Mise pro Stima Foxe

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva obchod se zbožím


Mistr:Ano, velice hezká součástka, jak vidím je tam i druhá.Prosím přines mi jí taky.Rád to zaplatím.Dobrá práce padawane!Jsem rád že mám tebe, jsi silný v síle.
Mistr se na tebe usmál, a cítil jsi zněho mnoho síly.A ze sebe jsi cítil taky nějaký zvláštní pocit.Jakoby jsi se stal víc světlým.Jako by jsi postoupil víc na "žebříčku" světlé strany.
..........................


________________________________
Skus psát delší příspěvky, popisuj okol.Díky.Mastr Kavar
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - Enkláva obchod se zbožím

Cítím se tak klidně. Ponořil sem se do Síly která mnou probíhala. Otočil sem se a došel pro druhou součástku.
Tady to je mistře. Podal sem obě součástky a jídlo.
Co teď když už máme jídlo pane? Vyrazíme?. Zeptal sem se a robůtek mi zapípal u hlavy. Otočil sem se na něj a podíval sem se na regál vedle něj. Teď ne nevidíš že si povídám s mistrem. Drojdík opět zapípal.
Ale já nemám ani jeden kredit nic ti koupit nemůžu. Otočil sem se zpět na mistra.
Omluvte mistře Drojdíka. On je zviklej že sem mu kupoval vše co potřeboval. Ukázal sem na regál ze součástky.
Takže mistře co tedy teď vyrazíme na misi?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva


Nemo se usmál a díval se na droidíka.
Mistr: Tady máš kredity, a nakup droidíkovy co chce.
Mistr ti podal 200 kreditů.
Pan Prodavač: Takže i s tím droidíkovým vybavením to bude 498 kreditů.
Mistr: Dobře, zaplatím vám.
Tvůj mistr podal prodavačovi peníze.
Mistr: Takže padawane pojď.Půjdeme vyřídit ten gang!Chceš se na něco zeptat?
..........................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - Enkláva

Ano co víte o gangu a jak se k nim dostaneme? Zeptal sem se a v ruce sem kontroloval součástky pro Drojdíka.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně


Nemo: Je to gang, který pašuje na Dantooin zbraně.Které pak prodávají žoldákům!Žoldáci pak přepadají farmy a obyvatele na Dantooin!Proto nás rada vyslala, aby jsme zajali gang, a sebrali všechny zbraně žoldákům.Takže už jsme tady, ještě nějaké dotazy?
Mistr to řekl vlídně, jenom když mluvil o žoldácích tak zpřísnil hlas.
Dorazili jste k jedné budově, byla středně velká, a u každého vchodu (vchodů bylo 5), stáli dva drodi.
............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - pláně

Jo jaký máte plán? Zeptal sem se a rukou sem držel světelný meč který mi vysel u pasu. Drojdík potichounku zapípal.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - doupě překupníků


Nemo se na tebe důvtipně zadíval a řekl:
Nemo: Zaútočíme na ně, a pochytáme je.Droidy zničíme!Takže jdeme!
Tvůj mistr vyrazil směrem k budově.Droidi se zrovna schromáždili k vystřídání stráží, takže jich tam bylo 20.
Nemo: Máš 5, já si vezmu tich 15!
Po těchto slovech mistr ladně přeřízl tři drody najednou.A odrazil asi 10 výstřelů.Tvůj mistr ovládal skvěle světelný meč.
........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - doupě překupníků

Chvíli sem nechápavě koukal. To má být plán? Ale pak sem vyrazil na pomoc mistrovi. V běhu sem aktivoval meč a seknul po prvním s drojdů násleovala otočka a zásah na dalšího. Pak jeden po mě vystřelil a já ránu odrazil a přeseknul sem ho vejpů. Čtvrtý drojd padl když sem mu usekl obě nohy a na zemi sem ho ladně dorazil. Otočil sem se na dalšího drojda ale nestačil sem cokoli udělat a on vystřelil. Ucítil sem bodavou bolest v rameni zatnul sem zuby a skočil po drojdovi který se skácel na zem kde sem ho probodl.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - doupě překupníků


Poté co jsi zabil všech pět droidů jsi zjistil že tvůj mistr již všechny vyřídil a míří k tobě.
Nemo: Á, ošklivé zranění.Počkej nehíbej se, já ti ho ošetřím.
Tvůj mistr zvedl ruku a ty jsi najednou pocítil příval tepla.Síla v tobě vzplanula a cítil jsi se velice dobře.
Nemo: Počkej bude to bolet!
Nejednou po přívalu tepla, tě rána začala příšerně pálit.Jako by ti tam někdo držel světelný meč.
Nemo: Vydrž ještě chvíly!
Po dalších dou minutách se rána zahojila, bolest ale nepřestávala.
Nemo: Teď se soustřeď.Soustřeď se na tu ránu.Soustřeď se na ní a představuj si jak tě přestává bolet.
Mistr se na tebe díval s přísným obličejem a čekal na tvůj pokus.Kolem proběhlo pár Kithardům, ale nezaútočili na vás.
......................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - doupě překupníků

Zavřel sem oči a začal se soustředit. Představil si ránu jak se hojí a soustředil se na to jak mě přestává bolet a jak se hojí.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - doupě překupníků


Najednou tě rána začala ještě víc pálit.Byla to příšerná bolest.Podíval jsi se do tváře tvému mistrovy.Měl ve tváři výraz soucitu a porozumnění.
Nemo: Při nesprávném použití, tě rána začne ještě víc bolet.Soustřeď se ještě jednou.Představ si jak se rána hojí.Uvolni se, zklidni se.Vystraň z mysli všechny myšlenky, a mysli pouze na bolest!Zkus to ještě jednou!
Nemo ti ukázal v hlavě jak.Na oár sekund vyčistil tvé myšlenky.Pak jsi měl hlavu zase plnou myšlenek.
Mistr Nemo: Tak a teď to zkus sám.Já zatím vyhodím do vzduchu ty dveře.
Mistr pak odešel ke dveřím, a něco s nimi dělal.Ty jsi tam zůstal v klidu, sám ležet.
..............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - doupě překupníků

Zhluboka jsem se nadechl a zavřel oči. Soustředil jsem se a přestával myslet . Všechny myšlenky jsem utišil. Pak jsem začal myslet pouze na ránu která mě pálila. V mysli jsem si přehrával jak se mi léčí rána a začal jsem se na tuto jedinou myšlenku soustředit. Soustředil jsem se stále víc a víc myšlenky se mi upínali k léčbě mého zranění.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - doupě překupníků


V tu chvíly se najednou začala rána léčit, a bolest přestávala.Za chvíly tě již nic nebolelo,Uviděl jsi mistra jak pokládá ke dveřím miny.Mistr pak odešel k tobě.
Nemo: Padawne, výborně jsi se vyléčil.Teď sleduj.
Mistr ukázal ke dveřím.Z dveří najednou vyběhlo pět droidů.A všichni byli zničeni minami.A dveře se výbuchy zasekly.
Nemo: Takže, cesta je volná.Teď pojď za mnou.Ve vstupním sále čekají další droidi a za nimi naše cíle.
Tvůj mistr vyrazil směrem ke dveřím.
.................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - doupě překupníků

Okamžitě jsem se zvedl a následoval mistra.
Mistr již byl vevnitř a já neotálel a vrazil sem dovnitř. Okamžitě se na mě spustila mračna střel. Začal jsem každou ránu která letěla na mě odrážet mečem. Postupoval jsem ke drojdům kteří stáli na konci chodby. Mistr Nemo tam již byl a začal s eliminací.
Po chvíli jsem byl po jeho boku a začal se vypořádávat s roboty. Tentokrát se musím soustředit musím si dát pozor aby mě nezasáhly nebo rovnou nezabili. Sekal jsem mečem po robotech a ty se mu nedokázali ubránit.
Asi po deseti minutách na chodbě nebylo nic víc než smetiště součástek.
Dveřmi do chodby vletěl malý robůtek a zastavil se u mé hlavy.
Zapípal mi u hlavy a začal pomalu poletovat kolem dokola.
Podíval jsem se na mistra který na mě koukal očividně nevěděl co se děje.
Počkejte moment mistře Drojdík zjištuje známky života v celé budově. Za chvíli bude mít plány celého objektu a budeme vědět kolik je zde lidí a kde se nachází.
Za necelé dvě minuty zapípal Drojdík odpověď.
Mistře je tu plno místností ale jen čtyři jsou obsazené lidmi. V první jich je pouze pět v druhé...... Nestačil jsem doříct větu protože dalších deset drojdů, kteří sem vtrhli dveřmi napravo, spustili palbu.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - doupě překupníků


Tvůj mistr začal ladně odrážet střely.Udělal salto a přehoupl se za droida, kterého přesekl.Následně osrazil dva výstřeli přesně do dvou droidů.A za dalších páš sekund vyřídil i zbylé droidy v místnosti.Najednou do místnosti vkročila postava v černém.A v ruce držela dvojitý světelný meč.
Nemo: To není možné, Lakono? Ty jsi sith?
Lakona (sith) si sundala kápy a plášť.Měla na sobě černou róbu.A sithské tetování na čele.
Lakona: To jsi překvapen že?
Nemo: Ani né, padawane, čekal jsem tě ....
Mistr Nemo se podíval na tebe.
Nemo: .... do tohohle boje se nezapojuj, to je můj boj!Slib mi že kdyby nade mnou vyhrála utčeš!! Slibuješ?
Mistr Nemo mezitím zapnul svůj světelný meč.
.............................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“