Piráti Černého slunce (mise pro uživatele Ertai)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Petros

Piráti Černého slunce (mise pro uživatele Ertai)

Příspěvek od Petros »

Yavin IV - ubikace

Když si se dostal z ošetřovny bylo už pozdě večer. Dnes to byl pro tebe velký den, který tě stál mnoho sil byl si tak unavený že si sotva stál.
Na ošetřovně si si hodně popovídal s Girtasem. Probírali jste svůj souboj a hodně dalších věcí. Hodně jste se zblížili dalo by se říct že jste se stali přáteli.
Ještě než si usnul si si vzpoměl že jsi se sním domluvil, že se zítra sejdete kolem poledne v jídelně.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV - ubikace

Spal sem spokojeně a dlouho jak už dlouho ne. Ráno jsem se vzbudil, odělal raní hýgyenu, převlékl se. Sedl jsem si a meditoval. Byl jsem nadšený tím, že jsem dokázal obstát v náročném výberu. Mimoděk jsem se při meditaci usmál

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV - ubikace

Když si dokončil meditaci už si měl pořádný hlad. Když si se podíval na hodiny zjistil si že už bude poledne.
Hned si si vzpoměl na Girtase. Už si se těšil až ho znova uvidíš. V hlavě ti kolovalo několik myšlenek při cestě do jídelny. O věcech co se ti přihodili a o věcech co tě do budoucna čeká.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV - Ubikace

V zamyšlení jsem došel do jídelny. Pořád jsem si plně neuvědomoval, že jsem to včera všechno zvládnul. Rozhlédl jsem se po místnosti a očima jsem hledal Girtase.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV - jídelna

Rozhlížel si se po jídelně ale nikde si ho neviděl. Ale najednou tvůj zrak upoutala mávající ruka. Byla to ruka Girtase. Seděl v levé řadě u posledního stolu.
Vzal si si jídlo a přisedl si si kněmu.
Pozdravili jste se a začali si nezávazně povídat.
Po několika minutovém rozhovoru vás vyrušil nějaký padawan. Zdravím vás mám vám vyřídit od mistra Kase. Že se máte dostavit do tréninkové místnosti. Oba dva.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV - jídelna

No tak jídlo asi bude muset počkat prohodil sem mimoděk. Zamířil jsem si to do treninkové místnosti. V duchu jsem přemýšlel co nám může mistr Kas chtít, další souboj bych už nepřežil

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV - tréninková místnost

Oba dva jste vstali a odešli z jídelny. Cestou do tréninkové místnosti se ti hlavou rojilo spoustu myšlenek.
Když jste vešli do tréninkové místnosti. Tak si uviděl že ve prostřed stojí mistr Kase a dva další ale ty jsi je neznal.
Došli jste až k mistrům pozdravili jste je a oni vám pozdrav opětovali.
Mistr kase se na váspodíval a řekl. Tohle je mistr Ternas. Ten povede Girtose. A tebe povede. Při tom ukázal na tebe. Mistr Zak Ker Ter. A ukázal na něj. Byl to vysoký, svalnatý muž, tmavé pleti. Bylo mu kolem třicetipěti.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV - tréninková místnost

Uklonil jsem se všem třem mistrům. Těší mě mistře řekl jsem mistrovi Zak Ker Terovi.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Yavin IV - tréninková místnost:


Mistr Ker se usmál a promluvil na tebe.
Ker: Takže padawane jsi připraven na boj?
Byla to spíš řečnická otázka. Mistr Ker zapnul svůj zelený světelný meč, a postavil se do obranného postoje.
Ker: Útoč padawane!
Mistr čekal na tvůj útok, ale stále se na tebe vlídně díval.
.............................



_____________________________________
Přebírám tvojí misi, protože Petros tu teď nebude (dva týdny).
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV - tréninková místnost

Zapnul jsem svůj meč. Modré světlo ozařilo podlahu. Je tohle nezbytné mistře? zeptal jsem se a připravil se na utok. Nebyl jsem si jist zda to je test s mečem nebo test logiky

Ertai

Příspěvek od Ertai »

//hmm tady se pokračování asi už taky nikdy nedočkám co?
mno nic nevadí
Ertai

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“