Mistrovo Tajemstvý (Mise pre An-Drew Deera)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Angel Cry

Mistrovo Tajemstvý (Mise pre An-Drew Deera)

Příspěvek od Angel Cry »

Corusant - Chrám Jedi

Zdalo sa to ako krátky okamih v čase, ako pár kvapiek vody v oceáne.., uplynul už rok od tvojej misie na planéte Tatooine. Za ten rok sa udialo mnoho vecí...jedna sa však stále nezmenila, vojna klonov stále trvala, množstvo strát na jednej aj druhej strane, množstvo veľkých bitiek medzi republikou a separatistami, mnoho preliatej krvi......, krvi Jediov... Za ten rok si sa stal silnejším, rýchlejším a zdokonalil si svoje umenie v ovládaní Sily. S majstrom Terrasom ste absolvovali veľa akcií, a práve dnes nastal čas na vašu ďalšiu úlohu.., ale to si ešte nevedel........

Slnko práve zapadlo, mesto sa ponorilo do rúcha noci...., vysvietené farbami neónov, hlučné neutíchajúcou prevádzkou, ďalšia noc mesta Corusant...., Už si sa pomaly chystal na spánok po náročnom dni plnom tréningu, meditácií, prednášok a iných povinnosti aké prislúchajú padawanom, keď z ničohho nič vtrhol do tvojej izby majster Terras..oblečený bol vo svojom tradičnom hnedo-bielom rúchu, na tvári mal odhodlaný výraz, aj keď plný napätia a zhonu..., na nič nečakal a spustil...Rýchlo An-Drew, Rada nám pridelila tajnú úlohu, musíme hneď vyraziť, vezmi si so sebou najnutnejšie veci a odchádzame, všetko ostatné ti vysvetlím cestou....máme toho veľa na práci..čakám ťa predo dvermi...dokončil stále napätým hlasom....
Majster vyšiel z tvojej izby, nechal ťa samého v tieni štyroch stien..., nastal opäť tvoj čas.....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Vstal jsem z postele a začal se převlíkat.
Ano mistře už vstávám. Doufám že někam poletíme abych se mohl vyspat.
Řekl jsem mistrovi rozespale ale s úsměvem. Dal jsem na sebe svůj oblek a svůj meč. Vzal jsem nějakou bactu a nějaké povzbuzující jídlo.
Vyšel jsem ven kde stál mistr. Takže do hangáru?
Zeptal jsem se a podvědomě vyšel do hangáru.
V chrámu byla tma. Na stropě byli zapnuty slabé neony. Naš stíny byly dlouhé a děsivé. Kolem prošel spěšně nějaký mistr s mladým padawanem.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Corusant - Chrám Jedi

Majster netrpezlivo očakával tvoj príchod....Áno do hangáru...čaká nás dlhá cesta, letíme k planéte Nal Hutta, konkrétne na jej mesiac Nar Shaddaa, určite si o ňom už počul veľa zaujímavých vecí...tak budeš mať možnosť spoznať ho zblízka....mám tam zopár kontaktov, jeden sa nedávno ohlásil, ževraj má niečo veľmi dôležite....niečo sa stalo a už som o ňom dlhšie nepočul..musíme zistiť čo sa mu stalo..., a získať tie informácie...., veľa ľudí kvôli nim zomrelo...., takže si isto vieš predstaviť akú majú hodnotu..., keď niekto upiera všetku svoju silu aby sa k nám tie správy nedostali....povedal majster....
Kráčali ste rýchlo a rozhodne....nič vás teraz nemohlo zastaviť...šli ste pevne za svojim cieľom....blížili sa dvere hangáru..., v túto hodinu bol ľudoprázdny...hoci niekde tam vonku zúrila vojna..., v hangári bolo pár droidov, ktorý vykonávali obvyklú kontrolu všetkých stíhačov, respektíve ich údržbu a podobne......Rýchlo An-Drew, môj priateľ je vo veľkom nebezpečenstve, keď je ešte vôbec nažive...dodal majster Terras, značne nervóznym hlasom...a nasadal do svojej Delty, kde ho čakal jeho verný droid R5....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

Nasedl jsem do své delty kde byl už můj R4. Dodělal jsem ho po návratu z mise na Tatooinu a prožil se mnou už mnoho dobrodružství na mích misích. Nastartoval jsem svou deltu a pomocí mysli jsem našel svůj kruh. Vletěl jsem do něj a nastavil kurz na Nar Shadda.
Počkal jsem na mistra.
Připraven mistře s vaším dovolení vstupuji do hyperprostoru.
Cítíl jsem že to mám povovleno. A tak jsem vstoupil do hyperprostoru.
Hvězdy se protáhly a tak to trochu cuklo.
Od své mise na Tatooinu jsem si také vyrobil nový meč. Dal jsem do něj ale oranžový krystal a po vzoru starého i náhradní zdroj z druhé strany.
R4 oznámil 1,5h do opuštění hyperprostoru.
Trochu se vyspím mistře jestli vám to nevadí.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Vesmír - Hyperpriestor

Majster Terras ťa nasledoval, pripol prstenec a otvoril portál hyperpriestoru, riadenie prenechal R5, a ponoril sa do svojich myšlienok....
Cesta bude trvať príliš dlho.., čo ak to nestihnem v čas??...., nie nemôžem takto myslieť....Joss sa o seba dokáže postarať, určite si poradí...

Joss bol priateľom Terrasa, už od detských čias, vyrastali spolu, ich rodiny bývali kúsok od seba, boli nerozlučný ako bratia...., až dokým ich neodviedli na Corusant, do chrámu Jedi......obaja predstúpili pred Radu..., no tá vybrala len jedného vhodného adepta - Terrasa. Vtedy sa ich spoločná cesta rozdelila, no aj napriek tomu zostali najlepšími priateľmi, kým sa Terras zdokonaľoval v umení Jediov, Joss sa pustil dráhou žoldiera, bol vynikajúci v boji so strelnými zbraňami a taktiež skvelý taktik....majster Terras dokonca presvedčil Radu aby pre ňu Joss pracoval, bol nasadzovaný ako špión do mnohých akcií, získaval strategické informácie, sabotoval, a podobne...Jaho posledná akcia bola infiltrácia medzi miestnych pašerákov na mesiaci Nar Shaddaa...

Určite je nažive, určite, cítim to..rezonovalo v hlave majstra Terrasa...z myšlienok ho vytrhol, tvoj hlas, ktorý sa ozýval cez komunikačný kanál.....
Áno kľudne si oddýchni An-Dreew, obaja potrebujeme nabrať poriadnu dávku síl, budeme ich potrebovať..to mi ver.., netuším čo nás ešte čaká.., ale za týmto je určite viac než sa na prvý pohľad zdá....reagoval majster...a ponoril sa všetkými zmyslami do Sily....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

hyperspace

Po souhalsu mistra se ponořím napůl do meditace a napůl usnu.
Přemýšlím o tom co říkal mistr.
Je v tom určitě také osobní věc. Je to jeho dobrý přítel. Myslím že měl pravdu.
O Nar Shadda jsem něco věděl. Byli od tam padawani Tik a Tok. Znal jsem je od vydění a z různých přednášek. Byli docela mylí a přátelští.
Celá planeta patřila Huttům a byla v tak zvaném Hutském vesmíru.
Byli tam různí pašeráci a jiné existence jako na Tatooinu.
Proč musíme na misích vymetat takové hnusné planety.
Pomyslel jsem si a ve spaní usnul.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Vesmír - Hyperpriestor

Spal si tvrdo a nerušene, R4 sa zatiaľ staral o všetko ostatné začínajúc systémovou kontrolou, pilotovaním končiac...
Medzičasom bol majster Terras v meditačnom stave a pokúšal sa nahliadnuť do budúcnosti, nedarilo sa....videl len nejasné záblesky, ktoré mohli signalizovať hocičo, a tak to radšej vzdal...
R5, ako dlho ešte poletíme??...spytal sa..., droidova odpoveď sa preniesla v písomnej podobe na displej v kabíne....
Takže ešte polhodinu, hmmm...R5, vyhľadaj mi odkiaľ bolo poslané posledné vysielanie od Jossa....chcem vedieť v ktorom sektore na mesiaci sa nachádzal...vystopuj to pre mňa prosím.....povedal Terras...
R5 pár sekúnd analyzoval poslednú Jossovu správu, až nakoniec zistil, že bola vyslana z Corellianského sektora....
Hmmm..tak to nám veľmi nepomôže, je to najväčší sektor, plný obchodov, kaín, pochybných podnikov a všetkého možného....budeme musieť začať pekne od začiatku..., bude to ako hľadanie ihly v kope sena...konštatoval majster..a pohodlnejšie sa usadil v kokpite....
Corellianský sektor, to bude tažké...., nie však nemožné..., stačí mať kúsok šťastia, a stretnúť správnych ľudí...pomyslel si...
Dobre R5, zobuď ma keď dorazíme, na tých pár minút si zdriemnem aj ja...An-Dreew asi nie je dvakrát nadšený, že letíme na také miesto....no čo už...každý sa musíme trochu obetovať...usmial sa majster a zaspal...

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

hyperspace

Tvrdě jsem dřímal. Přemýšlel jsem pořád o mistrově kamarádovi. Ale cítil jsem že žije. Slabě ale přece jsem to cítil.
Zmého dřímání mě vytrhl až R4. Začal pípat a mě to probudilo.
Na display se oběvilo že za 5 vteřin opouštíme hyperprostor.
Přesně když jsem měl opustit hyperprostor jsem to udělal.
Před námi se oběvil pěkný měsíc Nar Shadda.
Chvilku po mě se vynořil i mistr.
Tak do jakého prostoru mistře. Snad do Coreliánského nebo jinam?
Nevím proč ale jako první mě napadl Coreliánský prostor. Vyletěl jsem z kruhů a čekal co mistr.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Vesmír - Y'Toub systém

Z hyperpriestoru vyšli vaše dve stíhače typu Delta 7, pred nimi sa objavila obrovská planéta s malým mesiacom krúžiacim okolo nej...v pozadí dominovala hustá červená hmlovina, zdalo sa ako keby tu niekto rozlial pohár krvavého vína, trochu ďalej žiarilo slnko, ktoré tunajší obyvatelia volajú Y'Toub, podľa neho sa nazýva aj celý tento systém...Planéta bola posiata džungľami, močariskami, a podobne...kedysi jej celý povrch tvorila jedna obrovská džungľa, ale Huttovia si ju prispôsobili svojim potrebám...a vybudovali hlavné mesto Bilbousa, ktoré zaberá veľkú časť.

Podobne ako R4 zobudil teba, tak aj R5 zobudil majstra Terrasa.
Áno, áno R5, už som hore, už som hore, nemusíš tak vystrájať...reagoval majster podráždene, ale s jemným úsmevom...
Nal Hutta, tak sme konečne dorazili, dlho som tu nebol...no nič R5, planétu navštívime snáď inokedy, prácu máme na jej mesiaci..., nájdi nám nejaké dobré miesto na pristátie Corellianskom sektore...najlepšie bude, keď sa porozhliadneš po nejakej tichšej pristávacej plošine, nechceme zbytočne vzbudiť pozornosť, tunajší obyvatelia nemajú príliš v láske Jediov...
Len čo majster dopovedal vetu, s rádia počul tvoj hlas....
Výborne An-Drew, som rád, že tvoje dedukčné schopnosti sa stále zlepšujú, máš úplnú pravdu, pristaneme v Corellianskom sektore, nasleduj ma....., R5 nám našiel vhodné miesto na pristátie, je ďalej od hlavného centa, budeme nenápadnejší.....odpovedal ti tvoj majster...

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Nar Shadda

Pochvala mistra mě potěšila zadal jsem kurz mistra Terrase a začal si zbirat věci. R4 sleduj mistra jasný?
Astromech něco zapípal což znamenalo souhlas a jistě ještě nějakou narážku.
Přistál jsem kousek vedle od mistra a otevřel kokpit. Vystoupil jsem se všemi svími věcmi a řekl R4: Pohlídej mi loď a ať se ji nic nestane.
Řekl jsem a šel k mistrovi.
Tak kam pudeme mistře? Nikdy jsem tu nebyl takže nevím kde začít.
Oznámil jsem mistrovi a čekal na jeho reakci.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Nar Shadda - Pristávacia plocha

Pristátie prebehol hladko, a nerušene, hlavný cieľ..nevzbudzovať pozornosť bol zdá sa splnení...pristávacia plocha bol stredných rozmerov, asi tak pre štyri stíhače, takže vaše dve Delty mali dostatok priestoru...
Obloha bola zamračená, vyzeralo to ako keby malo za chvíľu začať pršať.., majster vystúpil, nadýchol sa a prehovori...
R5, monitoruj oblasť, a hlás všetko podozrivé, nechceme byť spozorovaní..jasné?...droid poslúchol..po chvíli sa opäť ozval masjtrov hlas..
Otvor úložný priestor R5,..díky..., majster vybral všetky svoje veci a obrátil sa tvárou k tebe...
Netuším An-Drew, je to množstvo miest kde začať...budeme mať veľa práce prehľadať to tu..., najskôr by sme sa mali niekde ubytovať.., predsa len sme tu na dlhšie..., naše vyšetrovanie nebude krátke..., teraz sme na hranici sektora, nie je tu žiaden luxus, ale kľud tu mať budeme, a hlavne nikto sa tu zbytočne veľa nevypytuje...tam je nejaký hotel, vyzerá celkom útulne, skúsime šťastie tam..poď...dokončil majster..prehodil si kapucu cez hlavu a vykročil, vo vzduchu bola veľká vlhkosť, bolo len otázkou času kedy sa rozprší....
Ani len počasie nám nie je naklonené,...zašomral si pre seba majster Terras..., pred ním sa rysovali menšie budovy, šedých farieb, v diaľke si mohol zase vidieť gigantické stavby kasín, najluxusnejších hotelov a podnikov...všetký hýrili rôznymi farbami, cez červenú, zelenú, až po tyrkysovú...vyzeralo to ako nočná dúha....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Nar Shadda

Také jsem si nasadil kapuci.
Začal foukat vítr a mírně kapat. K hotelu to bylo jen kousek a tak jsme tam byli za chvilku. Vypadal dost pěkně. Aspoň zvenku. Otevřel jsem dveře a šel směrem k baru. Poohléd jsem se po okolí. Na žeidlích sedělo pár ožralců ale i nějací normální hosté. Počkal jsem na mistra a čekal co řekne. Po té co jsme vstoupili bylo hrobové ticho.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Nar Shadda - Hotel Sperk

Vstúpil si prvý, hneď za tebou nasledoval majster.., skúmavým pohľadom prezrel všetkých prítomných a obrátil svoju pozornosť k baru, ktorý slúžil aj ako recepcia. Miestnosť bola z tých väčších, mala obdĺžníkoví tvar, steny boli vymaľované na zeleno, na ktorých svietili červeno-zelené neóny, a dokresľovali atmosféru tohto miesta. na ľavej strane bolo schodište, ktoré viedlo na vyššie poschodia...vedľa bol taktiež výťah, asi mimo prevádzky, vstupné dvere boli omotané páskou, s nápisom: Len Na Vlastné Nebezpečenstvo.
Nachádzalo sa tu taktiež šesť kruhových stolov, s malými stoličkami vo tvare štvorca, podlaha bola čierna-biela, niekto by mohol povedať, že to pripomína nepravidelnú šachovnicu.

Majster sa zastavil pri recepcii,...pohľad sa stretol s pohľadom správcu, bol to človek, ako vysvitlo volal sa Gerg a bol pôvodom s Corusantu, s majstrom si chvíľku pokecali, potom sa konverzácia stočila k ubytovaniu..
Gerg, vyzeráš ako inteligentný človek a iste ním aj si, určite vieš kto sme, ale boli by sme radšej keby si to nikde nerozširoval, chcem zostať v utajení čo možno najdlhšie, iste to chápeš...
...Áno Terras chápem, neboj..budem mlčať ako hrob, pokiaľ ide o mne ste podnikatelia s Naboo....usmial sa Gerg...
Ďakujem ti, vážim si to, skutočne, no a teraz k veci, potrebujeme 2 izby, keď máš samozrejme niečo voľné...spýtal sa majster...
...Jasné, neboj...tu máš kľúče, platí sa pri odchode, ako dlho sa zdržíte??
To vážne netuším, ako dlho si to vyžiadajú okolnosti...
odpovedal majster
...Dobre, aj tak mi do toho nič nie je, máte izby 18 a 19, je to štvrté poschodie, odporúčam nepoúžívať výťah, povedal so širokým úsmevom Gerg...
Všimol som si, zasmial sa Terras...a uprel pohľad na teba....

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Nar Shadda

Místnost byla dosti podivná ale útulná. Stěny zvláštně kontrastovaly s podlahou. Zelená s šachovnicí vytvářeli zvláštní atmosféru a neony tomu dodávaly své osobité kouzlo.
Přišel sem k mistrovi a šly jsme nahoru po schodech.
Eh já bych si vzal 17 jestli vám to nevadí.
Řekl jsem nesměle mistrovi a šly jsme dál. Už jsme byli ve druhém patře.
Mě se tu docela líbí mistře. A jak vám? Vipadá to tu útulně.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Nar Shadda - Hotel Sperk

Vykročili ste rýchlym krokom smerom k schodom. Schody neboli príliš strmé tak sa kráčalo celkom ľahko, boli vykladané tmavými dlaždicami, ktoré sa pri hre svetiel navôkol jasne trblietali. Schody museli byť čisto nové, iné vysvetlenie nepripadalo v úvahu. Prešli ste prvé, druhé poschodie, kráčali ste normálnym tempom, ani nie rýchlym, ani pomalým. Tu na poschodí bolo ticho, úplné ticho, to ticho prerušil až tvoj hlas. Majster ti odpovedal..
An-Drew, mne to navadí, ale keď tú 17-nástku tak chceš budeš musieť, vyraziť dvere a vziať si ten kľúč násilím, pretože my sme dostali izby číslo 18 a 19, takže ti navrhujem aby si si vzal tu 18-nástku, čo povieš?...dohodneme sa, alebo budeš spať na chodbe??...
Inač máš pravdu, je to tu veľmi prijemne, kto by to bol nakoniec povedal, som zvedavý ako sú na tom izby.., aj keď sa tu dnes príliš nezdržíme, vybalíme sa a pôjdeme omrknúť okolie, nech vieme čo nás tu čaká..., radšej byť pripravený na všetko,...ako neskôr ľutovať...dokončil majster Terras.
Práve ste prešli ďalšie poschodie, už zostávali len jedny schody, a boli ste na štvrtom poschodí..zamierili ste doprava a hľadali dvere s vašimi číslami.., chodba bola dlhá, človek by ani nepovedal koľko izieb tu vlastne bolo, z vonku pôsobil hotel malým dojmom no opak bol pravdou..., chodbu osvetľovali malé lampičky zavesené zo stropu, žiariace jemne zeleným svetlom....
Konečne ste prišli ku svojim izbám....

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“