Mise pro hráče Eldar Draco.

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Turbovytah
Nebat sa Jediov ten Mutil si dela zo mna prdel ne ? Ale mozno neskor..ktovie idem smerom k dalsim turbovytahom do nizsich podlazi
Ja mam voci Jediom velky respekt muz sa na mna pozie ako keby ma chcel zabit pohladom nie koli jejim zasadam ale koli ich moci keby som ja dokazal vytrenovat svoj dar ako oni nepomnahal by som ludom ale vladol im zaskerim sa
O 120 patier nizzsie a asi 20km severne ma hangare zlocinecky gang Black Sun tam by sme mohli nieco spalsit a pri tvojich zabijackych chutkach by sme nemali mat problemi zo strazami ked prideme k daalsiemu turbovytahu sttlacim cudlik na jeho privolanie

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Myslíš že bych tě vihledal kdybych věděl že jsi dřev? ne to opravdu ne jsem tady proto že je s tebou velký talent toho čemu mi a jediové říkáme síla 3 dny bdueš cvičit v mém výcvikovém centru a bude z tebe zabijácký nástroj.
Řekl Muž a šel směre kam mu to popsal Eldar

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
Asi po 2 hodinach cesty turbovytahma sme sa dostavili na urcene misto .
Hangar boll vysoka spolo rozpadnuta budova v strednej casti korusantu keby okolo nej nebolo asi 20 strzi v sedich a zltych uniformach s ciernym slnkom na prsiach clovek by si myslel ze ta budova je opustena
tamto kyvnem hlavou k budove,krciaci sa za povalenim kontajnerom ..je hangar Cierneho Slnka normalne tam byva asi 20-30 strzi ale ked sa vykladaju drogi tak tu byva aj 100 strazi.
Pre teba nebude problem zabit tie straze problem je ze budeme musiet obyst bezpecnstni system corusantu ked budeme odtialto odlietat aby nas nezestrelilo nejake vojenske plavidlo na orbite premyslal si uz o tom ako to sparavime?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Muž šel a vyyslechnul si Eldarovi rady.
Skvělé no ale musím ti říct že já létat numím vždy za mě létali droidi.
Doufám že jsi na tom ale lépůe ne?

Řekl muž a pokračoval v chůzi

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
No s lodou som este neletel ale uz som ukradol par speederov a swoopov tak dufam ze v tom ziadny rozdiel neni ...dufam vykuknem zpoza kontaineru a zhodnotim sytuaciu ...ale ako som hovoril nemame povolenie k odletu ani vojenske kody republiky alebo jediov to je nas nejvacsi ......buchnem sa otvorenou dlanou o celo ...no jasne teraz si spominam jeden paserak hovoril ako sa dostat na corusant a zneho pomocou tych gigantickych trnsportoch keby sme sa skyli v ich senzorovych tienoch mohli by sme spravit [/u]

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Já bych to udělal tak že bychom vletěli přímo a oni si nás ani nevšimnou!
Řekl muž a podíval se do hangáru kde bylo několik stíhaček hlídané 20 muži.
Tak co jak se k nim dostaneme?

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
No neviem mi sme dvaja oni su 20 mozno 30 nevies nejaky trik na ovladnutie mysle ? Vydel som to ako to nejaky mistr C'both pouzil na nejakeho paseraka ..skryval som sa v kontajnety s odpadkami ..a on mu vysipal kde ma hlavny stan cely gang,skus nejakeho pritiahnuit a on nas dovedie priamo k lodi.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Tak dobře chtěl jsem zabíjet... ale
Řekl hýbnul rukou a přišel k nim nějaký muž.
Pojďte za mnou vaše loď čeká
Řekl a odvedl dvojici do nějaké starší pašerácké loďě sám si zatím sednul na místo pilota

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
sadnem si na miesto kopilota
Uz len pockat na ten spravny trasnsport a mozeme vyrazit prechadzam prstami po palubnej doske a zapinam systemi.
A kam mae v palen letiet?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Muž chvíli čekal než ten zlodějíček zapne systémy a řekl
Poletíme na Korrban jistě jsi o něm slyšel?
Řekl a odešel do zadní místnosti lodě

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
Jo no jo nieco som o tej planete pocul ....velmi stare chramy cudny sepot a velmi neprijemy chladny pocit vo vzduchu i kde je planeta pokryta pustou a kamenim pri tychto myslienkach dostanem zimomriavky
pokracujem dalej v predletovej priprave

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Sth nahle nastartoval loď a ta se vzensla nad Corucant.
A jak jsi ty vůbec přišel na to že umíš používat schopnosti které nikdo jiné neumí?

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
Celkom nahodov raz ked ma vyhodili zo sirodcinca za to ze som nahodou vyhodil jedno decko von oknom som satl v dasdi pred sirodcincom a stasne som si zelal aby sa dvere otvorili a uprene somstal a pozeral na dvere v ocekavani ze si to opatrovatelky rozmyslia a zoberu ma spat stale som na to myslel a zrazu sa zacali ohybat dvere dovnutra odstrachu som zutekal a ostal som naulici neskor ked sa my to sstavalo castejsie som si uvedomyl ze to robim ja skumam skenery a hadam nejaky transport pod ktorym sa mozem skovat do senzorovrho tiena

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Musím říct že tvůj příběh je velmi zvláštní a pro mne je v něm mnoho nejasností..
Třeba jak jsi se dostal do sirotčince?

Zeptal se Sith a stále se snažil odletět z lodí z Coruscantu

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Coruscant
Pozeram sa na displey a hovorim
Sam neviem opatrovatelky mi povedali ze ma nasli pred sirodcincom ked mi boli 2tyzdne bez nejakeho odkazu,ale odvtedy viem ze nemam nikomu verit a som odkazani sam na seba vzdorovne pozrime na muza
Tam ukazem prstom na transport ktory sa zdvihal k nebu je dost velky aby nas skryl mam to spravit ja ci to spravis sam? spytam sa musza a opriem sa v kresle

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“