Mise pro hráče Qwert Senox-Zničit v Jádru

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Mise pro hráče Qwert Senox-Zničit v Jádru

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Klonové Války jsouv Galaxii v plném proudu.
Qwert Senox mladičký zabrak a učedník řádu Jedi seděl ve své ubikaci asi měsíc po jeho první misi kde ztratil svého mistra.
Poté mu byl přidělen Mistr Zulik Zuk který byl člověk z Coruscantu.
Padawan seděl a přemýšlel.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Chrám Jedi

''Co se asi bude dít dál dyz sem ztratil mistra...Snad se mne někdo ujme a nebudu syrotek...Snad se men někdo ujme a bude mne cvicit nebo snim zaziju asppoň jednu misi...'' pomyslel sem si a du si dát něco k jídlu a pití jen co se najím uklidím si svou ubikaci kdyby přišel někdo tak aby se nezděsil a nedostal infarkt...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan ukllidil právě včas hned jak uklidil přišel k němu do ubikace ten muž kerého viděl před měsícem v radě Jediu.
Předsatvil se jako Utam.
Jsem tady abych se seznámil s mím novým padawanem.Doufám že se nám spolu bude dařit.
Řekl a usmál se

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Chrám Jedi

''Těší mne já sem Qwert-Senox určitě už víte co se stalo takřka před mněsícem...To smým...mno...smím...Mistrel...''řekl jsem a zeptal se mistra jestli něco nechce k jídlu nebo pití...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Ano Ano slyšel jsem o tom
řekl Zulik
Teď nám rada přidělila misi poletíme na Dantoine Mistr Yoda mi řekl že tam odtud ucítil Jediho a mi musíme v této těžké době přijímat každého dostupného jediho.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Chrám Jedi

''Ano mistře ale mam ztrach,nebylste dříve na opačné straně??Chci se jen ujistit že tenhle řád nepřivedu do záhuby...''řekl jsem

''Chcete něco k jídlu či pití??''...ptám se ...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Zulik se zasmál a řekl.
Ne neboj se já jsem od malička věrný Chrámu a všem jeho členům....nechci nic ale měli by jsme vyrazit.
Já poletím svou lodí a ty jestli nějakou máš můžeš také svojí ano?

Řekl Zulik a odešel z ubikace

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Chrám Jedi

''Ano mužeme letět poletím ve své lodi jestli tedy eště je ukradl jsem ji Samotnému Greviousovi''řekl jsem a beru si vše potřebné na cestu...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan si sbalil co potřeboval a později se dal na cestu do hangárů kde už ho čekal mistr Zulik se slovy
Rychle už musíme letět na Dantoine to není ned.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Hangár

''Ano mistře'' řekl jsem
A nasedám do lodi co sem ukrad (PS: :D sem ale čorka :D )
Když semu vnitř zapnu autopilota a říkám ''Poletíme na Dantoine''
Hned vylétáme...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Hangár

Zulik:Slyšíš mě doufám že ano spojení se separatistiskou lodí jsem ještě nezkoušel.

Ty se asi moc nenaadřeš co ale proč ti lod rika Generale Grievusi?

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Hangár

''Ano mistře slyším vás loď mi říká Generale Grievusi protože právě jemu sem ji ukradl...můžeme letět??''řekl jsem a zeptal se mistra jakmile řekne že ano tak hned vylétáváme...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Hangár

Zulik:Ano můžeš loď zvednout
řekl a lod se pomalu začala zvedat a stoupat k nebi kde se ted nějaké Republikové křižníky začali shromaždovat.
Asi nějaké invaze pomyslil si Zulik

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Hangár

''A ted hop do hyperu'' řekl jsem a skočil do hyperprostoru...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Hangár

Mistr měl normální jediskou stíhačku bylo vidět že je tedy o mnoho pomalejší.
Padawane buď připraven viletět zatím je ale čas.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“