Mise pro hráče Andre Solvan

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Právě jsou v této akademii ale je jich moc většina mích lidí zmřela na Coruscantu ka je muj bratr vilákal aby jsme byli oslabení.
Ale když půjdete touto chodbou....vlastně ůjdu s vámi

Řekl Khar a pomalu se dal chodbou do temnoty.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Aktivujte všechny droidy do bitevní pohotovosti a pošlete je sem. Pilotní droidi ať nasednou do V-wingů a letí nám na pomoc ze vzduchu." přikáza jsem všem na palubě křižníku a vydal jsem se za Kharem do potemnělé uličky....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Andre letecká podpora je tady k ničemu .... všechen boj se odehrává v prostorách této budovy.
Řekl Khar a rozeběhl se spolu se čtyřmi Sithy do chodby kde aktivovaly meče a začali bojovat.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Pošlete sem jen ty droidy!" rozkázal jsem veliteli droidů a vběhnul jsem do místnosti za Sithy. Běžel jsem proti třem Sithům, aktivoval plamenomet a začal je trochu smažit....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban-

Khar s rychlostí zabíje jednoho soupeře za druhým.
4 sithé po jeho boku jen škrtili a pomocí blesků zabíjeli další a další.
Náhle se proti všem Andreho můžům postavil do Cesty Mohutný Sith.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Co TO je?" zeptal jsem se, ale na nic jsem nečekal a zkusil na něj použít všechno co mě napadlo. Nejdříve jsem zkusil laserovou pušku....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Sith jen uskočil a seknul mečem Andreho do ruky.
Ten upustil zbran.
Všichni 4 sithé se na něj rozeběhli a začali bojocvat ale sami neměli šanci.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Moment, možná by se to dalo..." ale ani jsem to nedořekl, už jsem běžel pryč z této budovy a oběhl jsem ji ze zadu, kde byly další dveře - ty, kterýma se tam dostali ti nepřátelští Sithové. Vběhnul jsem dovnitř a měl jsem připraven nůž, který hodím tomu Sithovi do zad....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Sith padl mrtev na zem
Khar:Díky moc jsem rád že jsme s tímto mužem neměli problémy.
V okolí už nikdo nebyl.
Teď by jsme se měli dostat do sklepů a z nich půjdeme na hřbitov Sithských pánů tam určitě bude Zhar
Řekl ještě Khar

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Není zač. Veď nás." řekl jsem Kharovi a jeho mužům. Cesta vedla čím dál tím hlouběji do podzemí. Už jsem si myslel, že se vynoříme někde na druhém konci Korribanu, ale po chvilce jsme zastavili....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Tady v té místnosti je ovládací zařízení kterým otevřeme tyto dveře
Řekl Khar a ukázal na velké dveře které byli na druhém konci místnosti.
Až je otevřeme já a 4 mí bratři půjdeme na ty hroby ty a tví muži zde zůstanete a budete bránit vchod před vojskem které sem můj bratr jistě pošle nebo jestli chceš pojď s náma.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Ne, radši vás bude krýt tady." řekl jsem a ukázal jsem na různé body, kde mají moji lidé a droidi zaujmout obranné pozice a připravit se k boji.- Já jsem mezitím nastražil několik nášlapných min do poloviny chodby, odkud budou přicházet.....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

korriban

Khar ještě počkal než se dostaví další jeho sithé.
Když přišli virazil on spolu s 50 sithy na útok proti hrobkm kde byl jeho bratr.
Pak se dveře zavřely.
Khar se svým odílem šel ale jižní nepoužívanou cestou zatímco sithé Zhara se sem blížili západní cestou.
Tusken:Pane všichni jsou na pozicích Khar nám poslal ještě 100 drodů myslím že je odrazíme.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Výborně. Droidy rozestavte do skupin po dvaceti, do různých strategických pozic." řekl jsem a lehnul si za hromadu kovových beden. Vytáhl jsem zpoza zad svoji laserovou pušku, chvíli jsem se na ni díval a leštil, ale za chvíli jsem uslyšel jakésy kovové kroky a raději jí připravil přímo proti nim...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Tusken odběhl a rozestavil dvacet drodů na smrt přímo proti dveřím.
Další dvacítka stále u unikových dveří kde Andreho zabijáci začali stavět malou barikádu.
Třetí dvacítka stála nalevo ode dveří.
Čtvrtá dvacítka samozřejmě napravo.
Poslední dvacítka byla rozházená různě po místnosti aby pokryla zbytek obránců.
Bitevní Drodi kterých bylo dvacet stáli všichni s aktivovanými zbraněmi za barikádou.
Dveře se začali z druhé strany roztavovat.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“