Mise Pro hrace Qwert-Senox Hledani.

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď

Bohužel padawan zjistil že se nachází ve vesmíru.
Jedinná šance byla zjistit jestli není v hangáru lodě něco co nění schopno ho odtud dostat.

............................................
Hele já vím že píšeš krátké příspěvky.
Mě to nevadí když není tak extrémně krátý proto ě prosím.
Nesnaž se napsat co nejvíce příspěvků ale sanž se napsat aby nějak vipadali.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Loď

Rychle se rozhlížím po hangáru jestli tam není něaká loď,která by byla schopná mne dostat ztéhle lodi jestli nic neuvidím běžím to prozkoumat podrobnějíc...Jen co uvidím nebo usliším Mistra hned se schovávám...někde kde by mne mistr mohl najít jen s těží...a nevidám ani hlásku...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď

Po dlouhém hledání padawan našel jednu stíhačku nějakého velmi postaveného muže byla silně opevněná.
Několik kanonu a snadné ovládání.
Nasedl a zkusil odlěět bohužel s jeho schopnostmi pilota to bylo těžké.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Loď

Snažím se něak od startova..hledíám něaké tlačítko které by vypadalo jako startovací...Kyž se mi to nepovede...tak zkouším něaký jiný čudl...a a snažím se to zjistit co nejrychlej nejlépe než příjde mistr...jak mile přije dříve než se mi povede odstartovat tak se shovám někde kde je to velice bezpečné a málo viditelné aby mne nevidel a ani neslyšel...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď

Konečně padawanovi se podařilo zapnout autopilota který se ihned po vilétnutí z lodi zeptal.
Kam poletíme Generále Grievousi?
Zeptal se automechanik a opět mlčel.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Loď

''Na Corussant.. musíme tam bít co nejrychlej...je to velmy vážná záležitost...''řekl jsem a dívám se okolo jestli zde není ještě něaká lod...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď

Loď skočila do hyperprostoru.
Hvězdy se proměnili v čáry a padawan začal přemýšlet co se vůbec stalo na jeho misi.
Začal u svého světelného meče a pokračoval dál a dál.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Loď

''Hmm co se asi stalo...??Přoč droidi šli vedle mistra a nevedli ho jako zajatce...?A přoč na mne chtěl zaůtočit??Mnoho otázek ale jedna odpověď...,že by se mistr vydával za Sitha nebo eště hůře co dyž přešel k temné straně Síly..i to je možné mno radši to vše oznámím radě...''řekl jsem si a dál přemýslím nadtím co se v lodi vlastně stalo...chvílemy se kouknu z okna a hned přemýšlím dál ...až po tu dobu do kud se nic nestane nobo nebudem nad Corussantu...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Loď se konečně vihoupla z hyperprostoru a pod padawanem se objevilo centrum Galaktické Republiky.
Náhle vijel autopilot a znovu se zeptal
Tak upřesněte cíl vašeho letu?
Řekl svým tipickým robotickým hlasem

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Coruscant

''Letíme do chrámu Jedi''řekl jsem jestli se mne někdo bude ptát na informace řeknu ,že jsem padawan Jedi a moje mise byla přerušena náhlou věcí...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Loď se blížila k hangáru jediu.
Přistála bez obtíží u lodi padawana uvítal skladník
:Vítejte mistře Jedi jaká byla vaše mise?
Zeptal se a začal koukat na tu divnou loď

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Coruscant

''Zdravím...mno moje mise nic moc nastala taková komplikace...tu lod mi někde uschovejte prosím...''odvětil jsem a du přimo k radě Jedi ..du ryychle abych jim řekl co se stalo na mé misi,čím byla z hcena..hlavně jim říkám o mistrovi...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Qwert pospíchal rychlím krokem do mísnotsi rady.
Když už sál přede dveřmi měl zvláštní pocit jestli má říct nebo nemá říct že zklamal.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Coruscant

''Když řeknu co se stalo...nebudou mi už věřit a nikam mne už nepošlou...Ale dyž to řeknu bude rada vědět,že muj mister je zřejmě Sith a toji nepotěší...Nemám ani žádné informace o tom ce řekl ten vědec byl u něj jen mistr...Hrůza mám nebo to nemám říct...??Hmmm dokud se mne nezeptaj tak nic neřeknu jen když budou chtít co se přesně stalo...!!''pomyslel sem si a vtoupil jsem do Místnosti rady...''Zdravím...jsem zpět...'' řekl jsem a otočil jsem se smněrem k mistoj Windu...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

V místnosti sedělo jen 5 mistrů protože většina byla na planetách kvůli klonovým válkám.
Seděl tu Yoda,Windu,Mundi,Fisto, a Ploo Koon

Windu:Vítej mladý padawane koukáám že tě tvůj mistr poslal napřed.
Yoda:Jak rozumíš si s ním?
Mundi:Jaká byla vaše mise?
Zeptali se a podívali se na Qwerta který stál uprostřed místnosti

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“