Mise Pro hráče Will Evansová.

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Vesele jsme klesaly výtahem. Vlastně teprve ted jsem si uvědomila jak vlastně vypadá průmerný den Jedije, dokonce jsem už chápala zprávy o tom, že se někdo z mistrů nevrátil ze své mise. Život Jedije rozhodně není jednoduchý.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyyk

Padawanko jak se cítíš ..vlastně to jsem se ptal ale řekni mi budeš připravena po dnešku ještě na boj?

Zeptal se mistr protože si nebyl jist

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

v zamyšlení jsem odpověděla Nevím, snad, ale jsem (skoro) Jedi, a je moje povinost pomoct těm Wookium, a nejsem ani zdaleka tak unavená jako po sounoji s Keren

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

KAshyyyk

Mistr jen lehce kývnul hlavou a podíval se dolů a zjistil že jsou skoro dole-
Ozvala se rána jak výtah padl na zem uvítal vás hnědý Wookie:
jsem rád že jste tady konečně se dosanu nahoru
Řekl a pomalu vlézal na výtah

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Z neznámého důvodu jsem nevěřila Wookiemu co lezl na výtah, zkusila jsem tedy zda nedokážu odhadnout jeho umysly pomocí Síly. Dalěí lezení po stromech bych nezvládla

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Jediná jeho myšlenka bylo jen rychlé setkání s rodinou a kamarády.
Mistr se koukal kolem a zeptal se tě.
Nevíš jakým směrem jsme přišli nebo lépe kde je ta základna?

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Přišly jsme odtamtud řekla jsem a mávla rukou. Tam jsou ty bažiny a od nich je to kousek k místu kde nás dostaly teda pokud si to zprávně pamatuji

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyyk

Ano ano zkusíme to zase přes bažinu

Řekl mistr a pomalu vkročil do bažiny

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Opět jsem vkročila do bažiny. Hnusná mazlavá hmota byla všude kolem. Namířila jsem si to rovnou k místu, kde nás dostaly. Tentokrát, ale nás nedostanou tak lehce. Vzala jsem do ruky svůj meč (vypnutý) a brodila se dál

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

SUlyšeli jste wookijský smích a vcšichni ostatní wookiové se koukaly jak chodíte bažinou.
Sami se sedli na dlouhé vznášející se tyče a přeletěli bažinu kde počkali až dorazíte

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

To nám taky nemohly říct dřív zaklela jsem když jsem vylezla na souš a vylila si z bot bažinu. Rozhlédla jsem se kolem sebe a zamířila k těm podivným stromům kde nás minule chytily

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Stromy byli pod minulým útokem hodně zničené ale přece jen v pohodě.
Mistr a ostatní zaujaly bojovou pozici a koukali se na plán

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Našla jsem si suché místo pro meditaci. Pomocí Síly jsem se pokusila vycítit nebezepečí a nepřátelé. Zde v lese se ale meditovalo špatně. Kolem byla spousta života, stromy, zvířata... tolik sygnálů od Síly...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyyk

Najednou ze ze stromů dole vyhrnuli droidi s nějakými wookii určitě věděli kdo čeká na hoře neboť začali pálit.
jediové skočili dolů a prosekávaly si cestu.
Pár Wookiu šlo s nimi ale většina čekala nahoře a pálila z kuší

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

A bylo to tu znovu. Pomocí Síly jsem zvedla několik kamenů a vrhla je proti nepřátelům. Tohle nebyla zábava. Každý mrtví Wookie byl chvíly cítit v Síle. Nechtěla jsem nikoho zabít, proto jsem se radši vrhla na droidy. Doufala jsem že jich nebude moc, protože moje schopnosti nebyly ještě zcela vycvičeny

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“