Výcvik pro Tehed Ushered

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV

Mara se usmála. Nevím zda se ti to bude líbit, ale budeš muset cestovat běžným transportem. U cílové stanice na tebe bude čekat naše spojka Wiwald Jux, je to Gungan, který si na Nklonu, založil živnost a je znám, jako největší darebák na planetě... I mě občas zaráží Hanovy a Lukovy myšlenkové pochody... Mara se ušklíbla.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin IV

Gun Gan
Jistě mistrině.
Řekl jsem se skvělou náladou když jsem slyšel jak se Mara vyjadřuje o Lukovi s Hanem.
Došel jsem do hangárů a čekal jestli mě někdo nenajde.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - hangár

Nemusel si čekat dlouho... Ahoj, taky se tak těšíš na misi? Já těm grázlům ukážu, unýst mi bráchu! Podíval si se za sebe a spatřil si obloustlého hocha, s mastnými vlasy a telecíma očima, jak si to mašíruje za tebou do hangáru... Tak co, jsi připraven? Mistrině Mara ti určitě řekla, že letím taky. To víš, někdo na tebe musí dávat pozor...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin Iv

:shock: Co to je
Pomyslel jsem si když jsem se koukal jak svou chůzí doleva doprava chodí od hangáru až ke mě.
promin nic jsem nevěděl já jsem Tehed.
Řekl jsem a podal mu ruku.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - hangár

Nedbale ti podal ruku. I mě těší já se jmenuju Martimus a jsem Freyův brácha... To víš konečně jsem dostal svoji první velkou šanci ukázat co ve mě je. Mistři si o mě myslí, že jsem vysloveně tupej, ale Mistrině Mara říkala, že potřebuju parťáka, abych mohl nadále rozvíjet své vlohy. Se mnou se ti nic nestane... Martimus evidentně nehodlal přestat a pořád mluvil...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin Iv

Mě že se nic nestane s tebou?SPíš tobě se mnoiu hochu
pomyslel jsem si a vykročil k hlavnímu mechanikovi.
Zdravím máme letět na Nklonn Padawan Tehed Ushered.
Čekla jsem že dostaneme alespon odvoz na hlavní spoj na Nklonn

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - hangár

Mechanik se chvíli přehraboval v registrech... Ano, mám tady povolení na vaše jméno... Podal ti povolení. Tahle manekýna letí taky s váma? Ukázal prstem na Martinuse, který se opodál o něčem přel s jedním astrodroidem. Jestli fakt letí s váma, tak to mě podržte. Je to ten největší náfuka a smolař, kterej kdy viděl brány Akademie... Jestli chcete odvoz skočte naproti za Biggym!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin Iv

Náfuka a smolař....hmm
Pomyslel jsem si a opět se podíval na obtloustlého mladíka.
Mistr Skwalker říkal že Yoda se nikdy nerozčiloval...
Řekl jsem si a šel za Biggym.
DObrej je tady povolení Tehed Ushered padawan a tohle je .....Martimus ...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - hangár

Biggy byl skutečně příkladem svého jména. Byl malého vzrůstu a jeho veselá černá očka těkala si tě vesele prohlížela. Zdravíčko, tak vy se chcete dostat na Nklon? Při těch slovech pokývnul směrem k Martimusovi a výrazně zakašlal, aby bylo vidět, že se směje... Když se uklidnil byl celý rudý. Tak pnové pojďte za mnou... Prošli jste pár místností a zastavili jste u transportu. Takže odvezu vás na Coruscant a odtud chytnete spoj. Tak nasedat!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

YAvin Iv

Skvělé takže letíme i na centrální planetu.
To je zvláštní proč letíme na Coruscant copak zde není nějaké místo odkud můžeme letět?

Zeptal jsem se a koukal na Martimuse který si dával zavazadla do boxů na stěnách.
Když jsem se vynadíval věnoval jsem pozornost prohlížení lodi a čekal na odpověď .

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - hangár

Podle posledních zpráv, které jsem si našel o naší destinaci, jsem zjístil, že mnoha spojům byla pozastavena z nějakého důvodu činnost... V současnosti jsou k dizpozici dva spoje. Nedivím se Biggymu, že vybral Coruscant, tam aspoň zplyneš s davem... Martimus se při svém proslovu tvářil nadmíru důležitě, očividně mu dělalo dobře, že tě může poučovat...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin Iv

POslouchal jsem jak s oblibou poučuje mou osobnost a když skončil zvedl jsem se a odešel do pilotní kabiny.
Biggy není tu nějaké volné místo kde bych si mohl odpočinout?
Zeptal jsem se a koukal jak pilot řídí s velikou precisností svůj stroj.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - hangár

Copak, divíš se, že to s touhle holčinou tak umím? Usmál se Biggy, když zjistil, že ho pozoruješ. Tuhle mojí malou jsem postavil s tátou a jsem na ní taky patřičně hrdej... Kdyby se toho tak dožil... Biggy se na chvíli zasnil, ale hned, jako když se mávne kouzelným proutkem se vrátil do přítomnosti. Tys chtěl nějakou volnou kajutu, že? Můžeš si vzít jednu volnou nebo ji zdílet s tím svým kámošem... Biggy zadržel smích... Promiň, něco mi vlítlo do oka... Snažil se tvářit vážně, ale moc mu to nešlo... Poslyš, když už tady tak jsi, jak ses vůbec dostal na Akademii? Pokusil se Biggy nalézt téma k hovoru. Ne, že bych tě chtěl urazit, ale podle tvého pohybu a chůze soudím, že máš lecos za sebou... Neboj, já si taky užil svý, takže jestli o tom nechceš mluvit je to tvoje volba. Chci abys věděl, že to pochopím... Zatímco mluvil, loď se pomalu začala připravovat na odled. Měl jsi smíšené pocity z tohohle letu a nutno říci nebyl jsi jediný...

Yavin IV Akademie

Luke Skywallker stál u okna a pozoroval oblohu. Mám o toho chlapce strach... Uslyšel za sebou hlas své ženy Mary. On je silný a zvládne to! Otočil se na ní Luke. Je to ještě nezkušený padawan to ano, ale má v sobě potenciál, jen si musí důvěřovat. Dodal zamyšleně. Ano, ale stejně mám určité obavy... Nedala se Mara. Já taky, ale ty se netýkají jeho... Povzdechl si Luke.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin Iv-Let-Loď

Do chrámu jsem se dostal vlastně náhodou velel jsem na Tatooine jedné vesnici tuskenů ale nějak se mě pokusili strhnout a já musel utéctSamozřejmě do akademie jsem napsal trochu jiný životopis enhla trochu zavání temnou stranou

Pak jsem se ještě podíval na hlavní panel a po místnosti.
Byli zde dvě řesla jedno Biggyho a jedno kopilota.
Můžu?
Zepta jsem se s nadějí v hlase na volné místo k sezení.
Ten odpočinek počká tohle je zajímavější.
Pomyslím si a čekám na reakci ale nevydržel jsem a sedl si.
Biggyho jsem obdařil pohledem plným omluvy a radosti

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď

Biggy zářil radostí, jak vánoční stromeček, když mu dají vláhu. Byl najednou pln energie... Tak příteli, užij si to, ale moc s náma neházej jo? Loď opustila admosféru Yavinu IV a vystřelila ke hvězdám... Tak piráte, teď se do toho obujem. Světelnou rychlost!!! Biggy byl ve svém živlu a náležitě si to užíval. Hele, vy dva, tohle není letecká přehlídka!!! Do pilotní kabiny právě nakoukla Martimusova hlava. Prosím tě, běž si číst leporelo a nech nás být... Zvesela mu na to odpověděl Biggy. A Martimus zmizel ve své kajutě. Ovšem za chvíli se vrátil a s lepolerem v ruce si sedl na místo určené pro zavazadla a ani nepípl. Nutno podotknout, že v tu chvíli se Biggy málem udusil...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“