Mise pro hráče Freyt - záchraná akce na Coruscantu

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-Kantýna

Nenašel jsi však žádnou nesrovnalost v Síle. Nic zvláštního se nedělo. Jen Geron si přestal hrát s blasterem, zvedl se ze své židle, schoval zbraň do pouzdra a kráčel k místu, kde jsi seděl...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Kantýna

V klidu sedím na barové židly a kývnu na barmana ať mi přinese něco k pití,stále však mám nastražené smysly a vnímám Geronovo přiblížení...
Ale jsem relativně klidný...
Jestli mě napadne zezadu,jsem připraven reagovat.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-Kantýna

Geron k tobě přišel a sedl jsi na barovou židličku vedle tebe. Chvilku tě pozoroval přivřenýma očima a pak se sotva slyšitelným hlasem zeptal. Jsi Freyt? Barman přinesl objednaný drink...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-kantýna

Bez pohlédnutí na Gerona odpovídám...
Myslím že odpověď už znáš...tvůj zaměstnavatel ti o tvém cílu podal důkladné informace,nebo snad ne?
Nepatrně poodsunu svou židly,abych měl více místa zlikvidovat jeho případný útok...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-kantýna

Geron se ušklíbl. O mým cílu mám dost infomací, abych svůj úkol splnil, to mi věř... Líbí se mi, jakým způsobem jsi připravuješ únikovou cestu, hold výcvik rytířů Jedi se v tobě rozhodně nezapře... Jeho úšklebek se pomalu měnil v úsměv. Myslíš jsi, že kdybych byl tak nebezpečný, jak si myslíš, že by tvůj přítel už dávno nezakročil? Úsměv se stále rozšiřoval... Kyle Katarn nemýlím-li se, že ano? Nepatrně pohodil hlavou směrem ke Kylovi.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-kantýna

Informován jsi skutečně kvalitně.Čemu tedy vděčíme za tvou pozornost,tak najednou?
Napiji se drinku...
Nebo to chceš jít vyřídit jinam?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-kantýna

Beru, to jako kompliment. Bylo mi řečeno, že jsi gentleman to ano, ale že až takhle... Úsměv z jeho tváře zmizel. Posílá mne osoba, která by se s tebou mileráda setkala... Přeber si to jak chceš. Chápu, že v tomhle prohnilým světě už nikomu nevěříš ani svým citům, i když chápu tě potom co jsi prožil... Geron se zvedl ze židle a chystal se odejít...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-kantýna

Nevím sice co jsi zač a co vše o mě víš,ale do mých citů ti nic není!
Otočím se k němu...
A co se týká té osoby...kdepak ji najdu?
Opět se napiji z poháru,tentokrát ale z Twi'leka nespustím oči.Dívám se přímo do jeho tváře...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-kantýna

Severní blok na rohu ulice... Usmál se Geron. Hodně štěstí... Zašeptal a odešel.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-kantýna

Naposledy se napiji z poháru,pak se zvednu a jdu k mistru Katarnovi...
Mistře,říkal že jakási osoba se se mnou chce setkat v severním bloku na rohu ulice.Co budeme dělat? Může to být klidně past.
Rozhlížím se kolem sebe zda nás někdo nesleduje a čekám na mistrovu odpověď...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta k bloku

Kyle se zamyšleně na tebe podíval. Past to je! Řekl otevřeně. Otázka je na koho... Každopádně, se tam zajdeme podívat... Vyšli jste z kantýny, kde na vás čekal R-5 a vzrušeně pípal.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-cesta k severnímu bloku

R-5 uklidni se už jsme tady,stalo se něco?
Rozhlédnu se po okolí...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-cesta k severnímu bloku

R-5 dál vzrušeně pípal a Kyle ho se zaujetím poslouchal, když droid skončil, Kyle se ho zeptal. A víš to určitě? Pak se otočil k tobě. R-5 říká, že po té co Geron odtud vyšel ho sledoval zakuklený muž, proto jsi myslím, že máme o důvod víc k tomu, abychom sebou hnuli. Řekl Mistr a zrychlil krok...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-cesta k severnímu bloku

To byl určitě můj bratr!
A zrychlým krok,abych mistru stačilMezitím si připravuji meče k rychlému tasení...
Musíme to stihnout mistře,on má za úkol zabít matku. Pokud se mne ptáte jak to vím,tak vám jen řeknu že jsem ve snu viděl jak mluví s nějakým temným sithským pánem,myslím že to byl otec,ale nejsem si jist.
Jdu rychle vedle mistra...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant-cesta k severnímu bloku

Ne, nemyslím jsi, že by Renard nebo Dimitrius byli tak bláhoví riskovali svůj krk. Na to jsou příliš pohodlní. Ale stejně, měli bychom postupovat ještě rychleji... Usoudil Kyle.

Severní blok - ulička

Doběhli jste k severnímu bloku budov. Nikoho jste nezahlédli, kromě postavy v černém plášti, v tureckém meditačním sedu na rohu uličky...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“