Mise pro An-Drew Deer

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Usměji se na mistra a řeknu mu.
Promiňte mistře já jsem trochu utahanej a taky trochu mimo. To bude asi tím že v té kantýně se mnou Kael házel o zem a o sťenu.
Zasměji se a podívám se na Tashu.
Mmm jak pak se asi postará Republika o Tash? Nejspíš skončí ve vyžších patrech jako řadový republikový úředník. A nebo ji mistr Mundi zařídí něco lepšího.
Podívám se na Jabbu.
Kudy se dostaneme před palác?

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Majster ti úsmev vrátil...
Máš pravdu..na dnes toho bolo už dosť.., všetci sme unavený....prisvedčil majster Mundi...
hneď nato Jabba ukázal na dvere, ktoré si pomocou Sily, v čase keď prebiehal boj zavrel...
tak je načase vyraziť...dúfam, že na našu dohodu nezabudneš Jabba...povedal majster a vykročil k dverám...gestom ruky ich otvoril..a pokračoval v ceste úzkou chodbou, na ktorej konci bolo vidieť svetlo..
Vonku už čakal majster Terras...hne´d ako vás uvidel spustil hromadu otázok..., majster Mundi ho uistil, že mu počas spiatočnej cesty vyrozpráva všetko podstatné...

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Pošklebným úsměvem se podívám na Jabbu a pak pokinu rukou Tash.
Prosím jdi první.
Řeknu Tash a odejdu. Při odchodu zase zavřu silou dveře.
Tak s bohem pane Jabba. Doufám že se už zase dlouho neuvidíme.
Došel jsem k mistrovy Terrasovi.
To sem rád že vás zase vidím mistře. Byla to pěkná fuška. A tohle je naše nová cestující Tash.
Podívám se na Tash.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Aj ja ťa rád vidím An-Drew, som rád, že si sa nenechal zabiť...chvíľu som mal neskutočné nutkanie vybrať sa vám na pomoc, ale potom som si uvedomil, že si v dobrých rukách....majster Terras upriamil pohľad na majstra Mundiho...,
Tvoj padawan si počínal dobre...v boji je výborný..len mu to niekedy pomalšie zapaľuje...vtipne podotkol majster Mundi..
Je mladý..má sa ešte veľa čo učiť....povedal majster Terras...
Majster sa pozrel na Tashu, uctivo sa uklonil a usmial sa..., som rád, že nám let sprijemni taká milá spoločnosť...Tasha sa snažila skryť svoje rozpaky..pri slovách majstra Terrasa.
Vonku sa už dvíhal vietor, blížila sa piesočná búrka, bolo nebezpečne zostávať v takom počasí mimo poriadného prístrešku...
Poďme, musíme sa poponáhľať nech nás nezastihne búrka, dnes už veľa vecí nevyšlo podľa našich predstáv...konštatoval majster Mundi.. a vo svojej mysli si spomenul na svojho mŕtveho priateľa, priateľa, ktorý mu neraz zachránil jeho život...,nikdy by si nebol pomyslel, že mu tento dlh splatí takýmto spôsobom...Vojna si žiada príliš veľké obete...príliš veľké...opakoval si v mysli majster... Každý sme len kúskom skladačky, ktorú stavia niekto veľmi mocný....bojím sa len kedy sa ten niekto rozhodne tu skladačku zbúrať.......premýšľal veľký majster Mundi...nikto nevie čo sa stane zajtra.....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Podívám se na mistra Terrase a přemýšlím kam se schováme.
Mistře kam se schováme? Stihneme to do města než nás stihne ta bouře? Jestli ne asi tu budeme muset zůstat.
Oznámil jsem mistrovi svůj názor a čekal co z něj vypadne.
Jestli nás to chytne po cestě do města tak nevím nevím.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Do mesta by sme to mali s troškou šťastia zvládnuť...nič sa neboj Sila nás ochráni..., odpovedal Majster Terras...
Neviem ako vy, ale ja som z toho všetkého bojovania poriadne vyhladol..prehovoril majster Mundi veselým tónom, aby zakryl predošlé myšlienky...
V meste si niečo poriadne zajeme, naberieme zásoby na odlet, a poletíme späť na Corusant...musím informovať ostatných členov rady o našich zisteniach..pokračoval majster Mundi...
Slnko bolo vysoko, aj keď fúkal vietor, stále rovnako intenzívne pálilo...
Nemám rád také strašné teplo podotkol majster Terras, Tatooine je na mňa píliš horúca planéta, neviem si predstaviť, že by som tu musel žiť...
To ani ja môj drahý priateľ..ani ja....súhlasne a s úsmevom prikývol majster Mundi...
A čo ty An-Drew?..ako sa ti to pozdáva, dokázal by si tu žiť?...spýtal sa ťa majster Terras...
Medzitým prišiel majster Mundi k svojmu Stíhaču a prikázal droidovi: R6, odleť do mesta a počkaj nás tam, ja pôjdem s priateľmi na speedroch..., neskôr sa stretneme...a opováž sa mi nabúrať loď, druhýkrát sa ti to už neprepečie...rozumieš?..
Droid svojim typickým prejavom, prejavil súhlas...

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Vytrhnu se z přemýšlení a podívám se na mistra Terrase.
No je tady na mě dost horko ale asi bych si zvykl. Ale kdybych nemusel tak bych tu nežil.
Odpovím mistrovi na jeho dotaz a jdu nasednout na speeder.
Stále přemýšlím o tom co se stalo u Jabby.
Chudák mistr Mundi. Zabít vlastního přítele je těžké.
Nasednu na speeder a čekám na ostatní.
Tak jedeme?

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

To máš pravdu môj mladý padawan...na tejto planéte nemá republika žiadnu moc, každý normálny sa tomuto miestu vyhne...povedal majster Terras...
Je to krajina pašerákov a iných pochybných existencií..., ktoré neuznávajú vládu republiky a demokracie....pokračoval majster Mundi...
Tasha len tíško počúvala o čom sa to zhovárajú jej zachráncovia... v duchu si, ale myslela svoje..len sa to bála vysloviť...keby republika chcela mohla by dávno Tatooinu pomôcť, myslím si že jej daná situácia vyhovuje, senátori bohatnú na úkor nás obyčajných ľudí...taký ako Jabba majú pod palcom hneď niekoľko...Jabba zaplatí a senátor sa tvári ako keby o Tatooine nikdy nepočul, a taká planéta ani neexistovala...., otroctvo??...veď také niečo už dávno neexistuje....áno to si myslela Tasha....tá vaša demokracia vás raz bude stáť život....pomyslela si...a prívetivo sa usmiala na svojich nových priateľov....
Medzitým si nasadol na speeder a čakal na ostatných....
Ty mladý sa všade len ponáhľajú...chýba im trpezlivosť, arogantnými sa stávajú..., povedal majster Terras majstrovi Mundimu...
Áno, máš pravdu...ale boli sme mi iný??, a zasmial sa...
Majster terras si sadol na tvoj speeder a pripravil sa na cestu, majster Mundi vzal na svoj Tashu...vyrazili ste....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Na speedru jsem seděl ve předu a proto jsem tké řídil. Jel jsem první a za mnou mistr Mundi. Namířil jsem to nejkratší cestou do Mos Espy.
Otočil jsem se na mistra.
Takže dáme si prvně oběd a pak jedeme domů že?
Křičel jsem na mistra aby mě bylo v tom větru slyšet.
Město se rychle přibližovalo. Zbývalo asi 5minut a už tam budeme.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Áno An-Drew, presne tak...potvrdil výkrikom majster Terras...a vnímal Silou okolitú krajinu....vnímal všetku faunu aj flóru, vnímal sám seba, svoje vnútro...na to, že Tatooine bola z veľkej časti púšť, cítil v nej mnoho žijúcich organizmov, cítil ich spojenie so Silou....čerpal z nej...
Cítil vietor vo vlasoch..., vzduch, ktorý prúdi do pľúc...lúče slnka dopadajúce na jeho tvár...áno to je pravé umenie..., umenie vcítiť sa do všetkého živého a vnímať Silu v najčistejšej podobe....byť aspoň na chvíľu súčasťou tej harmónie a chaosu, ktoré sa spoločne nazývajú život....To je zmyslom každého rytiera Jedi..., strážiť túto harmóniu a zabrániť aby upadla do chaosu....
Majster Mundi na druhom speedry vycítil myšlienky svojho, priateľa a tiež sa poddal Sile, nech vedie jeho kroky...a pomáha prekonať všetky ťažké časy čo nastali, alebo majú nastať....
Jabbov palác sa postupne vzďaľoval za horizontom, speedre šli vysokou rýchlosťou, a vydávali veľký hluk... no majster Terras a majster Mundi, hluk nepočuli...všetko čo počuli bola Sila....
Blížili ste sa k bránam mesta....
Už sme tu....ako keby to bola len kratúčká chvíľočka...podotkol majster Mundi....pôsobil veľmi vyrovnane a sebaisto....presne tak ako majster Terras....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Projedu branou a pronesu.
Tak a jsme ve městě. Zasavíme u nejbližší hospody jo?
Zeptám se mistra a hned zamířím k nějaké hospodě.
Tak doufám že v hospodě nebudou žádný problémi. Jsem už dost unavenej.
Pomyslím si a chystám se zapoarkovat.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Keď kráčaš mestom je viac než jasné, že všetci ktorý tu žijú sa pripravujú na príchod búrky...každý sa ponáhľa domov, kde bude v bezpečí, pred rozpútaním živlom...
To je jasné An-Drew, musíme niekde prečkať to počasie...,a aspoň sa popri tom najeme.....odpovedal majster Mundi a zosadol spolu s Tashou zo speedra.
Nechceme vzbudzovať prílišnú pozornosť, nikto nemusí vedieť kto sme..povedal majster Terras...
Súhlasím, niečo zhltneme a poletíme odtiaľ to...rada už čaká na správy...dodal masjter Mundi..
Vonku sa čím ďalej dvíhal väčší a väčší vietor, prach a piesok sa dostávali všade, maličke čiastočky poletovali vzduchom a zneprijemňovali dýchanie, chôdzu a vlastne všetko...búrka dorazila, rýchlo ste vyrazili do hospody a zatvorili za vami dvere...vonku sa už postupne rozpútavalo peklo...
Stihli sme to len tak tak....podotkla Tasha s úsmevom na jej malých perách...vyzerala krásne keď sa smiala...konečne po dlhšom čase mala pre úsmev aj dôvod....
Ale hlavne, že sme to stihli...reagoval majster Terras..a opätoval Tashin úsmev rovnako prívetivo a láskavo...
Tasha sa začervenala, ale snažila sa to skryť....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Mě ta bouřka tolik nevadila. Měl jsem svoji masku která byla přez celý obličej a tak mi do očí ani do nosu nic nenaválo. Proto jsem přišel do hospody trochu později.
No jo ti co jsou připravení mají výhodu.
Zasmál jsem se a sedl si ke stolu.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Tatooine

Miestnosť bol jasná, dobre osvetlená, kruhovitého tvaru s barom uprostred a niekoľkými stolmi naokolo za ktorými sedeli niekoľký hostia...v čase púštnej búrky bola väčšina hosti aj tak zašitá niekde doma pod perinou...
Vzduchom sa niesla vôňa pražených vajec, tvrdého alkoholu a niečoho čo sa nedalo identifikovať....všetky tunajšie podniky na tom boli rovnako....
Všetci ste si posadali k stolu, ktorý bol naľavo do vchodových dverí, v blízkosti baru....
Nie je to žiaden luxus, ale svoj účel to splní....začal majster Mundi...
Tak čo si vlastne dáme??..nikdy som tu nebol..nemám prehľad o tunajšej kuchyni...skonštatoval majster Terras a pozrel na majstra Mundiho...
Na mňa nepozeraj, ja som tu bol naposledy strašne dávno...nepamätám si nič čo by nám mohlo pomôcť...
Tasha sa len tíško usmievala, už to nemohla vydržať...a hlasito sa rozosmiala...ach vy chlapi, keď treba bojovať tak neváhate, zomriete aj pre úplnú sprostosť, ale objednať obyčajné jedlo je nad vaše schopnosti.....reagovala so smiechom Tasha...., ja sa o tú objednávku postarám..vy si len v kľude poseďte..veď to je to najmenej čo pre vás možem urobiť...povedala, a zamierila k baru...

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Seděl jsem u stolu vedle mistra Terrase a vedle mistra Mundiho.
Myslím že má docela pravdu.
A taky jsem se zasmál.
Byl jsem zvědavý co nám donese.
Celá hospoda vypadala na zdejší poměry slušně, což mě dosti udivilo.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“