Už zase mise pro Andreho-Terral Monnrider

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Už zase mise pro Andreho-Terral Monnrider

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawanka právě něco rozebírala se svým mistrem Arilem.
Seděli v archviu chrámu jedi a už se jen tak bavili o technikách boje se světelným mečem.
Aril:A co vlastně víš o Vaapadu?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Vaapad používá mistr Windu. Je to velice elegantní styl boje a je založen na výdrži bojovníka." řekl jsem vše, co jsem o této technice věděla. Chvílemi jsem byla někde mimo, protože jsem promýšlela vylepšení mého meče o několik dekorativních krytů....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

_Chrám Jedi

Ale no tak dnes jsi nějaká nesoustředěná jestli chceš mmůžeme toho nechat.
Řekl Aril a zvedl se ze své židle.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Ne mistře. To je v pořádku. Jen jsem...ehm..promýšlela novou konstrukci svého meče." řekla jsem omluvně a dál jsem seděla u konzole...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Tak skvělé ale jestli chceš můžem se dát do tvého meče.
Řekl ale ve stejné chvíli přišel mistr Windu.
Mistře Arile myslím že pro vás máme misi.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

Postavila jsem se od konzole a pozdravila mistra ukloněním.
"Jaký to bude úkol, mistře?" zeptala jsem se a asi jsem i předběhla svého mistra.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Ještě jsem o tom nemluvil s radou ale tady na Coruscantu se usídlil nebezpečný kult pašeráků-.
Váš úkol je aby jste se nějak nepouštěli do bitev ale jen vipátrali kde se skrývají a přivedli nám živého vůdce.

Řekl Mace a podíval se na oba dva

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Ano, mistře." řekla jsem a čekala, co na to řekne mistr.
"Pro začátek bych řekla, že je to docela těžký úkol, ale mám s sebou zkušeného mistra, který už něco zažil, tak by to snad nemělo být tak hrozné..." pomyslela jsem si.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Dobře běž se zabalit a až budeš hotová přijď za mnou do hangáru bude tam připravena loď
Řekl Mistra a odešel

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

Uklonila jsem se a odešla do své ubikace. Šla jsem jako vždy pomalejším tempem a představovala si novou konstrukci meče - jednoduchá kombinace černé nebo šedé s oranžovou nebo žlutou a jednoduchými ornamenty.

To už jsem ale byla u dveří mojí ubikace a vešla jsem do vnitř. Neměla jsem tam ani nějaký větší nepořádek, protože jsem skoro celý den byla s mistrem v archivu. Zabalila jsem si jen to nejnutnější - náhradní energetický zdroj pro světelný meč, malou lékárničku a láhev vody....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi-Ubikace:

Padawanka se rozhodla že už nic jiného nepotřebuje a vidala se svým pomalým krokem směrem k Hangáru kde měl čekat Aril což byl její mistr.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi - hangár

Po chvilce jsem dorazila na místo a už z dálky jsem viděla mistra jak s prohlíží nově přivezené stíhačky. Přišla jsem k němu a říkám "Už jsem tu mistře. Čím poletíme?" zeptala jsem se a prohlížela si jednu stíhačku, která stála vedle mě...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi-hangár

Máme tu nově modifikované stíhačky Delta 7 obohacené o nějaké laserové kanony.
Řekl a pomalu vlezl do jedné ze zelnených stíhaček stojících nalevo.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi - hangár

"Hmm, pěkné." řekla jsem a nastoupila do stíhačky, který stála vedle mě. Napravo ode mě byl astrodroid, se kterým jsem se pozdravila a zavřela kokpit. "Můžeme letět, mistře?" zeptala jsem se a nastartovala stíhačku...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr Aril pomaličku zvedl stíhačku a odletěl z chrámu.
Padawance ani nic neřekl a odletěl.
Co si myslíš o téhle misi?
Zeptal se nakonec

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“