Mise pro hráče Andre Solvan

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

Zapnul jsem jetpack a začal ho kropit ze shora, což nebylo moc platné - blaster proti světelnýmu meči. Hodil jsem po něm zbývajících pět granátů, našasovaných, aby hned po dopadu vybuchly...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Zhar uskočil a odstrčil silou granátyy vyskoko do vzduchu kde je nechal neškodně expodovat.
Ještě si odskočil kus do zádu ale zakopl o kámen a svalil se na zem.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"To by mohla být dobrá šance..." přemýšlel jsem, ale ne moc dlouho a s nožem jsem na něj skočil a pokusil se ho probodnout...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Zhar viskočil a začal tvrdě bojovat.
Už když to sa tebou vipadalo špatně vletěl ti na pomoc Tusken

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Díky příteli." poděkoval jsem mu za pomoc a vrhnul se znovu do boje. Byl to velice tvrdý souboj, ale po chvilce to vypadalo, že mám trochu navrch..

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Tusken znovu skočil kus do zádu a čekal.
Zhar se na tebe rozeběhl dost bezhlavě mohla ti být šance která se nebude opakovat!

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

Sklouznul jsem se po zemi a zkusil mu podkopnout nohy a následně ho buď rozpárat nožem nebo ho jednoduše zastřelit.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Tvůj útok se podařil Zhar padl n azem a snažil se něco udělat ale rychlí útok který jsi udělal byl opravdu rychlí a nebylo možnosti se proti tomu bránit.
Vitáhl jsi nůž zadíval se na něj.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Je tohle správný? Sice jsou to Sithové, ale...ale co." říkal jsem si v duchu a vrhnul se na něj s nožem a bodl ho přímo do srdce...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Zhar sebou cuknul a přestal se hýbat.
Sithé se najednou na něcorozhodli.
Všichni Zharovi sithé sebou cukli.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Tak, teď vám nezbývá nic jiného, než se přidat zpátky ke Kharovi." oznámil jsem jim a šel k LAAT/i, kde ležel na nosítkách Khar a kolem něj bylo spousta droidů, ať už bitevních - zajišťující jeho bezpečnost nebo lékařských - udržující jeho zdravotní stav.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Khar ležel na nosítkách v kaluži krve.
Je mi líto co se stalo ale děkuji ti že jsi vihrál až bude čas odměna tě nemine.
Řekl a opět se zadíval do prázdna.
Tusken k tobě přišel a zeptal se
Můžem si na nějaký čas vibalit?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Můžete. V základně si najděte volné pokoje." řekl jsem mu a dal rozkaz droidům, aby vzali Khara na křižník, kde je lékařské centrum a plná zdravotnická podpora. Potom jsem šel do svého pokoje si trochu odpočinout...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Po nějaké době jsi usnul ale né na dlouho vzbudilo tě zapípání vysílačku kde se ozval Weaguay
:Pane rychle na křižník Khar vás tu chce

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Hned tam budu." odpověděl jsem a vyrazil dveřmi do hangáru. Nasednul jsem do nejbližší stíhačky a vyletěl z hangáru plnou rychlostí. Do křižníku jsem málem narazil, jakou rychlostí jsem letěl, ale ustál jsem to a v klidu přistál.

Utíkal jsem k výtahu, kde jsem stisknul tlačitko předposledního patra, kde je lékařské centrum, přesněji do VIP pokoje, kde ležel Khar...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“