Mise pro hráče Dash Spience - Bakurský krystal

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hangár


Nastoupím do raketoplánu a sednu si dle pokynů!Pohledy těch mužů mi nedělali dobře i když sem byl zvyklí na pohledy bez tváře něco v nich bylo ale já nevěděl co!Jejich silová kopí se jim chvěly na rameni!Při průletu atmosférou sme se trochu třásli ale já si toho nevšímal!Myslí sem byl u své jednotky na Poisonu nechtěl sem ji opustit.Byli jako mý bratři bratři ve zbrani.
Cítil sem zapnuté repulzory jak sme přistávali na přistávací ploše na Coruscantu!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-přistávací plocha císařského paláce

Jakmile jste dosedly na přistávací plochu rampa se opět otevřela,členové Rudé Gardy bez váhání vstaly a vyšly ven,ty jsi je následoval.Jakmile jsi vystoupil rampa raketoplánu se zavřela a repulsory opět zapracovaly...
Šly jste přímo do Císařského paláce,byla to monumentální budova a i přes svůj výcvik,jsi nedokázal skrýt úžas.Když jsi se však podíval na svůj doprovod,nic na nich nebylo znát,jen šly s tebou v eskortní formaci,pochopil jsi že tě ochraňují.Dojdete až do ohromného sálu kde po stěnách jsou rozvěšeny praporce s neznámýmy erby.Na konci té haly bylo vyvýšené místo s malým pódiem a na něm trůn,v trůnu seděl stařec v kápii,poznal jsi císaře.Neušlo ti též,že mezi sloupy,jenž byly vedle rudého koberce,stály stráže...Šly jste stále dál,kolem císaře jsi viděl několik pobýhajících lidí.Hlavu jsi měl plnou myšlenek...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-přistávací plocha císařského paláce

Transport otevřel rampu a já vypochodoval za strážemi!Císařský palác byl nádherný!Viděl sem ho párkrát v mládí ale ne takhle zblízka!Zavedli mně do hali ověšené všemožnými praporci!Neznal sem je jen nad trůnem v němž seděl císař byl obrovský znak impéria!Dojdu před císařovo křeslo pokleknu a říkám!
Můj pane přináším krystal z Bakury!
Hlavou mi vířilo co bude ted?a hlavně na co je ten krystal?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Císařský palác

Císař ti nevěnoval pozornost,zrovna řešil něco se svým poradcem.Neslyšel jsi nic,byl to jen šepot...
Po chvilce však na tebe promluvil...
Výborně,výborně.
Pokynul gestem strážím jež stály po tvém boku,ty se okamžitě stáhly a odešly...
Takže ty chceš vědět k čemu ten krystal je?
Stařec se postavil a šel pomalým krokem k tobě...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-Císařský palác

Vyrušil jsem císaře v rozhovoru takže si mne nevšímal,ale pak ke mně promluvil!
Jak mohl vědět na co myslím?
No pane zajímalo by mně to.Je sice překrásný ale nevypadá nějak že by se lišil od ostatních které nacházíme!
Znovu se podívám na ten krystal!Rudý jako slunce!Odrážel se mi v očích!Poté pohlédnu zpět na císaře!Mám divný pocit z toho muže jako tenkrát na akedemii!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Císařský palác

Krystal se ti najednou zvedl z ruky a vznášel se pomalu směrem k Císaři. Jen užasle koukáš a nechápeš jak je to možné...
Krystal doletěl až k Císaři a přistál mu na ruce.Najednou z něj vyšlehla ohromná rudá záře a jakoby se vsakovala do jeho těla.Byl jsi paralizován tou podívanou.Po chvilce vše ustalo a barva krystalu se změnila,byla temně rudá a pulsovala...
Výborně,výborně.Ano!Tak chutná moc,tak chutná síla!!!
Obrátil se a sednul si opět na trůn,krystal předal svému poradci,jenž ho ukryl ve zlaté truhlici s ornamenty...
Fascinující a zvláštní že? A nyní...na moment se odmlčel...budeš odměněn!

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-Císařský palác

Krystal mi vylétl z ruky netušil sem jak je to možné.slyšel sem že kdysi byli jistí rytíři myslím jedii kteří používali takovouto sílu!byl snad císař jedním z nich?Co to bylo za záblesk sem nevěděl ale krystal jenž změnil barvu potemněl.Jeho rudá barva jako by pohasla!Krystal zmizel z rukou poradce do truhly s ornamenty!
Je to pane zvláštní to ano!Děkuji pane!
Stále sem nechápal jak je to možné jak se mohl jen tak vznést!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Císařský palác

Císař na tebe hleděl,na tu dálku ti to skoro připadalo jako by mu svítily oči...
Pověz veliteli,jak se ti za tvou službu mohu odvděčit?
Chilku se na tebe jen díval a najednou se to stalo,byl jsi jakoby ochrnutý,nemohl jsi se ani pohnout mohl jsi hýbat pouze očima a trošku hlavou,zmocňoval se tě pocit úzkosti...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-Císařský palác

Nemohl sem s hýbat jako bych zamrznul na Hothu.5eknu císaři.
Já nepotřebuji odměnu sloužím vám a impériu jestli mně nějak odměníte je na vás.Odměna je se s vámi setkat můj pane!
Ten pocit úzkosti byl strašný svíral mi útroby.Císař mně stále sldeoval.Snažil sem se nedat nic najevo jak mi je!Všude bylo cítit jako zlobu.Nevěděl sem co to je.
Co se to děje?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Císařský palác

Císař vstal ze svého trůnu...
Mám tedy pro tebe další úkol,dozvíš se to v pravou chvíli,ale nyní ještě k tobě.
Císař šel blíže a pozvedl ruce,najednou jsi se začal vznášet a byl jsi úplně paralyzovaný...Pravá ruka se ti zvedla a uniforma z něj jakoby spálená odpadla...
Císaři začaly z ruky šlehat blesky přímo do tvého předloktí,byla to šílená bolest,tvé trénované smysly tě stále držely při vědomí,ale nakonec jsi neodolal náporu bolesti a omdléváš...
Probouzíš se a poznáváš pokoj na Star Destroyeru,podíváš se na ruku,která tě pálí jako by byla v ohni.Na tvém předloktí je tetování,ale né ledajaké,je to zvláštní třícípá hvězda se zahnutýmy vrcholy,ale celá pulsovala slabým modrým světlem...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-Císařský palác

Jistě pane.Jsem připraven!
Nohy se mi zvedali i s tělem.Nevěděl sem co se to děje, nemohl sem se pohnout.Z císařovi ruky šlehali blesky do mého předloktí!Byla to děsná bolest vícvik mně ale naučil bolest nevnímat.Postupně sem padal do mdlob!

ISD-pokoj
Ruka pálila jako ohen!Na ruce sem měl tetování ve tvaru třícípé hvězdy!Co to bylo za tetování?sem nevěděl.Rozhlížím se po pokoji jestli tu n+ěkdo není koho se na to zeptat!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-orbit

Postavil jsi se na nohy a podíval po pokoji,byl jsi polonahý,ale věděl jsi že na ubikacích jsou šatníky...
Jednotka 3743,už jste aktivní? Dostavte se prosím do operační místnosti!
Ozvalo se z interkomu...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-orbita


Byl sem polonahý v šatníku sem si vzal uniformu a převlékl se při dotyku s předloktím to trochu bolelo.
Sem aktivníHned sem tam!
Rozejdu se k turbovýtahům a zmáčknu tlačítko na palubu s op. místností.
O co asi pude?
Dojdu do místnosti a řeknu velitel 3743 se dostavil dle rozkazu!
5eknu v pozoru!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-Coruscant-orbit

Velitel Shakstoot se otočil,když jsi vešel do operační místnosti...
Á náš velitel,nevím co jste zač veliteli,ale mám pro vás úkol z nejvižších míst.Vrchní velení vás určilo na novou útočnou operaci.
Shakstoot se odmlčel...
Vaše jednotka byla převedena pod jiného velitele,vy však máte možnost si vybrat 9 mužů ze své jednotky,ano chápete dobře toto bude tajná operace.
Opět se odmlčel...
Za hodinu vás tu chci vidět všechnz,povím vám více. Odchod!
Jen mávnul rukou,ani se neohlédl...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-Coruscant-orbit

Dobře pane kdo je ten velitel rád bych si sním promluvil!
Jistě vyberu ty nejlepší!

Sakra bez své jednotky to je v tahu to se mi nelíbí ale co se dá dělat.
Jdu směrem ke kasárnám zasvými muži.
Takže kluci mám tu malej problém.Musím vybrat 9 nejlepších z vás na tajnou misi.Nevím koho z vás víc nechci někomu stranit všichni jste stejně dobří!Budete převeleni pod jiného velitele!Jsou nějací dobrovolníci?
Rozhlížím se po svých mužích.Znám je skoro všechny jsou jako mý bratři koho mám vzít:?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“