Mise pro uživatele Lukin013

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Datooine - Enkláva rytířů Jedi

Odešel jsem.

Tak tedy, Sithové chtějí dobýt Nar Shadaa.No, Huttové by jim mohli být prospěšní.

Pomyslel jsem si.Potom jsem vyrazil do svého pokoje, abych si odpočinul.

Tohle bude dlouhý týden.

Než jsem usnul, přemýšlel jsem, jak ho naplním.

Nejspíš bych se měl zaměřit na boj se světelným mečem.
Zkusím se naučit Makashi.Taky na Sílu, budu zlepšovat své schopnosti.Perfektně Sílu neovládá ani neovládal nikdo, vždy je co zlepšovat.


Projížděly mnou různé myšlenky.Zezačátku jsem se z boku na bok, protože mě po chvíli přestala být ta či ona poloha příjemná a přitom jsem si procházel plán onoho týdne.Vzpoměl jsem si také na bitvu nad Tarisem.

Takové ztráty a nulová úspěšnost.Tohle by se nemělo dít.

Za chvíli jsem ale usnul.

.........................................................................................................

Datooine - Enkláva rytířů Jedi - den první

Probudil jsem se.Byl první den v týdnu.Chvíli jsem se v posteli převaloval a protahoval, ale potom jsem vstal, vykonal hygienu a vydal se na snídani.
V jídelně bylo poměrně prázdno.Jen pár padawanů s jejich mistry.Dostal jsem na talíř nějaký chléb a na tom pomazánku.Rychle jsem to slupnul a vydal se do tréninkové místnosti.Byla to docela rozlehlá místnost, na zemi byly žíněnky a kolem se povalovaly různé předměty pro případné cvičení Síly.
Vytasil jsem svůj meč a postavil se do postoje Soresu.Vyčistil jsem svou mysl a představil si nějakého soupeře.

Ouha, proč stále myslím na Dartha Bandona?!Nemůže to být jen Sithský voják?No jo, mysli neporučíš.

Pomyslel jsem si.Darth Bandon byl předmětem mého přemýšlení už od té doby, co jsme byli na Endar Spire(Promiň, doufám, že to byla Endar Spire, alespoň to vše tak naznačovalo).

No nic, tak si ho alespoň představím trochu jednoduššího, porazitelného.

Se zavřenýma očima jsem začal mávat mečem tak, jako bych vykrýval a potom prováděl různé útoky, při tom jsem vždy sklouznul do obrané pozice.Cvičil jsem tímto způsobem asi dvě hodiny, potom jsem zjistil, že je asi poledne.Vypnul jsem meč a vyrazil na oběd.
Tentokrát byla jídelna plnější, obědvalo tu nejmíň 20 rytířů Jedi.Droidi roznášeli různá jídla a nápoje.Zkrátka tam panoval čilý ruch.Věděl jsem, že všichni Jediové, kteří v Enklávě pobývali také celý den cvičí a tak to u nich bude asi dlouhou dobu.Poté jsem vyrazil znovu do výcvikové místnosti.
Tentokrát jsem však necvičil s imaginárním Darthem Bandonem, ale s remoty, i toto jsem musel procvičit.
Zapnul jsem asi 4 tyto malé kulovité droidy a také svůj světelný meč.Potom, abych se mohl cvičit efektivněji, jsem zavřel oči a nechal remoty, ať na mě zaútočí.Zklidnil jsem svůj dech.Droidi vystřelili, ale já to s klidem vykryl, ale střely se rozletěly po místnosti.Ještě stále jsem nebyl dostatečně dobrý, abych ty střely dokázal odrazit zpět na droidy.Někdy se mi to náhodou povedlo, ale jen málo kdy.Pokračoval jsem ještě nějakou dobu s výkryty a potom jsem vyskočil vysoko do vzduchu a doskočil přímo před dva z oněch remotů a oba je přesekl.Za zády se mi však objevil jeden z dalších dvou zbývajících.Vycítil jsem ho a když vystřelil, uhnul jsem, potom jsem se odrazil a ve zduchu jsem s ním Silou mrštil do druhého.Nestihl uhnout a srážka je oba zničila.

Páni, tohle se mi ještě nepovedlo, zdá se, že jsem celkem ve formě.

Cvičil jsem až do večera a potom jsem odešel spát.

Jsem rád, že jsem tady, jen je mi líto, že už tu není mistr, zrovna jsem si ho začínal oblibovat a pak přišel ten den, má první mise, a už na ní ztratím mistra.

Přemýšlel jsem nad tím, až jsem došel na ubikace.Sundal jsem si vrchní část tuniky a potom jsem zlehl do postele a šel spát.Byl jsem tak vyřízený dnešním tréninkem, že jsem šel rovnou a bez večeře na kutě.A asi za minutu jsem už spal jako zabitý
...........................................................................................................

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi - den druhý

Ležel jsem rozvalený na svém lůžku.Bylo kolem 8 standartních hodin.Slunce Dantooinu mě hřálo a svítilo mi do očí a já jsem už nevydržel spát.Vstal jsem tedy, oblékl jsem se, umyl se a potom jsem vyrazil na snídani.Stejně jako včera tam bylo už jen pár padawanů.Rychle jsem slupnul své jídlo a vypil své pití a potom jsem vyrazil znovu do výcvikové místnosti.Sice jsem znovu zapnul remoty, ale tentokrát jsem se rozhodl zkusit něco nového.Rozhodl jsem se naučit pomocí Síly odrážet výstřely z blasteru, aniž bych měl světelný meč.Myslel jsem si, že pokud znovu půjdu do bitvy, bude se to hodit, když ztratím meč.

Tak se ukaž, nemělo by to být tak těžké, pouze musím reagovat rychleji a pak je jen odrážet.Hmm, snad se mi to povede, někdy.

Remoti byli nastavení pouze aby mě jen lehce "kopli" proudem.Když se mi to nepovede, můžu zkoušet dál bez nějakých následků.
Než jsem však droidy aktivoval, zkoušel jsem se rozcvičit tak, že jsem si přitahoval a zase odrážel různé předměty.Párkrát se mi to nepovedlo a trefilo mě to do obličeje, ale byly to jen lehounké věcičky, jen tak pro zábavu.
Potom jsem už remoty aktivoval a začal se pekelně soustředit na Sílu, sebe a na soupeře.Tak, jak nás to učili.
První remote vystřelil a okamžitě mě zasáhnul.

Jauvajs!

Vykřikl jsem bolestí.Okamžitě jsem se ale hodil do pohody a zkoušel to znovu a znovu.Celé tohle divadlo se odehrávalo asi 4 hodiny, při tom se musel jistě každý kolemjdoucí klátit smíchy.Celé thle cvičení bylo jako vystřižené z němé grotesky, kterou docela rád sleduju na hologramu:
Postavil jsem se do bojového postoje bez meče, droid vystřelil a já poskočil, jako by mě do zadku štípnul kinrath.A tohle se opakovalo výstřel co výstřel.
Potom se ale něco stalo:Výstřel od remota se mi zastavil krátce před mu dlaní a potom odletěl kdesi do zdi.

Páni, tak to je ovšem pokrok.Tohle se mi ještě nikdy nepovedlo.

Byl jsem svým úspěchem tak nadšen, že jsem si nevšim, když droid znovu vypálil a...

Áuuuu!!!

Znovu jsem to schytal.Celý zmučený jsem potom vypnul remota a odešel jsem do jídelny.Rychle jsem se najedl a potom jsem letěl do tréninkové místnosti.

Heh, poslední dobou tu trávím opravdu dlouhý čas.

Začal jsem meditovat.Harmonické zvuky Dantooinského ptactva a šumění stromů mě naprosto uklidňovalo.Dlouho jsem meditoval a úplně jsem ztratil spojení s okolím.V místnosti jsme byli jen já a Síla.Meditace jsem v tomhle ohledu naprosto zbožňoval.Síla při ní byla živější než kdy jindy a cítil jsem mnohdy, jako kdyby ke mě promlouvala.
Z meditace jsem se probral až někdy pozdě, všude už byla tma.Rychle jsem tedy vstal a dal jsem se na cestu do jídelny.

Včera jsem nevečeřel, musím si to vynahradit.

Potom jsem znovu vyrazil do pokoje a tam jsem se rozvalil na pohovce.Tenhle den je u konce, je třeba se vyspat na další den.
...........................................................................................................

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi - dalších pět dní...

Se neslo ve stejném duchu, jako předchozí dva.Střídavě jsem se učil jak technikám Síly, tak boje se světelným mečem.Udělal jsem prvník kroky v technice Makashi, samozřejmě jsem ji uměl jen velice povrchně mnohem hůř, než Soresu a Schi-Cho, ale něco málo jsem už pochytil.Taky odrážení střel za pomocí Síly se mi vedlo stále častěji a čím dál tím méně padawanů se pohledem na mě dusilo smíchy.Meditace mě vedla hloběji do nitra Síly.Už jsem se aji docela smířil se smrtí mistra Pauly.Ten týden pro mě znamenal docela rázný pokrok ve výuce.
...........................................................................................................

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi - den osmý

Ráno v osm hodin znovu zasvítilo slunce a vyvedlo mě postele.Navlékl jsem si roucho a pak jsem se vydal rovnou do archivu.Chvíli jsem si tam prohlížel různé histroické období, když mě potom napadlo:

Třeba tam už jsou i údaje z bitvy o Taris

Rychle jsem to dal vyhledat.Najednou přede mnou vyjel hologram a v něm scéna z povědomé chodby, ano byla to ta chodba, kde Darth Bandon zabil mého mistra.

Tak se na to podíváme.

Na chodbě byl ještě klid, vojáci se procházeli na svých hlídkách a netušili, co se za nějakou dobu stane.Najednou se ozval otřes a do chodby vtrhli Sithové.Část vojáků po nich střílela, daší už s vytaseným vibromečem zaútočili z blízka.Do této chodby, která byla velmi blízko můstku se hrnuly posily jak ze strany Republiky, tak ze strany Sithů, ale Sithové brzy získávali přesilu.Vojáci však bojovali velce statečně.Jeden voják vydal za dva, rudé střely Sithů byly opláceny střelami vojáků Republiky.Potom jsem tam vběhli my, jenže když jsme chtěli projít dalšími dveřmi, zavřely se a zasekly.To samé se stalo s dveřmi na druhé straně.Vtom jsem ho uviděl.Darth Bandon.Byl oděn v černé kápi a v ruce držel ještě neaktivovaný světelný meč.
Natáhl ruku nad sebe a z ní vytriskly fialové paprsky.Všechno živé kromě mě a mistra Pauly padlo.

Darth Bandon!

Sklonil se ke mě mistr Paula.Darth Bandon se přibližoval a mistr mě vzápětí zvedl a prohodil zaseknutými dveřmi.Podom vytasil své meče a začal se přibližovat k Darthu Bandonovi.Potom se na sebe vrhli.Darth Bandon i mistr Paula bojovali opravdu neuvěřitelně, pohybovali se nadlidskou rychlostí, útok střídal útok a jejich meče se neustále křížily.
Potom mistr dostal Dartha Bandona do úzkých, Bandon ustupoval, ale potom mistra odhodil.Ten se ale okamžitě vzpamatoval a znovu se vrhnul do útoku.Jejich meče se bez ustání křížily.Potom se ale něco stalo, mistr zakopl o trosku jednoho droida a spadl, Darth Bandon toho ihned využil a mistra probodl.
V tu chvíli jako by mi ten meč probodl srdce.

NE!!!Mistr zemřel jen kvůli takové hlouposti?!

Nemohl jsem se na to dál dívat a tak jsem to vypnul.
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 29.4.2008 09:13:00, celkem upraveno 6 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Rada jedi:

Když plynul týden, byl jsi povolán k radě. Mistr Vandar se díval na strop. Do otvoru, kterým se dalo dívat na nebe. Díval se a nad něčím přemýšlel. Dorak seděl na židli a Vrook se díval na tebe.
Vrook: Padawane, víme že jsi tvrdě trénoval a že jsi se snažil. Bohužel, všichni mistři jsou "zadaní" a žádný nezbyl na tebe. Takže nemáme jinou šanci, žádný padawan nemůže zůstat bez mistra. Promin, ale je to nezbytné.
Hlavou se ti honili myšlenky. Oni mě zavrhnou vyloučí!
Vrook: Promin, ale musíme tě jmenovat polovičním mistrem. Nebudeš mít padawana ale už nebudeš sám padawana.
Zrovna, když ti spadl kámen ze srdce, se něco se stalo. Nejdřív to bylo pouze slabé, v síle se rozeznívali ozvěny. Pak ale síla skoro vybouchla. Tvoje spojení se silou se na chvíli přerušilo a tvá hlava se mohla rozpadnout. Mistr Vandar se chytnul za čelo, zatímco mistr Dorak se podíval otvorem ve stropě. Ty jsi se jím podíval taky. Vysoko nad Dantooin a Enklávou rytířů jedi se připravovala na svůj útok Malakova sithská flotila. Vandar se rychle obrátil k Dorakovi.
Vandar: Doraku, okamžitě připravte evakuaci. Ať se všichni studenti připraví v hangáru. Okamžitě! Malak udeřil!
Pak se mistr Vandar otočil na tebe.
Vandar: Mám pro tebe první úkol, "padawane". Okamžitě poběžíš do archivu v podzemí enklávy. Všechny studenty, které potkáš vem sebou. Za každou cenu vemte co nejvíc holocronů. Hlavně ty u velké sochy rytíře jedi na úplném konci archivu. Schovávají největší tajemnství řádu jedi, pokud se dostanou sithům do rukou, pomůžou jim vymítit řád jedi! Běž, pospíchej!
Vandar mezitím rozsvítil svůj zelený světelný meč a vyskákal z místnosti. Vrook už dávnou zmizel místnosti.
Ty jsi rychle vyběhl pryč. Ozvěny v síle se stále zesilovali a ty jsi pomalu, kvůli obrovské bolesti v hlavě, skoro ztrácel vědomí.
...................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Uplynula nějaká doba od shlédnutí onoho hologramu posledního souboje mého mistra a učedníka Temného pána.Každý den jsem se procvičoval, abych se mohl, kdyby byl naživu, mistru Paulovi dělat radost.
Jeden den mě však zavolala Rada.

Co po mě asi chtějí?

Přemýšlel jsem.

Že by se našel volný mistr?

Vyrazil jsem k místnosti Rady.Potkal jsem pár padawanů a pozdravil jsem se s nimi.Všichni byli celkem spokojení, ale u jejich mistrů jsem cítil, že je něco trápí.Procházeli kolem celkem zamračeně a na pozdrav jen kývli.Byli velmi zamyšlení.Já jsem cítil pouze nějaké šimrání, nic moc, ale cítil jsem, že je něco jinak.

Ale no tak!Jsi jen nervózní z toho, co ti Rada chce.

Pokáral jsem se za svou nervozitu.Potom jsem se dostal k místnosti Rady.Upravil jsem si roucho a vstoupil.

Přáli jste si mě vidět?

Zeptal jsem se a na pozdrav kývnul hlavou.Bylo zvláštní, že mistr Vandar taky nad něčím přemýšlí a dívá se na oblohu.

Co se to dneska se všemi děje?

Vůbec jsem to nechápal.
Potom ale se mistr Vrook podíval na mě a spusti:

Padawane, víme že jsi tvrdě trénoval a že jsi se snažil. Bohužel, všichni mistři jsou "zadaní" a žádný nezbyl na tebe. Takže nemáme jinou šanci, žádný padawan nemůže zůstat bez mistra. Promin, ale je to nezbytné.

Úzkostně jsem se na mistry podíval a mysli se lehce zmoňovala panika.

Cože?!To ne!Oni mě vyloučí, zavrhnou!

Byl jsem nyní opravdu nervózní, ale to vše ustalo, když mistr Vrook pokračoval ve své řeči:

Promin, ale musíme tě jmenovat polovičním mistrem. Nebudeš mít padawana ale už nebudeš sám padawan.

Teď mi pro změnu spadla brada.Rychle jsem to ukryl a oddychl si úlevou.

Poloviční mistr!Páni, vždyť jsem ještě ani nezvládl zkoušky na Jedie, jak ze mě můžou udělat polovičního mistra?

Potom jsem ale ucítil ozvěnu v Síle.Zmocnila se mě neuvěřitelná bolest, jako bych byl zbaven Síly.

ÁÁÁÁÁ!!!Co to je?Mě se snad rozskočí hlava!

Za chvilku jsem se ale vzpamatoval a potom to uviděl.

Malak!!!Tady?!Ale to nemůže...

Vydechl jsem tentokrát nahlas.A opravdu.Nad Dantooinem a zejména nad Enklávou se oběvila spousta Sithských křižníků a nepochyboval jsem, že na jednom z nich i lord Malak.Ozvaly se otřesy, které však překřičel mistr Vandar, který rozdával pokyny.
Já dostal za úkol, abych zaběhl do podzemí a tam evakuoval všechny rytíře Jedi a také, abych zachránil co nejvíce holocronů.
Okamžitě jsem vyběhl z místnosti Rady.Musel jsem se ale jo ohánět, abych do někoho nevrazil, neboť celá akademie se hrnula do hangáru, kde již měly stát připravené evakuační lodě.
Vyběhl jsem na nádvoří, kde pobíhalo několik panikařících osadníků.

Okamžitě se uklidněte.Sithové útočí jen na Enklávu!Rychle, běžte se sbalit a vezměte své příbuzné.Utečte co nejdál od Enklávy!!!

Další výbuch.Rozmetal na kusy jednoho osadníka a ostatní se začali hrnout od Enklávy, která nyní byla jako časovaná bomba.Okamžitě jsem vyběhnul do podzemí.V běhu mi přidávala i Síla a já dosahoval neuvěřitelné rychlosti.
Proběhnu co nejrychleji podzemím a najdu asi deset padawanů a jejich mistry.

Mám úkol od Rady, Malak udeřil!Musíte se okamžitě dostat do bezpečí!

Padawani i jejich mistři se začali hrnout z podzemí.Já je však ještě zastavil.

Budu taky potřebovat pomoc.Rada mě pověřila vynesením holocronů z Archívu proto prosím, našlo by se pět z vás, kteří by mi s tím pomohli?Sám je neunesu a podle mistra Vandara by pro nás mělo zničující dopad, kdyby je dostali do rukou Sithové.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Podzemí - Achiv:


Mistři jedi ihned souhlasili a poslali své padawany k lodím. Zatímco oni čtyři běželi za tebou k archivu. Chodby v podzemí byli neporušené, přesto i sem doléhalo duňění a křik z povrchu Dantooin. Když jste doběhli k archivu, zjistili jste že dveře již jsou otevřené. Archiv byl obrovský. Dva dlouhé stoly s obrazovkami se táhli přes celou místnost. Po stranách stáli obrovské knihovny a patro nad tím další. Úplně na konci chodby stála velká socha rytíře jediho, s knihou v ruce a rukou zvednutou nad hlavu. Něco ale bylo divné, v místnosti leželi mrtvý jediové ale místnost byla neporušená. Po celé hale ležela mrtvá těla padawanů, mistrů, archivářů a droidí zbytky.
Mistr: Asi sem již pronikli sithové! Vypadá to že se již vylodili!
Mistři rozsvítili světelné meče a obcházeli místnost. Když jste již byli všichni v místnosti, pancéřové dveře se zavřeli.
Zdravím!
Ozvalo se v místosti a mezi regály se oběvila postava v černém plášti. Když jsi sundal kapuci lekl jsi se. Vypadal skoro jako Darth Bandon. Ale nebyl to on. Měl úplně bílý obličej. Černé žíly. A lehce červeně svítící oči. Když jsi se zaposlouchal do síly, byla z něho cítit obrovská nenávist a silná temná strana. Pak sith sundal plášť. Měl černé krátké roucho - tuniku a na opasku připnutí meč. Ten byl jednočepelový. Sith vzal meč a rozsvítili!
Cvičil mě sám Darth Bandon a mocní sithové na Koribanu i jinde! Nemáte šanci!
Mistři jedi se na něho vrhli. On na ně zaútočil a chvíli s nimi bojoval. Po pěti minutách padl jeden z mistrů, sith mu usekl hlavu. Zabíjel je jednoho po druhém a po panácti minutách byli všichni čtyři mrtví.
A teď ty! Slabý, mladý, nevycvičený padawane!
Skočil přímo k tobě. Najednou se rozrezili dveře a sith se vznesl do vzduchu a narazil na konci sálu do zdi. Ohlédl jsi se k dveřím a tam stál mistr Vrook.
Cítil jsem tě Avaku! Tohle je můj osobní souboj padawane, běž k lodím! Rychle, běž!
Řekl mistr Vrook a šel pomalu směrem k sithovi. Stál jsi ale jako přimražený.
Sith se zasmál, vsal, rozsvítil svůj světelný meč a vrhl se na Vrooka. Ten rychle rozsvítil svůj zelený světelný meč. Souboj začal! Vrook odrážek každý výpad sitha Avaka. Ten ale útočil čím dál silněji a Vrook nebyl nejlepším šermířem v chrámu, Spíš se zaměřoval na sílu a na výcvik se světelným mečem moc nedbal.
..........................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Vběhli jsme do archívu.Jenže hned jak jsme vešli, naskytl se nám děsivý pohled.Spousta mrtvých padawanů, mistrů i archivářů mrtvých.Místnost však byla neporušená.

Co se to děje?Něco mi tu nehraje.

Rychle jsem zapnul svůj světelný meč a vydal se s mistry dovnitř do archívu.Potom vyšel zpoza jednoho regálu Sith.Málem se mi zastavilo srdce ze zděšení.Vypadal totiž jako Darth Bandon.Promluvil na nás a mistři se na něj vrhli.Byli na něj čtyři, ale on jim vše bez problému vykrýval a potom je zabil.Krátce nato skočil těsně přede mě.

Nééé...

Myslel jsem, že je se mnou amen, v tom se však v místnosti objevil Vrook.Řekl mi ať odejdu.Já tam však stále stál a přihlížel ukrutnému souboji, který se mi odehrával před očima.Potom jsem ale vyběhl a pobral co nejvíce holocronů.Co jsem neudržel v rukou, jsem nechal levitovat pomocí Síly.Soustředil jsem se na to víc, než kdy v mém životě.Potom jsem vyrazil na chodbu a vyběhl z Enklávy.Chodník byl už z velké části na kusy a taky enkláva už utrpěla vážná požkození.
Rychle jsem vběhl zpět do horních pater Enklávy.O chvíli později jsem už stál před mistrem Vandarem.

Mistře, je tam ještě mistr Vrook, bojuje s nějakým sithem, který pobil všechny rytíře Jedi v archívu.Byl to učedník Dartha Bandona.Čtyři mistři Jedi se mu postavili, když jsme šli pro holocrony.Všichni padli.Nicméně, stihl jsem vzít několik holocronů.Snad to jsou ty, které jste chtěl.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Záchraná loď:


Ano, ano. Výborně padawane, nalož je do lodi a odleť spolu s ostatními. Na nás ať nečekají!
Vandar rozsvítil svůj zelený světelný meč a běžel směrem k vstupu do podzemí Enklávy. Ty jsi odvlekl holocrony na loď. Ta nastartovala, vznesla se a když byla asi 10 metrů nad zemí nastupová rampa se začala zavírat. Na poslední chvíli skočili na rampu mistr Vandar a mistr Vrook. Dveře se zavřeli a loď mířila k orbitu. Vrook byl těžce raněn, z ruky mu tekla krev. Na noze měl řeznou ránu a hábit na mnoha místech propálený. Odnesl jsi Vrooka spolu s Vandarem do hlavního sálu lodi. Najednou se na holoprojektoru oběvila postava ženy. Měla červenou čepici a žluto-červený oblek republiky.
Tady admirál Dodonna. Mistře Vandare, Ebon Hawk nám poslal správu. Údajně nalezli Star Forge. Máme vás informovat. Všechny flotily Republiky směřují na souřadnice, které nám Carth Onasi poslal. Žádám vás aby jste se s co největším početem jediů připojil.
Samozřejmě, hned tam letíme. Pošlete souřadnice jediským lodím.
Loď utrpěla několik zásahů, nakonec jste se dostali do Hyperprostoru.
SPojili jste se s Reoublikovou flotilou. Vandar přestoupil na hlavní křižník Republiky. Zhar, Dorak a Vrook s ním. Tebe vzali s třemi dalšími padawany také. K lodím Reoubliky se připojil i Ebon Hawk, těsně po začátku bitvy. Admirál Dodona odvisílala Ebon Hawku zprávu.
http://www.youtube.com/watch?v=2PdyyCYO ... re=related
Vandar se otočil k tobě.
Padawane, půjdeš spolu s třemi padawany s Ebon Hawkem na Star Forge. Pomůžete Revanovi na Star Forge! Vemte si stíhačky s Hangáru a připojte se k Ebon Hawku!
.....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Cesta k Lehonu

Nastoupil jsem do raketoplánu a rychle se připnul.Nebylo z něj mnoho vidět, okno bylo jen v pilotní kabině.Rozhlédlo jsem se okolo sebe.Bylo tady několik zbídačených padawanů a jen někteří šťastlivci tu byli i s mistry.Najednou mě začalo tížit svědomí.Možná tu byli i ti padawani, kterým jsem odvedl mistry a potom je zabil ten Sith.Provinile jsem sklonil hlavu.Můj mistr je sice taky mrtvý, ale tohle mi nedávalo žádnou útěchu k tomu, že teď je bez mistrů i mnoho dalších.

Tenhle pocit ve mě zůstane ještě dlouho.

Potom se loď s menším kodrcáním zvedla a potom s ještě většímy otřesy uletěla sithským lodím a stíhačkám a taky si díky tomu odnesla pár šrámů, potom zrychlila na nadsvětelnou rychlost.Cesta byla velice dlouhá a tísnivá nálada mě neopouštěla.

Kam to vlastně letíme, kdybychom mířili na Coruscant, už bychom tam byli...

Najednou se z hologramu mistra Vandara ozval hlas admirála Dodony.Krátce spolu pohovořili.Padlo tam slovo Star Forge.Chvíli na to přišel mistr Vandar ke mě.Řekl mi, že se mám vydat spolu s dalšími rytíři Jedi na ono Star Forge a pomoct Revanovi.

Vystoupili jsme z hyperprostoru a já se kouknul přes rameno jednomu z pilotů a konečně to uviděl.Octli jsme se v soustavě se sluncem, které vydávalo extra dlouhý paprsek k veliké, ani v archívech neviděné hvězdné stanice.Kolem slunce kroužilo několik planet, z nichž jedna byla jasně modrá.Taky jsem viděl republikové lodě podobné těm, které byly nad Tarisem a taky nějaké menší s mohutným motorem na zádi.

Přistáli jsme v jednom z křižníků, a potom jsem nastoupil do jedné ze stíhaček a spolu s dalšími padawany jsme se vydali na Star Forge.

Páni, to je velký...NE!!!

Vyděsil jsem se, když se asi 2 stíhačky rozletěly na hvězdný prach.Naše loď ale doletěla v pořádku.Přistáli jsme na obrovské plošině.Ze které vycházely asi troje dveře.Byly oválné a ohraničené rámem, který vystupoval hodně dopředu.Podlaha vypadala, jako by svítila a jednotlivé "kachlice" tvořily dohromady tmavou mřížku.
Byli jsme na nepřátelském území a tak jsem okamžitě vytasil meč.

Co nás tady asi čeká?

Potom jsem se podíval na členy skupiny, ve které jsem byl i já.

Jste všichni v pořádku?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“