Výcvik pro Tehed Ushered

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Petros

Výcvik pro Tehed Ushered

Příspěvek od Petros »

Yavin IV

Seděl si u okraje džungle a byl si ponořen do síly. Jako každý Tusken si měl rád přírodu. A hlavně tě potěšovalo to spojení. Toto si prováděl každé ráno od doby co si zde.
Ale dnes to bylo jiné jakoby si něco tušil že se stane. Najednou si za sebou uslyšel kroky. Pomocí síly si poznal že je to Mara Jade.
Zdravím tě Tehede. Ve tváři měla ustaraný pohled.

Ruplikon

Re: Výcvik pro Tehed Ushered

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin Iv

S překvapením jsem se podíval na dívku Luka Skywalkera.
Vítejte Maro jsem rád že alespon vi se mnou mluvíte ostatní studenti si o mě myslí že jsem jen zabijácký Tusken a nechtějí mě ani vidět
Řekl jsem s líostí a podíval se na Maru které se u pasu houpal její světelný meč.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV

Neboj i oni změní časem názor až tě lépe poznají. Podívala se ne tebe a usmála se. Mám pro tebe úkol. Ale není to radostná zpráva. Znáš padawana Freye?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin IV

Zamyslel jsem se a přemýšlel jestli toho padawana znám.
Po dlouhém přemýšlení jsem odpověděl.
Nejsem si zcela jist ale to jméno mi něco říká.
opověděl jsem podle pravdy..

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV

Takoví urostlí černoch má kudrnaté vlasy. Podíval si se ne ni a uviděl její tvář. Vypadala opravdu ustaraně. Tak Frey se nám z mise neozval jak bylo podle plánu. Já a Luke cítíme že žije. A tvůj úkol je ho najít.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

YavinIv

Mistrině není to ten padawan jak byl poslán tuším na Nklonn nebo jak se to jmenuje?
Zeptal jsem se a koukal na mistrini která byla opravdu nějaká zvláštní.
Takovou si ji nepamatuji

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV

Přesně tak. Vyhrkla na tebe Mara. Jdi si vzít vše potřebné na cestu a pak se vydej do hangáru bude tam na tebe čekat loď a nezapomeň se podívat na svůj datapad máš tam všechny informace. Usmála se na tebe otočila se a odešla.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin IV

Nevěřícně jsem zakroutil hlavou proč zrovna jíá mám zachraňovat padawana když jím sám jsem.
To je jedno jsem Padawan a budu poslouchat.
Řekl jsem si a odešel do svého pokoje.

Ubikace

V pokoji jsem si oblékl mou zvláštně upravenou Tuniku a dobil jsem si světelný meč.
Potom jsem si sedl ke stolu a podíval se na datapad s infomacemi.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV - ubikace

Procházel si si informace a dozvěděl si se že padawan byl vyslán na Nklonn. Byl tam poslán na diplomatickou misi. Měl vyjednat smír mezi dvěmi stranami. Jedna byli přírodovědní aktivisté a druzí skupina pro technický pokrok. Aktivisté chtěli aby neničili přírodu a podobně.
Když už se schylovalo ke konci konfliktu. Náš padawan zmizel.
Více informací o zmizení tam nebylo.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin IV

Zkusil jsem ještě na konzoli zjistit nějaké podrobnosti ale moc jsem toho už nenašel.
Otočil jsem se a šel do své ubikace.
Sedl jsem si na postel a silou jsem si přithl batoh do kterého jsem ihned naházel blaster, vibronůž , osobní datapad, a náhradní baterii do světelného meče.
Když jsem se chystal odejít ještě jsem si vzpoměl a hodil do batohu 3 nádrže bacta roztoku.
Pak jsem na sebe hodil svou hnědou tuniku.
Upravil jsem si kapuci a límec , když jsem měl vše připravené ještě jsem se rozhlédl a odešel.
Pomalým krokem jsem šel do místnosti rady kde jsem chtěl najít mistryni Maru abych od ní dostal poslední informace typu jakou lodí poletím a jestli sám nebo s někým...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

PS:Kdysi jsme dostali rozkazy ať si rozeberete lidi po Petrosovi a co já chudák :)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tak oficiálně přebírám tvůj výcvik :)

_____________________________________________________________
Yavin IV

Našel jsi Maru, jak v zasedací místnosti rady stojí u okna s rukama za zády... Tady jsi, cítím, že máš určité pochybnosti o svém úkolu... Otočila se k tobě čelem. Důvod proč jsme tě vybrali s Lukem na tento úkol je prostý... Mara se nadechla. Stejně, jako Frey jsi padawan, proto se domíváme, že budeš mít pro něj větší pochopení než kterýkoliv z Mistrů...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin Iv

Jistě Maro
Řekl jsem a připravil se na odchod měl jsem na jazyku otázku ale nechtěl jsem mistrini rušit.
Přemohl jsem se a zeptal se.
Můžete mi ještě jednou pověděť vše o mé misi..

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV

Samozřejmě. Frey podával naposledy hlášení z planety Nikllon. Měl za úkol prozkoumat místo, kde se podle dostupných informací, které nám byli poskytnuty z více než spolehlivého zdroje, nacházela tajná imperiální továrna. Tvým úkolem je tu továrnu najít a předat informace radě. Samozřejmě se taky podívej po Freyovi. Hodně štěstí a ať tě provází Síla... Na vteřinku se do Mařina hlasu vkradl ustaraný tón, byl to však jen pouhý okamžik...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin Iv

Ještě poslendí otázka MAro ...můžu se zeptat co budu mít za prostředek?
Položil jsem otázku ohledně mého dopravního spoje na Nklon.
Stál jsem tam a cítil z mistrině velké množství síly.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“