Mise pro uživatele J'ann Baill

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Mise pro uživatele J'ann Baill

Příspěvek od Mastr Kavar »

Koriban

Mistrině i mladý padawan šli kolem nejznámějších sithských hrobek. Mladá padawan se díval a obdivoval krásu těch pranádherných staveb. Z jejich cesty k výcvikovému středisku je však vyrušil jistý sith.

Dace Tavers:Ty jsi se opovážila vrátit? Nyní zemřeš.
Padawan sledoval strhující zápal v očích Dace. Sitha, který byl rozhodnut zabýt její novou mistryni.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Korriban


Procházíme kolem sithských hrobek a i když Sílu mistrně neovládám, cítím temnou moc, která prostupuje všechno v okolí. Ale ještě úžasnější jsou hrobky... postavené před tisíci roky výtečnými architekty - i když v hloubi duše vím, že to byli také sithové - , ale stále v dobrém stavu...

Z obdivování hrobek mě vytrhne až nějaký sith - i přes mé nedokonalé schopnosti dokážu vycítit jeho zápal pro věc. Zapojím čichové receptory na mých chapadlech a soustředím se na jeho chování, připraven zareagovat na něj ještě předtím, než něco udělá... ve stejnou chvíli se natáhnu v Síle po mém světelném meči, který ale zatím nechám viset u opasu a hodnodtím situaci. Bohužel to moc nejde - neznám rozhsah schopností mé mistryně, ani toho sitha... doufám v jediné - že moje mistryně je silnější než on, případně, že jsme silnější než on, když bojujeme po boku.
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Koriban- Udolí temných pánů:

Dace Tavers se usmál na padawana a hodil s ním o sloup. Jeho meč mu vytrhl a silou ho zapnul. Ten se rozlëtěl po mistryni. Ta útok mečem od razila avšak v zápětí začal Dace dorážet svojí světelnou tyčí. Mistryně odrážela jeho útoky.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Korriban - Údolí temných pánů


V hlavě se mi rozezní varovný zvonek a i bez přemýšlení vím, na koho upozorňuje - Dace Tavers - ale než stačím jakkoli zareagovat, sevře mě Sílou a hodí o sloup přičemž si matně uvědomuju, že mi sebral meč...

Hlavou se uhodím o sloup a tak mi kolem očí začnou lítat hvězdičky. Snažím se soustředit na Sílu a bolest potlačit... za chviličku už znovu stojím na nohou a rozhlížím se po svém meči - naštěstí leží jenom kousek ode mně - přivolám si ho do ruky.

Stisknu aktivační tlačítko a přede mnou se objeví zelená čepel a můj hněv se se zbraní v ruce ještě umocní... není spravedlivé, abych nemohl být Sith kůli tomuhle... vrhnu se na Taverse a začnu doplňovat mou mystryni v útocích...
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Korriban - Údolí temných pánů:

Dace Tavers se začal smát a přitom lehce odrážel útok jak mistryně tak padawana.
Dace Tavers:Nebojíš se temné strany a to je dobře padawane, je jen škoda, že se držíš tehle mrtvoly. Ale neboj líbiš se mi možná tě ušetřím. Hodil by se mi nový padawan.
Dace se plně oddal temné straně a hlavně její zuřivosti zautočil na mistryni a padawana znovu hodil do zdi. Mezi tím na mistryni útočil stále zuřivěji. Padawan se díval na mistryni ve chvíly kdy upadla a Dace ji probodl.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Korriban - Údolí temných pánů


Chvíli se nám daří Dace pomalu zatlačovat, ale pak nastane v souboji náhlý obrat... proud Síly se mnou mrští o sloup a kolem očí mi vyskočí ještě víc hvězdiček než minule. Když zmizí i ta poslední, matně si uvědomuju, že mi připomínala Dantooine, je už stejně pozdě...

...Mistryně upadla a v její obraně vznikla mezera, Tavers toho samozřejmě využil a jeho meč bodl. Znovu se ve mě zvedne vlna vzteku, ale vlastně procitnu, pokud byla tak slabá, bude pro mě lepší cvičit s Dacem...
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Korriban - Údolí temných pánů:

Dace Tavers:Co s tebou? Jsi velice citlivý k síle a nového padawana potřebuji. Chceš se stát mým padawanem?
Dace se díval na mládeho padawana připraven při jakém koliv vyjádření neúcty ho zabít.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Korriban - Údolí temných pánů


Mírně se ukloním na důkaz úcty...

Pokud byste byl ochoten mě přijmout, rád se od Vás naučím schopnostem Temné strany
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Korriban - Údolí temných pánů:

Dace si chvíly prohlížel mladého padawana a potom až promluvil.
Dace Tavers:Čemu tě ta neschopná uprchlice naučila?
Stale si prohlížel padawana a začínal si myslet, že se mu začíná líbit.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Korriban - Údolí temných pánů:


Neuhýbám před Daceovým pohledem a než mu odpovím, chvíli se zamyslím... Vlastně mě nenaučila nic, Mistře

Malý závan vzduchu zažene k mým chapadlům trochu Taversova chemického pachu

Snad mě opravdu nechce zabít
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Korriban - Údolí temných pánů:

Dace se začal velice nahlas smát. Sithové okolo Dace sledovali a hledali cokoliv co by mohlo vyvolat smích. Nikdo nic necítil.
Dace se přestal mát a pohledl na ostatní sithy.
Dace Tavers:Co pak sledujete.
Řekl s trocou ironie v hlase?
Dace Tavers:Nemáte nic na práci?
Be Be Binks si teprve nyní uvědomil, že to jsou všechno učedníci.
Dace Tavers:Poď můj učni.
Zkoušel si Dace jak zní tato fráze v jeho slovech. A vedl učně k akademii.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Korriban - údolí temných pánů

Tavers se začne smát a po zádech mi přejede mráz jak z Daceova smíchu tak z jeho ironického hlasu. A pak se mráz vrátí...

Jestli má tolik padawanů, bude těžké uspět.

Jakmile mě můj nový mistr vyzve k chůzi, rozejdu se.


-------------------------------------------------------------------------------------
Btw. tohle je J'ann Baill ne Be Be ;)
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Korriban - údolí temných pánů:

J´ann stále přemýšlel nad tak rychlou ztrátou své mistryně a novým získáním mistra.,který byl patrně silnější.
Dace Tavers:Ano jsem silnější, jsem silnější než kdokoliv v této akademii a ty budeš mít možnost se mě pokusit překonat. Je s tebou mocná sílá, ale zatím nejsi pořádně vycvičený.
Zaburácel Taversův hlas mocně
To se, ale změní!
Podíval se na padawana a otevřel dveře akademie.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“