Chyba v plánu (Mise pro uživatele Garth Devilman)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Chyba v plánu (Mise pro uživatele Garth Devilman)

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Místnost rady jedi (o dva měsíce později):



Mladý padawan, který byl již po dvouměsičním výcviku stál uprostřeď síně.A z židlí se na něj dívalo mnoho mistrů jedi z rady.Najednou se ozval drobounký hlas za tebou.
Mistr Vandar: Á, takže padawan již dorazil?
Ty jsi se otočil a ve dveřích si uviděl malinkou drobnou postavičku, která prošla kolem tebe a posadila se na jednu z židlí, která stlái proti tobě.Dále pokračoval mistr Vrook.
Vrook: Takže padawane, mistr Kavar nakonec nebude tvým mistrem, protože musel odjet vyřešit jednu naléhavou věc.Tvím mistrem tedy bude mistr Bajok.Je to zkušený strážce jedi.Moc nebojuje se světelným mečem, spíš medituje a přemýšlí.Zajdi za ním, je na lavičce před enklávou.Máš nějaká dotazy?
Zeptal se tě mistr Vrook svým pověstbým nabručeným tónem.
..........................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Ne Mistře... Dostal jsem ze sebe. Činilo mi potíže zůstat v klidu, aby taky ne před Radou... Díky Mistře, jsem vám všem moc vděčný za vše co pro mne děláte a vynasnažím se nezklamat a splnit očekávání... S těmito slovy jsem se uklonil a vyšel ven... No, příště radši nebudu říkat nic, nebyl to zrovna projev hodný Padawana, natož pak Jediho... S těmito myšlenkami jsem se odebral před enklávu, abych se seznámil s mým Mistrem...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - lavička před Enklávou:



Došel jsi před Enklávu.U jedné z laviček stál nějaký jedi.Nebyl jedinný v celém prostoru před Enklávou, ale vypadal podezřele , takže jsi si ho hned všiml.Došel jsi k němu a on se zamračil.
Jedi: Á, ty musíš být ten můj nový padawan!
Řekl mistr a zatvářil se neutrálně, až zvláštně.
Jedi: Já jsem mistr Bajok. A ty?
Zeptal se tě mistr, a obrátil se k tobě k zády.Nejspíš se díval na tu lavičku.Nebo přemýšlel.
........................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dantooine - Enkláva rytířů jedi - lavička před Enklávou

Měl jsem ze svého nového Mistra zvláštní pocit. Jistě, mohlo to být jenom zdání, ale stejně. Cítil jsem odlišnost mezi vystupováním Mistra Vandara a Mistra Bajoka... A najednou mě překvapilo něco co jsem ještě k žádnému Jedimu ani komukoliv jinému nepocítil.. Určitý odstup. Připadalo mi, že je mezi námi určitá bariéra a to pro vztah s jakoukoliv osobou není dobré. Už i to, jak se ke mě stavěl a jak se ke mě otočil zády je dost zarážející... Mistře Bajoku, těším mě že vás poznávám, jmenuji se Garth... Schválně jsem se nehnul z místa a jen jsem si našel určitý, mrtvý bod na lavičce a na něj přivřenýma očima civěl. Tohle asi nebude moc přátelský vztah... Stále jsem stál za Mistrovými zády a civěl teď momentálně na brouka, který lezl po opěradle lavičky. Možná, že je to zkouška trpělivosti, kdo ví?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Lavička před Enklávou:




Mistr Bajok se na tebe obrátil s úsměvem a divně se smál.
Bajok: To byl vtip padawane! Nesmíš hned posuzovat lidi podle toho jak se ti představili! A teď k misi, máme letět na Telos, v zájmu bezpečnosti obyvatel. Před jedním rokem na Telos zaútočila sithská flotila Dartha Malaka. Telos byl bez varování rozbombardován a více než 70 procent obyvatel bylo zabito. Teď se tam oběvila jedna banda zločineců, kteří jsou možná úzce napojeni na sithy. Takže vyrážíme!! Pojď!
Mistr nastoupil do jedné z lodí a ty s ním. Loď byla celkem velká, mistr si již sednul na sedadlo pilota.
Mistr: Pojď, budeš druhý pilot! Máš nějaké dotazy, na cokoliv?
Zeptal se tě mistr a začal startovat.
......................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dantooine - Enkláva rytířů jedi - Start

No dobře, když na cokoliv, tak na cokoliv… Řekl jsem si v duchu. Pokrčil jsem rameny, vešel do lodi a sedl si na křeslo druhého pilota. Mohu se na něco zeptat? S vážnou tváří jsem se otočil na svého spolujezdce. Poletíme Mistře?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytřů jedi - loď:


Mistr se začal smát.
Mistr: Ha, ha ha!!! Tak dobře jsem se dlouho nezsamál. .... Tak dobře startujeme!
Bajok pak loď navedl na Telos a zapnul autopilota. Pak jsi šel lehnout a ty ze strachu nevyrušoval. Po chvilce letu vám autopilot ohlásil, že jste již na oritu planety Telos. Mistr rychle vběhnul do kokpitu a po chvilve jste přistáli na povrchu zničené planety. Všude byly velké stožáry, které byli ochranou před nebezpečným otráveným vzduchem z jiných (zničených) čásí planety. Mistr ukázal na velké sloupy a řekl ti.
Bajok: Když byla planeta zničena, Republika si najala Ithoriany, aby tuto planetu obnovily. Ti začali hned a pokud se práci podaří dokončit, bude naděje i pro ostatní planety zničené válkou! Už obnovily asi 20% zničené planety. A teď už jdeme! Máme hodně věcí na práci!
Řekl mistr a šel někam neznámo kam za kopce, ty jsi šel za ním. Po chvíli jste došli k jedné neznámé základně. Bylo tam asi pět budov, jedna přistávací plocha a určitě i podzemí! Uviděli jste přibližně 20 vojáků, kteří se k vám blížili. Chtěli jste se schovat ale nestihli jste to a vojáci vás spatřili.
Voják: Co tady chcete??
....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na Telosu

Podíval jsem se na svůj opasek, jestli je meč pečlivě zastrčen , naštěstí byl. Jsme cestovatelé, kteří se jen přijeli podívat, jak pokračuje proces obnovy… Nasadil jsem přesvědčivý tón a lhostejný výraz. Svým způsobem jsem vojákovi nelhal. Momentálně jsem byl pro, aby naše identity zůstaly pro teď utajeny.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Telos - utajená základna:



Voják se zamračil a otočil se k tobě zády. Pak se prudce otočil a silou tě odhodil asi 10 metrů na zpět.
Sith: To jsi si vážně myslel, že ti uvěřím??
Zeptal se tě sith posměšným hlasem a vrhnul se na tvého mistra. Ten ho ale bez problémů odrazil a sám vedl útok.
Sith: Hmm jsi docela dobrý!
Mistr: Opravdu??? Ha ha!
Zasmál se mistr a zaútočil, sith ho odrážel. Nakonec se oba nevzájem odhodili silou a mistr dopadl na tebe.
Mistr: Promiň padawane! Zaútočíme dohromady! Bereš?
.......................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Telos - utajená základna

Beru… Poslal jsem Mistrovi souhlas v myšlenkách, když jsem se zvedl. Přiznávám, že již od dětství, jsem mírně naivní, ale zatím jsem se nesetkal s nikým, kdo by mi to vyčítal... Promluvil jsem k Sithovi, který se též zvedal. Ale, bohužel pro tebe, jsem také dost natvrdlý!!! Vrhl jsem se s Mistrem proti Sithovi a zkoušel všelijaké chytré výpady.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Telos - utajená základna:


Bojovali jste se sithem a on už pomalu nestíhal. Najednou ale tebe odhodil a mistra sežehl sithskými blesky.
Sith: A teď už nejsi dobrý! Hnusný, všivý, arogantní jedi!!!
Zařval ne tvého mistra a dál do něho pouštěl blesky.
Mistr: Padawane! Pomoc! Prosím!
Zakřičel mistr z posledních sil a zhroutil se na kolena.
Sith: Brzy budeš mrtvý!
Sith do něho pustil ještě silnější dávku blesků a pak se mistr zhroutil do trávy. Nejspíš mrtvý. Vůbec se nehíbal!
Sith: A teď ty!
Řekl sith a pustil do tebe blesky, všechno tě bolelo a myslel jsi si že se tvé tělo rozpadá. Přestával jsi cítit nohy....
............................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Telos - utajená základna

Byla to bolest, jakou jsem ještě nezažil. V tu chvíli jsem měl pocit, že elektrické křeslo se může jít zahrabat… Musel jsem něco udělat, proto jsem se snažil, abych nevnímal bolest. Najednou jsem uviděl klacek. Nebyl nějak zvlášť velký, ale stačil podle mne na malé rozptýlení. Měl jsem co dělat, abych zachoval chladnou hlavu a úsměv na tváři. Příteli, nechceš klacíček? Hodil jsem po svém protivníkovi klackem a vědom si jeho krátké nepozornosti zaútočil….

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Telos - Utajená základna:



Klacík, hozený na sitha, ho praštil a on ustoupil o jeden krok a blesky zmizeli. Rychle se ale narovnal a šel pomalu k padawanovi.
Sith: Ležíš si v trávě co? Neboj, v řádu tvojí smrt přijmou jako hrdinství! Ha ha ha!
Zasmál se sith a už už chtěl do padawana pustit blesky, když najednou padawan vyskočil s rozsvíceným mečem a usekl sitovi ve dvou výpadech obě ruce. Sith vyvalil oči a spadl do trávy, pak vstal ale už jenom klečel.
Sith: Prosím!!
Šeptl sith a s prosebným výrazem se podíval na padawana, který nad ním teď stál s mečem v ruce.
.................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Telos - základna

Na rtech se mi objevil ironický úsměv. A co za to? Namířil jsem svou zbraň na jeho tepnu. Nechtěl jsem ho zabít, ale v tuhle chvíli bylo potřeba jednat a rychle...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Telos - základna:

Můžu ti dát všechno, zlato, loď, zbraně, informace! Cokoliv!
Prosil sith a v rychlosti vymýšlel další věci, které by ti mohl nabídnout nza jeho život. Najednou se ale síla zachvěla a kolem tebe se najednou oběvilo asi deset sithů, ale né se světelnými tyčemi. Měli dlouhá kopí a zvláštní masky přes obličej. Stáli kolem tebe v kruhu a mířili na tebe kopími.
Vzdej se! Nebo zemřeš!
Řekl klidně jeden ze sithů a bodnul tě do zad. Proej tebou elektrický výboj a ty jsi se zhroutil do trávy. Sith bez rukou vstal a plivnul ti do tváře.
Jsi slabý a tím pádem zemřeš!
Řekl jeden ze sithských vojáků, ale neříkal to tobě. Místo toho propíchnul sitha, se kterým jsi předtím bojoval. Ten se zhroutil do trávy a síla v něm utichla. Byl mrtvý.
.............................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“