Výcvik pro Tehed Ushered

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď

vzal jsem do ruky datapad a stále jsem se mlátil smíchy samozřejmě tak aby to Martimus neslyšel.
Napsal jsem.Si děláš srandu ne on je opravdu blbej :D
Koukal jsem pohledem z jednoho na druhého a zakoukal se na MArtimuse který si vášnivě četl.
Pak jsem se uchopil řízení a udělal otočku.
Při této otočce spadl mému přítely katalog z ruky a zapadl do zavazadlového prostoru.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď

Hej! Vykřikl náš vášnivý čtenář, když mu jeho Galaktická ochranka zapadla neznámo kam. Vyšvihl se na nohy a nekompromisně hrábl po řízení. Loď se otočila o 90 stupňů. Martimuse to odhodilo do zavazadlového prostoru, kde jen tak mimochodem našel svojí rozečtenou Epizodu IX. Místo doposud vesměs rudého Biggyho, teď seděl na křesle druhého pilota zelený Biggy, který vypadal, že brzo ukáže snídani, oběd i svačinu. Jen tak mimochodem se otočil k místu, kde právě přešťastný Martimus obijímal svoje leporelo... A... Poučení pro příště... Konstatoval posléze Biggy.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď

Tak tohle má být Jedi
:?
Pomyslím si a předám řízení Biggymu.
Sakra takovej pilot by byl skvělej pro Letku Rodgue Wedge Antiliese.
Znovu se zamyslím a jdu za Martimusem.
_Nabídnu mu ruku a zvednu ho.
Být jediem není žádný med.
Použil jsem větu kteoru mi v chrámu tolikrát vtloukali do hlavy.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď

Martimus přijal tvou nabízenou ruku. Život Jediho je jeden velkej blivajz! Martimus vyslal vražedný pohled směrem k Biggymu, který již byl o něco barevnější a snažil se ukočírovat loď a vrátit se zpět na původní kurz. Tak a od této chvíle s vámi nepromluvím, s oběma! Martimus si sbalil své leporelo a zmizel ve své kajutě. Tak, tohle se mi asi moc nepovedlo... Vyslal k tobě Biggy omluvný pohled...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď

:D neboj Biggy on o ví že život jedie není tak lehký jak si myslí a taky že takovéhle scénky nejsou dobré...typuju že do 2-3 minut ho tu máme a bude s námi chtít mluvit

Řekl jsem a sedl si vedle Biggyho.
Přemýšlel jsem jestli nejsou jeho myšlneky pháněné pomstou..

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď na orbitu Coruscantu

Jenže uplynulo 5 minut, 10 minut, a Martimus nic... Náš leprelista se asi začetl do svého oblíbeného dílu, jinak si to neumím vysvětlit! Mudroval Biggy. Asi bych tě měl informovat, že za chvíli opustíme hyperprostor... Sotva to dořekl stalo se to skutečností. Myslíš, že mu to došlo nebo mu mám jít to leporelo rozdupat? Zeptal se Biggy s nadějí v očích. Doslova v nich hořela touha Martimuse opět poškádlit... Přátelské vztahy se musejí udržovat... Na tváři se mu objevil lehký úsměv...
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 23.10.2007 20:48:19, celkem upraveno 1 x.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď orbita Coruscantu

Nech ho být

Řekl jsem stále když jsem seděl se zavřenýma očima a silou jsem vnímal jak jsme přitahováni silou centrální planety.
Luke Skywalker se asi zmýlil že mě poslal na tuto misi
Řekl jsem si protože jsem v síle cítil něco jako nejistotu ale já jsem jí neměl.
)otočil jsem se na kajutu a vstal.
odešel jsem a zaklepal.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na orbitě Coruscantu

Zaklepal jsi na dveře a ještě jsi zaslechl Biggyho, jak si něco mumlá pod vousy... Nikdo se však neozýval, proto jsi otevřel dveře a vešel rozvážným krokem do místnosti... Našel jsi Martimuse v meditační poloze. Evidentně hledal klid v Síle, což se mu ovšem zřejmě nedařilo neboť mu tělem procházel podivný třas. Ten hoch byl jedno velké neštěstí a tys to dobře věděl...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Sedl jsem si také d meditační polohy a čekal.
Po chvilce jsem viděl jak Martimus sedí a já chodil kolem něj.
Martimusi
Promluvil jsem v naší společné meditaci.
Doufám že si můžeme promluvit o tobě a tvých problémech.
Odmlčel jsem se a sedl si také.
Něco se s tebou děje že?Můžeš mi říct co se děje možná ti mohu pomoci

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

Samozřejmě, že můžeme, pokud by tě zajímal příběh kluka, který je schopnej vždycky všechno zpackat... Martimusův hlas dokonce i přes meditaci v Síle, jakoby zněl z velké dálky... Víš kamaráde, já si vůbec nejsem jistej, jestli vůbec chci, abychom Freye našli... Vždycky jsem byl nucenej žít v jeho stínu, vždycky jsem musel poslouchat, co by Frey udělal líp, vždycky jsem byl já ten druhý... VŽDYŤ JÁ HO V PODSTATĚ NENÁVIDÍM!!! Bylo to jako tornádo... Byla to ozvěna jenž se vydrala hluboko z Martimusovi osobnosti... Spojení se přerušilo. Když jsi otevřel oči zjístil se, že Martimus leží zkroucený na zemi, oči nepřirozeně vykulené a že přerývaně oddechuje...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Tohle neříkej Marti seš dobrej učedník jen se musíš snažit a určitě to bude v pořádku
Řekl jsem ale pak jsem uviděl jak chlapec leží na zemi.
Hbitě jsem k němu přiskočil a přes všechny poruchy v síle které jsem slyšel a cítil jsem se snažil zjistit jestli mu není nic vážného.
Pak jsem se zadíval na Biggyho který nic neviděl.
opět jsem se snažil najít příčinu-

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant


Když odezněly první záškuby Martimus se namáhvě zvedl ze země. Tak, první záchvat máme za sebou... Když však spatřil tvůj nechápavý výraz pokorně sklonil hlavu. Můžeme si o tom promluvit někdy jindy? Teď nás čeká práce... A Martimus vyšel ze své kajuty a nechal tě tam stát...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Podíval jsem se otupěle jak odchází a pomyslel si.
Tak tohle ne.Tenhle chlapík mě začíná znepokojovat ještě více než ten Freyt o toho se nebojím ten se z toho dostane ale takovýhle případ na záchrané misi.Luku co jsi to udělal.
Pak jsem odešel a zavřel dveře.
Sám jsem se položil do meditační polohy a přemýšlel o našem úkolu který se začal zdát těžší a těžší kvůli mému ,,pomocníku¨´

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

Seděl jsi v kajutě v meditační poloze. Cítil jsi Sílu, jak tebou protéká a jak tě osvobozuje od tvých starostí a strastí... Byl to velmi povznášející pocit. Určitě se teď sám sebe ptáš, proč jsem ti Martimuse předhodil, jako výpomoc... Uslyšel jsi hlas Mistra Skywallkera, jakoby z velké dálky.

Důvod je prostý. Potřebuje někoho, od koho by se mohl učit a já věřím, že jsi plně kompetentní k tomu, abys Martimuse vedl. Věřím, že to zvládneš, je s tebou velká Síla, jinak bys nebyl schopen se mnou rozmlouvat. Hodně štěstí...Hlas odezněl a spojení se přerušilo. Vzápětí jsi uslyšel zaklepání a následné vrznutí dveří. Všechno v pořádku? Optal se Biggy.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Nic nic Biggy tak co jak jsme daleko k cíli.
Zeptal jsem se Pilota ve kterém jsem viděl více možností než v mému ,,společníkovi''
Nečekal jsem na odpověd a odešel ven.
Tam jsem uviděl Martimuse jak sedí na mmístě kopilota a důvěřivě se mračí.
:-D tak tebe mám učit díky mistrře
Tyto slova byla malou ironií

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“