Mise pro hráče Freyt - záchraná akce na Coruscantu

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Mise pro hráče Freyt - záchraná akce na Coruscantu

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Akademie

Spal jsi jako děcko... No tak příteli, to chcete prospat celý věk? Až budete tak starý jako Yoda, tak nebudu mít žádné námitky, ale teď vstávat, život Jediho není jen o máchaní světelným mečem... Hlas se uchychtl Poznal si, že ten rozpustilý hlasek patřil Edgarovi.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Edgare?...Zdravím tě příteli,spal jsem jak nemluvně,ani nevím jak je to možné za danné doby.Kolik je vlastně hodin?
Bleskně si oblékám tuniku padawanů a pásek...na němž si upravuji základní výbavu a dva meče,mistrův meč si připínám na levý bok,to abych ho měl připraven pro svou silnější pravou ruku...
Tak a jsem připraven...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Tak se mi to líbí... Uculoval se Edgar. Neodmlouvá a koná! Žádný, že se mu nechce vstávat. Byl evidentně v dobré náladě.
Vyšli jste z ubikace. Edgar byl samý žert a smích. Na chodbě jste potkali Mandrase. Byl zachmuřený, ostatně, jako vždy. Klečel na kraji chodby a právě se rozčiloval, nad nějakými kabely.
Edgar: Co tady děláš brachu? Myslel jsem, že už na Coruscantu staráš o svojí nemocnou ženu. Požádal jsi přece kvůli ní o dovolenou ne?
Mandras: To je sice pravda, ale jisté "okolnosti mě zdržely... Jeho hlas dostal na chvíli zvláštní barvu, byl to však jen pouhý okamžik. Jako například tenhle krám! Zahromoval Mandras. Edgar se sehnul chvilku si tam z něčím hrál a proud běžel. Vidíš, to jsou ti zkušení mazáci... Obdařil ho sladkým úsměvem. Mandras se nuceně zasmál. Myslíš, jako sebe? Ani se s vámi nerozloučil a zmizel v hloučku padawanů, kteří se mezi sebou bavili, o nových kluzácích...
Edgar: No, ten dneska má teda obzvlášť špatnou náladu...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Asi bych byl také mrzutý,kdyby jsem přišel o dovolenou...
Ale je jasné proč mu ty energetické kabely nešli opravit,když je člověk ve zlosti jde vše jinak než když je klidný a vyrovnaný...
Ušklíbnu se a pak následuji Edgara...procházíme kolem padawanů.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Hangár

Došli jste do hangáru, kde již na tebe čekal Mistr Katarn.
Kyle: Slyšel jsem, že si přímo skákal radostí, když ses dozvěděl, kdo tě bude cvičit, tak doufám, že tě nezklamu a že nepříjdeš o iluze. Spiklenecky mrkl. Jestli si chceš vybrat stíhačku a Astrodroida tak zajdi k Waytnovi. Kyle ukázal na mladíka, který opravoval stíhačku, přitom mrkl na Edgara...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Hangár

Spíše naopak mistře,doufám že nezklamu já vás. No nebudu zdržovat,půjdu si vybrat stíhačku. I když vaše Crow je nadherná loď.
Na tváři se mi objeví náznak úsměvu a odcházím k mladíkovi,ke kterému mě poslal pro loď.
Waytne?! Dobrý den...
Ukloním se...
Prý mi můžete nabídnout nějakou stíhačku a astrodroida...tak co tu máte k dispozici?
Se zaujetím se rozhlížím...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Hangár

Mladík vzhlédl od práce. Samozřejmě, podívejte... Ukázal na stíhačku, které se před chvílí věnoval. Tahle je určená speciálně pro vás. Mistr Skywallker mi říkal, že se vám bude hodit. Jmenuje se Černý jestřáb! Stíhačka skutečně svým tvarem připomínala jestřába a černá barva jen potvrzovala oprávněnost tohoto jména. Mechanik se usmál. Pokud jde o droida mohl bych vám nabídnout R-5... Ani nedořekl větu a už u něj pípal droid. Asi se už nemůže dočkat... Zavtipkoval mechanic.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Hangár

Je to nádherný stroj,mohu se zeptat na výkon a výzbroj? Budu klidnější když budu vědět o Jestřábu více,budu vědět jak s ním zacházet.Však to znáte.
Podivám se na R-5...
A jsem velmi rád že mám takového pomocníka...
Je totiž známo že zdaleka né v jednom případě zachránily kritickou situaci.
Pohlédnu zpět na Waytna...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Hangár

Mechanic se zasnil. Výborně, Jestřáb má k dizpozici 4 blasterové kanony vpředu a po stranách mu slouží k rakety. Na rychlost světla přejde přibližně za 0,5 setin vteřiny. Má výborné manévrovací schopnosti.. Jestřáb je skutečně báječná loď. Pokud vím je jediná svého druhu. Jsou tu však i další věci... R-5 vzrušeně zapípal. Přicházel Mistr Katarn. Připraven? Otázal se.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Hangár

Otočím se k mistru Katarnovi...
Ano mistře jsem připravený.
Podívám se na R-5...
R-5 nasedni do Jestřába a nastartuj motory,hned jsem na palubě.
Pohlédnu na mechanika...
Děkuji ti Waytne a neboj se vrátím ji v pořádku.
Nastupuji pomalu do kokpitu...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Hangár

Waytn: Vracet? Je to vaše loď! Usmál se... R-5 nahodil motory a společně s Mistrem Katarnem jsi vyletěl z hangáru a vzlétli jste k obloze směr Coruscant. R-5 něco zapípal a na palubním počítači se objevil překlad.
R-5: Mám pilotovat loď pane Freyte?

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Kokpit Černého Jestřába

Ne R-5,děkuji pilotovat budu já.
Potřebuji si na toho krasavce zvyknout.
Nastavím kurz směr Coruscant...
Můžeme mistře?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na planetu

Z komunikátoru se ozval Kylův hlas. Samozřejmě a musím uznat, že ti to v té rychlostřele i docela sluší... Zařadili jste světelnou rychlost a skočili do hyperprostoru. Nechceš jsi takhle na dálku zahrát pazak? Spoléhám na svého R-4, že nebude podvádět, aspoň se nám zkrátí čekání... Ozval se vesele Kyle. Očividně chtěl trošku, zplepšit admosféru, abyste aspoň na chvíli zapoměli na úkol, který vás čeká...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta na Coruscant

Jistě mistře rád si zahraji,potřebuji se trošku uvolnit.
No sice Pazaak znám ,ale moc jsem ho nehrál,ale do toho je to jen hra.
Tak začnem...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Coruscant

Výborně! Zavýskl si do komu Kyle. Tak vy dva, kdo z vás se ujme role rozdavače? Tato otázka patřila droidům. Tvůj R-5 zapípal.
Cesta vám příjemě ubíhala. Na to, že si hrál pazzak párkrát si Mistra porazil dvakrát ze tří her. R-4 zapípal.
Kyle: Freyte musím přiznat, že máš všestraný talent... R-4 hlásí, že za 5 vteřin vyskočíme z hyperprostoru. Připrav se... Vyskočili jste z hyperprostoru

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“