3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Skladiště:
Poručíka a jeho lidi jsi nechala jejich práci a vyrazila jsi společně s Aress do kancelářské části skladiště. Její kancelář byla zařízena notně účelně s dobře udržovaným pořádkem a to vše v bílé barvě stěn. Nábytek měl oproti tomu světle hnědou barvu a na jednom stolku jsi mohla zahlédnout něco jako jakousi ozdobu neidentifikovatelného tvaru.
Na jedné ze stěn se nacházel obraz muže, s nímž jsi se společně s mistrem setkala dnes ráno a nedalo se tedy pochybovat, že tam nejspíš visel z celopodnikového nařízení. Protější stěna obsahovala reklamu na místní společnost, která v sobě skloubila heslo "kvalita a rychlost, my máme oboje" a v pozadí byly nafoceny nejspíše nejlepší stroje vesmírné flotily společnosti stejně jako jeden dobře stavěný pilot s důvěryhodným úsměvem. A pozornosti ti nemohla ujít jak skříň u dveří, tak i bar vedle ní, který nejspíše sloužil pro delší jednání.
Aress se po posazení natáhla po datapadu a stačil ji jediný pohled, aby nalezl správnou datakartu a zastrčila ji do právě zdviženého přístroje.
Dobře, zkontroluju ještě všechny údaje, zda-li jsou správně vyplněné, nechám vás provést totéž a přejdeme k podpisu,
zareagovala na vyrozumění, že jsi vše pochopila a chvilku listovala v datapadu. Toho momentu jsi se rozhodla využít, aby sis přivolala na pomoc Sílu a pokusila se ženu naproti sobě ovlivnit dle svého přání. Po chvilce si ale pouze promnula čelo a pokračovala v práci, než s pročtením skončila. Poté ti podala datapad.
Toto je smlouva na předání poloviny z původně zamýšlené dodávky s tím, že zbytek zde bude k dispozici do tří dnů a v tom období si jej budete moci vyzvednout. Pokud tak neučiníte, propadne vám nárok na toto zboží a my jej budeme distribuovat dalším zákazníkům. Prosím, zkontrolujte si, zda vše sedí,
informovala tě, zatímco otevřela šuplík a něco z něj vylovila. Její další kroky vedly k baru, kde si do sklenky nalila čistou vodu, spolkla prášek, který právě vylovila ze šuplíku a zapila to. Po této akci se zhluboka nadechla a pár vteřin jenom nehybně stála, než se natočila k tobě.
Nějakou vodu nebo džus k pití?
zeptala se ze slušnosti, když už byla u baru.
Pokud bys smlouvu důkladně prohlížela, tak by se ti nedařilo nalézt nic špatného, vše se zdálo v nejvyšším pořádku a přesně podle toho, jak by to mělo vypadat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Skladiště:
Výborně. Možná je jen unavenější. Parádní úspěch, Hay. Jsi jednička.
Nebyla jsem vyloženě překvapená ze svého neúspěchu, já ho i očekávala, ale stejně jsem doufala, že by to možná mohlo vyjít. Podávaný datapad jsem si samozřejmě vzala, ale smlouvě jsem se zatím věnovala tak jenom na půl, neboť jsem i sledovala počínání Aress.
U Sitha, mohl by ten prášek nějakým způsobem narušit její koncentraci a sebeovládání? Nemohl by mi ve skutečnosti pomoci? Nebo bych měla udělat ještě něco... u Sitha, u Sitha! Jsem dobrá, ale ne až zas tolik, abych mohla studovat smlouvu a svůj pokus opakovat. Spíš ten prášek jen zažene příznaky mé činnosti, ale ve skutečnosti jí nepomůže.
Ne, děkuji,
odpověděla jsem na tu její otázku. Což o to, džus bych si dala prakticky kdykoliv, jenže teď jsem měla starosti poněkud větší.
Jste v pořádku?
Zeptala jsem se, i když jsem předpokládala, že za její aktuální problémy mohu já a nikdo jiný. Jenže to jsem jí říct nemohla.
Nevypadáte příliš dobře. Nechcete se raději posadit?
Ať už odpověděla jakkoliv, já se začala věnovat pročítání smlouvy, které bylo opravdu důkladné. Některé části jsem si přečetla i několikrát, protože jsem je napoprvé příliš nepochopila, takže to možná trvalo déle, než u jiných zákazníků.
Nehodlala jsem riskovat a o něco se teď pokoušet znovu. Délka mého čtení nemohla být nijak extrémní a uměle natahovaná, protože by mohla pojmout podezření.
Myslím si, že můžeme přikročit k podpisu,
připustila jsem po dočtení. Pokud se mi naskytla ještě jedna šance, abych svůj neúspěšný pokus zopakovala, tak jsem se jí rozhodla využít. Už byla trošku nalomená a opět jsem vlastně ani nic neriskovala.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Skladiště:
Ze slušnosti jsi odmítla možnost drinku a vyjádřila své obavy o tvou hostitelku a obchodního partnera, jak bys ji také mohla v jistém smyslu označit. Při dotazu na svůj stav však hostitelka zavrtěla rukou, zatímco se vracela na své místo za stolem. Tam se klidně usadila a tvářila se jakoby se nic nestalo.
Jen už toho mám dneska za sebou dost, týden byl dlouhý a navíc je tohle dost běžný. Prostě nic neobvyklého, takže se o mě nikterak nemusíte strachovat,
odpověděla ti, aby ti došlo, že tohle nebylo nic obvyklého v rámci jejího denního pořádku. Vlastně ti prozradila, že to již brala jako jakousi samozřejmost a nejspíš to vždy překonávala právě s pomocí léků.
Také sis v ten moment vzpomněla na jednu z mistrových lekcí na užívání Ovlivnění vůči lidem pod vlivem některých látek, ať už se jednalo o drogy, léčiva a podobně. Účinky se totiž s rozdílnými prostředky dovedly výrazně lišit a zatímco u drog to mohlo vést k hlubšímu nebo úplně odlišnému vlivu, tak tlumící prostředky naopak dovedly vliv v některých momentech úplně negovat. Samozřejmě se to často lišilo jedinec od jedince, ale dle průzkumů, kdy se některých tvůj mistr osobně účastnil, to takhle většinou statisticky bývalo. A významný byl taky psychologický stav jedince, kdy u některých mohlo nevhodně použité Ovlivnění výrazně inklinovat až k paranoidním stavům. To naštěstí u Aress nehrozilo, a tak ses mohla obávat spíše toho druhého stavu a tedy větší odolnosti.
Dobře, na spodní části dokumentu je prostor pro otisk vašeho prstu, tím prosím podepište. Já posléze provedu totéž a na datové kartě vám předám kopii dokumentu. A pokud nebudete mít dalších otázek, tak vás poté doprovodím nazpět k vašemu zboží. Tedy, pokud byste se předtím ještě nechtěla podávat na nějakou aktuální akční nabídku, kterou máme momentálně k dispozici. Občas se nám prostě stává, že některé zásilky nejsou převzaté, nebo dojde k potížím při jejich převzetí a tak je poté za snížené ceny nabízíme dále,
instruovala tě k vyplnění smlouvy, aby zároveň přidala nějaké další informace a to včetně nabídky na prohlídku nějakého možného dalšího zboží, které bylo aktuálně k dispozici.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Skladiště:
Jen jsem si povzdechla. Vždycky jsem byla pyšná na to, že alespoň v něčem trošku vynikám. Jenže teď jsem vlastně neměla na co být pyšná. Vlastně, nepochybovala sjem o tom, že kdyby tu seděl mistr, tak by stačil snad jenom jeden jeho pohled a ta úřednice by se mu plazila u nohou, kdyby to tedy chtěl.
To, že jsem si vzpoměla na mistra však v sobě skýtalo mnohem více. Uvědomila jsem si totiž, co mi o Ovlivnění říkal. Ty prášky všechno jen zkomplikovaly a já nechtěla, aby se má případná snaha odebrala nevhodným směrem. Nechtěla jsem na sebe přitahovat nějakou pozornost. Kdyby si někdo myslel, že se tu o něco pokouším, tak by třeba mohli posílit hlídky, nebo udělat nějaká jiná opatření... vždyť jsem právě okradený Jedi.
Tak tohle je totální debakl. Možná jsem to Ovlivnění mohla použít před tím, než si ten prášek vzala. Ale zase na druhou stranu, pokud je to pro ni tak normální, jak říká, tak ví jen Síla, kolik jich už dnes spořádala a jak rychle se ty látky z těla vůbec odbourávají.
Nezbývalo mi nic jiného, než se pro tuto chvíli smířit s porážkou. Na její instrukce jsem jen kývla hlavou, otiskla svůj prst a podala smlouvu i Aress, aby ji mohla potvrdit.
To je moc dobrý nápad. Nedala byste mi, prosím, na nějakou datakartu všechny vaše speciální nabídky? Letíme na záchranou misi a hodí se nám prakticky vše. Ráda bych se poradila s mistrem Siliinem, neboť nemám o stavu našich zásob příliš velký přehled. Nespadá to totiž do mých obvyklých povinností,
ihned jsem zareagovala.
Mohli by být tak hloupí a nabízet nám naše vlastní zboží? To by přece mohl být dostatečný důkaz!
Navenek jsem nemohla projevovat nějakou radost, nebo neobvyklé nadšení. Jen jsem tedy čekala na odpověď a ať už byla jakákoliv, další dotazy jsem vlastně neměla a návrat k landspídrům by byl jen logickým vyústěním.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Skladiště:
Od dalšího použití Ovlivnění jsi nakonec ustoupila z bezpečnostních důvodů a nejistoty výsledku a pokračovala jsi tedy v dokončení tohoto kontraktu. Při zmínce o nabídce akčního zboží jsi Aress požádala o kopii aktuální nabídky a ta tak zdržela předání datakarty do tvých rukou, ale zasunula ji do zdířky ve stole. Jeho část se poté odklopila a následoval ladný tanec jejích prstů po obrazovce, než po chvilce datakartu vyjmula a podala ti ji.
Zde je aktuální nabídka, ale nemohu ručit, že bude za půl hodiny ještě aktuální. Jak jste se mohla sama přesvědčit, tak zde probíhá mnoho obchodů a každému tuto nabídku ukazujeme, přece jen je naším hlavním cílem prodávat zboží,
pousmála se při předávání karty a zavřela přístup k terminálu. Když se hned na to zvedla, tak bylo jasné, že návštěva její kanceláře je tímto u konce a mohly jste stejnou cestou vyrazit nazpět.
Přístupové karty byly nezbytné pro průchod z obou stran a možná jsi získala dojem, že tu mohlo nacházet čidlo počtu procházejících osob, které by tak zabránilo klasickému triku "počkej na mě, nemůžu najít kartu a potřebuju něco rychle dodělat!", kdy se využívalo někoho dalšího pro přístup do uzavřených sekcí. Při jedné z lekcí od Sarwena tohle označil za nejlepší metodu, když ji lze použít, protože takhle za sebou nezanecháš žádné záznamy v systému a pouze jednoho svědka, jehož výpověď se dá vždy zpochybnit na rozdíl od logů v souborech nebo kamerového záznamu.

Když jste se vrátili na místo, tak poručíkovi lidé právě přijížděli s druhým landspeederem a chystali se pokračovat v nakládání.
Málem bych zapomněla, tady máte dočasné propustky, kdyby vás kontrolovali strážní. Mohou vás požádat o ukázání vašeho zboží které nakládáte, ale měli by to tak učinit zdvořile a ocenili bychom, kdybyste jim v takovémto případě vyhověli. Jsou za to placeni a má to své důvody. Až skončíte s nakládáním, tak je prosím vraťte na vrátnici, za pět hodin jim stejně vyprší platnost,
vzpomněla si a vydala vám počet karet úměrný počtu vašich landspeederů.
Pokud nemáte další otázky, tak vás již opustím a popřeji vám hezký den, v případě potřeby požádejte někoho z blízkého personálu, bude vědět, kam se dál obrátit,
dodala ještě a byla připravena odejít, pokud bys již nic dalšího nechtěla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Skladiště:
O aktuálnost jejich nabídky mi příliš nešlo. Dost jsem pochybovala, že by mistr ještě něco objednal, ale určitě by mohl porovnat naše zboží, které nám ukradli, s jejich nabídkou. Když jsem se na to dívala z toho nejaktuálnějšího úhlu pohledu, tak zboží se zde točí asi tak rychle, že bych se divila, kdybych to naše v noci vůbec našla. Neviděla jsem jediný logický důvod, proč ho schovávat, když ho obratem ruky mohou prodat někomu jinému.
Vzala jsem si kartu.
Děkuji vám. Pokud budeme mít zájem o nějaké další zboží, tak se vám zcela jistě můj mistr ozve,
ujistila jsem úřednici a zvedla jsem se.
Při návratu jsem se opět dívala kolem sebe ve snaze zjistit, jaké další bezpečnostní prvky mohou používat... a málem mi spadla čelist, neboť se mi zdálo, že co se zabezpečení týče, tak to je opravdu na hodně vysoké úrovni.
Pokud jsou vážně ty čidla, o kterých Sarwen mluvil... u Sitha! To nedokážu asi ani obejít! Stačí, abych si jednoho nevšimla a jsem v prčicích. Mistrovi to snad ani říkat nebudu. Možná bych to mohla vzít vnějškem... prostě se vyšplhat po zdi k nějaké ventilaci. I když to by záleželo na osvětlení. Navíc i v té ventilaci beztak něco bude. Zdá se, že hloupí vážně nejsou. Takže ani ta jejich aktuální nabídka nám zřejmě moc nepomůže.

Zpátky jsem se vracela v mírně poraženecké náladě. Všechno, co jsem prozatím vymyslela, nebo naplánovala, bylo dobré tak na zmačkání a vyhození. Byla jsem opět na začátku a pokud nic nevymyslím, tak jít do nějaké akce „zkusím to a uvidím“. Tak to jsem vážně nechtěla. I když to vypadalo, že mi asi nic jiného nezbyde.
Ano, děkuji za váš čas. Prosím, do kdy máte otevřeno?
Neměla jsem plán, neměla jsem nic a to doslova. Ale tohle stejně byla jedna z těch informací, které mi scházely při mém plánování, abych alespoň mohla odhadnout, kdy za tmy by to mohlo být bezpečné.
Abychom to stihli naložit čas a nezdržovali vaše lidi,
dovysvětlila jsem. Poté jsem se s ní rozloučila tradičním pozdravem i tradičními frázemi, které jsem považovala za hloupé a prázdné, snažila co možná nejvíc vyhýbat, jenže teď sjem měla pocit, že se to očekává a nechtěla jsem působit podezřele.

Tak propustky... s největší pravděpodobností budou na jméno, nebo na nějaké číslo. Jen z čistě bezpečnostních důvodů, kdyby se něco stalo. Určitě to nebude zcela anonymní záležitost.Když tu mají všechna ta čidla a tak.
Pozorovala jsem své lidi, jak pracují, ale ruku k dílu jsem nepřiložila.
Mistr říkal, že nás zde budou pozorovat... u Sitha! Jo, můžu se toulat, jo, mám propustku... ale všechno je mi houby platný a vzbudila bych jen podezření a pochyby. Ale stejně, co kdyby to úplnou náhodou bylo anonymní? Co vyzkoušet kartu? Jo, chce se mi vlastně na záchod a možná bych se mohla i ztratit, je to tu hodně složité. Ale taky je to ta nejstarší holofilmová výmluva,
čas ubíhal a já vymýšlela, respektive pokoušela se vymyslet něco nového.
Ty karty musím jednoznačně buď vrátit všechny, nebo zapomenout všechny vrátit, i když si na to asi dají zaměstnanci pozor. Takže, ta karta by šla určitě nějak zmagnetizovat, aby byla jakože anonymní, nebo by možná šla vyrobit falešná. Nevypadá nějak extra složitě. Jenže já to asi stejně nezvládnu,
nemohla jsem pracovat. Já musela přemýšlet.
Takže, co mám? Kartu, kterou asi nezfalšuju a budu ji muset vrátit. No jasně! Na vrátnici... a tam použité karty budou někde skladovat. Možná by šlo Ovlivnění použít na vrátného... ale napřed musím skutečně zjistit, zda čirou náhodou vážně nejsou anonymní a vyloučit i tuto ne zrovna pravděpodobnou možnost,
pokud mí muži ještě pořád nakládali, rozhlížela jsem se po něčem, na čem by má karta šla vyzkoušet. Ideálně s displejem a ve směru, kterým je třeba nějaký nápis WC, nebo něco podobného, kam by zákazník klidně mohl jít. Abych viděla, co přesně se mi při použití karty zobrazí. Sice to neznamenalo, že nějaké bezpečnosti se nezobrazí další informace, ale třeba by to mohl být vypovýdající údaj.
Též jsem si chtěla projít co možná nejvíce částí skladiště, které bylo přístupné pro zákazníky, tedy pokud tady takové části skutečně byly. Mohlo by mi to totiž v noci možná i pomoci a odhalení dalších bezpečnostních prvků by nebylo vůbec na škodu.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Skladiště:
Ještě než mohla Aress odejít, tak jsi ji položila otázku ohledně "otvírací doby" skladiště nebo čehokoliv, co by se mohlo vztahovat k provoznímu řádu.
Skladiště se úplně nezavírá, jen se po osmé hodině přechází na noční provoz, z důvodu úspory je snížené osvětlení a minimální provoz a zavírá se hlavní brána. Doufám, že vše stihnete do té doby, protože pak bychom vám museli zařídit speciální povolení pro přístup v tuhle dobu,
informoval tě Aress o tom, že v noci se tu funguje poněkud jinak než ve dne a to mohlo znamenat další komplikace pro tvé plány ke vplížení.
Kdyby se náhodou věci zkomplikovaly, tak informujte na vrátnici a už se to nějak pořeší,
pousmála se Aress, aby po krátké úkloně odešla a zanechala tě tvému přemýšlení a lidi poručíka Cala zatím pokračovali v nakládání třetího vozidla. Nijak se nevyjadřovali k tomu, že jsi stála opodál a nepomáhala jim, jen prostě dělali svou práci.

Když ses rozhlížela, kde bys mohla kartu vyzkoušet, tak se ti moc možností nenaskýtalo - záchody byly dle všeho běžně přístupné bez použití nějaké karty a cestou k nim sis dalších zvláštních bezpečnostních opatření nevšimla. Možná se ti povedlo zahlédnout i něco jako zadní vrata, která byla mohutná a ovládaná bezpečnostním kontrolním panelem, který rozhodně nebyl na kartu, jíž jsi měla k dispozici. Pokud by sis prohlédla osvětlení, tak to bylo směrováno hlavně nad střední průjezdnou ulicí, křižovatkami a u hlavního a zadního vchodu.
Bližší průzkum karty by ti taky neukázal nic extra, tedy alespoň na první pohled, jen to, že to byla běžná čipová karta a to bylo asi vše, cos o ní mohla říci.
Během tvého přemýšlení a pomalé cesty na záchod mezitím poručíkovo lidé stihli naložit první část nákladu na všechny landspeedery.
Můžeme vyrazit k lodi, madam,
informoval tě Cal přesně dle toho, jak se slušelo v rámci vojenských řádů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Skladiště:
Z výsledku svého průzkumu jsem nebyla vůbec nadšená a popravdě jsem vůbec netušila, jak bych měla správně postupovat. Všechno se tím nočním provozem jen zkomplikovalo.
Dobrá, poručíku. Nechte tady stráž a můžeme jet,
tohle rozkazování jsem si ani nestihla pořádně užít, neboť mé starosti nebyly nikterak malé. Celá mise by se jistě dala odpískat, jenže co by si asi tak mistr pomyslel? Byla jsem tak hrdá na své zlodějské schopnosti a teď se ukazovalo, že jsem vlastně ještě pořád zelenáčem a pár nehlídaných skladů v Chrámu ze mne žádného mistra neudělá. Opět jsem si přisedla k poručíkovi do landspídru. Než jsme vyjeli ze skladiště, rozhlížela jsem se, abych toho spatřila ještě co možná nejvíce a hledala jsem i něco jako vrátnici.
No, uvidíme, co mi řeknou ty speciální slevové nabídky. Ale dle míry zabezpečení bych řekla, že si na to dali prostě majzla a mají šéfované i tohle.
Datakartu jsem se rozhodla připojit ke svému datapadu v momentě, kdy jsem neměla už šanci cokoliv zahlédnout. Chtěla jsem se podívat, co za překvapení mne na ní čeká. Též jsem se chtěla mrknout, kolik je vůbec hodin, abych měla nějaký přehled o čase.
Musím myslet pozitivně. Třeba se někde stala chyba. Ale aspoň vím, že tam, kde se očekává pohyb zákazníků, je méně bezpečnostních prvků, což je logické, vím, jak směřuje osvětlení a i v noci si mohu být jistá tím, že ve skladišti nebudu sama. Takže si musím vzít černé oblečení a nějak vyřešit tu hlavu. Mohla bych si vzít sice černou čepku, ale to bych vypadala jako hlavní hrdina z béčkového holofilmu, a pokud by mne někdo potkal, asi by hned věděl, že tam asi nenakupuju.
Poté jsem chtěla využít čas letu, a pokud jsem se dokázala připojit k holonetu, chtěla jsem si vyhledat nějaké informace o téhle firmě. Konkrétně jsem si chtěla najít její stránky, podívat se na fotogalerii, jestli tam byla, abych měla představu o prostorách, ve kterých jsem třeba nebyla a též se mrknout na nějaký orientační plánek, na kterém by mohly být zaznamenány i informace typu „vchod pro zaměstnance“ a tak podobně. Vlastně, hledala jsem cokoliv, co by mi můj úkol trochu usnadnilo. Třeba i virtuální prohlídku a podobné vychytávky.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Cesta městem:
Čím více informací jsi zjistila, tím složitější se to vše zdálo být a prvotní nadšení z úkolu šitého na míru tě opouštělo. Naopak jsi se rozhodla prozkoumávat všechny možné zdroje, které by ti prozradily něco více ohledně tvého cíle.
Prohlídka nabídnutého zboží ti jen potvrdila, že tam nebylo nic z vaší zásilky - byly tam sice některé náhradní díly do landspeederů, ale jednalo se o komponenty pro výkonnější stroje, které do těch slabších nejdou, zatímco opačné to možné bylo. Bylo tam i několik beden čerstvého tropického ovoce za hodně dobrou cenu vzhledem k menší trvanlivosti tohoto produktu, což také prozrazovalo, že některé ze skladišť bude asi lépe chlazeno klimatizací.
Když by sis vybavila přelet s mistrem, tak by ti došlo, že kromě hlavního skladiště, z něhož jsi značnou část viděla a administrační sekce, kde ses také byla podívat, k celému komplexu patřil ještě menší sklad více vzadu, kde jsi nebyla.

Informace na HoloNetu nebyla až tak přínosné - rozhodně tedy ty civilní, kdy se ti sice povedlo najít prostou prezentaci firmy, ale ta obsahovala především reklamní slogany, nějaká ta povzbuzující mota, snímky z doby otevření, výročí či podávání si rukou při uzavření významnější spolupráce. Byla tam i sekce s nabídkami k zaměstnání, kdy se zrovna sháněli dva lidé do skladu a jedna hodně kvalifikovaná osoba do účetní sekce. Každopádně tam nebylo nic ohledně nějakých schémat nebo něčeho podobného, maximálně jsi mohla nalézt v jiných částech lokálního holonetu několik snímků budov, ale ty se nijak výrazně nelišily do toho, cos mohla vidět na vlastní oči. Nakonec tam byl ještě vstup do klientské sekce, ale k tomu jsi musela mít potvrzený účet, což muselo projít přes administraci a na to nebylo dostatek času.
Vše v pořádku madam? Vypadáte značně soustředěně,
zeptal se tě poručík Cal, zatímco jste se blížili ke kosmoportu. Co se řízení týkalo, tak dobře věděl, co dělá, protože jsi nezaznamenala žádné výkyvy, prudší brzdění nebo akceleraci a další neduhy, které měly tendenci se objevovat při jízdě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Cesta městem:
Ta informace ohledně náboru nových zaměstnanců mne zaujala, neboť to mi dávalo jakýsi manévrovací prostor a naprosto nový pracovník na noční směně by nemusel být až zas tak nápadný. Na chvíli jsem si pokusila vybavit celé skladiště a… už jsem možná věděla, kudy bych se možná mohla dostat dovnitř. Za hlavní budovou byl totiž takový malý sklad vzadu.
Ne, toto je asi ještě předčasné. Začátek plánu zůstává pořád stejný. Nechám se před návratem na loď vysadit v blízkosti skladiště a z blízkých budov si ho pokusím za světla očíhnout. Musím si vzít tedy dalekohled a kvůli tomu plotu musím vystoupat tak vysoko, abych viděla i za něj. A do skladu samotného se budu snažit vplížit za tmy a v případě odhalení se prostě budu vydávat za nováčka. Což znamená, že asi budu potřebovat podobnou vestu a helmu. Snad něco takového bude na lodi… kdyby helma moc svítila, tak ji můžu začernit a svést to na nějaký žertík spolupracovníků.
Chvíli jsem bubnovala prsty o bok landspídru a přemýšlela, jaké další informace by se daly z hlubin HoloNetu vydolovat.
Co opravy? Ničeho jsem si sice nevšimla, ale to neznamenají, že neprobíhají… Vrátnice… ta by šla nějak využít? Tam by určitě měla být nějaká univerzální karta, kdyby se náhodou něco stalo. Co to zkusit přes ni? Až tam budu vracet ty vypůjčené karty, tak to očíhnu.
Pokusila jsem si tedy v nějakých lokálních tiskovinách a ve zprávách všeobecně najít nějaké stručné informování vlastně nejen o opravách, ale o čemkoliv, co by nějak souviselo s tou firmou. Nepředpokládala jsem, že by to bylo nějak extrémně přínosné, ale co kdybych našla nějakou bezpečnostní díru, nebo tak něco. Jeden nikdy neví, na co ten druhý zapomene, nebo je prostě jen líný udělat, a kdybych objevila šanci, že se něco podobného mohlo stát, bylo by to vážně skvělý.
Uprostřed hledání dalších, dodatečných, informací mne zcela neočekávaně přerušila poručíkova otázka.
V rámci možností, poručíku,
odpověděla jsem s mírným povzdechem a dokonce jsem se na něj i usmála. Nechtěla jsem být nepříjemná.
Doufám, že vám příliš nevadilo, že jsem nebyla pro vás a ani vaše muže příliš užitečná. Mám další úkol a ten mne dosti zaměstnává. Kdyby to však byl výrazný problém, tak vám samozřejmě pomohu,
koneckonců, od mistra jsem měla nakázáno, že bych měla pomáhat, jenže na to už prostě nezbývala mozková kapacita a vlastně ani čas. Kdybych se ulívala schválně a mistr se to dozvěděl, určitě bych se nevyhnula nějakému kázání, ale takto… mistr se určitě nijak zlobit nebude.
Po příletu si budu muset zařídit na lodi pár věcí, jak jsem vám již říkala. Na jak dlouho odhadujete to vykládání zboží? Nerada bych vás zbytečně zdržovala,
plán, který počítal s tím, že bych schválně své muže zdržovala a přetáhla platnost karty, jsem už vyloučila. Tím bych prostě vzbudila nechtěnou pozornost a po tom jsem vůbec netoužila. Též jsem si konečně všimla jeho poněkud hladšího ovládání landspídru. Nepochybovala jsem ani na minutku o tom, že kdyby se naše role vyměnily, tak jízda by byla značně dobrodružnější.
Znovu jsem se pokusila o úsměv už jenom proto, že když jsem se na poručíka podívala pořádně, tak se mi vážně líbil a hned mi přestala vyhovovat ta role „nadřízená“ a „podřízený“. Ale protože ta zkušenost s Myrkem a s tím, jak mne velmi lehce oblbnul, nebyla až zas tak dávná, držela jsem se zpátky a zůstala jsem jen u toho úsměvu.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Cesta městem:
Každá nová informace ti přinášela novou proměnnou, s kterou jsi musela počítat pro vytváření svého plánu. A vesměs se jednalo spíše o komplikace, než o něco, co by ti nakonec bylo nějak k užitku. Aktuálně jsi uvažovala, že bys zkusila přístup před menší sklad, byť o něm jsi neměla žádná informace, co se vnitřku týkalo. A z venku jen asi, kde přibližně leží.
Další výzkum holonetu by ti maximálně ukázal dva roky starý záznam o bombovém útoku na skladiště patřící vašemu dodavateli zboží, jehož následkem došlo k renovaci budovy a zvýšení bezpečnostních opatření. Mohla jsi samozřejmě zkusit o daném článku najít ještě něco více, ale vše se vesměs nacházelo na zpravodajských kanálech, než nějakých oficiálních zdrojích.
To je v pořádku, madam. Přeskládání pár věcí není pro mě a mé muže sebemenší problém, hlavně aby někdo z toho skladiště nechytnul nějaké podezření nebo něco na ten způsob,
informoval tě poručík, že nějaká práce s těžkým nákladem nebylo nic, nad čím by se měl rozbrečet. A s ohlédnutím nad tím, co nejspíš musel absolvovat během výcviku ses vlastně ani nemohla divit. V kosmoportu už na vás čekalo několik dalších mužů a otevřená vrata do nákladového prostoru, kam okamžitě začal najíždět jeden z landspeederů.
Protože tady máme více mužů, tak vyložené to budeme mít podstatně rychleji, tak se prosím zbytečně nezdržujte, madam,
pousmál se Cal a poukázal na jednotku, která bez váhání začala se svou prací. On sám zastavil jako další a poskytnul ti tak prostor k vystoupení, zatímco sám provedl kontrolu všech landspeederů, které dorazily.
Nyní jsi tedy měla nějakou čtvrt hodinu nebo zhruba dvacet minut na nějaké další přípravy, případně něco navíc, pokud bys dala chvilku odpočinku i mužům poručíka Cala, samozřejmě nejspíše přes něj. Kdyby ses náhodou pokusila vycítit svého mistra, tak bys s jistotou dospěla k tomu, že se momentálně nenacházel na lodi, vlastně stejně jako všichni ostatní Jediové z vaší výpravy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Cesta městem:
Odkaz na ten článek jsem si nechala uložený, ale pro tuto chvíli jsem datapad sklidila.
Možná bych se později mohla dozvědět, v jakém směru ty bezpečnostní opatření byly zvýšeny. Určitě se k tomu oficiálně vyjadřoval nějaký pracovník a chtěl všechny ubezpečit, že se to nebude opakovat. Tedy, to zásadní asi neřekl, ale taková ta omáčka kolem by mohla mít určitou vypovídající hodnotu.
To poručíkovo varování ohledně možného podezření jsem nebrala na lehkou váhu. I já s tím zápasila. Ale nechtělo se mi to příliš rozpitvávat, takže jsem jen přikývla, že ho beru na vědomí a v podstatě s ním i souhlasím.
Má pravdu. Nesmím se ochomítat jinde, než kam mám přístup. Což znamená… mají tam nějaký bar, nebo občerstvovací koutek? Když si velitelka půjde odpočinout, tak to by nemuselo být nápadné. A třeba při tom i něco zaslechne.
Nebojte se, poručíku. Nebude to trvat dlouho. Do půl hodiny zde budu. Pokud to zvládnete vyložit dříve, tak vaši muži mohou mít přestávku, ale ocenila bych, kdyby se drželi poblíž landspídrů a neběhali po celé lodi,
zaúkolovala jsem poručíka. Jo, vážně se mi líbil, čím dál tím víc, jenže to jsem musela ponechat stranou. Tedy, ne že bych nevěřila tomu, že si své muže dokáže ohlídat sám, jenže jistota je jistota.
Původně jsem sice chtěla zaskočit za svým mistrem, leč ten se tu jaksi nevyskytoval, tak jsem místo toho poklusem zamířila do svého pokoje. Chtěla jsem se alespoň předběžně sbalit. Vytáhla jsem si menší baťoh a bez většího přemýšlení jsem do něj nasoukala černé kalhoty a tmavomodrou košili, neboť černou jsem si nevzala a tmavomodrá s černou ve tmě stejně splyne. Dál jsem si vedle baťohu připravila dalekohled, paklíče, lanko, baterku, dvě dýmovnice, dva dělobuchy, projímadlo a svědící prášek. Možná se ty poslední věci mohly zdát zbytečné, jenže co kdybych se potřebovala někoho zbavit a na dosah ruky by byla třeba jeho káva. Větší dávko projímadla udělá svoje. Balení mi moc dlouho netrvalo, neboť jsem si to skládala hlavně na postel a v podstatě jsem se ještě pořád nevybalila, neboť na to nebyl čas.
K sobě jsem si vzala ještě nějaké kredity. Kdo ví, kolik tam bude stát obyčejná voda, pokud tam tedy nějaký takový koutek mají. Po celou dobu jsem si hlídala čas, samozřejmě, aby tu půlhodinu skutečně nepřetáhla. Pokud ještě nějaký zbyl, chtěla jsem se napojit přes datový terminál do databáze lodi a mrknout se, jestli třeba na skladě nějaké ty helmy a vesty skutečně nejsou. Přeci jenom, byly to ohranné pomůcky a něco by tam být mohlo, i když to tedy vypadalo, že jsme odletěli poněkud nalehko.
V každém případě jsem nakonec zamířila poklusem zpět za poručíkem, neboť další kolečko čekalo.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Kosmoport:
Poručíka Cala jsi instruovala o časovém rozvrhu, jak sis ho představovala a on ti jenom přikývnutím souhlasně pokýval, že plně rozumí a že to tedy nebude problém. Následně se vydal ke svým mužům, aby je instruoval, že mohou trochu zvolnit tempo a šetřit síly, protože měli dostatek času.
Ve svém pokoji jsi si rychle začala balit věci, což ti netrvalo příliš dlouho už díky tomu, že sis ani nestihla pořádně vybalit a vše bylo na svém původním místě.
Protože jsi měla ještě dostatek času, zkusila ses podívat i do lodní počítačové sítě, abys omrkla vybavení, které jste měli skladem a zda-li by se něco z toho nedalo použít. Helmu a vestu jsi tam ale nenašla, naopak jsi tam viděla oblek do prostoru bez atmosféry nebo s nedýchatelným ovzduším, množství nepromokavých plášťů, několik stanů, polní kuchyni a to dokonce dvakrát, jednoduché oblečení v béžové, olivové nebo temně modré barvě v mnoha velikostech a také dámské verzi a to jak trička, mikiny, kalhoty, tak i spodní prádlo. Vše samozřejmě i v několika speciálních velikostech a tvarech pro ostatní druhy. Byly tam i nějaká prostěradla nebo pokrývky hlavy, ale všechny byly spíše měkké a ani zdaleka by se nepodobaly bezpečnostním helmám.
V neposlední řadě jsi také nalezla relativně velký seznam zbraní a munice, ale ty byly ve speciální místnosti, která byla pouze na speciální oprávnění. To měli pouze starší Jediové, kapitán a jeho zástupce a poté poručík Cal a podporučík Kittesová. Tu jsi snad ještě neviděla a rozhodně jsi doposud nezaregistrovala, že by mezi vojáky byla nějaká žena.
Když jsi skončila prohlídkou inventáře, tak ti zbývalo zhruba ještě pět minut, které jsi mohla využít dle svého nebo vyrazit za muži poručíka Cala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Kosmoport:
S prohlídkou našeho vybavení jsem byla všechno, jenom ne spokojená.
To snad není možný. Je fajn, že máme kalhotky na rok dopředu, ale na bezpečnostní vybavení pro místní obyvatelstvo… s tím jako nikdo nepočítal? Není přilba na hlavu, která může zachránit život, důležitější, než čisté spodní prádlo? U Sitha!
K věcem na postel jsem si ještě přidala zrcátko. Koneckonců, minule jsem ho potřebovala. Též jsem si tam přidala blaster. Kdyby se něco opravdu semlelo, tak meč bych raději ani nevytahovala. Bylo by totiž jasné, odkud vítr vane. Takhle by mne třeba považovali za obyčejného zloděje.
Mám všechno? Snad ano… před poslední jízdou si to dobalím a doufám, že potom někde narazím na mistra.
Odolala jsem pokušení a nevzala jsem si další tyčinku, neboť mé zásoby byly omezené a s jejich doplněním se jaksi nedalo počítat. Považovala jsem za dobrý nápad, že jsem se sbalila tak brzo. Třeba jsem na něco zapomněla, nebo mi něco vhodného vytane na mysli… a pořád ještě bude dost času, abych si to sehnala, pokud to tedy půjde.
Poté jsem už zamířila opravdu za poručíkem. Čekala mne druhá cesta, dohledání informací ohledně toho výbuchu, hlavně tedy pokud by alespoň rámcově firma naznačila, jak přesně tu bezpečnost zvýšila a též mne čekala další prohlídka skladu, ale výhradně té části, kam mám bez omezení přístup.
Nesmím zapomenout, asi mne budou sledovat. Takže žádné pokusy o nic. Hezky se podívat, jestli tam nejsou nějaké informativní cedule pro zákazníky a hrát znuděnou velitelku.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Kosmoport:
Věci sis nechala připravené na místě a vyrazilas zpět k jednotce poručíka Cala, abyste zamířili pro druhou várku vašeho zboží. Cestou jsi pokračovala v hledání informací ohledně onoho starého útoku, ale ke tvému zklamání se toho na holonetu mnoho nenacházelo. Spousta snímků s velkou dírou v přední části skladu, tedy místech, kde ses tak nějak mohla pohybovat i nyní, převážně reporty zaměřující se na počty zraněných a to včetně droidů a poté spousty spekulací o útočníkovi.
Ohledně příčiny exploze se vedlo značné množství spekulací, nicméně za nejbližší realitě bylo považováno propašování bomby v některé ze zásilek s podobnými ingrediencemi a poté zásah někoho zevnitř. O konkrétních bezpečnostních opatření, která byla posílena, však nikde nepadlo ani slovo. Pouze se vždy za nějakou dobu objevil článek vzpomínající tuto událost při něčem podobném, ale ty už směřovaly spíše ke spekulacím o organizované skupině napadající místní suverenitu.

Díky kartám jste přes bránu projeli v pohodě, i když došlo k prohlídce vašich vozidel z důvodu bezpečnosti. Nicméně za chvilku se už nakládal první landspeeder.
Ke své smůle jsi nikde cestou nenašla nic, co by poukazovalo na jakoukoliv možnost občerstvení nebo servisu pro zákazníky. Pokud bys však vzala v úvahu, že ses nacházela ve skladišti a ne prodejním místě, tak by to vlastně mohlo dát i očekávat. A díky krátkým prohlídkám ses mohla jen ujistit, že ten menší sklad nebyl přímo přístupný z této budovy. Ta byla sama o sobě hodně vysoká a horní části dominovaly šachty ventilace o relativně dobré velikosti. Byť dolů to z nich byl značný kus a ne-Jedi by si s velkou jistotou nejspíše zlomil obě nohy, ne-li víc. A i Jedi by s touto výškou mohl mít problémy. Občasné okno vysoko na stěně bylo vždy hodně malé a navíc nejspíše ovládané dálkově pomocí nějakého ovladače. I když seskok na nějaký skladový regál by měl být v pohodě, i když bys teoreticky mohla zvládnout i celou výšku, pokud by ses k tomu uchýlila. Jinak se nezdálo, že by tu vevnitř byly nějaké další speciální senzory, pokud bys nepočítala protipožární a chemické - většina těch hlavních byla při vstupu, kde jsi rozpoznala alespoň dvoje senzorové sady, byť jsi nemohla s jistotou říci, které jsou které.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“