2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Informační centrum v Chrámu Jedi
Prošel jsem Chrámem až do informačního centra, kdo by dokázal cítit elektrické obvody, viděl by spoustu zářících vláken, přístrojů, světel a podobně. Já viděl přítomnost spousty Jediů. A hlavně jednoho Mon Cala. Velice mě překvapil svým formálním tónem. Zasmál jsem se.
Padawane Vebbe, jsem rád že jsi tu ty. Znova jsem se zasmál. Tohle je trapné, Nahdare, Známe se už od začátku...
Radši jsem se začal hýbat, aby nás neslyšelo moc lidí.
No tak se na to podíváme. Myslím, že jestli nic jiného, alespoň si s tebou můžu hezky promluvit. Stále se směji a hledám nějaký volný počítač. Když ho najdu posadím se k němu.
Poletím na Kegan, jestli o tom Mistr Fisto nemluvil. Nevím jak by mi mohl při hledání pomoci, tak se alespoň zeptám na uplynulý čas, který jsme se neviděli. Na jeho výcvik a mise s Mistrem a podobně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Informační centrum Chrámu Jedi:
Nebyl sis jistý tím, nakolik by ti mohl být Nahdar ku pomoci, ale i tak jsi byl za jeho přítomnost vděčný, i kdyby to mělo být jenom pro přátelský rozhovor. Nahdar na tebe dnes působil až nečekaně vesele, až to trochu kolidovalo s jeho obvykle klidnou povahu, která bývala typická pro jedie-léčitele.
Předevčírem jsme se s mistrem Fistem právě vrátili z důležité akce. Doufám, že to nebude znít jako vychloubání, ale být padawanem člena Rady většinou znamená zajímavé a důležité mise,
začal se široce usmívat a nadšení z něj doslova čišelo. Jakoby ho právě tato mise nabudila a ten pocit důležitosti mu byl palivem pro jeho aktivitu. Až jsi měl trochu pocit, že stál před tebou odlišný Nahdar Vebb.
Letěli jsme na Ithor, kde se objevila razantní frakce odpůrců Republiky a sám jistě víš, jací jsou místní pacifisti. I když jsme se nejprve zkoušeli domluvit a vše vyřešit smírně, tak odporovali a dokonce se nás pokoušeli unést, aby dokázali svou sílu. Ale mistr Fisto s nimi zatočil a i já jsem se musel činit. Tehdy mistr rozhodl, že zajmeme jejich velitele a rozpustíme tu skupinu, než někomu ublíží, nebo se stane něco většího. Sedm dnů jsme lovili jednoho po druhém, než jsme je neutralizovali. Ale byla to opravdu akce, tolik boje jsem snad ještě neměl za celý život. Ale potom, kdybys viděl tu radost místních, že jsme jim pomohli. A když mistr odhalil, že jsou provázaní na další organizace a udělali jsme důležitý krok v zabránění ohrožování mnoha lidí ... je to prostě skvělej pocit,
nechal se unést Nahdar svým vyprávěním, čímž ponechal vyhledávání na tobě a na konzoli. Nakonec se ti povedlo najít tři alternativy, díky nimž by jsi mohl letět už dnes. Ta první byla kombinace dvou cest - část cesty bys letěl s Jedii na Centares, odkud bys mohl civilní linkou až do svého cíle. Pozdě k večeru letěl přímý spoj, byť by podmínky nebyly příliš kvalitní, protože to byl především nákladní let, tudíž bys utrpěl na kvalitu dopravy, ale rychlostně to bylo skoro totožné jako let s přestupem. Pohodlně už vypadala další varianta, kterou byla linková loď, s níž bys ale dorazil o celý den později minimálně, protože stavěla po velkém množství planet při cestě. Na všechny varianty sis už mohl zamlouvat lístky nebo místa, s tím, že Jedijská loď odlétala do hodiny, linková loď za dvě a půl a na tu poslední jsi měl skoro osm hodin času.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám Jedi
Soustředil jsem se na hledání i na Nahdarovo vyprávění. Měl pravdu, že je na dost lukrativním místě.
Musí to být opravdu dobré. Jsi u hlavního zdroje informací, dostaneš se na místa, kde se mění galaxie... Usmívám se, nezávidím mu, ani, řekl bych, není co.
Ale tvé místo znamená, že nad tebou bdí pevná ruka. Nemůžeš si dovolit být nepřipraven. Proto si možná Mistr Fisto chce být jist, než tě postaví před zkoušky. Přeju ti, aby ses brzy stal Rytířem jako já.Poslouchal jsem dál.
Zatím jsem přemýšlel, jaký transport si vyberu.
Ano, je to krásný pocti, vědět, že tě lidé uznávají za tvou práci. Já se s tím pro tentokrát pravděpodobně nesetkám.
Rozhodl jsem se.
Nechám si ještě chvíli času, ušetřím peníze a poletím nákladním transportem. Bude to asi nejrychlejší cesta.
Zarezervoval jsem si místo a připravil se na dalších osm hodin klidu. Odhlásím se z konzole a podívám se na Nahdara.
Jsem rád, že jsi tu byl se mnou. Máš teď někam namířeno? Mohli bychom něco společně podniknout. Zeptám se ho cestou ven z informačního centra.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Informační centrum Chrámu Jedi:
Z možných cestovních alternativ ses rozhodl pro tu nejpřímější, byť sis mohl být jistý tím, že kvalita dopravy nebude příliš valná. Spíše naopak - určitě by tě nečekala hezká cesta, ale s tím jsi se rozhodl smířit a přistoupil jsi k tomu prakticky z Jediského hlediska - skromně a pokorně.
A neříkám, že mě musí lidi obdivovat, jen je dobré vidět odezvu toho, že tvé skutky něco znamenají. Je to takový hřejivý pocit v Síle a jakási odměna pro nás,
pokusil se mírnit své nadšení Nahdar, když viděl, jak k tomu přistupuješ a došlo mu, že asi trochu přeháněl. Jako obvykle, jak měl ve zvyku se rozhodl to nenápadně zaonačit a trochu odvést rozhovor jiným směrem.
Ty jsi se rozhodl v tom nijak nehloubat a zeptal jsi se rovnou Nahdara, jak je na tom s časem v nejbližší době, což jenom uvítal a následoval tě, když jste opouštěli informační centrum poté, co sis zařídil místo v nákladním transportu.
Mistr Fisto má po zbytek dne povinnosti člena rady, takže mám vlastně volno. Sice jsem přemýšlel o nějakém studiu nebo tréninku, ale jednou se nic nestane, když trochu vynechám nebo tomu nebudu věnovat tolik času. Takže, co máš v plánu ty, než odletíš?
odpověděl Nahdar, když si elegantně udělal volno, aby ti mohl po nějakou chvíli dělat společnost, dokud by ses nemusel vypravit na kosmodrom. Zároveň ti nechal volný prostor v tom, co by jsi chtěl dělat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám Jedi
Trochu se zavrtím nad jeho výkladem mých slov. Neumím snad mluvit?
Ano neříkám, že tě mají obdivovat, ale když víš, že jsou ti lidé vděční... Já mám pocit, že jsem jich víc naštval než potěšil, ikdyž dělám nutné věci.
Přemýšlel jsem, co by se dalo do odletu dělat. V podstatě mě napadly jen dvě věci, zůstat v chrámu a procvičit se a nebo vyrazit za stěny chrámu do města. Byl to troufalý nápad, ale nic nebezpečného.
Před odletem bych se chtěl ještě stavit na jídlo, ale do té doby... Můžeme si spolu zatrénovat nebo podniknout něco venku. Divadlo?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Poznamenal jsi, že ze setkání s lidmi během tvých misí jsi měl spíše opačné zkušenosti, než jaké ti líčil Nahdar. Bylo to zajímavé srovnání, protože co on popisoval jako vyloženě kladné, bylo u tebe spíše úplným opakem. Diskuzi na toto téma jste však již nechali být a spíš jste přemýšleli o tom, jak se zabavit do doby, než budeš muset odletět. Tebe napadly dvě možné alternativy, které jsi Nahdarovi prezentoval, ale jeho odpověď se nedostavila okamžitě. Spíše se nad něčím zamýšlel, jakoby ho napadlo ještě něco dalšího.
Vzpomněl jsem si ještě na něco. Dneska by měli v Galaxies Opera House vystupovat Mon Calamari Balet. Myslím, že mistr Fisto se o tom zmínil, když mluvil s jedním mon calamarijským Jedim. A podle toho, co jsem slyšel, tak to obsahuje mnoho akrobacie ve vodě. Jsou prý svými schopnostmi proslulí, jenom si nemohu vzpomenout, jak se jmenovalo to představení,
navrhnul Nahdar alternativu k divadlu, která pro vás dva skýtala zájem už z hlediska, že jste oba byli obojživelníci. A co víc Nahdar sám byl mon calamari, takže to pro něj mohlo být i o to specifičtější. Přesto nijak nevyvíjel nátlak a jenom to předkládal jako návrh. Přeci jen obecně působil spíše jako léčitel, byť cvičné souboje jste spolu již několikrát absolvovali.
Ah, už jsem si vzpomněl! Princezna a Krakana!
usmál se nadšeně Nahdar, když si vybavil jméno představení, které se dnes mělo hrát a ty jsi již v názvu mohl vytušit, že by se tam měl objevit mohutný tvor domorodý pro Dac, který svou velikostí mnohonásobně převyšoval mon caly nebo quarreny. A který byl samozřejmě lítým predátorem jejich moří. Nyní Nahdar čekal, jakou činnost se rozhodneš vybrat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Crám Jedi
Nahdar předložil další alternativu.Protože jsem já nevěděl, co přesně v divadle hrají, možnost navštívit proslulou Calamarijskou hru...
Akrobacie ve vodě... Jedna z mála věcí co si pamatuju z domova... Ale Mon Calamari jsou prý mnohem lepší.
Teď jsem začal přemýšlet jak sehnat lístky.
To je dobrý nápad, moc rád se podívám na takovou událost. Seženeme lístky tam? Nebude tam plno? Ještě se můžu vrátit a lístky zarezervovat...
Předpokládám, že to není, podle názvu, jen nějaká malá hra, ale velká opera.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Možnost navštívit představení s proslulými mon calamarijskými akrobaty tě zaujme do takové míry, že se na to začneš okamžitě dívat z praktického hlediska a připomeneš Nahdarovi, že je zapotřebí vstupenek. Ten se zachmuří, protože si uvědomil, že vzhledem k tomu, že se jedná o takovou událost, tak sehnat lístky na konkrétní den je místy až nemožné, pokud tedy nenavštívíte překupníky. Nahdar nic neříkal a jenom chvíli přemýšlel, jakoby si uvědomoval, že věděl ještě něco, co by vám mohlo pomoci. Zrovna kolem vás proběhli dva younglingové, kteří se očividně někde zapomněli a hledali svůj klan. Když se Nahdarovi vyjasnilo a vzpomněl si.
Mistr Cirane Niahar! S ním mluvil mistr Fisto!
vykřikl nadšeně, byť jsi nemohl tušit, co tím přesně zamýšlel a dal jsi mu to jasně najevo.
Přišel za mistrem Fistem s tím, že má k dispozici několik lístků a jestli by tedy mistr Fisto nechtěl jít na dnešní představení. Takže mu zkusím zavolat a uvidíme ...
vysvětlil rychle Nahdar a ty jsi jenom mohl sledovat, jak ho jeho nadšení pohltilo a okamžitě jej nutilo k akci. Pokaždé, když se Nahdar dovedl pro něco nadchnout, tak byl téměř nezastavitelný. Bez váhání už proto svíral v ruce komlink a snažil se dovolat mistru Niaharovi, což se mu i po chvilce povedlo. Když hovor ukončil, tak se jen usmál a pozvedl vítězně prst.
Místa mají ještě dost a klidně můžeme přibrat nějaké další dva Jedie, kteří by měli volno. Sdružují se už za půl hodiny před Chrámem, kde je vyzvedne transport. Čisté roucho a zdvořilý úsměv jsou povinností,
usmíval se nadšeně Nahdar, když se mu povedlo splnit cíl jeho drobné mise, do které se nakonec sám uvrtal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, chrám Jedi
Postupně, jak se rozvíjel náš nápad dostával jsem stále více hravou náladu. Po chvíli jsem se cítil skoro jako malé dítě.
Nahdar mi oznámil, že mistr, který řekněme celou akci do opery organizuje, má ještě volná místa.
Páni, tohle je opravdu... Neměl jsem slov pro to, pro co se Nahdar tak nadchl. A já jeho nadšení sdílel.
Opravdu to nechápu, taková radost...Nepřemýšlel jsem nad tímhle a užíval si tu chvíli.
Víš co? Máme půl hodiny, zahrajeme si hru. Budeme závodit... Kdo tam bude dřív...Zamyslel jsem se.
Zaplatí večeři, až se vrátím z mise. Až budeme mít zase čas. Usmál jsem jsem se na Nahdara. čekal jsem a tušil, že sázku přijme. Byla to přeci jen jeho iniciativa a jeho nadšení, co mě takto "vyprovokovalo".
Žádné podvody. Start!
Chvilku jsem čekal, aby stačil vstřebat sázku. Pak jsem se rozběhl za ním, na cestu do svého pokoje.
Rychlá příprava. Převlékl jsem se do hnědého roucha, které jsem používal na takové akce, spletl hlavové výrůstky koženým řemínkem s vypálenými ornamenty a vydal se na místo setkání před vchodem. Běžel jsem volným poklusem, abych si nezašpinil roucho.
Už z dálky, kdy jsem přestal běžet, pokračoval jsem rychlým krokem a vyhlížel Nahdara.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Vyzval jsi Nahdar k malému vzájemnému závodu, který se týkal přípravy před akcí. Chvilku mu sice trvalo, než se vzpamatoval, ale jakmile se tak jednou stalo, tak vyrazil bleskově vpřed, jak byl natěšený na možnost výhry. Ty jsi se tolik nehonil, ale spíše rozložil své síly a spolehl se na rychlost převlečení. Volnější tempo nakonec vedlo k tomu, že jsi dorazil na místo jako druhý, ale v porovnání s Nahdarem na tobě nebylo příliš znát, že bys někam utíkal. Jemu se totiž povedlo získat špinavý flek při kraji roucha. Nebyl z toho kdovíjak nadšený a snažil se ho trochu umýt s pomocí vody z nedaleké fontány. Stihl ho nakonec vypucovat jen tak tak, když dorazil mistr Niahar. Ale i tak měl na svém plášti stále špinavý flek, byť již ne tolik nápadný.
Mistr Niahar si ho přesto všiml a jenom si lehce povzdechl, než vás vybídl, abyste se připojili k početné skupině od několika younglingů až po různé mistry. Dohromady vás bylo téměř čtyřicet a transport, který pro vás přiletěl jste plně zaplnili.

Přestože jste tvořili početnou skupiny, tak jste v hledišti opery prakticky zanikli. Velká hala pro desetitisíce návštěvníků byla vyprodána do posledního místa a vy jste měli velice dobrá místa blízko předním řadám. Při troše hledání byste mohli spatřit lóže pro významné osoby, mezi něž patřil například současný kancléř Palpatine nebo množství dalších politiků nebo i jiných významných postav. Samozřejmě nechyběly delegace z vodních světů jako Mon Calamari, Manaan nebo i Glee Anselm.

Představení samotné trvalo téměř tři hodiny, kdy jste za melodické hudby vyluzované pomocí mořských nástrojů mohli sledovat dění v pěti velkých bublinách vody, v nichž se pohybovali herci-plavci. Při přeskocích mezi bublinami se vám až tajil dech, stejně jako souhře několika plavců-akrobatů, kteří společně fungovali jako Krakana. Jejich souhra, pohyb a vystupování více než výtečně ztvárnili skutečnou Krakanu.
Hlavní hvězdou však byla mon calamarijská akrobatka v roli princezny, která by se dala přirovnat mezi nejmrštnější bytosti, které jsi měl kdy možnost spatřit. Během svého epického příběhu, kdy měla být obětována, aby si umoudřili rozzlobenou krakanu, aby následně prchala třemi oceány. Ke konci ji Krakana přeci jen dostihla, ale s pomocí svých přátel se povedlo ji přemoci, když byla uvězněna do hlubokého příkopu. Hra měla neuvěřitelný spád a působila, že neustále zrychluje svoje tempo do doby, než krakana padla do příkopu a princezna si mohla vychutnat lehký a brilantní tanec vodou na oslavu svého vítězství.
Nahdar vedle tebe skoro ani nedýchal a měl jsi místy pocit, že by se sám nejraději vrhnul do bublin a plaval s herci.

Když představení skončilo, tak mezi vás vešel mistr Niahar s tím, že někteří zájemci by mohli mít možnost se podívat do zákulisí, pokud se však budou držet jistých pravidel. Samozřejmě to myslel především pro ty nejmladší, ale tu možnost měli samozřejmě všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant
Cestou na operu jsem se dozvěděl něco nového z politiky. Moc mě to nezajímalo, ale nebylo moc témat na probírání.
Přišli jsme do operní místnosti kde už se vznášelo představení pěti vodních koulí. Netrvalo dlouho a sál se zaplnil, i naše početná skupina se v takovém davu ztratila.
Představení začalo. Nebyl jsem tak uchvácen jako Nahdar, při každé příležitosti, kdy se tanečnice nebo skupina akrobatů, představující Krakanu, připravovali na další akrobatický kousek, sledoval jsem ho a ostatní diváky okolo a užíval i jejich reakce.
To nadšení, krása, uchvácenost... Také jsem neotálel a nechal se uchvacovat choreografií tanců.
Po skončení se ukázalo, že mistr Niahar domluvil návštěvu zákulisí.
Omlouvám se mistře, je to nezdvořilé takto odcházet, ale raději už půjdu. Uklonil jsem se a usmál na Nahdara. Musím se připravit, tady Nahdar vyhrál mou sázku, takže jak jsem slíbil... Až se vrátím, půjdeme na večeři... Nebo oběd, vyjde to na stejno. Na schledanou, mistře. Zatím Nahdare.
Rozloučil jsem se a vydal k hromadné dopravě, abych se dostal do chrámu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Neuvyžil jsi možnosti navštívit zákulisí opery a ani na Nahdarovu žádost ses nenechal zlomit. Mistr Niahar ti jenom poděkoval, že jsi se zúčastnil opery s nimi a vyjádřil zadoufání, že by ses mohl zúčastnit i někdy příště, až bude k dispozici další představení. Poté ti zbývalo se už jenom proplést davem odcházejících lidí a vyrazit zpět do Chrámu.

Když jsi dorazil do Chrámu, tak jsi měl sice ještě chvilku volna, ale rozhodl ses neponechat nic náhodě a rovnou jsi vyrážel dál, jakmile sis vzal svoje věci, či si případně přibalil ještě něco dalšího. Když bylo tohle hotovo, mohl jsi vyrazit směr kosmoport a transport, kde jsi měl zarezervované místo. Cesta na kosmoport ti v tuhle večerní dobu zabrala skoro celou hodinu a další půl hodinu jsi strávil odbavováním v přeplněném kosmoportu. Teprve po absolvování všech kontrol jsi mohl vyrazit na palubu tvé lodi, kterou byla velká nákladní loď. Běžný frachťák převyšovala téměř třikrát a byla stavěna především jako loď nákladní.

Na loď se nakládalo velké transportní vozidlo v momentě, kdy jsi dorazil k nástupní rampě, kde postával muž s datapadem a něco v něm procházel. Nezdálo se, že by loď měla někde nějaké průzory nebo cokoliv, co by mohlo cestujícím zpestřit pobyt, ale to také nebylo hlavní účelem. U muže jsi zastavil a prokázal mu svou totožnost, na což se opět zadíval do datapadu.
Tady vás tu mám. Kajutu vám hned ukázat nemůžu, protože musím na tohle ještě dohlédnout. Můžete jít tedy napřed a podívat se po kabině označené G1 nebo počkat, až to naložíme a pak bych vás i krátce provedl,
promluvil člověk, který měl na sobě čisté pracovní oblečení. Rozhodně se nejednalo o žádného pašeráka, nebo něco podobného, ale zdál se na poctivého muže.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant
Vrátil jsem se do svého pokoje, nespěchal jsem, ale převlékl jsem se do cestovního, šedého a přehodil přes sebe hnědý hábit. Tašku jsem si vzal přes rameno a vyrazil k přístavu uvedeného na informacích.

Cesta trvala o trochu déle, než jsem čekal a já popsal první films abstrakcemi ve stylu: Co je to? Kočka, čočka, vločka...
popisky pomalu mizely a já vystoupil u přístaviště. Za vchodem se mi na očích objevila obrovská nákladní loď.
Dobrý den, jsem tu správně? Ukázal jsem mu svou registraci a platbu za cestu.
Hned si mě našel. Kolem nás stále procházeli nákladní droidi s velkými kontejnery.
Nevadí, počkám na vás. Počkám támhle. Ukázal jsem na místo, které jsem po pečlivém sledování droidů, uznal za nevyužívané pro transport.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport:
Rozhodl jsi se vyčkat s naloděním, až se ti uvolní průvodce, který jen souhlasně přikývnul a jal se kontroly nad nakládáním. Co se nákladu týkalo, tak jednou věcí bylo luxusní zboží, které je na Coruscantu běžné, což však neplatí o jiných místech. Dál jsi mohl zahlédnout nějaké potraviny, které zde byly nejspíše přeloženy z jiné lodi a několik beden o jejichž obsahu jsi neměl ani tušení. Nakládání nakonec netrvalo ani ne deset minut a poté člověk vyrazil už přímo k tobě.
Ještě jednou vás zdravím, jmenuju se Miachel Corvin a jsem majitelem a navigátorem téhle lodi,
představil se Miachel a nabídl ti pravici, než naznačil, aby jste se vydali vzhůru do lodi.
Pasažéry s sebou pravidelně nebereme a ani jen tak někdo s námi moc nelítá. Jistě jste odtušil, že nejsme příliš luxusní linkový let a týká se to i náplně letu. Po lodi máte samozřejmě volný přístup, jenom požádám o jistou opatrnost a nenarušování nákladního prostoru. Vezeme i nějaké věci podléhající zkáze a jisté formě zacházení,
začal Miachel s výkladem, zatímco jste vstupovali dovnitř a tys tak poprvé mohl zahlédnout klasický pochmurný koridor lodi. Nic neobvyklého a vlastně se jednalo o záležitost spadající do určitého stereotypu. Koridor nebyl ani příliš široký, ale s trochou snahy se tu dva lidi vedle sebe dovedli pohybovat, což by se nedalo říci o huttech.
Tady je vaše kajuta. Snažíme se, aby byla co nejpohodlnější, ale i tak tam nebude mnoho prostoru. Společenská místnost je tady o kus dál, tam většinou i jíme a trávíme volné chvíle. Je tu sada klasických her, sem tam hrajeme sabacc nebo si pouštíme holofilmy. Na konci chodby je kokpit můstku, před ním ošetřovna. Ta je uzamčená a má do ní přístup pouze posádka, což je prakticky kdokoliv na můstku. A je to především kvůli některým lékům a novým Republikovým předpisům ohledně přístupu k jistým látkám,
pokračoval Miachel v představování lodi, byť toho nebylo tolik k vidění.
To je asi vše, nějaké otázky? Ještě bych dodal, že je možné navštívit i kokpit, ale prosím nerušit posádku při práci, pokud to není důležité nebo neprovádějí pouze kontroly,
dodal ještě, než ti dal možnost k případným otázkám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, kosmoport
Když znovu přistoupil ten muž zvedl jsem se a se jménem přijal i pravici.
V lodi jsem poslouchal, co mi říká o lodi a pasažérech a tak, držím se za ním, abychom se v chodbě nepomlátili. Ukázal mi kajutu, já nečekal a na postel, nebo spíš lůžko si odložím tašku.
Nebojte se, buď budu v kajutě, nebo ve společenské místnosti. Ujistil jsem ho a pak se teprve zeptal.
Kolik osob činí vaše posádka? Máte tady nějaký pevný režim? Nerad bych narušoval řád...
Pokud měl někam namířeno, šel jsem s ním, respektive za ním.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“