko

Mistr: Musíme zkusit pomoc raněním.Tak můžeme pomoc v bitvě.
Mistr se posadil nad jednoho zraněného, a zkusil mu vyléčit zranění.V tom do místnosti vběhl mistr Andreho a sebral asi osm tašek s klíči G59.Pak zase odešel.
Mistr: Rychle padawane, taky se usaď k nějakému vojákovi a zkus mu pomoc.!
..........................

Andre:
Kashyyk - opravna droidů

Tvůj mistr odběhl pro klíče do léčebného střediska (které sloužilo i jako skladiště.
Asi za 5 mniut se vrátil se stovkami klíčů.....
Mistr: Mám je, cestou sem vyděl padawana Gartha jak ošetřují raněné
.

...........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Kashyyyk

"Děkuji mistře" řekl jsem a montoval jsem konečně jednoho droida za druhým, kteří postupně odcházeli na pomoc do boje. Mám před sebou asi posledních deset kusů droidů, kteří jsou velice kriticky poškození. "Tak s těmahle droidama to bude horší..." pomyslel jsem si, ale dlouho jsem neváhal a pustil se do opravování droida, který měl poškozené obě dvě nohy a téměř neopravitelnou řídící jednotku.

Po 2,5 hodinách jsem byl hotov i s posledním kusem droida, což jsem oznámil mistrovi: Mistře, oprava je hotova, můžeme jít do boje nebo kamkoliv jinam a porozhlédnul jsem se kolem sebe.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kashyyk - léčebné středisko

Mistr odešel. Pustil jsem se tedy do tohoto úkolu. Začal jsem u vojáka s popáleným obličejem a velkou ranou v hrudi. Je pravda, že hojivou meditaci jsem ještě plně neovládal, ale to teď šlo stranou. Ležte klidně a nebojte se, to bude dobré. Těšil jsem ho a ponořil se do Síly.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Andre:
Kashhyk

Mistr: Musíme jít tam, (ukázal směrem k osmi dělům), musíme je opravit.Aby mohli Cloni ničit i nepřátelské zaměřovací pavoučí droidy atd.
Mistr se rozběhl směrem k dělům.........
Po chvilce jste d droidům doběhli.Měli všechny součástky, a i náhradní.Ale nebyl tu nikdo kdo by je opravoval.
Mistr: Pojď pomoc mi je opravit.......

Garth:
Kashhyk - léčebné středisko

Mistr: Pomoc Wookiů je zaručená.Už teď bojují.Je jich asi 600.
Podařilo se ti uzdravit část zranění vojáka.Musíš to ale asi ještě třikrát zkusit než se ti ho povede uzdravit kompletně.
Mistr: Zkus se víc soustředit, vystaranit všechny myšelnky a zkusit to znovu.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“