Mise pro hráče Wedge Bail-Ochranka

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Zbraň vyletěla z jeho rukou a přistála několik metrů za padawanem.
Zabrak se otočil a zmizel v lodi.
Ale po chvíle byl zpět a střílel z hlavního lodního kanonu.
Teď už nemohl pomoct ani světelný meč.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

V okamžiku, kdy Zabrak zmizel v útrobách kokpitu, jsem věděl, že nastanou problémy. Uvědmil jsem si, že palubní laserové baterie mají ohromnou kadenci a nelze je prakticky přehřát. Jelikož jsem byl blízko lodi, bleskurychle jsem napnul své tělo s pomocí Síly a vyskočil prudce do vzduchu.
V letu jsem zažehl svůj světelný meč. Pokud by se mi podařilo dopadnout přímo na kokpit, měl bych ideální příležitost neutralizovat celou stíhačku. Stačí jen světelným mečem mírně roztavit hlavně laserů tak, aby další střela neprošla skrz. Zbraně by se pak přehřály a stíhačka by explodovala. Měl jsem ale v úmyslu dostat posléze útočníka ven z kokpitu, protože jsem si nebyl jist, zda měl Mistr Fisto štěstí při pronásledování ulicemi Coruscantu.
Dosáhl jsem vrcholu svého skoku a nyní jsem pomalu padal směrem ke kokpitu. Zdálo se, že mi můj plán může vyjít.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscnat

Vyšlo by to kdyby se do věci nepřipletly dva speedry které Wedge bouchly do hlavy a on spadl do stíhačky.
Tam ho vzal další muž odhodil mu meč dál a mířil mu hlavn svého blastzeru na hlavu.
V tom přišel zabrak s úsměvem.
Konečně ho máme připravte se k odletu
Druhý muž přikývl a zavřel WEdge v nějaké malé místnosti zřejmě potravinové boxy.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Události několika posledních sekund jsem si uvědomil až ve chvíli, kdy jsem byl prudce vstrčen do tmavého stísněného prostoru. Necítil jsem žádný strach z toho, co mělo následovat, spíše jsem rozebral události, které touto situací vyvrcholily.
Nejprve jsem svou nevšímavostí k okolí zapříčinil své odzbrojení, což mým útočníkům, nyní již únoscům, velmi pomohlo. A pak jsem se dozvěděl, že celou dobu šlo o to zajmout mě.
Věta jednoho z mužů mě velmi překvapila. Rekonstruoval jsem si události posledních několika desítek minut. No ovšem, jak to, že mě to nenapadlo dříve?! napadlo mě za chvíli. Vzpomněl jsem si totiž, že pokaždé, když jsem se během pronásledování ulicemi ohlédl za sebe, lasery stíhačky mě měly zaměřené, ale záměrně pálily vedle tak, aby to vypadalo, že jim unikám. Přitom celou dobu šlo o to rozdělit nás s Mistrem Fistem, protože on by se s nepřáteli jistě vypořádal bez potíží. Skutečně bravurně vymyšlený plán, uznal jsem. Byl jsem připraven zjistit, kdo je jeho iniciátorem, což se pravděpodobně dozvím na místě, na které teď poletíme.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Loď sebou trhla a asi se vznesla bylo těžké zjistit co se s ní děje jen v tom příšerném prostoru.
Ale také zde bylo něco jiného zvláštní zvuk připomínající svištění laseru.
Byli dvě možnosti ....

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Ten svištiný zvuk připomínající vystřelený letící paprsek jsem znal - byl to zvuk motoru. Patrně tedy jsem v místnosti která přímo sousedí s pohonem, domníval jsem se. Zaposlouchal jsem se tedy pozorněji, abych zjistil, odkud zvuk vychází. Zdálo se, že za mnou je rachot nejsilnější.
Kdybych sem dal naváděcí zařízení, mohl bych uvědomit Mistra Fista, kde jsem a kam mířím. Když je totiž senzor umístěn blízko motorů, dají se snáze vystopovat jejich signatury. Pokud je ovšem Mistr Fisto v pořádku nebo jestli nebyl také zajat, připustil jsem si i druhou možnost. Protože mě únosci neprohledali, vytáhl jsem naváděcí zařízení a umístil jej na zadní stěnu místnosti, co nejblíže pohonu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Byl zde ještě jeden zvuk něco jako vystřelující se laser nebo něco takového a nějaký výkřik jednoho muže.
Ve stejné chvíli se dveře otevřeli a uvnitř se ukázal Fisto
Padawane jak se máš
Řekl a hodil ti světelný meč

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Těsně před tím, než jsem aktivoval naváděcí zařízení, mi v rukou přistál můj světelný meč. Rychle jsem tedy přístroj schoval a přivítal Mistra Fista: Vítejte, Mistře. Právě jsem vám chtěl dát signál a doufal jsem, že se dostanu na kloub tomu plánu, který, jak jsem se dozvěděl, nebyl namířen proti Kancléři, ale proti Rytířům Jedi. Při pohledu ko kokpitu jsem následně seznal, že únosci neměli nejmenší šanci zahájit na Mistra útok, zřejmě je tedy překvapil ze zálohy.
Schoval jsem svůj světelný meč a opět začal ke Kit Fistovi mluvit. Snažil jsem se jednoho z nich odzbrojit, ale udělal jsem chybu a byl jsem zajat. Omlouvám se, Mistře, uklonil jsem se, abych svým slovům dodal efekt.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

V pořádku zjistily jsme jak se to stalo Windu se nám ozval a také byl v chrámu zajat nějaký jedi.

Řekl mistr a odešel do kokpitu cestou překročil těla dvou mužů.
Padawane sletíme dolů
Řekl a naznačil pohybem ruky směr na Coruscant

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Tak přece je to pravda. Měli jsme zrádce ve vlastních řadách, pomyslel jsem si ihned a potvrdil si tak své dřívější podezření, které jsem ale sám nechtěl přijmout. Okamžitě se mi na mysl linuly další otázky. Promluvil jsem tedy k Mistrovi.
Mistře, pokud to, co říkáte, je pravda, je možné, že se v Chrámu nacházejí další zrádci. Protože by nebylo moudré podezírat každého, znamenalo by to podlomení důvěry mezi členy Řádu, neměly by se informace o našem dalším postupu dostat mimo kruh těch, kteří jsou v této situaci zainteresování - já, vy, Mistr Windu a Mistryně Shak Ti.
Mezitím jsem zasedl ke kniplu a nastavil kurz zpět k povrchu planety. Stíhačka okamžitě nabrala požadovaný kurz.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Samozřejmě že nikdo jiný se to zazím nesmí dozvědět , s výjimkou mistra Yody Samozřejmě

Řekl Kit Fisto a stoupnul si ke dveřím kde začal meditovat.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Otočil jsem se tedy zpět ke kormidlu a hlídal nastavený kurz. Mimoděk jsem nohou zavadil o Zabrakovu ruku. Otočil jsem se tedy k němu a uvědomil si, že je ještě ani jeden z nás neprohledal kvůli možným stopám. Nechtěl jsem Mistra vyrušovat z meditace, a proto jsem potichu vstal, sklonil se k dvěma útočníkům, a začal je prohledávat.
Hledal jsem cokoliv, co by mohlo osvětlit kdo muže najal, popřípadě kam se mnou měli namířeno. Měl jsem v plánu prohledat je oba a pak se rozhlédnout po kokpitu, jestli se v něm rovněž něco neskrývá. Začal jsem u Zabraka.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Zabrak měl u sebe pár plynových zásobníku a nějaké zvláštní dobíjecí laserové Blastery.
Nic zvláštního se nenašlo.
Mistr věděl že hledáš ale nechávalo ho to chladným

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Když jsem u Zabraka našel pouze laserové baterie a plynové zásobníky, nedával jsem již příliš nadějí prohledávání druhého těla. Podle mých dedukcí byl totiž právě Zabrak velitel nebo alespoň někdo s vyšší hodností, neboť rozkazoval ostatním, když se stíhačka chystala vzít svou kořist do svého útočiště.
Přesto jsem ale obrátil mrtvolu druhého muže na záda a počal s ohledáváním. Nechtěl jsem vynechat jediné místo jeho šatů a proto jsem hledal systematicky - věděl jsem, že pokud byl najat na Coruscantu, určitě věděl jak a kam skrýt důležitý kontraband, jež neměl být nalezen.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Cooruscant

tito dva muži zřeejmě byli profesionálové.
Věděli jak po sobě nenechat žádnou stopu.
Možná by ani nemuseli kdyby se nepotkali s Mistrem a padawanem
Řádu Jedi.
Konzole zapípala.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“