Mise pro An-Drew Deer

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Klamný výpad prase rozopzal a také odrazilo bohuřžel pro prase a naštěstí pro padawana jak letělo na to druhé cestou mu podseklo nohu a druhý z dvojice se rozsekal na zemi.
Zbývající se po padawanovi nevěřícně koukl a znovu se roeběhl se sekerou dole tahajíc jí za sebou.
JEho útok byl jasný.
Až bude co nejblíže chce padawana trochu nechat proletět

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Koncentroval jsem sílu. Moc síly.
Přitáhl jsem prase ke mě na stěnu a uhl. Nechal jsem tam však meč a sekl vstříc praseti.
No tak ať to vijde...

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Vyšlo to, svetelný meč, rozpáral strážcu. Bola to posledná stáž, ktorá sem dorazila po vyvolaní poplachu.
Majster Mundi na zakričal: nehraj sa s nimi, poď mame dôležitejšiu úlohu, dlhšie tie dvere neudržím. Rýchlo si sa zorientoval, sklopil meč a vykročil za majstrom.
Vstúpili ste do veľkej siene, okolo celej miestnosti horeli pochodne, vytvárali obraz niečoho temne nadpozemského, strop bol zdobený maľbami, ktoré zobrazovali nahé panny obetované Huttom. V strede pravej steny stál trón na ktorom sedel Jabba. Svojim slizským jazykom práve olizoval prednosti ľudskej otrokyne.
Okolo neho bolo zhromaždených asi 10 strážcov, pripravených hneď zaútočiť, ostatný hostia na Jabbovom "kráľovskom dvore" stihli utiecť a skryť sa. V strede miestnosti, stála postava v čiernom plášti, s aktivovaným červeným svetelným mečom. Po chvíli mlčania prehovorila: Ale, ale..koho to nevidím, že by to bol sám slávny Ki-Adi-Mundi???
Kael? prehovoril majster Mundi, myslel som,. že ta zabili v bitke o Geonosis.
Nezabili odpovedala tmavá postava, bol som ranení, všetci ste ma opustili, vykašľali ste sa na mňa, nechali ma tam hniť, gróf Dooku ma našiel a dal môjmu životu nový rozmer, rozmer o akom môžeš ty len snívať
Temnú stranu z teba cítiť, povedal Mundi. Áno, a ty ani ten tvoj smiešny poskok ma nezastavíte. ten výsmešný pohľad smeroval k tebe.
Majster Mundi aktivoval svoj bledo-modrý svetelný meč a zaujal základne postavenie. Zradca, povedal zo zaťatými zubami.
O tohto sa postarám ja, ty sa zameraj na stráže. prikázal ti majster Mundi.
_________________________________________________
takže tvoju misiu preberám ja, takto nejak budú vyzerať moje príspevky, tak si zvykni. Vytvoril som ti niekoľko bodov na ktoré sa dá krásne reagovať. tak očakávam, že sa budeš snažiť.

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Snad to není ten sith z kantýny?!
Aktivuji svůj vypůjčený meč a postavím se do bojové pozice.
Misře myslíte že to je možné aby to byl ten temný jedi z kantýny?
Připadá mi totiž povědomí.

Pomalu se začnu přibližovat ke strážím ale dávám si hodně pozor na jejich náhlé výpady které by mohli podniknout.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Áno bol to on, bol to ten istý temný Jedi ktorého si nechal utiecť uvedomil si si. Vedľa teba zúrila bitka dvoch bývalých priateľov postavených na opačných koncoch barikády. Bol to boj mieru a harmónie, s temnotou a agresivitou. Boj, ktorý zúri už od počiatku všetkých čias...
Obaja zo seba vydávali maximum, bol to zápas na hrane smrti, iba jeden mohol vyviaznuť živý, tanec smrti, tanec diabla s anjelom...
Nikto sa nemôže rovnať mojej Sile...niktoooó..!!!!!! vykríkol Kael. Ty a tvoji sprostý Jedaiovia, vždy ste ma brzdili, ste arogantný bastardi, ktorý Silu ničia a bránia jej v prirodzenom rozvoji.
Počúvaš sa čo vravíš, aké nezmysli vychádzajú z tvojich úst?? Počuješ čo za teba hovorí tvoja pýcha??..Ako sa dá rozvíjať Sila vraždami a krviprelievaním?? Ako môžeš vidieť poriadok tam kde vládne chaos??? preťal ho majster Mundi, vyčítavým pohľadom. Drž už konečne tú svoju hubu..!!!, Kael precítil Silu a vyslal z končekov prstov blesky. Majster Mundi ich pohotovo odrazil svetelným mečom. Tak takto to teda chceš odpovedal...
...a vyslal obrovskú tlakovú vlnu na svojho protivníka. Kael bol odhodený plnou silou a narazil chrbtom do steny, v ktorej zanechal hlboký otlačok. Miestnosť sa zdala nekonečne temná, jediné poriadné svetlá vrhali čepele svetelných mečov. Bolo vidieť, že obaja toho majú už dosť.
Ty si sa už dostal k tvojim súperom, odrážal si strely z blasterov, a pripravoval sa na útok, tvoj osobný tanec smrti sa mal práve začať...
_________________________________________________
Takže v minulom príspevku som ti nechal niekoľko bodov na rozpísanie, nevyužil si ani jeden, tak si poďme povedať kde si sa mohol rozpísať: 1, to bola miestnosť, ako na teba vplývala, čo si si napríklad myslel o výzdobe atď.. 2, to bol vzťah Jabba-otrokyňa, mohol si napísať čo si o tom myslíš, alebo tvoj názor na otroctvo 3, to bol vzťah Mundiho a Kaela, zamyslieť sa nad Kaelovim prechodom na temnu stranu, či by si konal za daných okolností podobne..atď.. 4, to bola Kaelova poznámka na tvoju osobu.. 5, čakal som, že začneš poriadny súboj, naschval som ti dal 10 protivníkov, tam sa dá napísať oveľa viac ako jedna veta... nad ďalším príspevkom porozmýšľaj..daj si na čas.., nemusíme písať 10 príspevkov denne, stačia 2 poriadne...keď to nepôjde tak to nepôjde..nejak to už prispôsobíme..., ale vyskúšať to musíme...

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Odrážím střeli svých deseti nepřátel a stále hromadím sílu.
Až jí mám dost tak vyšlu tlakovou vlnu proti mím nepřátelům.
Pri odrážení střel přemýšlím o Kaelovi.
Tak on přežil bitvu na Geonoisis? A pak ho našel Dooku?
Je hloupí Dooku ho zradí určitě. Mistr Yoda má pravdu: "Vždy dva jsou jen mistr a učedník."

Dojdu k jednomu spadenému strážci kterého smetla mnou vyslaná síla a roseknu mu blaster.
A...a co udělal s mím mečem a kde vůbec vzal ten červený ten má přece mistr Mundi? Nebo tady byl snad Dooku?

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Možno keď tento ukrutný boj skončí, nájdeš odpoveď na otázku ktorá ťa trápi v mysli. Ale teraz máš starostí vyše hlavy. Pár protivníkov si zabil, pár vyradil z boja, ale stále je ich dosť na to aby ti urobili zo života peklo. Ktovie možno tu dnes nájdeš svoju smrť, tak ako aj majster Mundi. Nikto nevie čo prinesie budúcnosť...
Majster Mundi stále zabraný do boja s Kaelom, bojuje o svoj život, vlastne bojuje aj o tvoj, keby ho zabili určite by si pre Kaela nebol vážnejšou prekážkou. Bojuje taktiež o životy Jediov, ktorý tu niesu, ale určite budú v nebezpečí keď tento zápas nedokáže vyhrať.
Náhle počuješ majstrov hlas. An-Drew, Jabba sa pokúša ujsť, nedovoľ mu za nijakú cenu opustiť túto miestnosť, spolieham na teba...posledné slová povedal s veľkou vážnosťou a nádejou, že urobíš všetko pre to aby si mu vyhovel.
Majster Mundi a Kael už mleli z posledného...Je čas ukončiť to...povedal majster Mundi,...ako vravíš, je čas to ukončiť, je čas aby si zomrel..kontroval Kael..
Svetelné meče sa opäť raz prekrížili, obaja sa snažili nejakým spôsobom toho druhého nachytať a ukončiť tento, pre oboch fyzicky nesmierne náročný duel.
Už to vyzeralo, že Kael získal rozhodujúcu prevahu, majster Mundi padol na zem, Kael vyskočil a chystal sa zabodnúť meč do nechránenej hrude svojej ďalšej obete, keď v tom náhle majster Mundi pomocou Sily rýchlo vstal a Kael zabodol meč do prázdna. Ten zlomok sekundy stačil k tomu aby majster Mundi, z poobratu sekol a preťal Kaela v dve polovice... Mundi klesol do kolien vyčerpaním... Prečo to muselo skončiť takto??, Prečo sa to muselo skončiť takto môj starý priateľ??...odpovede sa nedočkal..Zbohom, nech ťa Sila sprevádza na tvojej ceste, nech už vedie kamkoľvek...dodal, a zavrel Kaelovi jeho už mrtve oči...
keby sa bol niekto v tú chvíľu pozrel do jeho očí, videl by slzu, ktorá steká po jeho líci a dopadá na telo, bývalého rytiera Jedi...
_______________________________________________
tak už sa mi to páčilo viac, stále to nie je najlepšie, ale na tom postupne popracujeme..., tak ukáž sa teraz, na tomto príspevku som si dal záležať, tak si daj záležať aj ty..., len tak ďalej....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Odrážel jsem střeli nepřátel a při tom jsem se podíval na tělo bývalého rytíře jedi.
Uvědomil jsem si že mě o něco mistr požádal a ihned jsem se snažil silou zavřít dveře kterými by Jabba the Hutt mohl utéct.
No smrt toho sitha moji utázku zjevně nevyřeší spíš naopak.
Při odrážení střel jsem mečem rozsekl pouta Jabbově otrokini.
To je hrozné, v dnešní době otroctví.
Dál jsem odrážel střely a rozsekl blaster jednomu ze zbylích útočníků.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Bojoval si ako pravý Jedi, v súlade a harmónii so Silou, tvoj majster by bol na teba pyšný.
Keď si vyslobodil otrokyňu, a na pár sekúnd sa zadíval do jej očí, uvidel si nemiernu vďačnosť, radosť a vieru, že na svete ešte existujú dobrý ľudia. Ďakujem ti, ďakujem, nikdy na teba nezabudnem...povedala, a rýchlo sa snažila ujsť z miesta najväčšej bitky.
Podarilo sa ti zabrániť tomu, aby Jabba utiekol, či chcel či nie, musel tu ostať, nebol iný východ. Kael mŕtvy, polovica strážcov tiež, bolo už len otázkou času kedy sa toto všetko skončí.., nemohol si sa tej chvíle dočkať..., bol si vyčerpaný a unavený...
Majster Mundi zatiaľ v rohu miestnosti naberal potrebnú Silu, a liečil si drobné zranenia. len tak ďalej An-Drew, len im daj...usmial sa, aspoň budeš mať nejaký tréning...dokončil....zdalo sa, že jeho nálada sa zlepšila...
Zostávalo ešte 5 strážcov, tak sa ukáž čo v tebe je mladý padawan...opäť sa ozval hlas majstra Mundiho, ktorý už bol fit a stál pevne na nohách, budem ťa istiť zo zadu, keby si mal nejaké problémy..ale o tom pochybujem...dodal...zatiaľ čo sa staral o oslobodenú otrokyňu...
Jabba sa medzitým zúfalo pokúšal otvoriť dvere a dostať sa z tejto pre neho dosť zle vyzerajúcej situácie....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Usměji se na osvobozenou otrokini a dál odrážím střely.
Jsem potěšen uznáním mistra Mundiho ale bojuji stále dál.
Tak dobře mistře já se postarám o strážce a vy o Jabbu. Domluveno?
Zeptám se mistra a usměji se.
Pomocví síly zvednu a roztočím řetěz otrokině a mrštím ho proti dvoum strážcům. Pak udělám kotoul v před a pokusím se jednoho z nich bodnout.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Majster Mundi sa široko zasmial..., dobre platí...odpovedal...
Reťaz zasiahla oboch strážcov, tvoj výpad bol rýchly a smrteľní..., zvyšní 3 strážci sa po tomto útok vzdali a zložili zbrane...
Výborne pochválil ťa majster Mundi...a teraz prejdeme k tebe Jabba..., nemysli si, že som na teba zabudol..máme si toho veľa čo povedať, oprav ma keď sa budem v niečom mýliť prosím ťa..povedal majster, po chvíli pokračoval...určite dodávaš zbrane separatistom, pravdepodobne ťa vyhľadal sám Dooku a dal ti ponuku ktorú si len ťažko mohol odmietnuť..., Kael tu mal dnes asi prebrať ďalšiu zásielku, ale nečakal, že sa objavíme...tak čo ako mi to ide??....Jabba mlčal a na tvári mal zlovestný výraz plný pohŕdania a odporu...toto beriem ako súhlas..povedal majster Mundi...
Ach Jabba ty si nikdy nedáš povedať....čo teraz s tebou spraviť...
po dlhšom tichu, majster pokračoval...bola by tu jedna možnosť výhodná pre obe strany...ako pre teba..tak aj pre republiku...budeš ďalej v kontakte s grófom Dooku, ale budeš, ako by sme to len nazvali...aha..budeš dvojitým agentom...budeš nám hovoriť o všetkom čo sa k tebe donesie....peniaze si môžeš všetky nechať..čo ty na to??...
Jabba bol možno chamtivý,..ale rozhodne to nebol hlupák..na ponuku majstra Mundiho s radosťou prikývol a hlasito sa rozosmial...
aaa skoro som zabudol toto dievča pôjde s nami...ako sa voláš?? obrátil majster Mundi pohľad na otrokyňu...Tasha..odpovedala skoro šeptom...
Toto sa už Jabbovi páčilo menej, ale keď si uvedomil v akej je situácii súhlasil...

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Silou si přitáhnu ty blastery a jdu k mistrovi.
Mistře nesmíme však zapomenout na naši misi. Tady moji a mistra Terrase. Měli jsme za úkol zjistit kdo spáchal ten nepovedený atentát na Malasterského šampióna v pod race. Tak co pak nám o tom řekneš Jabbo?
Chvíly jsem se odmlčel a čekal na Jabbu. Než však stačil něco říct tak jsem si vzpoměl na můj meč.
A ještě jedna věc. Nevíš náhodou kam si Kael schoval můj meč nebo kde má aspoň pokoj?
Zeptal jsem se Jabby a tentokrád jsem opravdu čekal.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Počul si to Jabba, mladý sa ťa na niečo pýta, tak buď prosím ťa taký láskavý a odpovedz mu..., vieš niečo o tom atentáte??..spýtal sa majster Mundi...
Jabba si ťa skúmavým pohľadom premeral, po chvíli mlčania prehovoril huttským jazykom..., na jeho signál sa aktivoval protokolárny droid a začal prekladať, Vážený pán Jabba nemá nič spoločné s tým atentátom.., on je tu vlastne len obeť...dokončil droid..
Akou len ty môžes byť obeťou Jabba??..reagoval Majster...
Jabba odpovedal, a droid opäť začal prekladať:Hmm ako to len preložiť miernejšie..ó áno.. Ten Hlupák, ktorého vy nazývate šampiónom, má u pána Jabbu obrovský dlh, rád sa zabáva s jeho dievčatami, rád hrá v jeho kasínach, ale platiť sa mu nejak nechce..tak ho musel pán Jabba trošku motivovať..dokončil preklad droid...
Takže si na jeho hlavu vypísal odmenu čo?, a teraz po ňom určite ide niekoľko nájomných lovcov...povedal majster Mundi...
Jabba sa len na znak súhlasu široko usmial...
Dobra Jabba, odvoláš tú odmenu..a ja sa osobne postarám aby si dostal všetky svoje peniaze...súhlasíš??
Jabba súhlasil....
Na tvoju ďalšiu otázku ti odpovedal majser Mundi sám...nemyslím si, že tu Kael býval...jeho miesto bolo pri grófovi, čo sa týka tvojho meča ten je určite navždy stratený...keď priletíme na Corusant, budeš si musieť vyrobiť nový..je mi to ľúto....dodal majster...
_________________________________________
pekný príspevok, páčilo sa mi, že si použil veľa priamej reči.., ešte by to chcelo zahrnúť viac pocitov(vnútorne monológy), napr. aké si mal z pocity víťazstva, ako si prijal to, že Jabba spolupracoval s grófom Dooku, dodával zbrane..atď...inač som spokojný..ide ti to dobre....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Smutně se podívám na mistra a pak na Jabbu.
Tak co pak asi uděláme s Jabbou no zatknout ho asi nemůžeme? No a meč? Bude to ale trochu dřina. No a stavba R4-P4 bude muset zase počkat.
Podívám ze zase na mistra.
To s tím mečem nevadí. Udělám si nový. A co tedy teď s Jabbou?
Jo a mistr Terras čeká venku že?

Zeptám se mistra a porozhlédnu se po nějakém východu.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

An-Drew asi veľmi dobre nepočúval, veď s Jabbom sme sa už na všetkom dohodli, vidím že v boji si celkom dobrý..ale tvoje pozorovacie schopnosti dosť zaostávajú...upozorním na to majstra Terrasa,...dávaj viac pozor na všetko čo sa deje okolo teba.., keď sa chceš raz stať pravým rytierom jedi takéto veci sa nesmú opakovať....slušne ťa upozornil majster Mundi...a usmial sa...
po krátkom čase opäť pokračoval, a snažil sa zodpovedať aj tvoju druhú otázku...Áno majster Terras, nás čaká už hodnú chvíľu vonku...asi sa už poriadne nudí, zasmial sa majster Mundi...
majster sa pozrie na Tashu a začne...Máš nejakú rodinu ku ktorej by si sa mohla vrátiť?? Tasha smutne sklopí zrak a odpovie: Všetci sú mŕtvy...ostala som sama..nemám nikoho...odpovie.. Tak od dnes budeš mať mňa povie majster....vrátiš sa s nami na Corusant, nejaká slušná práca sa tam pre teba nájde...pomôžem ti začať od znova...
pri jeho slovách Tashu napĺňala neskutočná radosť, nezmohla sa ani len na jedno slóvko,...všetko sa, ale dalo vyčítať z jej tváre...
_______________________________________
čítaj pozorne príspevky.... :Vader: :D

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“