3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Kosmoport:
Další výsledek mého pátrání byl prakticky nulový. Už mne nenapadalo nic, co bych na HoloNetu v souvislosti s tou firmou mohla najít zajímavého. Nějaké reference zákazníků mne vážně nezajímaly, neboť mi byly v tuto chvíli platné úplně stejně, jako mrtvému Jedimu jeho světelný meč.

Ta prohlídka landspídru mne příliš nepotěšila. Nebyla jsem si totiž zcela jistá, jestli je dobrý nápad sebou tahat ty věci.
Náhradním oblečením a tak podobně bych vzbudila jenom nechtěnou pozornost. Tedy, záleží na tom, jestli nás budou kontrolovat pokaždé. Kdyby tomu tak nebylo, tak bych to mohla zkusit risknout.
Nakonec se tato další otočka ukázala být celkem přínosná. Už jsem věděla, jak se asi budu pohybovat uvnitř.
Ta výška je tak akorát. To bych tedy měla. Všem kamerám a čidlům se vyhnu jednoduše, prostě je obejdu, neboť ty šachty musí někam ústit. Možná by to šlo vzít celé jenom přes šachty. Jenže napřed se do takové šachty musím dostat. Ech, když jsme to oblítávali s mistrem a já se naštěstí dívala, tak jsou to minimálně čtyři metry od plotu, který budu muset nějak překonat, a poté ještě šplhat někam nahoru na střechu k těm hlavním průduchům ventilace. Dalo by se to vůbec? Musím si pořádně prohlídnout stěnu. A nějaké ty pohybové senzory a kamery tak vysoko snad nebudou. Navíc kdyby se tak ujetý plán povedl, tak to by si snad i zasloužili, aby je někdo vykradl. Ale stěny beztak budou alespoň trochu osvětlené.
Plán byl pořád tak nějak poloviční. Vyšplhat se do nějaké šachty u té nižší budovy by bylo jednodušší. Jenže mohla jsem se jen dohadovat, jestli jsou tou ventilací skutečně spojeny. Plus bylo třeba počítat s nějakou tou kamerou a živou hlídkou kolem plotu. Ne, tohle nebyl snadný úkol. Ale díky tomu, že jsem už alespoň věděla, co dělat uvnitř, jsem se na to dívala daleko optimističtěji.
Stavební plány! Nedaly by se na nějaké stránce nějakého úřadu najít a stáhnout? Třeba bych se dovnitř mohla dostat nějakou kanalizací, ehm. Jenže ne… to teda ne. Ne, kanalizací ne. Ale třeba přes nějaké odpadní potrubí, to by už jít mohlo. Shnilou zeleninu přežiju. Ale kanalizaci v žádném případě.
Moc jsem se nikde toulat nemohla, ale celou dobu jsem se snažila (jak mi to jen mé herecké schopnosti dovolovaly) předstírat, že se strašně nudím. Vydechovala jsem, kroutila očima, neustále kontrolovala čas a na mé tváři se usídlil opravdu velmi znuděný výraz.
Má další cesta zpět by se nesla v duchu hledání pomyslné jehly v kupce sena a pátrání po něčem jako je stavební úřad, nebo kdo zde vlastně schvaluje všechny stavby. Samozřejmě, že jsem si chtěla zkontrolovat vnějšek budovy a plot. Bezpodmínečně musím znát umístění kamer, pokud tedy nezvolím jiný způsob, jak tuto výraznou překážku překonat, nebo obejít.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Skladiště:
Ani při druhé otočce ses nerozhodla zapojit do nakládání vybavení a materiálu a využívala jsi toho pro nějakou nenápadnou prohlídku okolí. Ta ti však mnoho nového nepřinesla, protože vše, co jsi mohla vidět, jsi už viděla a tak nezbývalo než počkat,a ž skončí muži poručíka Cala s nakládáním druhé várky. Na to jsi naštěstí nemusela čekat dlouho, aby jste vyrazili kupředu zanechávajíc za sebou tentokrát jinou hlídku.
Při výjezdu jsi se dle možností věnovala stěnám budovy, stejně jako prostoru mezi plotem a budovou. Výsledky nebyly výrazně optimistické - v trávníku jsi rozpoznala relativně běžné pohybové senzory, které však měly značně velký dosah a vzájemně se překrývaly. I stěna samotná nebudila mnoho optimismu, protože byla hezky kolmá a byť se na ni místy nacházely výstupky, třeba pro kamery, či výduchy ventilace, tak na šplhání rozhodně optimální nebyla.
Z prohlížení tě vytrhlo až prudké zabrždění a kletba v tobě neznámém jazyce pocházející od poručíka Cala. Před vámi stál velký nákladní landspeeder vprostřed pruhu a vysloužil si mnohem víc kleteb, než jenom tu Calovu. Díky tomu sis mohla všimnout sousední budovy se skladištěm, která jej převyšovala o nějakých dobrých deset až patnáct metrů a sloužila spíše jako nějaké staré kanceláře chudší společnosti nebo něco podobného. Rozhodně se do zabezpečení nemohla rovnat objektu naproti přes další čtyři metry ulice.
Také sis mohla všimnout, že na vrcholu plotu ke skladišti se nacházela podezřelá zařízení, která se ti nedařilo identifikovat. Nebylo však pochyb, že o šlo o další bezpečnostní pojistku.

Cestou ses poté věnovala průzkumu a existenci konstrukčního úřadu - kterou jsi nakonec i odhalila. K tvé smůle to však byla pouhá prezentace s umístěním úřadu, výpisem jeho služeb a otvíracími hodinami s tím, že vše potřebné lze získat přímo na místě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Skladiště:
Průzkum okolí skladiště mi příliš velkou radost neudělal. Ale byla jsem ráda, že alespoň vím, na čem jsem. Kdybych se pokoušela šplhat přes plot, bylo by to asi to poslední, o co bych se pokusila. Přes trávník neprojdu, leda bych se nad ním musela vznášet a to jaksi neumím, takže jediná senzory nekrytá přístupová cesta vedla přes vrátnici. Jenže ta byla zase pokrytá kamerami a lidmi, takže to bylo prašť, jak uhoď. Tudy jaksi cesta nevedla.
Ta zeď skladiště už nebyla až zas tak důležitá, takže jsem si ji nijak zvlášť neprohlížela. Já se k ní totiž nemám šanci dostat.
To prudké šlápnutí na brzdu se mnou pořádně smýklo dopředu. Naštěstí jsem stačila alespoň dát ruce před sebe, takže jsem do landspídru nenarazila hlavou.
U Temné strany síly, co to…,
zaklela jsem a rychlá kontrola mi prozradila, cože nám to brání v cestě. Kromě dalšího landspídru jsem však zahlédla i něco zajímavějšího. Něco, co by mohlo být tou alternativní cestou, kterou jsem tak nutně potřebovala.
Co zkusit lanko a sjet po něm? Jenže, mám si na to troufnout přímo nad ulicí? Kdybych byla rychlá a oblečená v černém…
Tohle už stálo za zvážení. Už jenom proto, že další alternativy jaksi nebyly. Tedy kromě prohlášení, že to nezvládnu a to určitě neudělám. Padawan nejlepšího mistra v galaxii se jen tak nevzdá.
Když tak mi pořád ještě zbývá ta kanalizace, ehm. Na tu ta budova určitě bude napojena.

Celý můj HoloNetový průzku by byl jen ztráta času, kdybych ho tedy neprováděla v době, kdy druhou alternativou bylo nicnedělání. Ten konstrukční úřad by byl strašně fajn, kdybych měla víc času. A myslet si, že nějaké materiály z něj opravdu získám, bylo značně naivní a nemohla jsem s tím počítat.
Pokud by mistr byl ještě někde v tahu, tak tentokrát jsem byla i ochotna pomoci. Sice se mi moc nelíbilo, že bych se měla unavovat taháním krámů, jenže na druhou stranu, mistr chtěl, abych pomáhala a já se už prostě nemohla vymlouvat na nějaké to plánování.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Cesta ke kosmoportu:
Nové informace ohledně pozice skladu, nějakých senzorů a podobně ti celou situaci spíše jen zkomplikovaly než cokoliv jiného. Přesto jsi nakonec dospěla alespoň k nějakému plánu, nebo dalšímu náčrtu, zatímco se velký nákladní landspeeder pomalu vymanévrovával tak, aby již déle nepřekážel. Když byla cesta konečně volná, tak na to poručík Cal rázně šlápnul a vedl vaši kolonu nazpět ke kosmoportu. A protože jsi již neměla, co bys chtěla hledat na HoloNetu, tak jsi mohla více pozornosti věnovat cestě, kterou jste letěli. Opět jsi poznávala o něco více, i když ti to celé i nadále přišlo jako přehnaně komplikované.
Ani po tomto návratu se na kosmoportu tvůj mistr nenacházel, takže jsi se rozhodl přejít k nějakému činu a nabídnout svou pomoc poručíku Calovi a jeho mužům. Nijak dlouho neváhal a přijal, aby tě následně požádal o složení těch nejvyšších beden dolů, kde si je přebrali již ostatní. Vojáci díky tomu nemuseli používat repulzorové saně a práce se celkově výrazně urychlila, přičemž ses až tak hodně nakonec namáhat nemusela. Odklízení na Quelloru tedy udělalo tehdy svoje a krátkodobé přeskládávání materiálu se nezdálo jako výrazná překážka. Díky tomu jste byli brzo na cestě do skladiště.

I tentokrát vás při vjezdu dovnitř kontrolovali - tedy bylo to trochu ležérnější, ale všechna hlavní místa, kudy byste mohli něco pašovat, byla prověřena a protože tam nic nebylo, tak jste byli posléze i puštěni dále. A zatímco ostatní landspeedery zaparkovaly venku a k vám nastoupili dva další muži, vy jste vyrazili k vašemu zboží. Na místě jste ho našli trochu přeskládané do skupinek, kdy se zhruba jedna mohla vejít na landspeeder.
Dobrý nápad pánové, tohle nám trochu ušetří práci. Ale mohli jste si odpočinout,
poznamenal poručík Cal a dvojice mužů si vyměnila sebejisté pohledy.
Nejsme žádní bothani, pane,
zašklebil se ten služebně starší z nich a poručík mu úsměv opětoval, než chtěl začít nakládat další várku. Jak tady, tak i předtím sis mohla všimnout, že vždy přiložil ruku k dílu - nejprve sice rozdal instrukce, ale poté pracoval se stejnou vervou, jako zbytek jeho týmu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Cesta ke kosmoportu:
Carratos, Cesta ke kosmoportu:
S kondičkou jsem na tom nebyla až zas tak zle, jak jsem si myslela a práce na Quelloru asi nebyla úplná ztráta času. Sice by mohlo být zajímavé vyzkoušet, kam až sahají hranice mých sil a jestli bych tu překážku, která bránila mému ukořistěnému landspídru ve výjezdu, dokázala odstranit najednou, ale zrovna teď to nebylo až zas tak důležité, abych nad tím nějak hloubala. Přesně dle instrukcí poručíka jsem ty bedny složila.
Cestou zpět jsem se alespoň rozhlížela. Koneckonců, plán jsem upravila tak, že se ke skladišti budu muset dostat sama a budu tam muset i trefit. Bylo vy fakt hodně trapné mistrovi vysvětlovat, že úkol jsem nesplnila, protože jsem se ztratila.

Poté druhé kontrole jsem už ani nad jinou alternativou, že se sem dopravím soukromě, nepřemýšlela. Byl by to velký risk a ten si nemohu dovolit. Teda, mohla bych si ho dovolit a mohla bych si dovolit i to, aby mne zadrželi hned u plotu, protože za to bych se do vězení prostě nedostala, ale to bych jen dokázala, že mi mistr může svěřit tak akorát průzkum prázdné jeskyně.
Poručíku, mé síly jsou vám opět k dispozici,
znovu jsem se nabídla, protože minule jsem měla celkem dost času a nic nového jsem neviděla. Stejně bych tu jen tak postávala a třeba spatřím něco nového díky pozměněnému úhlu pohledu. Také jsem se nechtěla nechat zahanbit těmi vojáky. A když mne to nevyčerpalo před tím, tak mrtvá k zemi nepadnu ani teď.
Poručík se mi skutečně líbil čím dál tím víc. Vlastně, už jsem do něj byla celkem slušně zakoukaná. Později se na něj vyptám mistra. Mohla bych sice informace o jeho rodinném zázemí vytáhnout z databáze lodi, ale mistrovi to stejně vyslepičím. Nicméně nijak jsem se nesnažila upoutat jeho pozornost, jen jsem se na něj občas krátce podívala.
Plán jsem měla více méně vymyšlený. Jen si musím zjistit délku lanka. Fakt by bylo blbý, kdybych stála na střeše a zjistila, že je příliš krátké.
Taky si musím sehnat rukavice, neboť cesta nazpátek bude o dost zajímavější. Tam sjedu rychle, a jak se dostanu zpátky… no, buď budu ručkovat, nebo nějak s odpadky. I když ani tento plán možná nevyjde. Záleží na osvětlení.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Skladiště:
Vymýšlení plánu jsi pro tentokrát hodila k ledu a více pozornosti jsi tak věnovala svému okolí během vašeho cestování městem. I to nakonec vedlo k tomu, že jsi v systému místní dopravy vytušila nějaký vzorec - nebyl ti ještě úplně jasný, ale skládání a odbočování dopravních pruhů tu mělo jistý jasně definovaný řád a v podstatě jsi neviděla žádný, který by byl nějak výrazně přetížený velkou hustotou dopravy. Provoz zde byl výrazně plynulý, byť na první pohled komplikovaný.

I ve skladu ses rozhodla připojit k nakládání zboží a i tentokrát to práci urychlilo - poručík tě tentokrát využil k dovrstvování a upřesňování pozic beden na landspeederech, zatímco je tam jeho muži rychle dávali. Vhodně se tedy snažil rozprostřít přednosti svých mužů a tebe, aby si nepřekážely, ale naopak se doplňovaly. I proto jste odsud vyráželi takřka v rekordním čase a opět se ponořili do víru velkoměsta, to že ve skladišti zůstali jiní dva muži než při předchozích otočkách už nebylo nic překvapujícího.

Ke změně došlo až při návratu do kosmoportu, kdy jsi mohla zahlédnout silueta mistra Siliina již při vjezdu dovnitř. Jeho póza jasně naznačovala, že tu na někoho čekal a nedalo se pochybovat o tom, kdože to vlastně byl.
Vyčkal, než jste dorazili až k němu a s omluvou si tě ukradl od skupiny, abys jej na chvilku následovala.
Byl jsem si zjistit několik informací o téhle firmě a utvrdil jsem se v tom, že pokud je s nimi něco špatně, tak že se jim pravidelně pozdrží část dodávky. Pokud si počkají, tak ji doručí vždy v naprostém pořádku a navíc to nikdy nevybočuje z jejich smlouvy, ale když to člověk potřebuje rychle, tak prostě nemá jinou možnost, než se spokojit s tou půlkou nebo zkusit trochu dražší variantu. Není to úplně fér taktika, ale není protizákonná, dokud se jim neprokáže, že to zboží zadržovali úmyslně, byť ti ho mohli předat,
informoval tě mistr o svých aktivitách, zatímco jsi pendlovala mezi skladištěm.
O své zaměstnance jinak pečují docela dobře, byť krádeže trestají dost přísně. Z hlediska vnitřního fungování firmy se mi za tu doby nic dalšího vyzjistit nepovedlo, ale ještě se můžu zkusit po něčem podívat. Je tu něco, s čím bys chtěla pomoci?
doplnil mistr ještě několik dalších informací, které zjistil, nebo v nějakém případě pouze ověřil a nabídl ti možnost rady nebo pomoci s čímkoliv, co by tě ohledně tvé noční akce mohlo napadnout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Skladiště:
Mistra jsem viděla celkem ráda, neboť jsem od něj potřebovala hlavně ten senzor. Velmi ochotně jsem tedy muže nechala pracovat a připojila jsem se k Siliinovi. Samozřejmě, že jsem se, jak jinak, na mistra usmívala.
Postavila jsem se tak, abych měla dobrý výhled na poručíka a občas se mohla podívat jeho směrem.
Na informace, které jen potvrdily mistrovu předchozí domněnku, jsem přikývla hlavou. Nijak mi nemohly pomoci.
Byla jsem si jistá, že kdyby mistr nevěřil, že to zvládnu, jistě by mi tu mou misi nezadával. Takže jsem s klidným svědomím o nějakou radu požádat mohla, i když já ji vlastně ani nepotřebovala. Na rozdíl od jiných padawanů jsem neměla potřebu neustále se před svým mistrem vytahovat a něco mu dokazovat.
Možná s pár maličkostmi, mistře. Zatím to vypadá celkem nadějně,
jo, měla jsem jednu možnou cestu dovnitř. O cestě ven jsem raději ani moc nepřemýšlela.
Takže zkusím sjet, potřebuju karabinku, opasek a kus nějakého dalšího lana jako jištění. Plus rukavice.
Potřebovala bych pevné lanko, dlouhé minimálně * metrů. Já sice nějaké mám, ale nejsem si jistá, jestli je jeho délka dostatečná. Potom bych potřebovala dvě karabiny, kus nějakého pevnějšího lana a možná i něco lepšího, než je obyčejná kotvička na zachycení a nějaké pevnější rukavice, kdybych nakonec nenašla jinou cestu ven, než by bylo ručkování po tom laně,
to pevnější lano jsem potřebovala hlavně z důvodu jištění. Možná bych se bez problémů udržela, jenže co kdybych spadla? Nechci nic riskovat. To, co jsem teď ale klidně riskla, byl pohled na poručíka.
To skladiště mají totiž celkem dobře zabezpečené. Kamery, navzájem se překrývající senzory… musela bych vyřadit celou síť, takže si říkám, že bych mohla využít vyšší budovy nedaleko a prostě sjet na střechu. Nebo jsem ještě uvažovala nad nějakou kanalizací, na kterou jsou určitě napojení a moc čidel a kamer tam mít nebudou, jenže raději zkusím tu střechu,
vysvětlila jsem mistrovi pár zádrhelů. S většinou jsem si snad už poradila.
Taky máme propustky, ale jejich ztráta, nebo požadavek na jejich prodloužení by vyvolalo nechtěnnou pozornost. Též jsem si říkala, že musí mít na vrátnici nějaké univerzální karty, kdyby se něco stalo... takže až budu odevzdávat naše propustky, mohu se o něco pokusit. Tedy pokud se nezopakuje můj geniální úspěch se sekretářkou. Strašně chci věřit tomu, že jsem jí způsobila alespoň bolest hlavy.
Možná bych se měla ještě mrknout na stránky nějakých služeb. Snad musí mít nějakou mapku kanalizace a tak na HoloNetu.
Jo, tady máte ještě smlouvu,

podala jsem mistrovi datakartu a znovu se mrkla na „svého“ poručíka. Kromě pěkného vzhledu se mi na něm líbilo i to, jak se chová ke svým mužům.
Doufám, že je v pořádku. Nic neobvyklého jsem na ní nenašla. Plus je tam asi už neaktuální akční nabídka. Poté, co jsem jedné sekretářce možná přispěla k její bolesti hlavy, tak mi ji strkala skoro pod nos. I když šance byla hodně malá, tak jsem si říkala, že by nám třeba mohli nabídnout naše vlastní zboží, ale tak hloupí nebyli,
byla to tak trochu smůla. Kdyby to vyšlo, už jsem klidně mohla být na cestě do baru. Život je občas krutý.



*nevím, jak jsi to nakonec udělal s tou vzdáleností :)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Kosmoport:
Před mistrem jsi toho nechtěla mnoho zatajit a nakonec jsi mu ve zkratce prakticky shrnula vše podstatné ze svého setkání se zástupkyní společnosti, pozorování a také nástinu tvého aktuálního plánu pro vstup dovnitř. Mistr všechno pečlivě poslouchal a jako obvykle vyčkal, dokud jsi neskončila. Mírně pozdvihl obočí, když jsi se zmínila o zhruba dvacetimentrovém lanku, ale nakonec na to nijak jinak nereagoval.
Tak to si potom vem alespoň třicetimetrové lanko, protože část budeš muset ještě uvázat nebo nějak uchytit vyšší straně. Rozhodně bych ti doporučil i samonavíjecí zařízení a uvolňovací kotvení - abys tam lanko nenechala zbytečně viset. Navíc zpátky se můžeš dostat stejným způsobem - jen opačně. Určitě najdeš nějaké nižší místo, kdy střecha skladiště bude dostatečně výš, abys mohla sjet dolů,
doporučil ti mistr a přidal i radu pro možný způsob, jak se dostat ven. Vlastně jen obrátil metodu vstupu dovnitř, aniž by zdlouhavě vymýšlel něco složitějšího.
Vše potřebné by mělo být ve skladu lodi, ale snaž se o to nepřijít, tohle vybavení se nedá shánět tak jednoduše. Na střeše bych si pak ohledně senzorů dával pozor na běžné dveře a údržbářské otvory, větrací šachty pro jistotu taky - tahle společnost vypadá trochu posedle bezpečností, na což jsem vlastně taky narazil. I proto bych nějaké jejich karty a univerzální klíče neřešil,
pokračoval dál, zatímco si vsunul datakartu do svého datapadu, aby si prohlédl obsah. Nad smlouvou spokojeně pokýval, čímž dal i najevo, že v tomto směru bylo vše naprosto v pořádku. Věnoval poté pozornost akční nabídce, kde ho nakonec i něco zaujalo, protože si to prohlížel důrazněji než vše ostatní.
Naše zboží tu samozřejmě není, ale tohle vypadá jako zajímavá nabídka - zkusím to ještě domluvit a případně byste to vzali navíc, časově koukám, že jste v plusu, takže by to neměl být problém. Ale to bych ti dal ještě vědět, plus se chci ještě po něčem podívat, ale to si zatím nechám pro sebe. Ještě něco tě napadá?
dodal ještě mistr, aby schoval datapad a nahmatal si komlink, jak se chystal na zjištění, zda-li by byl onen materiál ještě k dostání.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Kosmoport:
Na mistrovy informace jsem pokývala hlavou a pořádně si je i zapsala za ušiska. V průběhu jeho rad jsem se dokonce ani nedívala na poručíka. Na tom budu moci oči nechat později. Nějakou kanalizaci a podobné ptákoviny už alespoň nebudu muset řešit. I když se na ni ještě zkusím podívat. Kdo ví, co se uvnitř stane, kdybych alespoň věděla, kudy zhruba vede, mohla bych odhadnout vstup. Brodit se (v tom lepším případě jenom splaškama), asi není zrovna dobrý nápad, ale zase na druhou stranu, než se nechat chytit…
Kamery na plotě, nebo co to tam všechno mohli mít, mne příliš nevzrušovaly hned ze dvou důvodů. Za prvý, projedu tak rychle, že si toho nikdo nemusí ani všimnout a za druhý, spíše snímají prostor před zdí. Navíc s nimi prostě nic neudělám a musím to risknout.
Když se mistr odmlčel a studoval nabídku, já taky studovala, ale poručíka. Mlčela jsem a jen jsem se dívala, jak mu to vážně sluší.
Ne mistře, už mne nic nenapadá,
lehce jsem zavrtěla hlavou a jen stěží jsem odpoutala oči od poručíka.
Řekla jsem snad všechno… tedy kromě mého plánu s barem. Ten mistrovi prostě říct nemohu. Ale na to přijde čas později.
Ta nabídka se prý pořád mění. Nemám vám sehnat při poslední otočce tu nejaktuálnější? Nebo se s nimi domluvíte?
Ještě jsem nabídla své služby, než definitivně odkráčím nejen za poručíkem, ale i za dalším zbožím, které mne čeká ve skladišti. Síla ví, že já se viděla raději v baru než při nakládání dalšího zboží, jenže drobná komplikace v podobě mého mistra prostě nešla žádným způsobem odstranit.
Věci si dobalím při poslední otočce. Teď to nebudu řešit, abych dál nezdržovala ostatní.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Kosmoport:
Žádné další otázky nebo postřehy jsi pro mistra už neměla a tak jste se tedy prozatím rozešli každý ke svým povinnostem. Ještě před tím ti jen mistr řekl, že se po další nové nabídce shánět nemusíš, protože si to zkusí vyzjistit sám.

Sama jsi se vrátila zpět k mužům, kteří dokončili vykládání právě v moment tvého příchodu a mohli jste tedy rovnou vyrazit na další, již čtvrtou nakládku. Po příjezdu ke skladišti jsi navíc už měla pocit, že bys dokázala trefit tam i zpět sama, možná s jednou nebo dvěma odbočkami. Také sis uvědomila, proč mohl být ten provoz tak plynulý - množství zatáček prostě nedovolovalo jet někde příliš rychleji, takže všichni museli jet zhruba stejnou rychlostí, což vedlo k větší plynulosti provozu.
Ani tentokrát vás neminula kontrola, která byla ale na vlas stejná jako ty předchozí - opět samozřejmě bez potíží a mohli jste tak vyrazit k vašemu zboží a začít s jeho nakládáním.
I tentokrát jsi pomohla s nakládáním a tak jste mohli skladiště opustit relativně rychle a vyrazit opět nazpět ke kosmoportu.
Madam, budete potom potřebovat odvoz, až vyrazíte na svou další misi? Myslím samozřejmě poté, co dokončíme odvoz našeho nákladu,
zeptal se tě poručík Cal, zatímco jste byli zhruba v polovině cesty ke kosmoportu. Nabídnul ti tedy možnost odvozu, kdyby si nechtěla vyrážet hned poté, co doveze veškerý materiál a hodlala počkat do hlubší tmy.
----------------
Pokud to s poručíkem nebudeš chtít prodrbávat nějak více, tak to můžeš klidně posunout k vykládání na kosmoportu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Kosmoport:
Nakládání skutečně nebyla žádná vysilující dřina. Měla jsem už nějaký plán, tak jsem si mohlo dovolit přemýšlet i nad ostatními věcmi. Jako například nad vhodným barem.
Žádná putky, nesmí tam být zakouřeno a živá muzika by byla úplně nejlepší. Žádná herna, ty jsou všude stejné. Nejlepší by byl nějaký klub, ale kdyby zde byly jen nějaké hnusné pajzly, tak raději ten bar.
Též jsem uvažovala nad tím, co dělá Sall. Přišlo mi trochu nefér, že ona má určitě daleko zajímavější úkol. Mistr přece nemohl vědět, že se tam budu vloupávat. Zdálo se mi, že to byla jen šťastná shoda okolností, i když nějaké komplikace mistr asi předpokládal, ale nemohl vědět, jaké komplikace to budou.
Asi bych si měla zvykat. Tu největší nudu na této misi vyžeru já. Aspoň kdybych mohla říct, že to mistr dělá naschvál, ale to samozřejmě není pravda.
Nezapomínala jsem pokukovat po poručíkovi a byla jsem čím dál tím víc zamilovanější. Kachona jsem měla ráda, ale bylo to jiné.
Naštěstí jsme všechno celkem rychle naložili a čekala nás už jen poslední otočka. Teď jsem si dokonce i přála, aby nám dali všechno zboží a já mohla být s poručíkem déle, neboť na lodi asi nedokážu vymyslet důvod, abych se moha kolem něj ochomítat a neprozradit tak své city.
To je v pořádku. Trefím sama. Stejně se budu muset nějak vrátit,
odpověděla jsem po chvilce přemýšlení. Líbilo by se mi, kdyby mne odvezl poručík, jenže s mou smůlou by pověřil nějakého svého podřízeného… navíc, pokud budu chtít najít nějaký super klub, tak se vlastní dopravní prostředek bude hodit.
S poručíkem bych si ráda povídala, jenže jsem najednou nevěděla, co říkat. Měla jsem v hlavě úplně prázdno a s vypětím všech sil jsem se dívala ven na okolí a ne na poručíka.

Nakonec jsme tedy dorazili zpět do lodi a já opět pomáhala s vykládáním, pokud tam ovšem nebyl mistr a něco nechtěl nebo nepotřeboval.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Kosmoport:
Podporučíkovu nabídku na případný pozdější odvoz jsi nakonec zamítla s tím, že bys potřebovala i nějaký případný odvoz poté. Navíc ti tohle nechávalo i nějakou volnost pro případ, že by se ti povedlo celou akci zvládnout dostatečně včas, aby sis vyšetřila nějaký ten čas na návštěvu některého z místních zábavných zařízení. Dokonce sis dovolila uvažovat o tom, po jakém podniku ses hodlala poohlížet.
Dobře. Jen jsem chtěl ještě dodat, že nemám problém na vás někde počkat. Divila byste se, co všechno si musí vojáci ve službě vytrpět - pár hodin čekání, proti tomu nic není. A rychlý odvoz nikdy neuškodí, ale rozhodnutí je samozřejmě na vás,
dodal ještě poručík, než jste zastavili na vyložení vašeho nákladu a mohli se přichystat na poslední otočku. Opět se tu objevil tvůj mistr, který se však přidal k vám a nebral si tě stranou.
Domluvil jsem ještě dvě bedny zboží, které by se nám mohly hodit. Doufám, že to nějak nezkomplikuje přepravu?
poznamenal v přítomnosti tebe i poručíka, ale ten okamžitě zakroutil nesouhlasně hlavou.
Povedlo se vše rozdělit tak, abychom měli dost prostoru pro něco navíc, takže s tím nebude žádný problém, mistře Jedi,
doplnil své zakroucení hlavou poručík Cal a tvůj mistr se spokojeně usmál, jak byl spokojen se zařízením vaší dopravy.
Dobře, někdo tam přímo na místě s vámi podepíše dohodu. A bedny by již měly být připraveny. Nejsou příliš velké, takže s nimi snad nebudete mít výraznější potíže,
dodal ještě mistr Siliin a poručík mu souhlasně pokýval, aby posléze mistr odešel k připravené speederové motorce a někam bleskurychle vyrazil. Na vás čekalo vyložení dalšího zboží.
-------------------
Opět můžeš klidně posunout až do opětovného příjezdu do skladiště.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Kosmoport:
Když jsem zjistila, že by na mne poručík dokonce někde čekal, tak to už za zvážení vážně stálo. Jenže nedělala jsem si velké iluze o tom, že by byl nakloněn návštěvě nějakého podniku a hlavně jsem před ním nechtěla vypadat nevychovaně a jako nějaký ožrala, co zmerčí hospodu a v její návštěvě mu nezabrání ani pár tažných banth, ke kterým by byl přivázán. Ta cesta s ním by se mi vážně líbila, možná bych i kývla, kdyby vypadal, že je do mne zamilovaný taky. Jenže zřejmě nebyl a já se obávala, že tento cit bude ryze jednostranná záležitost. Jen jsem vydechla.
Já to zvládnu, to je v pořádku,
znovu jsem odmítla. Koneckonců, přinejhorším uteču. Dost jsem pochybovala o tom, že by mne dokázali chytit.
Stejně raději zaparkuju někde dál od skladu, aby ta motorka, nebo co to vyfasuju, někoho neupoutala…

Když se k nám přitočil mistr, tak řekl jen pár vět ohledně nákladu a zmizel rychleji než já, když vidím mistra, jak vede s někým vážný rozhovor, a tuším, že jejich hlavním tématem jsem já. Do jejich vzájemného rozhovoru jsem nezasahovala, koneckonců, to poručík měl jakous takous představu o zaplnění landspídrů.
V momentě, kdy mistr odjel kamsi do prčic, vrátila jsem se k práci, pomáhala jsem s vykládáním beden, občas koukla na poručíka a pořád jsem uvažovala nad tím, že bych na jeho nabídku nakonec mohla kývnout. Ale nechtělo se mi přijít o tak jedinečnou příležitost a nechat si tu návštěvu nějakého toho klubu proklouznout mezi prsty. Toho bych určitě hodně litovala.

Nakonec jsme všechno vyložili a já se opět uvelebila vedle poručíka.
Jestli bude ještě dneska trochu času, vytáhnu z mistra i to, co o něm neví. Třeba už spolu někdy spolupracovali…
Cestu jsem sice už znala, ale stejně jsem dávala pozor, abych získala ještě lepší přehled o nejbližším okolí. Při hledání nějaké té putyky se to může hodit.
Mistr stejně říkal, že Jedi má být připraven na všechno…
I díky známému prostředí ta cesta do skladiště uběhla celkem rychle a zanedlouho jsme vystupovali na známém parkovišti.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Carratos, Kosmoport:
Nabídku na odvoz jsi začala po její aktualizaci zvažovat o něco více, nicméně však kolidovala s tvými plány po misi, o nichž jsi prakticky neměla pochyb. Lákadlu jsi však odolala, i protože jsi zatím neviděla z poručíkovi strany zájem, který by byl podobný tomu tvému. Nicméně mistr vás vyřídil rychle, podobně proběhlo naložení nákladu a tak jste zanedlouho byli opět nazpět u skladiště.
I tentokrát jste opět museli projít prohlídkou, která byla stejná jako v předchozím případě - takže i když vás nutně již musel poznat, pořád se držel jistých bezpečnostních standardů.

U nákladu na vás již opět čekala Aress s připraveným datapadem a dvěma bednami, které byly zatím bokem a Aress stála zhruba mezi nimi. Poručík přenechal jednání s ní na tobě a začal organizovat nakládání zbylých beden.
Ještě jednou dobrý den. Předpokládám, že jste byla informována o tomto menším příkupu od mistra Siliina,
pozdravila tě znovu a potvrdila si, žes byla informována. Po odsouhlasení by tě dále přizvala k jedné z beden, aby fungovala jako improvizorní stůl a nabídla ti datapad k přečtení.
Podmínky jsou obdobné, ale samozřejmě si je můžete v klidu přečíst a nemusíte nikam spěchat. Je to nová smlouva sama o sobě, stejně jako předávací protokol. Po potvrzení opět obdržíte kopii na datové kartě. Kdyby se vám něco nezdálo, tak se klidně zeptejte, pokusím se odpovědět,
informovala tě a zdála se ti již v o něco lepším stavu než při vašem setkání. Onen prášek, který si prve vzala, tedy asi zaúčinkoval a pomohl jejímu zdravotnímu stavu, nebo ovlivnění Sílou, které jsi prve provedla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 3. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Carratos, Kosmoport:
Ta neustála kontrola a prohlížení mne už vážně unavovalo. Byla to děsná otrava a možná bych pronesla i nějakou nemístnou poznámky, kdyby vedle mne neseděl poručík, i když mé city k němu zřejmě byly jen jednostranná záležitost. Ale pořád jsem se mohla alespoň těšit do toho baru. Tím, že se do něj podívám, jsem si byla jistá na 120%. I kdybych ze skaldiště vypadla v šest ráno, tak bych pořád ještě měla hodinu, možná i dvě na průzkum jednoho z místních zařízení. Vždyť hlavně herny jedou přece nonstop.
Když jsem zahlédla Aress, byla jsem trochu zklamaná. Jiný úředník by znamenal třeba opětovnou možnost získání plánů a přístupu do jejich databáze. Už z dálky jsem věděla, že se o nic nepokusím.
I vám,
odpověděla jsem a přikývla na znamení, že o tom vím. Ten datapad v ruce zřejmě znamenal, že smlouvu vyřídíme tady. Už to prostě asi nebyla tak velká objednávka, aby mne tahala k sobě do kanceláře, nebo jí měla končit služba… ale mě to vlastně bylo fuk.
Zdravotní stav Aress mi byl, takříkajíc, úplně ukradený. Nemohla jsem příliš riskovat, takže jsem si jenom vzala datapad a stejně jako prve i nyní jsem se to pokusila všechno opravdu pečlivě přečíst včetně nějakých dovětků a tak podobně. Sice jsem si myslela, že všechno bude v pořádku, ale nechtěla jsem udělat nějakou chybu.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“