Mise pro hráče Wedge Bail-Hledání pravdy

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Mise pro hráče Wedge Bail-Hledání pravdy

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Byl pozdní večer, slunce zapadalo za budovu galaktického senátu a jeho poslední paprsky se dotýkaly pokoje padawana Wedge Baila.
Netrvalo dlouho a slunce zapadlo úplně.
V padawanově ubikaci se objevila tma.Padawan na ní byl zvyklí ale ořešsto byl dnes nějak nesvůj.
KDyž přemýšlel u otevřeného okna jako to často dělával uslyšel zaklepání na dveeře.
Je tam někdo prosím vás?
Ozval se mladičký hlas nějakéh padawana kterému nemohlo být více než 5 let.
Hlas se opakoval.
Halóó jste tam?
Tentokrát byl hlas naléhavější a upřímější než na poprvé.-
Bouchání na dveře zesílilo

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Mé oči si právě přivykly na tmu, která se rychle vkrádala do mého pokoje, když jsem znovu zaslechl ten samý zvuk. Ta předchozí bouchání by sice bylo možné přičíst na vrub nějaké dětinské hře, když se k tomu ovšem přidal hlas plný naléhání, veškerá zábava se ze mě v tu chvíli vytratila. Co se mohlo stát? ptal jsem se sám sebe ve chvíli, když jsem ze stolku bral svůj světelný meč. Nikdy by mě nenapadlo, že jej v Chrámu budu potřebovat k něčemu jinému, než k tréninku, dokončil jsem svou myšlenku.
Neslyšně jsem se přiblížil ke dveřím a poslouchal, co se děje na druhé straně. Zaslechl jsem zrychlený dech mladého Padawana a pak nové, ještě prudší, zabouchání na dveře. Rozhodl jsem se. Nezažehl jsem sice ještě svůj světelný meč, ale byl jsem na tu možnost připraven. Aktivoval jsem otvírání dvěří, což se také ihned začalo dít.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Za dveřmi stál malý padawan asi o 3-4 roky mladší než WEdge.
Prosím tě můžeš mi pomoci nevm co si mám počít rada by mě zabila kdybych jí to řekl prosím prosím
Řekl potom padl na kolena a toužebně sepjal ruce.
Bylo z něj cítit velké napětí

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

V okamžiku, kdy se dveře zcela otevřely, se stalo několik věcí současně. Když jsem spozoroval, že nehrozí žádné nebezpečí, jsem klesl s rukou, ve které jsem držel světelný meč. Zároveň mi padl k nohám mladý Padawan, již od pohledu velmi nervózní. Nebyl čas na rozmýšlení - má volná ruka jej tedy ihned vtáhla do pokoje a znovu zavřela dveře.
Vrátil jsem světelný meč za opasek a mladíka posadil na svou postel. Rozhodl jsem se, že ho vyslechnu a zjistím, do jakých potíží se dostal. V žádném případě ale nepůjdu proti Radě. Zaprvé by se mi to nepovedlo a zadruhé mám plnou důvěru v to, že by Rada úmyslně někomu ublížila, sečetl jsem si fakta.
Sedl jsem si tedy vedle něj a řekl co nejklidněji: Teď se uklidni a řekni mi, co se stalo.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

No musel bych ti říct celou pravdu a to je špatné

Řekl pohodlně se usdadil a začal.
Mistr Yoda mě poslal na misi spolu s mou sestrou ta se tam ztratila ale já radě řekl že tam zůstala aby vyčkala ..
Dořekl a rozplakal se...
Myslíš že by jsi tam mohl letět a pomoci mi?

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Když mladý Padawan skončil, seděli jsme potichu. On neustále plakal a já přemýšlel o tom, co právě vyslovil. Jeho první věta, že by mi musel říct celou pravdu a že by to bylo špatné, mě z jeho úst udivila. Proto jsem se chtěl dozvědět další podrobnosti dříve, než jeho prosbu příjmu nebo odmítnu. Také jsem si nebyl jistý, co by Rada provedla, kdybych jen tak opustil Chrám.
Už se mi ale v hlavě rýsoval plán. Pokud by vyšel, mohl bych opustit Chrám bez toho, aniž bych musel mít pocit, že Radu podvádím. Možná to je ale předčasné, vlastně ani nevím, jestli mu pomůžu. Podíval jsem se tedy znovu na Padawana a zeptal se: Rád bych slyšel celou pravdu. Jak je možné, že se tvá sestra ztratila, když jste na misi byli společně? A co to vůbec bylo za úkol? Abych ti mohl pomoct, měl bych znát další detaily.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Letěli jsme na nějakou mlhovinu ve vnějším pásu kde byla stanice a tu jsme měli prozkomat poo přistání jsme se rozdělili já s mistrem a sestra sama..

Odmlčel se ay nabral další vzduch do plic.
A to bylo naposledy co jsem jí viděl.
Mistr cítil že zemřela ale nenéí top pravda!Cítili bych to já!
Zakřičel na Wedge poslední slova.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Jestli to cítil i ten Mistr, tak to může být pravda, ale stejně mu zřejmě zkusím pomoct, řekl jsem si pro sebe. Oznámil jsem tedy Padawanovi své rozhodnutí: Dobře, zkusím tvou sestru najít. Když mi řekneš kde přesně se ztratila, vyrazím tam ihned. Ale nejdřív mi řekni jméno Mistra, se kterým jste na té misi byli, chtěl jsem po chlapci.
Při poslední větě jsem se také zvedl z postele, na které jsme seděli, a chystal se k odchodu. Nevěděl jsem zatím, jestli půjdu za Radou a osvětlím jí můj náhlý odlet - to bude záležet na tom, zda je ten Mistr členem Rady nebo ne. Pokud ano, jistě už o té záležitosti členové ví.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 14.10.2007 07:56:25, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“