Mise Pro Padawana Terron Nash-Toydaria(Nahla pomoc)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Mise Pro Padawana Terron Nash-Toydaria(Nahla pomoc)

Příspěvek od Ruplikon »

Ubikace

Padawan sedel ve svem pokoji a pokojne meditoval.
Byl obycejny den na Coruscantu se prave stmivalo.
Vecerni Vycvik se svetelnym mecem se pomalu blizil a padawan se na nej snazil zkoncentrovat[/code]

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Ubikace

Sedím na své posteli a zlehka oddychuji.Pomalu zavřu své oči...můj zrak pohltí temnota tohoto Světa, galaxie ve které žijeme a umíráme.Cítím poslední paprsky slunce na své tváři, které mi přinášejí pocit naděje a uspokojení.Pak se začne stmívat...zlehka se pousměji.
Soustřed myšlenky....ovládni své emoce, uklidni svou mysl a najdi cestu k osvícení...Prudce vydechnu..Cítím to, cítím energii, která protéká touto místností..každý kámen,postel,stůl i Já..vše je pouto přes které protéká Síla..esence bytí Galaxie...energie, která spojuje vše živé.

Znova se nadechnu...Upokoj své myšlenky...cestuj, cestuj po stezkách pradávné Síly...odlo své pocity,iluze....pohlédni skrze Sílu na pravdu.
Koncetruji Sílu a snažím se o pochopení sebe sama....Cítím ji...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ubikace

Nahle v mysli spatri obraz mistrine Tis jak nad nim stoji a neco k nemu promlouva bohuzel nerozumel ani slovo.
Nahle otevrel oci a videl mistrini pred sebou.
Tis:Je mi lito ale mel jsi otevreno.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Ubikace

Překvapeně a docela zmaten zamrkám očima...ještě ted cítím zřetelně jak mnou protéká vlna energie Síly...Je čas? zeptám se a při těchto slovech pln energie vstanu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ubikace

Ano Rada mi zadala ukol poletime na planetu Toydaria.
Nase Klonove jednotky jsou tam v zakladne pod utokem droidu a mistniho odboje ktery se k droidum pridal.

Mistrine Tis dorekla svou vetu a sedla si na zidli kterou mel padawan u stolu.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Ubikace

Takže první dobrodružství hned v bitevním poli.Zlehka si povzdychnu, ale ihned na to se na mé tváři zrodí krátký úsměv.Kdy odlétáme?Sednu si na okraj postele se zrakem upřeným na Tis.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ubikace

Jakmile to bude mozne az budes pripraven najdes me v Archivech rekla a otevrela dvere.
A mimo jine vem si nejaky blaster.
REkla a zavrela dvere.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Ubikace

Jakmile odejde ponořím se znova do meditace na dlouhých patnáct minut.Potom vstanu, plně odpočinut a začnu se připravovat na cestu.Kliknu na přístupovou konzoli a z postele mi vyjede mnoho druhů oblečení.Bez vybírání si obléknu bílou tuniku, hladkou černou kombinézu a ostrojím se světle hnědým pláštěm.Silou si přitáhnu světelný meč, kterí se mi válel na posteli, aktivuji ho.

Temně purpurová záře čepele okamžitě osvítí kolem mě temný prostor ubikace.S kamenným výrazem ale se spokojením ve svém nitru párkrát máchnu mečem a za doprovodu známého zvuku ho deaktivuji a schovám za opasek.Na něco jsem zapomněl...blaster.Vyjdu z ubikací a zamířím do skladiště Řádu, kde si vyberu BlasTech DL-44 Heavy Blaster Pistol.Blasterovou pistoli si schovám někam pod plášt, abych ji měl po ruce a vydám se k archívu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Archivy.

Mistrine Tis ucila nekolik novacku jak pracuji archivy ale jakmile prisel jeji padawan omluvila se a vyuku predala msitrini Allie.
Padawne jsi uz pripraven?
Zeptala se a se zajmem si prohlizela jeho pestre zabarvene obleceni.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Archívy Řádu

Nesměle přikývnu a s typickým kamenným výrazem si prohlížím nováčky.
A vy? Zeptám se provokativně s pohledem pořád upřeným na "budoucnost" Řádu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Archivy

Je mou povinnosti byt vzdy pripravena padawane rekla Tis
Tak tedy myslim ze muzeme odejit.
Odesli na pristavaci plochu kde stala lod ve ktere byli 4 vojaci klonu 2 dva piloti.
¨Tis:Zdravim muzeme vyrazit

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Přistávací plocha

Nastoupím společně s Tis do lodi a obezřetně se rozhlížím kolem sebe.Neustále se snažím podvědomě vnímat Sílu v mém okolí jak to jen dokáži.
Můžete mi dát nějaké bližší informace o té planetě?Typ krajiny a co ji obývá Zahrnuji otázkami svoji mistryni mezitím co se procházíme po lodi, abychom usedli na svá místa.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Stihacka

Obyva ji druh zvany Toydariane jsou to letajici stvoreni podobne Geonosanum.
REkl Tiss Kdyz vlezla do lodi.
Krajina te bude zajimat asi jen tak kde mame zakladnu?
Tiss zapnula motor a jeji stihacka vyletla z hangaru hned za ni se ritil jeji padawan.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Coruscant-stihačka

Letím ihned za Tis a na navigačním počítači si dávám pozor na trasu, je tma a já bych nerad narazil do nějakého přístavního konvoje.Stočím stihačku do leva a letím dál....Raději prosím o výklad, zahrnujicí celou planetu.Sakra!Čumákem slétnu trochu dolů a pozoruji toho pitomce v nákladní lodi s kterým jsem se málem srazil.Zadám nějaké kody na hlavním panelu zatím co pomalu opouštíme atmosféru.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Orbita Coruscantu

¨Je mi lito ale kazdy ma chyby ja jsem nikdy ve skole nebyla vzorna pri vykladu o planetach
Navedla svou lod do prstence a pockala az to same udela jeji ucednik.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“