Na Vongy (mise pro Foxe)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Vojáku! Křikl sem na velícího vojáka který stál kus ode mě. Posílejte vojáky po pěti do výtahu a započítejte i ty wokie. Postavil sem se před všechny a čekal na zvěř s vytaseným mečem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Velitel sám naskočil do výtahu a jel nahoru.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Nevěřícně sem koukal na dveře výtahu. Šel sem ke comlingu a stiskl tlačítko.
Pošlete nám výtah znovu prosím ještě je nás tu hodně.
Točil sem se na nejbližšího vojáka který stál u mě.
Co to mělo jako znamenat? To vás tady nechal aby se zachránil? Přebíráš velení budeš posílat do výtahu vojáky po pěti i wokie a když dojedou nahoru ať vždy pošlou výtah dolů. A ty zůstaneš tady a pojedeš jako poslední.
Najednou sem uslyšel skřeky.
Sakra sou tady.
Splňte rozkaz vojáku já zatím zdržím zvířata. Rozeběhnul sem se k lesu. Otočil sem se na vojáky.
Fajn vy semnou zaženete zvířata. Ukázal sem pětici vojáků.
Otočil sem se k lesu a čekal na zvěř.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Obrázek
Z lesa se vyřítilo asi 7 acklay.
Než se k vám dostaly vojáci dokázaly jednu zastřelit.
Na tebe se zrovna vrhají dvě zaráz.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Hodím reflexivně mečem po první a stoupnu si za druhou tak že se meč vrátí a zasáhne tu druhou zezadu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Acklay si tím zabil ale když jse ti vracel mweč další na tebe zautočila. Povalila tě na zem a ty jsi přerušil soustředění a tok síly mezi tebou a mečem. TEd jsi beze zbraně na zemy a utočí na tebe pomstichtivá Acklay

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Pomocí Síly sem se vymrštil na nohy a pokusil se přeskočit Acklay a ve vzduchu pomocí Síly přitáhnout meč. Pak skočit na záda zvířeti a zarazit mu do zad smrtící ránu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Acklay jsi zabil a vojáci svou střelbou zabily. Postupně jste si ponastupovaly do výtahu.
Nahoře již na tebe čekal velitel základny.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk - základna:

Zdravim veliteli. Pozdravil sem velitele. K čemu to tu vůbec slouží? Ukázal sem rukou na celou základnu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk - základna
Je to tady taková pozorovatelna, ubikace a sklad. Největší výhodou tady je to že jsem několik desítek metrů ve výšce ale pochybuju že nás to ochrání před vongy.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk - základna

Hmmmm Rozhlédl sem se po základně. Takže vás nejspíše ještě neobjevili že. Potřeboval bych se spojit s mými mistri máte tu nějaký vysílač?

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk - základna
No máme ale není ted funkční. Máme zničenou vysílací anténu. Musela by se umístit na vrcholek stromu.
NIkdo smích mužů si ale na to netroufne

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk - základna:

Můj obličej se proměnil v otrávenou grimasu.
Jak jinak to by bylo až moc lehký. Odfrknul sem si.
Fajn jdu do toho. Podíval sem se upřeně na velitele.[/b]

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk - základna
No opravdu to chcete udělat? Bude to nebezpečné a stejně, komu byste chtěl vůbev vysílat?

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk - základna:

Nad touto otázkou jsem se zamyslel. Neposlechl jsem mistra nebudou se pro mě vracet to je jisté, ale třeba budou mít pro mě úkol který díky tomu v jaké sem pozici budu moct splnit.
Musím kontaktovat své mistry v transportech ve vesmíru nad planetou.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“