Mise pro hráče Wedge Bail-Ochranka

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Mise pro hráče Wedge Bail-Ochranka

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan Wedge seděl v hangáru a upravoval si svojí lo´d Deltu 7 kterou dosal jakožto člen řádu jedi.
Pomáhal mu jeden droid R7-T8.
Padawan zrovna pracoval na vylepšení trysk když k němu přišel skladník.
Koukám že se vám daří nepotřebujete s něčím pomoct?

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Byl jsem potěšen, když jsem dostal svou vlastní loď, ovšem už méně z praktického hlediska, protože se příliš nevyznám v opravách. Znám téměř všechny parametry a atributy, které plavidlo má, když ale dojde na to, abych něco vyměnil nebo kalibroval, začínám mít potíže.
Proto jsem skladníkovi pověděl, o co se snažím: Snažím se upravit uzávěry paliva tak, aby trysky měly větší účinnost a rychlejší odezvu, ale vyšší průtok paliva způsobuje vyšší teplotu v motorech. Možná by pomohlo přenastavit teplotní senzory na zvýšenou povolenou teplotu, to já ale bohužel sám nezvládnu.
Podíval jsem se na skladníka, abych zjistil, jestli rozuměl tomu, s čím mám problém.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Eh vzpoměl jsem si že někam musím ale ještě vá mám viřídit aby jste se sešel s Kitem Fistem v místnosti tisíce fontán.

Řekl skladník a rozeběhl se prič snad aby nemusel pomáhat snad proto že něco měl.
Padawan se zvedl a dal se cestou k místnosti tisíce fontán

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Trochu jsem se upravil a umyl, protože jít do Místnosti tisíce fontán se skvrnami oleje na šatech a obličeji bych si nedovolil. Do Místnosti chodím velmi rád - podle mě je po Archivu jedním z nejkrásnějších prostor Chrámu. Archiv mě fascinuje množstvím informací, které jsou v něm uloženy, Místnost tisíce fontán je pak ideálním místem pro relaxaci nebo meditaci. Ne nadarmo tady občas zasedá i sama Rada.
Vstoupil jsem dovnitř a ihned byl zaplaven klidem a mírem. Nejsem ale tady, abych odpočíval, ale abych se sešel s Mistrem Fistem. připoměl jsem si.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Místnost Tisíce Fontán

Padawan vešel a po chvilkovém hledání uviděl mistra Fista ne jednom kameni jak medituje jako tenkrát při jeho výcviku.
Dlouho se rozmýšlel ale I Wedge věděl že může jít o důležitý úkol a tak se rozhodl že svého mistra vyruší z Meditace kterou on sám považuje za lepší ěc než spánek.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Místnost Tisíce Fontán

Bylo mi krajně nepříjemné Mistra Fista rušit z meditace, takže jsem se rozhodl, že to udělám pokud možno co nejšetrněji. Sedl jsem si proto na kámen, který sousedil s tím, na kterém seděl Kit Fisto a zaujal meditační pozici. Dal jsem si ale záležet, že jsem se o něj jemně otřel svým pláštěm a zároveň několikrát zakašlal, aby Mistr věděl, že jsem již tady a připraven vyslechnout, jaké informace pro mě má.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Místnost tisíce Fotnán

mistr si uvědomil že někdo zde je jak byl zvyklí elegantně vyskočil a dopadl jemně na zem.
Á to jsi ty padawane jse rád že jsi se sem dostal tak rychle rada nám přidělila úkol.

Řekl Kit který si srovnal plášť a skontroloval svůj světelný meč.
Když viděl že je vše v pořádku vicházel z místnosti nechávajíc za sebou padawana.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Zvedl jsem se z meditační pozice, seskočil z kamene a následoval Mistra z Místnosti tisíce fontán. Bezděčně jsem si rovněž zkontroloval světelný meč u opasku, jako bychom měli za prvním rohem čelit nějakému nepříteli.
Nyní jsem šli bok po boku a já jsem čekal na podrobnosti o úkolu, který nám podle jeho slov Rada přidělila. Byl jsem nervózní, protože to bude má první mise mimo tréninkové haly. Zatím jsem nezvažoval, jaké poslání budeme s Mistrem plnit. Vychutnával jsem si pocit, že budu galaxii nějakým způsobem nápomocen. Nesmí mě to ovšem zmást, být nápomocen jednomu znamená vždy mít někoho proti sobě, vyvodil jsem si v duchu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Jsitě znáš kancléře Galaktické Republiky Palpatina?...
Nenechal padawana odpovědět a pokračoval.
Tak sám on nás požádal aby ho někteří Jedi chránili při přejezdu ze senátu na jedno místno jednání je to přes půl Coruscantu tak mu musíme pomoct.
Spolu s námi půjde mistr Windu a Mistrině Shak Ti.
Pokračoval
nějaké otázky padawane?

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Byl jsem z tohoto úkolu dost udiven, protože mi připadlo, že se učedník jako já, bez zkušeností ze skutečných misí, nemůže starat o ochranu nejmocnějšího muže Republiky. Když jsem ale seznal, že Mistr Windu a Mistryně Shak Ti budou rovněž kancléře doprovázet, uklidnil jsem se a uvědomil si, že jistě budu mít příležitost se od všech tří Mistrů něčemu přiučit.
Teď jsem si už jen chtěl ujasnit některé podle mého názoru klíčové otázky. Rád bych věděl, jestli bude kancléř cestovat i se svou ochrankou, nebo bude pouze pod ochranou Jedi, kudy přesně povede trasa transportu a dále jak velká je možnost, že nastanou při transportu potíže? vyřkl jsem to, co bych se od Mistra Fista rád dověděl.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Fisto si vyslechl padawana a začal
No ano bude s ním cestovat jeho rudá garda mi jsme jen jako okolní strážní přece vís že pro kancléře jsou strašné ty řeči že jsme jeho vojáci.

A trasa našeho transportu bude udělena těsně před začátkem.
A jedno nebezpečí zde je Generál Grievous vihrožoval útokem ale myslím že to nebude pravda.

Řekl Kit a pokračoval do hangáru

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Při Mistrových slovech o Rudé gardě jsem si vzpomněl na pověst nelítostných ochránců, jež tyto strážce provázela od doby, kdy byla skupina založena. A protože trasa transportu není známa, nebylo ani možné zjistit si podrobnosti - možná místa útoku, varianty ústupu při neočekávaných komplikacích ani její délku.
Informace o tom, že Generál Grievous plánuje zaútočit, nebyla rovněž povzbudivá. Bude nutné postupovat s maximální opatrností a zároveň rychle, protože čím déle je kancléř mimo Senát, tím vyšší riziko možného útoku existuje.
S takovými myšlenkami jsem Mistra Fista následoval do hangáru.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

V hangáru chrámu jediu už stála připravená jedna klonová LAAT/i která vzala dvojici spolu s Winduem a mistriní Shak ti k budově senátu.
Cestou se Mistři radili co budou dělat.
Windu:Já Shak ti budeme vepředu hlídat cokoli neobvyklého a ty Kite se svým padawanem budete krýt transportu záda
Fisto:A co Rudá Garda?
Shak Ti:Ta bude jako vždy přímo u kancléře aby byla připravené kdyby se někdo dostal až k němu.
Windu:A co ty padawane jsi připraven na tak velký úkol?vzali by jsme kohokoli ale to víte v chrámu nebyl nikdo lepší.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Nebyl jsem si jistý, jestli slova Mistra Windu byla myšlena jako kompliment nebo jako prosté konstatování, a proto jsem se omezil na fakta. Jsem připraven, Mistře. I když by bylo lepší, kdybychom znali trasu transportu předem, kvůli případným nenadálým událostem. řekl jsem nahlas to, co mi leželo v hlavě už v Chrámu.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 08.9.2007 18:06:29, celkem upraveno 1 x.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

TRansport

Windu:Padawane mysli kdyby byla cesta transportu stanovena předem jsem si jist žže zkorumpovaní senátoři by ji prodali obchodní federaci,Grievous by se pripravil a u by byl ten útok jasný
Řekl Windu a podíval se z okna kde zaHLÉDL senát.
Fisto:Já souhlasím s padawanem měli bychom znát cestu a naposlední chvíli ji změnit v podobnou tohle je riskantnější

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“