Mise pro hráče Wedge Bail-Ochranka

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Stíhačka

Fisto:Padawane připrav dělo tohle už není sranda.
Řekl Nautolan a díval se na vzdalující se stíhačky a hlavně na tu jednu která nějakým způsobem začala střílet zadním dělem které si byl jistý mělo být mimo provoz.
Uhýbal se stíhačkou před ranami ale snažil se aby nezasáhli ani žádného neviného civilistu který si užívá dovolené v Hlavním Městu REpubliky nebo je zde jen na běžné trase.
Fisto:Jak jsi na tom?
Zeptal se a podíval se přes rameno

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Stíhačka

To bylo neočekávané, protože z výrazu tváře Mistra Fista jsem seznal, že byl ze situace stejně překvapen jako já. Rychle jsem zapnul laserové baterie a čekal, co se bude dít dál.
Jsem připraven, Mistře. Přibližte se k nim a začnu střílet. V pozici, které jsem byl teď, jsem nebyl ve vhodném úhlu k tomu, abych vypálil. Naše stíhačka prováděla nejrůznější manévry, abychom se vyhnuli letícím střelám, ale zároveň abychom neohrozili a, pokud to situace dovolí, chránili nevinné pasažéry kolem nás.
Bylo jasné, že se Mistr Fisto v podobné situaci již octl, protože neztrácel klid a udával příkazy s vojenskou přesností a s vědomím nebezpečí, které nás ohrožuje. Zároveň ale nedával průchod strachu ani beznaději, tedy kvality, které mu právem zajistily místo v Radě Jedi.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Stíhačka

Padawane nestřílej nechceme je přeci zabít že ne?
Řekl Kit Fisto a sledoval stíhačky které se přibližovali.
Musíme být jen připraveni na nejhorší.
Dodal si ještě spíše jen sám pro sebe.
Stíhačka číslo jedna se zvedla a odlětěla někam do vzduchu ale druhá stále držela kurz.
Padawane pokus se jí sledovat dokud ti nezmizí z očí!

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Stíhačka

Nechtěl jsem, aby Mistr získal dojem, že chci stroj za každou cenu sestřelit, a tak jsem sundal ruce z laserů a bedlivě sledoval stíhačku, jak se vzdaluje. To se však nedělo dlouho. Uvědomil jsem si, že jen vypadá, jako by odlétala směrem od nás, přitom se ale nenápadně snažila obletět nás. Bylo to jisté, jsme prozrazeni.
Mistře, ta stíhačka chce vzbudit dojem, že odlétá, ale přitom nás oblétává, aby se nám dostala do zad. Museli si nás všimnout, vydedukoval jsem, protože zrada v tomto případě nepřicházela příliš v úvahu - zapůjčili jsme si náhodně vybranou loď, takže možný zrádce nemohl útočníky informovat. Počínání útočníků bylo velmi neobvyklé, jako by znali každý krok, který provedeme. To může ukazovat na velmi předvídavého stratéga, což se mi ale nechtělo při nejlepší vůli věřit, nebo někoho, kdo cítí Sílu.
Mistře, není možné, aby byl mezi posádkou někdo, kdo ovládá Sílu? To je možné vysvětlení těch události, do kterých jsme se dnes dostali.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Stíhačka

Padawane že si nás všimli víme už velice dlouho....
Ale nejsem si jist že by tam byl někdo ovládající sílu
Cítil bych jeho přítomnost...Nebo je tak silný že dokáže svou přítomnost v síle skyrýt.

Řekl Kit a díval se na jednu ze stíhačkek.
Druhá stíhačka se vzdáu zatím otočila a střelila na stíhačku kde seděli padawan s jeho mistrem.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Stíhačka

Kolem nás náhle začaly vybuchovat projektily palubních laserů. Mistr Fisto také hned počal provádět úhybné manévry, abychom nebyli zasaženi, a přitom se stále pokoušel sledovat stíhačku před námi, což nebyl jednoduchý úkol.
Připravil jsem se k laserovým bateriím a čekal, zda mi Mistr dá příkaz střílet. Protože nic neříkal, vyčkával jsem, co se bude dít dále. Měli bychom dát těm útočníkům jasný signál, že pokud nepřestanou, jsme ochotni se bránit, myslel jsem si. Neměl jsem na mysli přímo nepřátelské stroje zničit, ale například jen několikrát vystřelit bez toho, aniž bychom je zasáhli. Tento nápad jsem ale hned zavrhl, protože by tak mohli být ohroženi nevinní obyvatelé planety. A ani mě nenapadlo konat něco bez příkazu Mistra Fista.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Stíhačka

Padawane je mi líto ale musíš začít střílet po té stíhačce.
Řekl Kit Fisto a koukal se dál na vzdalující se stíhačku vepředu.
Ta se otáčela kolem jedné budovy.
Náhle se ťukla o zeď a spadla někam, do spodních pater

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Stíhačka

Když jsem slyšel, jak mi Mistr Fisto říká, že mám začít střílet na stíhačku, věděl jsem, že nechtěl tento rozkaz dát. V jeho hlase jsem cítil, že mi to nařídil jenom proto, že neviděl jinou možnost, jak vyváznout z naší současné situace. Proto jsem začal usilovně přemýšlet, co podniknout dál bez toho, aniž bych začal pálit. A poté, co první stíhačka ztroskotala, byla tato naším jediným vodítkem k útočníkům, jež chtěli zabít kancléře.
Mysli...! Předtím, když se Mistr Fisto ptal, jaký nejlepší způsob by mohli útočníci zvolit k tomu, aby zajali kancléřovu loď, jsem odpověděl, že by jej mohli zavést do slepé uličky - to by se ale dalo použít i opačně: zavedeme ten stroj někam, odkud nebude úniku. Ihned jsem se proto zeptal Mistra Fista:
Mistře, víte o nějaké uličce, ze které se nedá zdánlivě dostat, ale přesto existuje nějaký způsob, jak se z ní dá vyletět jinou cestou, než kterou se do ní vlétá? Tak bychom tu stíhačku mohli chytit do pasti.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Stíhačka

Mistr Fisto přemmýšlel o návrhu.
Po dlouhém přemýšlení řekl.
Ne myslím že není jiná možnost ale myslím že z té druhé stíhačky někdo utíká tak to je pro nás mnohem lepší.
Zakřičel a strhnul svou loď směrem dolů aby stihl dostihnout toho oného prchajícího.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Stíhačka

Protože jsem byl zaměstnán vymýšlením plánu, jak se vyhnout konfrontaci s nepřátelským strojem, ani jsem si nevšiml, že se z první havarované stíhačky vysoukal jeden pasažér a ihned začal utíkat pryč.
Proto jsem jej také začal okamžitě sledovat, protože Mistr Fisto měl dost práce s tím, aby udržel naši loď v relativním bezpečí před palbou druhého útočníka. Už na první pohled jsem seznal, že utíkající se na Coruscantu dobře vyzná, protože se nepohyboval po hlavní třídě, ale vybíral si boční uličky tak, aby ho bylo co nejméně vidět. Přesto jsem ho ale v ohromném davu neměl problém rozeznat.
Také jsem si všiml, že kousek od nás se nachází ideální místo pro přistání. Mistře, tady můžeme přistát. Můžeme se tak dostat z dosahu palby té stíhačky. Určitě nebude riskovat střelbu do davu, navrhl jsem a stále přitom pozoroval, kudy neznámý běží.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Stíhačka

Fisto se podíval a viděl malý parkovací prostor ohraničený malou zdí.
Možná že bychom to mohli zkusit ale buď připraven že ta druhá stíhačka nás určitě nenechá jen tak odejít ať se děje co se děje
Řekl Kit a strhl stíhačku na malý plácek

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Stíhačka

Připravil jsem se na možnost, že útočníci budou střílet. Buď přistanou také a začnou nás honit, nebo budou riskovat střelbu do davu. V tom případě musíme dělat vše proto, abychom se vyhýbali frekventovaným místům, napadlo mě ihned. Bohužel Coruscant byl v té době přeplněn lidmi, a proto pokud by se stíhačka rozhodla skutečně střílet, bylo by to velmi náročné.
Chtěl jsem znát i Mistrův názor, protože se mi zdálo, že se mnou zcela nesouhlasí. Mistře, máte nějaký jiný plán, který bychom mohli využít? Nerad bych, kdybychom se rozhodovali bez toho, že vy vyjádříte svůj názor, mluvil jsem směrem k Mistru Fistovi, zatímco jsme sestupovali na plácek, který jsme měli vyhlídnutý jako přistávací plochu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Stíhačka

Už ale neodpověděl stíhačka za nimi začala střílet a nebylo slyšet a bylo tedy jasné co se udělá.
Mistr Fisto zapnul stíhačku na kroužení kolem jedné z těchto budov kterých zde bylo hodně a vyskočil dolů kde se rozeběhl za jedním z těch pilotů

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Coruscant

Nečekal jsem tak náhlý zvrat událostí a proto mi trvalo déle, než jsem také vyskočil a následoval Mistra Fista do ulic Coruscantu. Prodíral jsem se davy lidí a snažil se mít stále na očích siluetu Kit Fista, která se proplétala shluky lidí mnohem rychleji i svižněji než já.
Najednou Mistr prudce zahnul do jedné z mnohých bočních uliček. Pochopil jsem, že tudy zřejmě běžel také onen pilot, kterého jsme pronásledovali, a rovněž jsem prudce zabočil. Jen koutkem oka jsem pak zahlédl Mistra Fista, jak se opět rychle mihnul za dalším rohem.
Snažil jsem kontrolovat svůj dech, protože nebylo jasné, jak dlouho toto pronásledování potrvá, a bylo by velmi nepříjemné, kdybych musel zastavit a odpočívat.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Najednou jsi mistra dohnal ale vipadalo to že on si přál aby tě dohnal.
Padawane!Proč jsi viskočil kdo teď bude držet tu stíhačku dál od nás.
Řekl mistr a stihl ještě včas strhnout svého padawana stranou když stíhačka vipálila.
Pár lidí to na chodníku odneslo a mistřr se na tebe hněnivě podíval.
Pak se rozeběhl dál za pilotem

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“