Mistrovo Tajemstvý (Mise pre An-Drew Deera)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

rada jedi

Podíval jsem se na mistry a dal se do vyprávění.
No tak letěli jsme s mistre na tuto planetu abysme zde pátrali po nějakém informátorovy jménem Joss. To zajisté víte.
Když jsme doletěli na tuto planetu ubytovali jsme se ve zdejší hospodě.
Druhý den ráno jsme se vypravily hledat Josse do spodních pater města. Tam se odehrávala bitka nějakých dvou gangů. Jednomu jsme tedy pomohly a ukázalo se že tento gang vede mistrova žena.
Vydali jsme se spoleně s ní na jejich základnu kde měl něco mistr zařídit. V kantýně jsem zde ke svému překvapení objevil Josse. Společně jsme se vydali hledat mistra na velitelství. Tam se odehrála mění potyčka s falešnými strážemi. Ti byli zabiti avšak z místnosti vyšly další a ti zabili Josse. V této místnosti byl také svázán mistr a jeho žena. Mistr mi na mě křičel ať vše ihned ohlásím vám. Od té doby jsem ho neviěl.
Při cestě na povrch jsem narazil na temného jedie. Byl to učedník hraběte Dooku. Souboj sem sice po chvíly prohrál ale sit mě udělal na čele toto znamení a s konstatováním že má málo času zmizel.
Pak jsem zavolal vás mistře Yodo a odletěl.

Dopověděl jsem vyčerpávající příběh a čekal co na to mistři.

Potan

Příspěvek od Potan »

rada jedi
Yoda sesedl se židlička a opřený o hůlku žel k tobě
Ty znepokojivé správy na Coruscant přinášíš, když umře mistr jedi je to špatné znamení.
pak se postavil a dal do řeši mistr Mundi
problém je že ani nám tvůj mistr neřekl co měl jeho kontakt za informace. do řeči mu však skočil Tin
To ani že má ženu.
Yoda začal do země mlátit svou hůlou.
Ticho, ticho. Pokud jsem dobře poslouchal on mrtvý nemusí být, jeho tělo jsi nevyděl že padawane?

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

rada jedi

To máte pravdu mistře Yodo. Jeho tělo jsem neviděl.
O jeho smrti se mě snažil přesvědčit ten sith. Pořád říkal něco o tom jak byl mistr hrozně slabí když ho zabil a tak.

Otočil jsem se na mistra Koona který zatím nic neřekl a jen seděl na svém křesle.
Čekal jsem jestli něco řekne ale zdálo se mi že nic neřekne ale nebyl jsem si jist. Díval jsem se na něj dosti upřeně a zamyšleně. Na chvíly jsem si v něm představil svého dědečka Der-Ashe Deera.

Potan

Příspěvek od Potan »

rada jedi
Nekoukej pořád na mistra koona, najít tělo svého mistra jsi nemohl a ted pozoruješ mistra Koona jak sith lorda. Radši šup, šup na ubikace, až tě bude potřeba zavolámetě.
načeš se do vzduch vznesla jeho hůlka a začla tě vyštouchávat pryč.

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

rada jedi

Vytrhl jsem se z přemýšlení.
Promiňte mistře jen jsem se zamyslel.
Ukloním se a za stálého dorážení hole vyjdu z místnosti rady.
Sjedu výtahem do své ubikace. Jelikož jsem unavený natáhnu se na postel a v okamžiku usnu.

Potan

Příspěvek od Potan »

-----
Mision Complete
LOCK

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“