Mise Pro hráče Will Evansová.

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyyk

Po dlouhém boji ale skupinka padla do zajetí.
Kolem nich se postavili droidi.
Mistr Zik si pomyslel.
Jako na Geonosis.
Padawanko na znamení vyřadíš velitele droidů.
Zašeptal aby to nikdo neslyšel.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk
¨
Nenápadně jsem kývla. nebyl jsem si sice vůbec jistá jak to udělám, ale nějak jsem to udělat musela. Velitel droidu? to musí být támhleten. řekla jsem si a oddychovala unavou

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Ne to nemůže být on velitelští droidi jsou speciálně zbravený na hlavě nějakým pruhem.
Vzpoměla si padawanka

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

ještě že jsem si to uvědomila jinak jsem mohla promarnit jedinou šanci. Snažila jsem se očima objevit toho zprávného droida. Byla jsem značně nesvá, hleděla jsem prakticky smrti do očí

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyyk

Konečně se zdálo že padawanka našla toho správného.
Byl s červeným značením a byl kousek iod slepého jedie který sváděl tvrdfý boj s nějakým mužem.q

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Připravila jsem se na misrtrovo znamení zničit droida, Neměla jsem sice jasnou představu jak to udělám, ale na tom ted nezáleželo. Něco vymyslím. Nervozně jsem stála a čekala

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyyk

Mistr tě silou štouchl do ramene a ty jsi věděla že je to signál.
Zik se podíval okolo a viděl jen jak droidi ustupují a tvoří hradbu mezi svým velitelem a ostatními Vojáky republiky..spíše wookii

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Podívala jsem se nad velitele. Vší silou jsem se pokusila přitáhnout si celkem velkou větev přímo nad velitelem. Pokud se to podaří jak má, tak větev droida rozdrtí na kaši.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyyk.


Mistr se usmál když uviděl jak se Droid rozpadl na zemy na malé součástky.
Padawanko kolik jich ještě zbývá
Zeptal se slepý jedi který nemohl přesně odhadnout pomocí síly počet nepřátel v oblasti.
Zik se právě pokoušel zničit jednu droideku která se tu objevila z niřeho nic.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Přebírá Lumik polni

Ertai

Příspěvek od Ertai »

-----------------------------------------------------------------------
dočasně bych rád pozastavil tento trenink (ale snad se k tomu zase někdy dostanu)s bratránekm se vyžíváme v Tikovi a Tokovi a na tohle nějak nemám čas. Dík Ertai

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Takže tuto misi jestli chceš můžu úplně smazat a můžžeš hrát jen v tokovi.....a tikovi...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“