Už zase mise pro Andreho-Terral Monnrider

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Ten člověk bez nohy se ale moc nehýbal a tak se ten druhý rozhodl k jedinému výstřelu zastřelil svého kolegu a namířil svůj blaster proti sobě.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Ne!" vykřikla jsem. Rozhodla jsem se pomocí Síly sebrat jeho blaster.
"Je to stejné jako s těmi koulemi...musím se soustředit jen a jen na blaster..." říkala jsem si v duchu, natáhla ruku a zkusila vší silou přitáhnout blaster...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Z blasteru se ozval výstřel ale asi nějaký zpožděný protože muže nezasáhl ten se dal na útěk.
Ve stejné chvíli viběhl vne mistr.
Hej co se děje padawanko?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Támhle utíká nějaký ganster! Možná to bude ten, kterého hledáme, mistře!" odpověděla jsem mu a rychle za ním běžela. Lidé se za námi otáčeli, jako kdyby nikdy neviděli policejní honičku, i když my nejsme policisté do slova a do písmene.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Muž utíkal přes několik mostů přeběhl a čekal jak dopadne jak za ním běžíte.
Mistr se rozeběhl a běžel u padawanky.
Ten muž ale neviadal nějak zvlášť jako Gangster ale přece jen se musíš soustředit

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Zkusila jsem využít mých schopností. Hlavně těch mých oblíbených - skákání a odrážení od zdí.
Rozhlédla jsem se po okolí, jestli neuvidím nějakou lampu nebo něco, o co bych se mohla chytit a vymrštit velkou rychlostí k onomu chlápkovi....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Jedna lampa tam byla.
Mistr mezitím zrychlil a zabočil za mužem do jedné z postraních uliček.
Padawanka zatím zkoušela skok na lampui a pak dál...

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Skočila jsem střemhlav proti lampě, chytla se jí a několikrát se otočila kolem její osy a po dostatečném zrychlení jsem se lampy pustila a vylétla obrovkou rychlostí přímo na toho muže...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Muž mezitím stihl skočit směrem do další z temných uliček.
Když tam mistr doběhl nikoho tam neviděl.
Padawanko drž se vzádu a buď připravená zabránit mu v útoku

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Jistě mistře" přikývla jsem a pomocí Síly si přitáhla meč do ruky a zapla ho. Uličku zalilo jasně žluté světlo, ale nedokázalo osvětlit různá zákoutí a vzdálenější místa této potemnělé uličky....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Padawanka se koukala ale moc toho vidět nebylo ale najednou se ozval zvuk jakoby někdo něco startoval a v téhle situaci to nebylo příjemné.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Co to je?" zadívala jsem se na žlutou tečku, která se pořád zvětšovala.
"A sakra..." řekla jsem potichu, chytla mistra a odtáhla ho právě včas pryč z uličky, kde ten muž nastartoval speeder, aby mohl lépe utéct....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Mistr se na tebe podíval zlověsatným pohledem.
Padawako proč já jsem byl připraven tam skočit a né se nechat zabít!
Řekl a už se připravoval na to že poběží směrem za speedrem který neměl lehký provoz zde mezi ztolika tolika lidmi.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Promiňte mistře, ale měla jsem o vás strach a nechci, aby se vám něco stalo." řekla jsem omluvně a vydala se za mistrem, který se rozeběhl za speederem....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Mistr se rozhodl ke skoku skočil a dopadl kousek za speedr padawanka zatím byla kousek v zádu.
Dopad byl tvrdý ale mistr s eopět vzpamatoval a běžel dál za speedrem.....

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“