1. misia pre Sealena [Lance]

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ilum, starobylý Chrám Jedi
Nuri si natešene sadol na zem kúsok od vás a obzeral si svoj nový kryštál. Žiadne vážnejšie debaty s majstrom Yodom za prítomnosti mladého nautolana už nenastali a tak ste ďalej čakali na ostatných učedníkov. K večeru sa ľadové dvere takmer uzavreli, no vo výške zhruba jeden meter od zeme dorazili pár minút po sebe obidve dievčatá - najprv togruta Hannah s ružovo-fialovým kryštálom, čo bola obrovská anomália a ona sama sa z neho tešila najviac, a twi´leečanka Hien s modrým kryštálom. Fari a Trent však stále neboli nikde a dievčatá potvrdili že ich nikde nevideli. Dvere sa už takmer zavreli, zostávala len malá skulinka kúsok od zeme na ktorú dopadali slnečné lúče. Nuri smutne pristúpil k tebe a pozrel na teba veľkými modrými očami.
"Pane, myslíte že sa Trentovi a Farimu niečo stalo?" spýtal sa roztraseným hlasom a zahľadel sa do nekonečných jaskýň.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Ilum, starobylý Chrám Jedi
Po příchodu děvčat má netrpělivost začala exponenciálně narůstat.
Přestože jsem se snažil vypadat klidný.
Nuri se zeptal jestli se Trentovi a Farimu něco stalo.
"Věř svým přátelům Nuri.." Odpověděl jsem tak aby to znělo pevně.
Nemám strach z toho co na Trenta a Fariho čeká uvnitř té jeskyně, ale z toho co vzniklo uvnitř jejich myslí..

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ilum, starobylý Chrám Jedi
Aj dievčatá si začali robiť starosti a nervozita narastala, pokojným zostal len majster Yoda. Zrazu, keď už bol ľad takmer na zemi, sa ozvali kroky a beh. Fari a Trent prekĺzli popod ľad na poslednú chvíľu tak, že rukami prerazili ľadovú stenu na vrchu. Trent sa postavil zo zeme a podal ruku Farimu, ktorú ju prijal a s jeho pomocou sa postavil. Trent držal modrý adeganský kryštál, zatiaľ čo ten Fariho bol nezvyčajne oranžový. Yoda sa s úsmevom postavil a nechal padawanov aby sa pred ním zhromaždili.
"Ale ale! V jeden deň, dve anomálie kryštálov, vyskytli sa. Už veľmi dávno, nič podobné sa nestalo. Výnimoční, vy padawani ste!" povedal s úsmevom a ukázal na východ z jaskyne. Vyšli ste von a na vaše prekvapenia loď stála hneď pri jaskyni. Yoda poklepkal svojou paličkou po zemi a obrovské ľadové kryhy uzavreli vchod do starobylej svätyne Rytierov Jedi. Nastúpili ste späť do lode ale Yoda sa pobral niekam na veliteľstvo, čiže si zostal v spoločnej kajute s padawanmi sám. Tí sa navzájom chválili svojími kryštálmi a dokonca aj Fari vyzeral navonok šťastný. Vonku ste počuli štartovanie a hučanie motorov.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Ilum, starobylý Chrám Jedi
Když na poslední chvíli vskočil do místnosti Fari a Trent spadl mi kámen ze srdce a ve chvíli kdy jsem viděl že Trent pomáhá Farimu se postavit mi srdce dokonce poskočilo radostí.
Mistr Yoda zřejmě ví co dělá..
Následně jsme vyšli z chrámu, docela mě zarazilo že na nás venku čekala loď dokonce u vchodu do chrámu.
Po nastoupení do lodě jsem si ani nevšiml že se Mistr Yoda vypařil, sledoval jsem učedníky kypící nadšením ze svých krystalů.
Podíval jsem se postupně na všechny učedníky a počkal až se ztiší.
"Krystal je srdce světelného meče, srdce je krystal Jedi, Jedi je krystal Síly.."
Postavil jsem se, vytáhl svůj meč a zažehl jeho modrou čepel.
"Udělali jste první velký krok ve stavbě svého světelného meče, pamatujte váš meč není jen zbraní je to také symbol.."
Vypnul jsem svůj světelný meč a znovu se posadil.
"A teď mi povězte co si myslíte o svém zážitku z jeskynní.."

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Orbit planéty Ilum
Učedníci si posadali okolo teba a začali rozprávať svoje príbehy. Prvý hovoril Nuri. V jaskyni sa ako prvý odpojil od zvyšku, pretože sa pošmykol a nešťastne spadol do inej chodby cez ľadový tunel. Na konci tejto chodby bol jeho kryštál, zavŕtaný vo stalagmite vysoko nad jeho hlavou. Použil silu aby tento kus ľadu odtrhol a dopravil ho na zem, potom ho rozbil a vybral si z neho svoj kryštál. Neskôr sa odpojil Fari, ktorý svoj príbeh odmietol ďalej komentovať, no dievčatá sa po chvíľke s Trentom rozlúčili a zamierili inou chodbou. Svoje kryštály našli veľmi blízko seba, na dvoch ostrovčekoch ľadového jazierka. Rozhádali sa o to, ktorá z nich si vezme ružový kryštál a Hien sa rozbehla po ružovom kryštále, no spadla do vody, z ktorej ju zachránila práve Hannah. Na oplátku jej povedala že si môže ružový kryštál vziať. Mali väčšie problémy pri hľadaní cesty späť, no ani raz sa nerozdelili. Báli sa že to, že kryštály hladali spoločne im spôsobí probémy a tak sa dohodli že z jaskyne výjdu krátko po sebe. Trent si svoj kryštál musel vybojovať - bol hlboko pod hladinou jazera a aby ho získal, musel plávať v ľadovej vode. Nakoniec sa mu to podarilo a pri ceste naspäť stretol Fariho. Pretekali sa o to kto bude vonku prvý, no Trent uviazol v jame, z ktorej sa nemohol dostať. Fari ho však vytiahol a tak dorazili spoločne. Tak už si vedel pôvod všetkých kryštálov, až na záhadný oranžový kryštál Fariho, ktorý však na túto tému odmietol hovoriť. Počuli ste a cítili ako loď prešla do hyperpohonu.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Hyperprostor
Během doby kdy učedníci mluvili o svých příbězích jsem jen tiše naslouchal a občas vědoucně pokýval hlavou.
Ve chvíli kdy jsem vyslechnul příběhy učedníků jsem se pousmál na Hannah a Hien.
"Jedi musí dokázat spolupracovat, to že jste společně zdolali zkoušku nemění nic na tom že jste v ní uspěli. Obezřetní však musíte být, protože takové pouto může být pro Jedi nebezpečné."
"Každý krystal vzácný a unikátní je , některé krystaly dokáží soustředit Sílu, jiné zase manifestovat sílu do rozličných rituálů, Jedi musí znát svůj krystal."
"Jsem rád že jste všichni uspěli, věřte ale že tohle není poslední zkouška která vás čeká. Vím že pokud budete chtít zvládnete jakoukoliv zkoušku.."
"Věřím, že jednou budete pýchou řádu"
S těmi slovy jsem ještě jednou přejel učedníky pohledem, pohodlněji se usadil a vyhlédl ven do nekonečnosti vesmíru.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor
Keďže už bolo neskoro večer, čo vo vesmíre síce poznať nešlo, ale bolo to tak, Yoda poslal padawanov spať do ubytovacích kajút vzadu na lodi. On sám sa odobral na hodiny večernej meditácie do svojej vlastnej kajuty a tebe zostával teraz voľný čas, prípadne spánok. Kajuty boli rozdelené po dvoch, a tebe bola pridelená práve tá, v ktorej sa práve ukladal na spánok Nuri. Okolo teba prešiel prápor klonov a seržant ktorý im velil ťa pozdravil. K tebe sa postavil poručík Sparks a dal si dole helmu.
"Prebehla misia celkom v poriadku, pane?" spýtal sa ťa a stál pritom v pozore, ako správny vojak.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Hyperprostor
Když Yoda poslal učedníky spát zůstal jsem ještě chvíli zadumán ve svých myšlenkách.
Zajímalo by mě kolik lidí v galaxii vůbec ví proč tahle válka začala, protože já to rozhodně nevím, Mistr Yoda to asi ví, ale nakonec bych zjistil že mám jen víc otázek než když jsem začal... radši se neptat...
Zamyšleně jsem pozoroval procházející prapor klonů, poručík Sparks se postavil do pozoru a čekal na moji odpověď
"Ano poručíku, mise probíhá v pořádku řekl bych. Budoucí ochránci republiky.. v tuhle chvíli, potřebují ochranu republiky oni. A ochranou republiky myslím i vás poručíku. Řekněte mi co si myslíte o Jedi? Čistě pro zajímavost, chci slyšet pravdu.."
Po rozhovoru se Sparksem jsem vyrazil do mojí společné kajuty s Nurim. Vyspat se na nový den.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor
Poručík Sparks vyzeral trochu vykolajený tvojou otázkou. Na chvíľu sa zamyslel a potom vyhýbavo odpovedal.
"Jediovia pane, sú najlepšími bojovníkmi akých republika má. Ja... na mojom názore nezáleží, pane. Dobrú noc" povedal, zasalutoval a odišiel. Keď si dorazil do tvojej kajuty, Nuri už tvrdo spal. Tebe sa to podarilo po pár sekundách a upadol si do hlbokého spánku.
Prebudil si sa neskoro, spalo sa ti zdá sa dobre, no niekto ťa budil. Bol to Nuri. Stál pri tvojej posteli a pozeral na teba veľkými očami.
"Pane, volá vás majster Yoda. Niekto chce s vami hovoriť a vraj je to dôležité" povedal Nuri trochu zmätene, "čaká vás na veliteľskom mostíku" dodal. Keď si sa pozrel von, zistil si že už nie ste v hyperpriestore.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Vesmír
Spánek byl velmi uspokojující a tak když mě začal Nuri budit skoro jsem se neubránil a málem ho vztekle okřikl, rychle jsem si ale uvědomil co říká a vstal.
"Díky Nuri, když je to důležité tak je to důležité" Odpověděl jsem a usmál se na něj.
Ujistil jsem se že mám svůj světelný meč a vyrazil ven z místnosti.
Někdo se mnou chce mluvit? Asi Mistr Vos.. Je to důležité hmm.. Kdyby to Mistr Vos neříkal pokaždé když po mě něco chce bylo by snadnější určit o co se jedná..
Rychlým krokem jsem dorazil k dveřím vedoucím na můstek.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Systém Flashpoint
Keď si dorazil na mostík, s prekvapením si zistil že ťa tam už čakal Yoda aj poručík Sparks. Na tvoje prekvapenie, nebol to Quinlan Vos kto čakal na holografickej projekcií na tvoj príchod. Bola to stará známa - Aayla Secura, bývalá padawanka tvojho majstra.
"Jacen" prehovorila k tebe okamžite po tvojom príchode "rada ťa vidím! Potrebujem tvoju pomoc. VII. légia plánuje inváziu na Tervissis a potrebujeme posily. Tretí regiment ešte stále čaká na velenie na vesmírnej stanici v systéme Flashpoint, kde sa práve nachádzate. Kontaktovala som práve teba, pretože som vedela že sa nachádzate blízko tejto stanice. Prevezmi vedenie Tretieho regimentu VII. légie, kontaktuj veliaceho dôstojníka na vesmírnej stanici a okamžite sa dostavte na stretávací bod pri Tervissis. Je to veľmi dôležité úloha, Jacen. Máš ešte nejaké otázky?" povedala stručne Aayla a všetci ostatní mlčali ako hrob. Čakalo sa len na tvoju reakciu.

______________________________________________
Aby si sa trochu vyznal - Regiment Veľkej Armády Republiky, bola súčasť Légie, ktorá pozostávala zo štyroch regimentov. Jeden regiment tvorili štyri batalliony po približne 600 mužoch, čiže veľkosť regimentu bola okolo 2500 jednotiek. Regiment bol vedený klonovým komandérom alebo kapitánom a zvyčajne aj Jedijskym komandérom.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Systém Flashpoint
Docela mě překvapilo když jsem uviděl v holografické projekci Aaylu.
"Také vás rád vidím, okamžitě se vypravím na onu stanici a zařídím abychom se s třetím regimentem dostali na místo setkání.Předpokládám že se situací mě seznámíte až na místě, nebo je tady snad ještě něco co bych měl vědět?"
Nepatrně jsem se usmál při představě velení takovému množství lidí.
Na bojišti, dokud vyhráváme válka dávat smysl nemusí..
Jen jestli se mnou nemíní letět i Mistr Yoda, ale potom by má přítomnost byla zbytečná takže zřejmě ne..
Tohle vypadá jako nanejvýš zábavný úkol
V tom mi došlo že to znamená rozloučit se s učedníky, což mi náladu mírně zhoršilo.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Systém Flashpoint, Vesmírna stanica New Coruscant
Vaša loď sa pripojila na vesmírnu stanicu New Coruscant v systéme Flashpoint. Tunel sa pripojil zboku k lodi a dvere sa otvorili. Pozdravili ťa dvaja kloni a naznačili ti aby si šiel s nimi. Majster Yoda sa k tebe postavil a pozrel hore na teba.
"Zodpovedný a statočný, teraz musíš byť. Veľmi dôležitá, tvoja úloha je. Nech sila, sprevádza ťa!" povedal ti majster Yoda a pritom ako opúšťal miestnosť na teba žmurkol. Padawani k tebe pribehli a všetci naraz ťa chceli objať. Zjavne boli veľmi smutní, že odchádzaš a malý Nuri dokonca vyzeral že plakal. Mal si šancu im povedať pár slov, kým ťa klony odviedli preč cez tunel. Na konci tunela si sa ocitol v obrovskom hangári, kde štartovali a pristávali lode. Klony presne vedeli kam ťa majú odviesť. Dostal si sa pred obrovský krížnik triedy Venator, do ktorého práve nastupovali celé stovky klonov a ťažkej techniky. Pri malom veliacom stredisku na kraji tejto scény stálo niekoľko, podľa hodnosti, klonových dôstojníkov. Jeden z klonov, nepochybne ich veliteľ, podľa špeciálneho brnenia aj podľa hodnosti, pristúpil k tebe. Jeho číslo bolo CC-2259/ARC, kapitán. To číslo si už niekde videl, no stretával si mnoho klonov a nemuselo to byť nič zvláštne. Keď si však zložil helmu a podal ti ruku, vedel si presne o koho ide. Podľa kozej briadky a charakteristického účesu si spoznal že to je seržant Dean, ktorého si stretol pred pár mesiacmi na Devarone.
"K vaším službám pane! Rád vás opäť vidím!" povedal ti s úsmevom a zasalutoval.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Systém Flashpoint, Vesmírna stanice New Coruscant
Když jsem se loučil s Mistrem Yodou nálada se mi opět zlepšila.
"Ano, Mistře udělám vše co bude v mích silách.."
Skutečně poletím bez dozoru..
Neměl jsem ani chvíli na rozmyšlenou když ke mě přiskočili učedníci a všichni naráz mě objali, vypadali smutně.
Přes své dojetí jsem se snažil nedat na sobě znát svůj smutek a pověděl jsem pevným hlasem.
"Vypadá to že pro tuto chvíli se musíme rozloučit, nebuďte smutní, jednou z vás budou Jedi a přestože to není snadná cesta, věřím že vy všichni uspějete a znovu se setkáme."
No pokud mise půjde špatně tak zřejmě ne..
Po té jsem trochu poodstoupil a obřadně se uklonil.
"Bylo mi ctí vás poznat".
Následně jsem opustil učedníky se smutkem v srdci a nechal se vést klony do vesmírné stanice. Když mě přivedli před křižník do nějž nastupovali stovky klonů a těžké techniky fascinovaně jsem se zastavil a sledoval dění. Ani jsem nezaznamenal když ke mě přistoupil kapitán s číslem CC-2259/ARC. Jeho přítomnost jsem si uvědomil až když se zastavil téměř u mě a zasalutoval.
CC-2259/ARC... něco mi to říká...
Když si sundal helmu hned jsem ho poznal.
"Pohov."
"Seržante Deane rád vás vidím, těším se na spolupráci s vámi."
Znovu jsem se podíval na klony nastupující do křižníku.
"Takže kapitán regimentu, to zní jako velké povýšení. Naši misi jistě znáte, ale rád bych ještě vyjasnil pár věcí. Přestože má hodnost převyšuje tu vaši, cením si vašich bojových zkušeností které zcela určitě převyšují ty mé. Proto bych byl rád kdyby jste mě vy a vaši důstojníci informovali o vašich názorech."
Potom jsem upřel pohled svých stříbrných duhovek na seržanta a vážně řekl.
"Nezapomeňte však kdo velí.."
Mnohem uvolněněji jsem pověděl.
"Chci vědět o všem, od poslední nefunkční blasterové pušky po názory mezi mužstvem a ostatními důstojníky."
"Teď chci abyste mi sehnal seznam veškeré techniky a vybavení které náš regiment má. Stačí orientačně, potřebuji vědět co máme k dispozici.
Znát nepřítele, ale znát i sám sebe.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Systém Flashpoint, Vesmírna stanica New Coruscant
"Rozumiem, pane" povedal Dean a ostatní sa pozreli jeden na druhého.
"Celý regiment je momentálne v skvelom stave. Morálka je dobrá a muži sú zdraví a oddýchnutí. Podľa rozkazov sa pripravujeme na nalodenie a presun celého regimentu do Tervisského systému a zjednotiť sa so Siedmou Légiou. Komandér Bly nám oznámil že generálka sa rozhodla menovať vás veliteľom..." povedal Dean a pozrel na dôstojníka vedľa neho.
"Seržant Twix! Dajte komandérovi všetok materiál ktorý si vyžiada a ukážte mu jednotky" prikázal kapitán a seržant Twix okamžite priskočil k tebe a podal ti datapad.
"CT-9641/19, k vaším službám pane. Tu je zoznam všetkej vojenskej techniky a mužov na lodi. Zvyšné tri regimenty už čakajú v Systéme Tervissis. Pri poslednej bitke utrpela VII. légia obrovské straty a tak bol celý jeden regiment rozpustený. Tretí Regiment pozostáva preto z úplne nových vojakov" rozprával ti seržant Twix popri tom ako ťa viedol k miestu kde nastupujú šíky vojakov do obrovského krížnika.

Kód: Vybrat vše

327. STAR CORPS
VII. Légia

3. Regiment - Záznam o jednotkách:

-2488 vojakov
-40 LAAT/i
-40 LAAT/c
-20 AT-TE
-20 AT-AP
-50 AT-RT
-3 SPHA

-Krížnik triedy VENATOR, 2044 pasádka lode, 315 vesmírnych inžinierov
-50 ARC-170
-30 BLT-B Y-wing
-5 Alpha-3 Nimbus-Class V-wing SPECIAL

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“