Už zase mise pro Andreho-Terral Monnrider

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

Zvedla jsem stíhačku a letěla za mistrem.
"Mám z ní smíšené pocity. Na jednu stranu si myslím, že je na padawana moc těžká, ale na druhou by to mohlo být zajímavé." odpověděla jsem mistrovi a stále za ním letěla. "Kam teď vyrazíme? Jestli tedy máme nějaké specifické místo kde tady na Coruscantu hledat..." zeptala jsem se.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Corsucant

Měli by jsme se podívat někde ve spodních patrech a měli by jsme hledat nějaké informace.
Neboj se máme se jen schovávat a v nejhorším případě tam zavoláme Tým jediu

Řekl a zamířil se stíhačkou do spodních pater

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Dobře mistře" řekla jsem souhlasně a otočila stíhačku do dolních pater. Elegantně jsem se vyhýbala kolem nás prolétávajících vznášedel a postupně se dostávali až na samé "dno" Coruscantu....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Padawanko já se půjdu podívat do támhlet kantýny ty zatím počkáš u lodě.
Řekl mistr když přistáli u jedné z Kantýn kterých zde bylo velmi mnoho.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Kývla jsem na mistra a odešel. Já se mezitím věnovala stíhačce, u které jsem zkoumala různé systémy a podobné věci. Samozřejmě jsem nezanedbávala okolí a důkladně pozorovala vše, co by připomínalo naše ganstery...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

nic nenasvědčovlo tomu že by se tady někdo takový potuloval a tak jsi se věnovala stíhačce na plno.
Zjistila že má nějakou vadu v moturu.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Hmm, vypadá to na špatné proudění paliva. S tím asi nic nenadělám." řekla jsem si pro sebe a zkusila trochu utáhnout kohoutek regulující proudění paliva. Chvílemi jsem zvedla hlavu od motoru a rozhlédla se kolem sebe...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Připadalo ti že na sebe před vchodem kývli dvě bytosti a sáhli pro něco za pás z takovéto dálky jsi nemohla posoudit co to bylo.
Ale rozhodně o bylo černé a kolem 30 cm určitě.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Pro jistotu jsem si připravila světelný meč do pozice, kdy stačí jen sáhnout a konat spravedlnost. Rozhodla jsem se, že jim zkontroluju doklady a případně i zbrojní pas. Pomalu jsem k nim přišla a říkám "Zdravím vás, vaše doklady prosím." požádala jsem je o předložení patřičných papírů...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Chlapi rychle schovali zbraně.
Co chcete na co doklady hele maličká běž si hrát na policisty s dětmi.
Řekli a odstrčili tě.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Máte na ty zbraně povolení? Víte, že podle Republikových zákonů jsou zbraně tohoto typu nelegální?" řekla jsem jim a byla jsem naprosto obezřetná a připravená na vše....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Ale no tak uklidni se holka
Řekl zvedl nohu a kopl padawanku do obličeje.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Rychle jsem vytasila meč a tu nohu mu usekla. Na ulici zářilo žluté světlo mého meče.
"Nenechám si od někoho jako jsi TY nadávat a už vůbec ne ubližovat!" řekla jsem mu a stále jsem držela meč v ruce, pro případ, že by se na mě vrhnul ten druhý.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

coruscant

A můžeš přece říct že že jsi jedi doklady mám ve speedru
Řekl a ukázal na nedaleko stojící speedr který stál téměř vedle tvé stíhačky.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"To byste mohl taky poznat podle oblečení ne?" řekla jsem a šla ke speederu, kde jsem počkala na toho člověka, který mi má dát doklady.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“