Na Vongy (mise pro Foxe)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Potan

Na Vongy (mise pro Foxe)

Příspěvek od Potan »

V transportu už na tebe čekala tvá mistryně. Zdravím tě Foxy, dozajista ti už Katarn řekl kdo jsem. Řekl my o tvém výcviky a že tě mám učit používání síly. Stím můžeme začít během, cesty. pak přišel Kypp a s ním i zbytek jediů Tak abych vám objasnil sytuaci. Pojedeme na Kayshyyk pomoct wookyům a republice s obranou planety. Bude to naše první bytva proti vongům a moc toho o nich nevýme a v našich archívech toho moc není. Mají obrovskou přesilu takže naším ukolem ani není vyhrát ale zdržet je aby mohla republika čas evakuovat civilisty.Má někdo nějaké otázky?

Fox

Příspěvek od Fox »

Transport

Pomalu sem zvedl ruku. Vím že to není k věci a omlouvám se mistře za zdržování, ale co bude s mou lodí. Znamená pro mě hodně.

Potan

Příspěvek od Potan »

Transport
Je my líto padawane ale o tvé lodi my nikdo nic nehlásil. V tutu dobu tvá lod opravdu není na programu ale pokud Yavin nedobijí tak tu na tebe bude čekat až se vrátíme. Pokud se vrátíme. Ještě nějaké otázky?

Fox

Příspěvek od Fox »

Transport

Ne mistře omlouvám se za zdržování. Jestli Yavin nedobijí to mi nestačí ta loď je můj život. Sklopil sem zrak. Možná bych byl radši kdyby mou loď měla Jaina. Jaina ani sem se nerozloučil bylo na ní něco co mě fascinovalo ale ani sem pořádně nevěděl co.

Potan

Příspěvek od Potan »

Transport
Cesta probíhala poklidně a tvá mistryně tě naučila základy práce se silou.
Obrázek
Kashyyk
Na Kashyyku na vás čekal nějaký muž a wookye.
Jmenujise Walter Tyndis a jsem velitelem republikových vojsk tady na kashyyku. Tento wookye vedel mně se jmenuje Chruu-grakk a je to náčelník zdejšího kmene, bohužel neumí naším jazykem. Takže vám budud dělat tlumočníka. Vongové už na nás parkrát zautočily a měly sme strašné stráty. Jejich hodně, mají užasnou výbavu a vojáci se jich bojí.Vy budete bránit jižný pčístup do města. S utokem počítáme tak za 6-7 hodin. Více o prostředí vám řeknu tady Chruu-grakk pak wooky spustil nezrozumytelný řev,pištění a vrčení a podobných zvuků. Walter začal překládat U vstup je brána. A věže. Tam se dá bránit. Wokiové a republika od tam střílet na vong. Vy je dole sekat budete. My je zdržet a evakuavat se.To je vše co náčelník říkal. Pak začal mluvit Kypp
Takže mně poslouchejte. Budeme se držet ve skupině a hlavně pak se ozval poplach a vojáci začaly utíkat směrem na k jižní bráně a volaly Vongové, vongové už utočí.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyk

Vojáci běželi na svá stanoviště. Někteří padawani se rozutekli ale já zůstal stát. Podíval sem se na svou mistrini. Co uděláme? Zařval sem otázku aby mě slyšela přes ten kravál. Musíme bojovat. Zařval sem dodatečně. Koukal sem na ní a čekal.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyk
Budeme bojovat. Proto jsem sem přijely, pojd za mnou
Rozběhne se na pozice za ostatnímy jedii.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyk

Rozeběh nul sem se za ní v ruce sem svíral svůj meč ještě neaktivovaný. Dorazil jsem na místo určení kde již čekali padawani, Mistr Durron a moje Mistryně Pleskil. Mistr Durron něco řval ale já ho neslyšel všude řinčely
stroje. Nedalo se nic slyšet zavřel sem oči a sklidil se pak sem je opět otevřel. Jakmile sem je otevřel viděl sem že již všichni vytasili své meče a aktivovali je. Podíval sem se na svůj meč a aktivoval ho. Pak najednou někdo zakřičel následovala velká exploze a já odletěl pryč a dopadl na zem. Viděl sem rozmazaně až sem se propadl do temnoty.

"Nyní ti budu vyprávět co sem dělal dříve synku." Já to vím byl si Jedi tati. "Velice dobře si to pamatuješ. Byl sem Jedi v chrámu na Coruscantu." Muž pohladil malého chlapce po vlasech a usmál se na něj. Co se stalo? Zeptal se chlapec. "Jeden Jedi zradil ostatní a zničil řád a dopomohl Imperátorovi k moci. Mnoho mých přátel bylo zabito." A ty si unikl? Opět se otázal chlapec. "Byl sem na misi zrovna když mi přišel vzkaz že se všichni Jediové mají vrátit do chrámu. Okamžitě sem přerušil všechnu práci a vyrazil zpět. Už sem byl skoro na Coruscantu když mi přišla nová zpráva že je to past ať se nevracím tak sem se vrátil ke tvé matce." Zavřel oči a zklopil hlavu k zemi. "Zachoval sem se zbaběle měl sem se tam vrátit." Malý chlapec se postavil a otce objal.

Najednou se tma rozplynula a já uviděl obrys mé mistrině jak se na de mnou sklání.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyk-jižní brána
Nnení ti nic, prohráváme, bitva je již skoro ztracená ale Kypp má plán, stačí se nějak probojovat k jejich dělostřelecké batt pak tvá mistrině padla mrtvá k zemy. Dostala ránu s blasteru do zad

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyk-jižní brána

Dopadla vedle mě. Ne ne ne. Zadíval sem se na ní. Zkusil jí puls ale nic sem nenahmatal byla mrtvá. Díval sem se všude kolem odkud rána přišla. Nejspíš to přiletělo odněkud zezadu. Podíval sem se kolem sebe a hledal mistra Durrona.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyk-jižní brána
Durrona jsi uviděl asi 30 metrů před sebou.
Vyrazil jsi k němu ale cestu ti zatarasily 4 Vongové

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyk-jižní brána

Pomocí síly sem je odmrštil. Jeden z nich dopadl na zem a už se nezvedl ale ostatní tři se začali zvedat. Hodil sem po jednom mečem dopadl na zem bez hlavy meč se mi vrátil a já vyrazil na dva zbývající. Jeden vytáhnul blaster a střelil po mě. Ránu sem odrazil zpět na něj což mu bylo osudné. Doběhl sem i k poslednímu a usekl sem mu hlavu. Uviděl sem jak jeden Vong namířil zbraň na mistra Durrona. Odrazil sem se a skočil mezi mistra a útočníka. Stihnul sem to v čas abych střelu odrazil pak sem útočníka odmrštil silou někam pryč. Mistře Pleskila je mrtvá. Nestačila mi říct váš plán co mám udělat?

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyk-U Dorrona
Můj plán? Všichni jediové se ihned stáhnem, můj bývalí plán je kvůli našim strátám nerealizovatelný. Ustup chlapče, to je to jediné co nás může zachránit .
-----------
Nevymýšlej si tolik :Emperor: :Emperor: :Emperor:

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyk-U Dorrona

Jste si jistý? Když teď ustoupíme ztratíme možná celý Kashyyk.



----------------------------
:lol: dobře

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk-U Dorrona
Když tu zůstaneme tak hloupě zemřeme a Kashyyyk tím udržíme o 10 minut déle ale pokud chceš tak tu zůstan, bránit ti v tom nebudu ale tady tě čeká jenom smrt.
Pak začal křičet ústup,Ustup
Začal s ostatnímy jedii běžet pryč.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“