Multiplayer mise pro Jacen Sázno a Slolu Nehav

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin IV

Slolu tady máš komunikátor ozveš se nám až ho odvedeš do lodí tam ho necháš a já s Jacenem zatím půjdeme směrem kudy utíkali.
Řekl Qwdo a hodil SLolovi Komunikátor.
PS:Přečti si co bylo drřív On už je v pohodě.
....
Jacene vstávej jdeme do džungle.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin VI

Ano mistře,už jdu.Vsatl jsem a vyrazil za mistrem.Cestou jsm se neustále ohlýžel a ponořoval se do síli.Pokoušel jsem jsem se vycítit zabijáky,kdyz ne je,alespoň nějákou stopu po nich.Nic,vůbec nic.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV

Tak pojďte,vyzval jsem informátora.Poté jsme se vydali k lodím.Páni,jsou pěkně daleko,musel jsem si povzdychnout.Všechno v pořádku?Zeptal jsem se informátora.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin IV

Cesta ubíhala perfektně konečně se před vámi ovbjevila na rychlo postavená vesnice.
Qwdo:připrav se půjdeme pomalu dolů
Mezitim infdormátor vyslechlk Slolu.
Ano ano nic mi není ale musíim říct že jste mi dali zabrat

SITHS

Příspěvek od SITHS »

YAvin VI

vytáhl jsem světelný meč.Mistře,kolik tam těch asi může být?
Pomocí jsem se pokusil zjistit polohu vůdce.Bohužel jsem zjistil jen počet zabijáků u vstupu do vesnice.Ach,Mám z toho špatný pocit.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV

Promiňte,ale musím uznat že jste nás vyděsil,proč jste po nás vlastně házel tím kamenem?zeptal jsem se,v srdci mi tahle otázka vězela už pěkně dlouho.Ále co?Možná myslel,že jsme ti zabijáci a tak se jenom bránil.Třeba byl jen stejně pošetilí jako my,ale kako Jediové jsme byli prostě schopnější.Potom jsem na to přestal myslet
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavi Iv

Padawane nezkoušej se je vycítit možná je tam osoba používající temnou stranu.

Řekl mistr a pomalu začal slézat ze svahu a lehul si do křoví odkud bylo vidět na základnu.
Mezitím....
Informátor.
Nechtěl jsem na vás křičet protože jsme cítil že jsou tam ty lidé viděl jsem je poslali s nimi i mě ale já utekl
Řekl a koukal se na cestu ta vedal rovně a trochu doleva.
Kudy chlapcče?

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin 4

Ano mistře,omlouvám se.řekl jsem a následoval mistra.Schoval jsem se do křoví vedle mistra a pozoroval vesnici
Mistře,kolik jich tam bude?Zašeptal jsem.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Takže k Lukinovo nekativnosti.....

Pro jacena
Yavin Iv před vesnicí

Nevím chlapče nedán se to tak zjistit.
Pojď půjdeme blíže at máme rozhled

Řekl Qwdo a pomaličku začal klouzat po srázu dolů do příkopu.
Když dokloual zamával na padawana že také může.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV.

Aha.konečně jsem věděl,proč po nás házel.Eee,tudy.Jen mě napadlo,jak je mohl cítit,že by to byl Jedi?To asi ne.Přestal jsem na to myslet.Co asi dělají Jacen a mistr Qwdo?pomyslel jsem si.

______________________________
Sory,ale mám problémy s netem,dříve to nešlo,budu ho mít asi o víkendu tak sory
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Wingo

Příspěvek od Wingo »

Ahojky,přebírám Vaši misy po Ruplikonovi.
edit:v pořádku,můžem pokračovat v misi.
Naposledy upravil(a) Wingo dne 10.10.2007 15:00:35, celkem upraveno 1 x.

Wingo

Příspěvek od Wingo »

Yavin IV
Když byl padawan také v příkopu,Qwdo rychle na padawana zamával,což měl být znak toho,aby padawan pokračoval stejnou cestou jako Qwdo.Qwdo se rozběhl a schoval se za křoví,které vypadalo celkem bezpečně.Padawan ho rychle doběhl a schoval se také za křoví,odkud šlo stále dobře vydět na základnu.Po chvilce ticha Mistr promluvil.
Támhle u vchodu jsou dva bitevní droidi.Musíme se dostat nepozorovaně dovnitř,ale přes ně to nebude lehké.Qwdo se na chvíly odmlčel a šlo na něm vydět že usilovně přemýšlí.Poohlédnu se po jiné cestě...Ty tu zůstaň.zašeptal Qwdo a podél keřů se plížil k základně.V tu chvíly se však ke keři,kde byl schovaný padawan,začal blížit jeden z těch bitevních droidů....

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin IV

Neslyšně jsem ležel v příkopu.Začinál jsem se pomalu bát o Slolu.Vlastně na mě šel strach ze všech stran.Ne,nenech se pohltit strachem.Napomenu jsem se.To bude určitě tou aurou temné strany.Najednou jsem dostal vizi...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV.

Pomalu jsme se s informátorem blížili k lodi.Cítil jsem,že jsme blízko.Jungle byla neprostupná,byl tam strom vedle stromu a kde nebyly stromy,byly skály.Pomalu ale jistě jsme s informátorem procházeli,narazili jsme na pár chrámů,kdež jsem jednou upadl ani nevím jak do tranzu.Probudil jsem se,až mě informátor praštil dřevěnou hůlkou,kterou po cestě našel.Probral jsem se.Chrám byl vysoký,kamenný a na přední části bylo schodiště.Dostal jsem nápad.Promiňte,ale vyjdeme na vrch toho chrámu,ale opatrně.Mohli bychom být objeveni.Půjdem po čtyřech,potom zalehnem.Došli jsme tedy nahoru,obával jsem se použít Sílu,protože pokud ta tajemná postava ovládala Temnou stranu,nejspíš by mě vycítil.Dobrá,teď zalehnem.
díval jsem se přez vrcholky všemožných stromů,palem,a vlastně jsem ani nedokázal rozlišit,čeho všeho ještě.Potom jsem zahlédl náš V-wing a Deltu 7.Pojďme.Vyzval jsem informátora.Za chvíli tam jsme.Ještě jsem zkontroloval komlink,jestli ho mám.Sešli jsme z chrámu a zamířili k lodím.Jen doufám,že si jich ti zabijáci nevšimli.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Wingo

Příspěvek od Wingo »

Yavin IV
Bitevní droid již byl u keře kde se Jacen krčil.Najednou druhý droid něco nesmyslně zamumlal na prvního droida,který se pomalu otočil a šel zpět k bráně.Qwdo mezitím našel zadní dveře,které se mu nějak povedly oteřít,a dal Jacenovi pokyn aby šel za ním.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“