Multiplayer mise pro Jacen Sázno a Slolu Nehav

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin IV

proplížil jsem se až k mistrovi.Pomalu jsme vesly.Nechapu proc ty zadni dveře dělaji,mno ale pro nás etřelce jsou užitečné.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV

Blýžili jsme se k naší lodi,když tu jsem ucítil varování od Síly a jen tak tak jsem uhnul,začali po nás střílet nějací droidi.Vytasil jsem meč.Jděte se někam schovat!vykřikl jsem na informátora.Droidů bylo asi 5.Zasáhli mě do ruky,ale bylo to jen škrábnutí.Začal jsem se soustředit na Sílu.Zrychlil jsem a pustil se do nich.Zachvíli zbyl jen jeden.Pomocí Síly jsem ho rozrazil o strom.Hmm,budu si muset meč nechat zapojený.Zašel jsem k informátorovi.Už zbývalo podle mého odhadu jen sto metrů k našim lodím.V jungli bylo stále míň stromů,až jsme došli na planinu,kde byly naše lodě.Všimnul jsem si,že tam byli 2 droidi.Byli jsme schovaní za kamenem.Poslište,teď zůstanete tady,já se zbavím těch droidů.Potom zavoláme mistru Qwdovi a potom uvidíme,podle toho,co nám mistr řekne.Zašeptal jsem svému společníkovi.Potom jsem se pomalu přikradl k droidům a přesek je vejpůl.Poté jsem kývnul na iformátora.Přišel ke mě a já vytáhnul vysílčku.Tady Slolu mistře,volám jak jste chtěl,došli jsme k lodím.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Wingo

Příspěvek od Wingo »

Yavin IV
Qwdo aktivoval komunikátor.Slyším,už jste u lodí?zeptal se Qwdo a čekal na odpověď.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin IV

Zatimco mistr mluvil,ja popošel kousek dopředu.Hmmmm,zajimava budova,opravdu pěkná,zadní dveře,žádná okna,hlavni konzole skoro u nosu(doufam).Najednou jsem uslyšel šustění.Droidi!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV.

Ano mistře,už jsme u lodíodpověděl jsem a podival se na Deltu 7 a V-wing,potom jsem zase spustil:Narazili jsme na pár droidů,ale nic co by se nedalo zvládnout,nahlásil jsem a čekal na další rozkazy.Sice jsem se na tuhle misi těšil,ale nejraději bych už byl zopátky v Chrámu.I když,tohle není až taková hrůza.Myslím že jiní Jediové měli i horší mise.
Vtom jsem nastražil uši.Ukryjte se!Syknul jsem na informátora.Podíval jsem se,ale potom jsem zjistil,že je to jen nějaká zbloudilá ještěrka.Můžete vylézt,řekl jsem informátorovi.Stále jsem čekal na rozkazy:Mistře,jaké jsou vaše další rozkazy?Zeptal jsem se.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“