Na Vongy (mise pro Foxe)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Dobře jdeme. odpověděl jeden s vojálů
Když ste byly tak v půlce cesty, ucítil jsi náhlí záchvěv síly.
------
Sorry za zdržení ale muesl sem se učit španělštinu :/

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Po rozkazu jsme se daly do svižné chůze. V ruce sem svíral svůj meč měl sem divný pocit. Snažil sem dávat pozor pomocí Síly. Postupovali jsme nejrychleji jak to šlo. Chvíli jsme běželi chvíli šli. Když už sem myslel že je vše v pořádku pocítil sem narušení v Síle. Následovalo zabzučení energie a můj meč mě ozářil zelenou září. Stát!Okřikl sem vojáky. Rozhlížel sem se po okolí. Něco se děje. Buďte připraveni k boji!. Křikl sem na vojáky a wokie zároveň.


------------------------------------
V pohodě. :)

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Najednou se ozval příšerný skřek. To co jste uviděly byla obrovská Acklay.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Skvělý fakt skvělý. Buďte připraveni, ale ještě neútočte! Křikl sem na vojáky. Pomalu sem postupoval ke zvířeti a pokusil se vniknout mu do mysli. Nechápu proč to vůbec zkouším neumim to a vim to. Jenomže jestli se to povede a vyhneme se boji musím to zkusit. Nemůžu ty vojáky poslat na smrt. Vyčkejte si až řeknu. Teď jděte trošku dozadu něco zkusím. Rozdal sem rozkazy a postupoval blíž ke zvířeti. Začal sem se soustředit a čím dál víc. A vší Silou sem se pokusil vniknout zvířeti do mysli.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
V mysli jsi pocítil jedno, zvíře má strašný hlad

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Hmm. Takže je hladový. Přešel sem ještě trochu blíže. Proč musíš narazit zrovna na nás? Je mi líto, ale nemám čas. Vzal sem meč a hodil ho zvířeti po krku.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Zvířeti meč odsekl hlavu která ti spadla k nohám.
--------------
Vrahu ! pošlu na tebe Greenpeace :lol: :lol: :lol:

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Přistoupil sem blíž ke zvířecí hlavě a poklekl. Zavřel oči a v mysli se zvířeti i Síle omluvil za to co sem provedl. Zabil sem abych tyto vojáky dovedl až k základně živé. Pomyslel sem si pro sebe a pak sem vstal. Pokračujeme . Dal sem se do pomalé chůze a vojáci mě následovali. Veďte nás! Rozkázal sem vojákům kteří mě hned po rozkazu předběhli aby rozkaz mohli splnit.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Najednou jste uslyšely křik několik acly. Zjevně přátelé té, co jsi ted zabil.
Začaly jste tedy běžet k základně republiky. Byl to vlastně jen takový bunk v korunách stromů. Když jste k tomu stromu doběhly byl tam comlink. Zjevně se jím ohlašoval příchod
Podle síly skřeku byly aclay nějakých 200 metrů od vás

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Otočil sem se na vojáka který velel ostatním. Co teď? Ty to tady znáš tak se nás pokus dostat dovnitř. Vy ostatní se připravte na obranu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Eh, pane do toho comlinku se stačí nahlásit, a oni nám zvrchu pošlou výtah. řekl voják a pak šel k ostatním přupravit se k obraně.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Je sice moc hezký že si mi vysvětlil jak to funguje, ale já to myslel tak že se ohlásíš ty. Otočil sem se ke comlinku a stisknul tlačítko. Halo tady Wade Fox sem tu s menší skupinkou vojáků potřebujeme vpustit dovnitř zdejší zvěři sme nepadly do oka.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Máte nějaký důkaz že jste to vy?

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Hmm sem Jedi můžu vám ukázat třeba meč. Jak jinak dokázat? Otočil sem se a podíval na vojáky. Nebo se třeba podívejte ven uvidíte mě vojáky a wokie. Nic moc mě nenapadá. Potřebujem vpustit dovnitř před chvíli jsme utekli Vongům ale pak nás napadla zvěř máme jí v patách.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Dobře, dobře, posílám vám výtah ale unese pouze 5 osob. Budete si muset vybrat kdo s vámy nastoupí.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“