Na Vongy (mise pro Foxe)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Podíval sem se na ustupující Jedi a na vlnu Vongů jak se hrne mim směrem. Je bláznovství tu zůstávat mistr má pravdu. Otočil sem se a dal se do běhu za ostatními.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Utíkáš, svým rozhodováním co a tak jsi zůstal po zadu. Když už jsi skoro u něj zvedá se ze země a odlétá.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Vidím jak vstupenka z této planety pomalu ale neodvratně mizí. Je to moje vina měl sem poslechnout mistra mělo mi bejt jasné že na mě nepočkají bylo by to nebezpečné pro ostatní. Rozeběhnu se skočím na nejvyvýšenější bod který v tom krátkém času najdu odrazím se a pomocí síly se pokusím doskočit na transport.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Když si se konečně dostaneš na nějaké vyvýšené místo, transport je už moc vysoko. Jediové v něm asi ani nevědí že ti uletěli ale považují tě za zabitého Vongy ale vypadáto že njesi sám koho tu nechaly. Ve vesnici zbyla asi skupinka 20 republikových vojáků a asi 7 wookyů.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Když sem uviděl zbytek vojska který se skrýval ve vesnici okamžitě sem jim běžel na proti. Doběhl sem až k nim. Podíval sem se na ně a byli v pořádku bez zranění. Podíval sem se na wokie. Znáte nějaké místo na dobrý úkryt ? Zeptal sem se chlupatého wokie.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Wookye ti odpověděl Ughruchlá upskáá evidentně ti rozuměl jak ty jemu ale vypadalo to že vojáci o něčem vý ASi 10 km na sever o vesnice máme schovanou tajnou základnu. Vongové by o nní neměly vědět.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Dobrá musíme se tam rychle vydat. Řekl sem všem. Veďte nás! Rozkázal sem vojákům. Ale ještě předtím máte nějaké raněné? Pokud ne musíme se vydat na cestu hned.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
A kdu tu není raněný ale bojím se že severní východ z města bude taky obsazen Vongy. Nevýte kudy jindy?

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

HMMM. No to nevim já to tu neznám. Rozumí někdo z vás wokium? Zeptal sem se vojáků.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
umíme pouze základy.Kupředu, stát, za náma,pozor,vohg a takové.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Tak to je špatný já nerozumím ani to. Otočil sem se na wokie který nejspíš tu skupinku vedl. Nevim jestli mi rozumíte ale znáte nějakou bezpečnou cestu na vzdálenou základnu? Když tak kývněte nebe jako naznačte že rozumíte a že i znáte tu cestu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Wookye zařval Ucghráááááá když uuž jsi myslel že ti rozumý zjistil si že to bude znamenat vongové protože po vás právě začaly střílet

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Vytasil sem meč a začal odrážet střely. Otočil sem se na vojáky. Musíme k té základně ale nesmíme je tam dovést. Rychle sem se rozhlédl a uviděl hustý les jen kus od nás. Ústup do lesa! Rychle všichni do lesa rychle! Běžte kryju vás. Odrážel sem střely jak to jen šlo a nechal ostatní jít napřed.

Potan

Příspěvek od Potan »

Kashyyyk
Utíkaly, až moc. Než si se nadál byly pryč. Vongové se mezitím začaly nebezpečně přibližovat.

Fox

Příspěvek od Fox »

Kashyyyk

Pomocí síly sem se vší silou odrazil a skočil co nejblíže k lesu a pak sem se dal na rychlý přesun k lesu.

Kashyyyk-les

V lese už na mě čekaly vojáci a wokiové. Výborně musíme jít doveďte nás k té základně! Rozkázal sem vojákům.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“