Mise pro hráče Dash

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon-Pláně

Počkej! Mistrině k tobě naléhově vyšle myšlenkové varování.
Nedělej to, něco cítím, buď ostražitý, ale nic nedělej!
Ani se nemusíš ptát proč, cítíš to taky. Sith se jen šíleně zasměje, i když můžeš v hlasu slyšet jeho bolest, posměch je výraznější.
Už přichází!
Mistrně se na tebe zděšeně podívá.
"Myslíš si to, co já, padawane?"
To už se ale Sithův obličej změní na vyděšený, vykulí oči a chytí se za krk. Mocná síla ho škrtí a on pomalu klesá na kolena a svíjí se. Nakonec se jeho tělo úlevně uvolní, je mrtvý...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon-Pláně

Varovný hlas mistrině mně zastaví.Vzduch se naplní temnou stranou.
Podívám se na mistrini a na sitha který se cuká jak lape po vzduchu!PO několika vteřinách je mrtvý.
Myslím si že myslím!Přichází jeho pán...jeho mistr!!!!!Jestli je obklopen takovou silou jako cítím musíme odsud toho sami nezvládneme já jsem již velice vysílen!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon-Pláně

Obloha se zatáhne a s ní i tvé myšlenky, jak z toho ven?
"Jak se cítíš padawane." Mistrině se tě potichounku zeptá, její řeč je prodchnutá nervozitou, která se jí nedaří potlačit. Podvědomě cítíš, že se atmosféra zhušťuje, nechvalný symbol blížící se zkázy.
Na odpověď mistrině ani nečeká.
"Můžeš běžet? Musíš to zvládnout, co nejrychleji to půjde. Rychle!"
Mistrině vytáhne meč, zhluboka se nadechne zavře oči, snaží se spojit se Sílou.
"Já se ho pokusím zdržet."
Zaváháš - no to snad ne?
"DĚLEJ! BĚŽ!" Zařve na tebe hlasem, o kterém bys nikdy neřekl, že by ho dokázala vytvořit.
Naposledy upravil(a) Heinz dne 25.10.2007 11:10:31, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon-Pláně

Špatně se cítím mistrině.
Odpovím mistrini.Ta temná strana všude kolem mně zneklidnuje.
Můžu s námahou ale můžu.
Věděl sem že tu jistě zemřeme.Mistrině řekla at uteču nechci jí tu nechat ale vím že rada se musí o tom sithovi dozvědět.Rozběhnu se v rámci svých možností do lodi.ZAvřu za sebou poklop a vzletím směrem do vesmíru.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon-Pláně

Nasedneš do stíhačky a podíváš se na místo, kde jsi zanechal mistrini. Už není sama, zpod velké duny pomalu vystupuje zhmotnělá negativní Síla, dokonce vnímáš auru, která ho obklopuje. Jak je možné, že Rada něco takového neucítila a nezasáhla proti tomu?
Může mistrině čelit něčemu tak silnému? Překonáš touhu pomoct jí, zavřeš poklop a vzlétneš. Ve vzduchu, dřív než zalétneš za mraky, se ještě otočíš a pohlédneš na scénu, která se odehrává dole.
Mistrně leží na zemi a ztělesněné zlo se k ní přibližuje...
V srdci jakoby ti bouchla bomba! K mistrini máš stejný vztah, jakobys mohl mít ke své matce, kdyby si jí poznal.
Prožíval jsi příšerný vnitřní boj.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon-Pláně

Všude byla temná strana to musel cítit každý na míle daleko!Škubnutí v síle my prozradilo že je po všem.
Nééééééééééééééééé!
Byla my skoro matkou a já jí tam nechal co sem to udělal?
Naplnovala mně zloba a nenávist ke všemu!Rychle sem se to snažil potlačit nenechat se svést temnou stranou to sem nesměl jinak by její smrt byla skoro zbytečná.Zahajuji výpočet pro skok do hyper prostoru!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Vesmír - hyperprostor

S posledním číslem a prvním zábleskem hyperprostoru mizí i hrůzná scéna pod tebou, bolest a smutek se ti dere zpod každého póru tvé kůže, musíš to potlačit! Máš chuť rozbít vše kolem tebe, vymlátit z hlavy tu nesnesitelnou bolest, ale nakonec to zvládneš potlačit. S první racionální myšlenkou se ti v mysli objeví i malá jiskřička naděje - nemusí přeci zemřít, neviděl jsi jí umírat, je tu přeci malá, nepatrná naděje, že přežila...
Tak přemýšlíš skoro celou cestu, ale to už tvá loď vystoupí z hyperprostoru a ty se objevíš nad Coruscantem. Chystáš se na přistání.
Měl bys jít za Radou a obeznámit jí s vývojem tvé mise, ale možná by se dalo udělat několik jiných kroků...
Podíváš se na ukazatel palivové nádrže, povážlivě se blíží k nule...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vesmír - hyperprostor


Nemusela zemřít,ale oc bylo to škubnutí v síle?
Rozmýšlím co budu dělat dál.
letět za radou by znamenalo že že mně pošlou na ošetřovnu a do ubikací a řeknou že o tom sithovi meditovat budou ale co má mistrině?Mám se vzepřít radě a letět zpět do skoro jisté pasti?Mám šanci s mistriní proti tomu sithovi?Ne poletím za radou mistrině by si to tak jistě přála!
Chrám jedii tady padawan Rstan potřebuji okamžitý nalehávý příletový vektor.Mám naléhavou zprávu pro radu!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi - přistávací rampa

Skoro ani neposloucháš, myšlenky ti to nechtějí dovolit.
"... druhá přistávací rampa v sektoru D-28 je volná, přistaňte..."
Víc není důležité. Pomalu, s myslí poletující někde mimo realitu, přistaneš v daném sektoru a vystoupíš.
Vydáš se, stále stejně apaticky, k východu, když tu tě náhle vyruší majestátný a klidný hlas, poznáš v něm Agena Kolara.
"Kde poletují tvé myšlenky a tvá pozornost, když si nevšimneš ani mé přítomnosti padawane?"

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - Chrám Jedi - přistávací rampa


Automaticky přistanu na přistávací ploše v chrámu vystoupím z lodě a jdu k východu.Nohy mi jdou sami.Sem myšlenkami u mé mistrině.Vzpomínám na ty chvíle co sme byli spolu.Když mně vyruší hlas mistra Kolara!
Omlouvám se mistře musím hned mluvit s nejvyšší radou!Já a mistrině sme potkali velice silného sitha.A mé myšlenky jsou u mistrině ona......
Zradí mně jazyk pohlédnu na mistra.Přímo do jeho očí!Má mysl je plná smutku!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi - přistávací rampa

Kolar se na tebe dlouze dívá, přímo tě propaluje svým pohledem, aniž by na sobě dal jakkoliv znát, co si myslí. Nakonec však zahlédneš malý náznak obavy, potichu promluví:
" Ano, pravdu díš padawane, nejvyšší Rada by se měla dozvědět tvůj příběh. Situace se zdá být opravdu vážná, alespoň co mohu posoudit z tvých pocitů."
Svižně vykročí k východu a tebe popostrčením vezme s sebou. Mlčky procházíte Chrámem až dojdete ke dveřím Rady, Kolar suverénně vstoupí, bez zaklepání.
V místnosti se v tuto pozdní hodinu zdržují pouze dva mistři - Mace Windu a Yoda. Vyrušení z rozhovoru je mírně rozlítí.
"Proč nás, v tuto chvíli, mistře Kolare vyrušujete?" vyštěkne na tvého průvodce Yoda, ale ten se nenechá vyvést z míry.
"Promiňte mistři,..." mírně se ukloní "...ale tento padawan má vysoce znepokojující zprávy, které by jste měli slyšet."
"Hmm, tak tedy mluv padawane." obrátí se na tebe Windu a čeká na tvojí odpověď.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Chrám jedi-místonst rady


No mistrovo počánání přišlo trochu prudké ale co taky je v radě!
Mitře!Naše mise na Ondreon nedopdla dobře!Zřítili sme se a pak nás honili po ondreonu!Když sme vzletěli do vesmíru v jedné ze stíhaček které nás pronásledovali seděl sith!Byl sestřelen a mi ho chtěli zajmout porazili sme ho ale přišel mu na pomoc jeho mistr mistrině mi řekla at uteču a sama že ho zdží!Ve vesmíru sem cítil poruchu v síle!Pane bylo to hrozné všude byla temná strana!
Sklopím oči řeč mně zrazuje
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Chrám jedi-místonst rady

Podíváš se na Yodu, jeho oči jsou zavřené, neodpovídá... . Zato se slova ujme mistr Windu.
"Uklidni se padawane, soustřeď se na Sílu, zbrklost a uspěchanost ještě nikomu nepomohla. Říkáš sithský mistr? Temnou stranu cítit je, ale přímou koncentraci v určitém místě jsme ještě nezaznamenali. A Sith jistě nebyl z Onderonu. "
Konečně Yoda otevře oči a ostře prohlásí.
"Na pokoj jdi, zítra brzy ráno u nás hlaš se, dozvíš se více o našich rozhodnutích... "
Poté se otočí a tím dá najevo, že se o tom dál nehodlá bavit.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Chrám jedi-místonst rady

Ano mistře!At vás provází síla!
Ukloním se mistrům a vzpomenu si na bolestiv zranění nohy!Kulhavým krokem se skřivenou tváří zamířím na ošetřovnu!Cestou potkám několik známých tváří!Pozdravým je a dál si jich nevšímám!Sem za hloubán do svých myšlenek!Nechám se ošetřit a jdu do jídelny na jídlo nejedl sem už skoro den a půl a žaludek se hlásí o slovo!V jídelně se rozhléddnu po někom známém ale je pozdě večer moc padawanů ani mistrů tu není!Proto zvolím samotu u nejbližšího volného stolu!Jím bez myšlenkovitě automaticky!Přemýšlím jak se rada asi rozhodne!Co se bude dít to uvidíme až zítra!Dojím a jdu do své ubikace!Je prostá můj pracovní stůl je ještě pokryt plány světelného meče který sem si postavil nedávno!Postel je stejně neustlaná jako vždy!Usměju se!A jdu si lehnout!Nstavím chronometr na brzké raní hodiny abych byl u rady včas!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Tak máš za sebou první misi, brzy dodělám další a po výkendu bude i hodnocení.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“