Výcvik pro Tehed Ushered

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

Tak Tehede, budem přistávat v jednom zapadlym, Corscantským přístavu. Připraven? Když Martimus spatřil tvůj nic neříkající pohled přešel raději do defenzivy. Loď přistála, tak hladce, jak jen mohla a přesně na určeném místě. Štve tě něco kamaráde? Zeptal se Martimus, když svou pozornost z řízení přenesl na tebe. Já vím, že to se mnou nemáš lehký, ale jestli tě něco žere, tak to vybal rovnou!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Bylo ve mne mnoho hněvu a ten musel ven.
Tak jo Kur-...- vim dobře že to se mnou nemáš lehký mluvíš jak nějaká zas..... tanečnice.Ale posloucehj mě
řekl jsem a začal mu třást s rameny.
Ty jsi JEDI a měl by jsi vědět že se tak máš chovat a né pořád obviňovat druhé pochopíš to už?
Pak jsem se omluvikl a podíval se na Biggyho.
Můžem jít?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

Biggy poslušně zasalutoval a odkráčel. Martimus se jen usmíval. Vskutku? Mám takový pocit, že ses trošku seknul kamaráde a myslím si, že by ses měl trošku uklidnit... Je jasný, že oba toho máme tak akorát a jestli se budem ještě chvilku pošťuchovat, vyvoláme řetězovou reakci.... Martimus se malinko zavrtěl na židli. Nebýt předchozích vtipů na mojí osobu, tak bych řekl, že tvůj kamarád Biggy je z nás asi nejrozumnější a víš proč? Martimus si dal z odpovědí na čas... Protože všechno bere s nadhledem a humorem, že jo?

Jasně, že jo a půjčíš mi to leporelo s tou poslední epizodou? Ozval se Biggy a vzápětí se objevila jeho hlava, jak nenápadně vykukuje přes dveře. Martimus se opět pootočil k tobě a nasadil nic neříkající výraz. Takže Tehede, teď máme dvě možnosti. Buď budem po sobě úplně nehorázně ňafat a budem na sebe naštvaní a nebudem schopni nic udělat a s bráchou se budu moct rozloučit nebo na chvíli zapomenem na naše rozkoly a zkusíme udělat co se dá, abychom zachránili bráchu, tak co kamaráde?Já jsem pro možnost C... Promluvil Biggy, který se najednou mezi vámi objevil. A to je? Optal se Martimus. Od všeho trochu... Odpověděl bez uzardění Biggy...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Pak jsem se otočil na Bigyho a udělal Grimasu která měla přestavovat našeho malého přítele.
Kamaráde...trochu si odporuješ tím co říkáš
Pak jsem se otočil na něj.
Takže říkáš že jestli mě něco žere ať ti to řeknu ano ano řekl jsem a ty že mám držet klapačku a hochu jestli ti mám srazit sebevědomí tak ti něco řeknu ale nechtěj to slyšet
Řekl jsem a odešel za Biggym.
Přistaň už konečně a jdeš s námi nebo letíš zpátky?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

Hele, nevím jestli jsi byl v té Síle tak dlouho, žes přišel o základní vjemy. Možná tě to překvapí, ale loď už dávno sedí a dosedl s ní právě náš inteligentní dutohlav... Bylo vidět, že Biggy se přímo pase na tvém rozčarování... Jo a pokud jde o mě, tak půjdu s váma, nechci přijít o tu prču... Usmál se.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Skvělé jdeme
Řekl jsem hlasem ve kterém bylo slyšet rozkaz.
Dělej Martimusi nemáme čas nebo chceš marnit i záchranu tvého bratra?
Zařval jsem na kluka který byl stále někde v zavazadlovém prostoru a něco hledal.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

To si ani nemůžu vzít svoje věci? Martimusův hlas zněl drobátko podrážděně. Vem si, že mám pár vychytávek, které se můžou hodit, tak nesekyruj! Výjimečně s ním souhlasím. Biggymu hrály v očích pobavené jiskřičky, když spatřil tvůj nechápavý pohled. Hrabal jsem se mu ve věcech... Dodal na vysvětlenou.

Za chvíli se objevil Martimus s plnou náručí tepelných a plazmových detonátorů... To jsi někde štípnul? Optal se Biggy. No, řekněme, že si rád hraju s rozbuškama... Odpálil ho Martimus. Jen jsem se ptal... Biggy nasadil smutný obličej. Vemte těch pár dárečků, než mi dojde pohostinná nálada.... Šklebil se Martimus.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Podíval jsem se na něj,
Tak to jdi do prdele.
Pomyslel jsem si a přemýšlel co mu řeknu.
Nakonec jsem se odhodlal k ráznému řešení.
Chceš být Jedi a nosíš detonátory ty seš děsnej učedník a máš se ode mě učit i mistr Skywalk....

Zkončil jsem rychle nechtěl jsem mu nějak ublížit a tak jsem vyšel ven z lodě a rozhlédl se

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

Vyšel jsi ven a pokoušel se uklidnit. Slunce svítila jasně a i přes temnotu, jenž pokrývala přístaviště, byly vidět světla města, jenž svítila na sto honů. Uslyšel jsi za tebou kroky a otočil ses, přímo proti Biggymu... Je mi tě líto, ale možná, že to je součást výcviku... Ukázal Biggy směrem k lodi.
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 02.11.2007 20:44:59, celkem upraveno 1 x.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Biggy

křikl jsem
Biggy určitě znáš Luka Skywalkera on sám mi řekl že se ode mě má ten Tlouštík učit a já bych mistra nerad zklamal ale copak to jde aby si ejdi bral detonátory jak nějakej voják?
Pak jsem se vydal směrem ke dveřím a hledal náš transport na Nkllon

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

Z tvého úhlu pohledu samozřejmě ne... Funěl za tebou Biggy. Už jsi zapomněl, co znamená být Jedi? Že tvoje schopnosti a znalost v Síle závisí nejen na tom, co ty se naučíš od Mistra, ale také, co se naučíš od padawana!

Myslím, že teď už vím, proč ti Luke svěřil ten úkol, teď už to vím... A věř mi, že vím o čem mluvím. Teoreticky je to i odpověď na tvou skoro otázku. zdali ho znám... Ano, znám ho důvěrně!
Biggy vypadal, jakoby z něj spadl obrovský balvan. A to, že má Martimus záložní plán, není vůbec na škodu!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Na škodu rozhodn ne Biggy....ale rozhodně se mu ganát v boji jeden na jednoho na jeden metr určitě nebude hodit tolik jako blaster nebo meč..chápeš?

Pak jsem se zadíval všude kolem.
Biggy zaveď nás tam kam máme..

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

Tak fajn... Povzdechl jsi Biggy, právě ve chvíli, kdy se s lodi vyřítil Martimus s batohem na zádech. Jeden by hádal, že tam má i něco víc, než pár granátů... Tak, můžem vyrazit? Zeptal se vcelku zbytečně.

Zaplatili jste majiteli potřebný poplatek vyrazili do města. Při cestě za odvozem jste poznávali, světlé, ale i temné stránky Coruscantu, jako celku. V jedné z luxusnějších byly děti různých ras, hrající si na hřištích v parcích. Všude byl slyšet dětský smích, byla na to radost pohledět.

O to více zarážející byl fakt, že nic není dokonalé. Planeta, která se prohlašovala za nejrozvinutější část Nové republiky a kolébku blahobytu, vlastně nebyla skoro o nic lepší, než třeba Tatooine nebo třeba Taris. Příkladem toho byly rodiny v jiných čtvrtích žebrající aspoň o jeden kredit. Úplně nejvíc zarážející byl pohled na děti, z nichž někteří trpěly hlady a nosily obnošený šat.

A pak, co si má člověk myslet... Odfrkl si Biggy. Každému jde jen o vlastní koryto a o svůj profit. Předvolební sliby senátorů...Pche! Jakmile se dostaneš do senátu, buď odtamtud rychle vycouváš nebo ti ta moc tak zachutná, že ji nepustíš... Leia Organa Solo neměla tehdy rezignovat, ona byla ta jediná, která tam ten dobytek držela na uzdě. Teď lítá ze systému do systému a hasí ohně!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Leia ...nevím co si o ni myslet v době občanské války jak se říká bojovala za Rebely aby zlepšila život zde a přitom to není o moc lepší než impérium...nechci říkat že byli Císařští lepší ale přijde mi to že toho moc neudělala.

Řekl jsem a pokračoval v chůzi za Biggym.
Martimus se loudal někde za náma.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant

Trvalo ještě hodně dlouhou dobu, než jste došli k transportu. Když jste tam konečně dorazily všude vládl zmatek a chaos. Lidé a příslušníci jiných ras kmitaly na místech pro odbavení, sem a tam, jakoby jim hořelo za patami. Biggy, který šel dobrovolně zjistit co se děje se vracel s rozčarovaným výrazem ve tváři.

Tak panstvo, měli bychom si pospíšit, uzavírají se hranice mezi Nklonnem a Coruscantem. Prý z důvodu politickýho převratu. No nevím, ty dvě strany se tam mezi sebou asi pěkně melou... Biggy vypadal ustaraně. Takže co provedem? Zeptal se Martimus, který si s úlevnou grimasou sundával batoh.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“