Mise pro hráče Freyt - srdce rozlomené v půli

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Ne,jen zavazadla.
S ůsměvem na tváři se pokloním mistru Skywalkerovi a spěchám za Edgarem...
Procházíme akademií a míříme k hangáru,vezmu komlink...
R-5 čekej na mě u Jestřába.
Zastrčím komlink zpět do opasku a bleskově si rukama kontroluji svou výbavu a meč...
No ták Edgare,neměl by jsi se takhle tvářit. Jdeme mezi lidi,nechceš je strašit snad svým chmurem?!
Pokračujeme k hangáru...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - hangár

Chmurem? Edgar na tebe vytřeštil oči. Jak by se ti líbilo, kdybys byl voják z povolání, poctivých deset let sloužil u republikové elitní jednotky, sloužil ve své jediné uniformě a najednou přikvačí Mistr Jedi Skywallker s tím, že se máme vetřít na nějakou výstavu a já přitom mám jen tuhle uniformu!? Edgar ukázal na svoji uniformu, která pamatovala i lepší časy...

Něco ti řeknu... Pokračoval. Víš, jak teď jsou ty reklamy na ty prací prášky? No, tak já hlupák jsem si jeden koupil a to prosím byl v akci... No a dopadlo to katastrofálně. Moje oblíbená košile... Edgar vypadal hodně nabručeně a asi proto aby to nebylo poznat zrychlil krok.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-hangár

Edgar mě překvapuje. Má pravdu,v té rychlosti jsem ani nemyslel na to,že jdeme na výstavu. Ani mě nenapadlo se vhodněji obléci.
Počkej Edgare!!!
Doběhnu ho a zastavím...
Máš naprostou pravdu příteli,bude lepší když na sebe hodíme něco méně formálního a nápadného.Ale nevím kde takový šat seženeme,mám sice něco ještě z doby kdy jsem nebyl učeň,ale to je už staré a ošuntělé.Nenapadá tě něco?
No má tunika je celkem v pořádku,i když je velmi nápadná,ale Edgar tam nemůže v uniformě!Mysli,mysli!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – hangár

Na Edgarově tváři se najednou vykouzlil zvláštní úsměv. Zastavil se a podíval se na tebe velmi zvláštním pohledem. Kolik máš u sebe kreditů? Zeptal se tajemně. Mám nápad... U cvičiště každej den, stojí twilek Zugnar a prodává různý haraburdí a občas se tam najde něco, co by se dalo, možná, podotýkám možná, použít.... Tak, co ty na to?

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-hangár

No kreditů tedy u sebe moc nemám,jen mou železnou zásobu a to moc není,ale toto je situace kdy budou potřeba a je to nejlepší nápad co máme.
Podívám se na Edgara a s vážným tónem v hlase odpovím...
Nemám moc kreditů u sebe,ale snad to bude stačit,nic jiného nám nezbývá příteli.Tak nás k němu zaveď.
Následuji Edgara ke cvičišti...
Stejně je to komické,kvůli oblečení se takto zdržovat,ale síla nás povede,ano když na to tak myslím,tak vše má své opodstatnění,třeba i tento kuplíř...uvidíme.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – cvičiště

Na cvičišti byl docela rámus. Všude se to hemžilo cvičícími padawany a v místnosti, ve které byla skvělá akustika bylo slyšet povyk a křik, který plynul ze zápolení mezi soupeři, nebylo pořádně slyšet vlastního slova. TAK, TO JSEM FAKT ZVĚDAVEJ JESTLI HO NAJDEM!!! Snažil se Edgar překřičet ten hluk.

Pomalu jste se procházeli mezi nimi, snažíc se najít Zugnara. Chvíli jste se ještě tak procházeli, když ti Edgar poklepal na rameno a přímo do ucha ti zařval. HELE! Ukázal prstem. Nebýt toho, že ti málem praskly zvukovody, byl bys jeho zprávu přijal se stejným nadšením, jako on. Když si toho Edgar všiml vyslal k tobě omluvný pohled. Na lavičce seděl twilek a koukal na cvičící.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-cvičiště

Kývnu hlavou na edgara aby mě následoval a vyrazím k Twi'lekovi...
Přistoupím k němu a ukloním se...
Zdravím vás,měl bych na vás jednu malou prosbu.
Očima si ho prohlížím a jsem ostražitý...
Cizím moc nevěřím,vlastně kromě pár jedinců tady na akademii skoro nikomu.Nikdy nevíš kdo se skrývá za usměvavou tváří.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - cvičiště

Zugnar se na tebe podíval nepřítomným pohledem a po té se vrátil zpět k sledování padawana, jenž právě provedl nádherný přemet a přistál na nohách za bouřlivých ovací svých vrstevníků.

Nemůžu vám pomoct… Ozval se po chvíli. Parta Padawanů mi sebrala identifikační a schovala ji. A Když jsem si šel stěžovat velitel bezpečnostní služby Reyard mě vyhodil s tím, že nemám důkazy…Po chvíli pokračoval. Kdyby jste se zaručili a našli tu kartu i usvědčily ty usmrkance, rád vám pomohu.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-cvičiště

Podívám se na twi'leka přísným pohledem...
Nevím pane proč by vám to dělali,možná vás chtěli pouze prověřit,ale nevěřím že by jen tak přišly a sebraly vám identifikaci.
Podívám se na Edgara abych viděl jeho výraz a mohl uhodnout co si o tom myslí...pak se zase vratím pohledem na twi'leka...
Napnu své smysly a hledím přímo na něj...
Síla mi pomůže zjistit jeho záměr.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – cvičiště

Jistě, že ti tu kartu najdem Zugnare... Vyhrkl najednou Edgar, když spatřil tvůj tázavý pohled povzbudivě na tebe mrkl. Děkuju vám... Dostal ze sebe Zugnar. V jeho očích se na okamžik objevil hořící plamínek, jehož jste si však oba všimli.

Tak my se ti Zugnare ozvem... Ukončil vzájemnou konfrontaci Edgar a rychle vyklízel pole...
Dostihl jsi ho až na chodbě, kde stál opřený o zeď a pohvizdoval si alarm. Evidentně nad něčím přemýšlel...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV- Akademie- chodba

Přistoupím k Edgarovi...
Ten muž něco kuje Edgare a ať je to cokoli ty mu chceš dát klíč?Nebo snad máš jiný plán?Tohle všechno kvůli pár kusům oblečení?
Musím se uklidnit Edgar něco plánuje a já mu v tom pomohu,jinak se na Coruscant nikdy nedostaneme.
Edgare co máš tedy v plánu?Nenapínej mě.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Akademie - chodba

Edgar, jakoby se náhle probral. Ne, jen uvažuji. Možná, že Mandras nebyl takový mamlas, jak si myslíme...

Yavin IV – Akademie ( o měsíc dříve)

Cvičiště bylo pusté a prázdné, byla noc. Jen dvě postavy, seděli na lavičce a o něčem si povídali a měli značně vypito. Byli to twilek a člověk...

Mandras: Co máš v plánu na víkend Zugnare?
Zugnar: Nějakej melouch na Coruscantu, pro Impérium, mám tam zlikvidovat dva vlezlí rytíře Jedi...
Mandras dokonale vystřízlivěl...
¨

Yavin IV – současnost

Možná, že se nějakým způsobem zapletl s někým, dejme tomu se Zugnarem.... Pokračoval Edgar....

Yavin IV – minulost

A co kdybych ten melouch vzal za tebe? Vyhrkl Mandras. Jsi blázen? Zaťukal jsi Zugnar na čelo. Ozvala se dutá rána a Zugnar spadl z lavičky na zem. Mandras chytl Zugnara za ramena, odtáhl ho do nedalekého přístěnku a sebral mu identifikační kartu. Ano jsem... Odpověděl si v duchu.

Yavin IV – současnost

Totožnost agentů, přece nikdo nezná. Mandras tedy mohl klidně kartu Zugnarovi ukrást a vydávat
se za něj, udělat si kopii a originální někam schoval. Jenže asi se něco zvrtlo a Mandras nás nemohl varovat. Proto vystupoval, jako nepřítel a nakonec se zabil, protože se bál Impéria...
Ukončil kalkulaci Edgar. Bylo to šílené, celé to bylo šílené...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie-chodba

Chvíli přemýšlím nad Edgarovou hypotézou,opřu se vedle něj o zeď...
Zvláštní,ale stále mi uniká proč to udělal,pokud máš pravdu a udělal to jen proto aby nás varoval,proč se poté zastřelil,musel vědět že ho ubráníme a navíc mluvil v tom boji velmi přesvědčivě.Je jen jediný způsob jak potvrdit tvou doměnku příteli.Podíváme se do Mandrasových ubikací,pokud nejsou už někomu přiděleny.Určitě tam najdeme nějaké pojítko a možná i tu identifikační kartu.
Zády se odrazím od zdi a postavím se čelem k Edgarovi...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV – Akademie

Edgar se chvíli díval do prázdna, jakoby skrze tebe a pak přikývl. Jdeme... Při tomto slově vydal krátký, skoro neslyšitelný, přesto zachytitelný vzdech. Prošli jste několika chodbami, až jste se dostali k Mandrasově ubikaci. Nebyl žádný problém dostat se dovnitř, šlo to celkem lehce.

Stačil jeden rychlý pohled a bylo jasné, že Mandras byl buď tak nepořádný člověk, že nechával vše ležet ladem a skladem a nebo se mu někdo hrabal ve věcech. Podle toho, jak se Edgar tvářil, již bylo jasné, kterou možnost zvolit. Chvíli podupoval na místě a pak najednou, jakoby ho něco napadlo, začal lézt po zemi a něco hledat.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie-ubikace

Kdyby alespoň řekl co hledá,třeba bych mu pomohl.Pokud to už někdo nenašel.
Použiji sílu,abych se s její pomocí pokusil najít schovanou identifikační kartu,soustředím se a nevnímám Edgarův pohyb,oči mám otevřené ale v mysli pátrám kde mi síla ukáže...
Někdo tu ale určitě byl.Né teď né,musím se soustředit.
Procházím se pomalu po pokoji a jsem zaměřen na mou mysl,procházím kolem postele,na kterou si pomalu sednu,stále však pátrám v síle...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“