Mise pro uživatele The Dig

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Arves Jace

Mise pro uživatele The Dig

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám jediu-Místnost Rady:

Padawan šel na svůj obviklý trénink, když ho doběhl mladý padawan.
Mladý padawan:Jsi Strim Red?
Mladý padawan čekla na odpověď. A mezitím se koukal po ostatních.

Protože už jsem s tebou misi hrál výcvik jsem u tebe přeskočil (pokud by to vadilo tak ti ji zpět udělím) Arves Jace

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Chrám jediu-Místnost Rady:
Ano jsem, děje se něco? odpověděl jsem mu. Pokud se mi nějaká otazka hnusí tak to byla tahle. Ale nedal jsem to na sobě znát.
Naposledy upravil(a) The Dig dne 22.6.2007 06:05:28, celkem upraveno 1 x.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám jediu-Chodba:

Mladý padawan:Rada tě chce vidět máš se co nejdříve dostavit do místnosti rady.
Mladý padawan se otočil a odešel. Strim se táké otočil a vydal se do mistnosti rady.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Chrám jediu-Chodba:
Vydal jsme se k místnosti rady. Sem tam jsem pozdravil/poklonil několika mistrům a padawanům, což byl znak toho že mám dobrou náladu.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám jediu-Místnost Rady:

Strim došel před místnost rady bylo tak už několik padawanů. Strim si sedl na sedačku na proti. Mezitím z místnosti vyšel padawan, vypadal velice šťastně.
Šťastný padawan:Tak co taky pro misi? Jo lidi já dostal svoji první misi.
Bylo vidět, že je evidentně šťastný.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Chrám jediu-Místnost Rady:
Několik padwanou mu ještě slovně popřálo, než odešel. Mezitím se postupně volali ostatní padawani. Zůstal jsem tam sám než zaznělo moje jméno.
Padawan Stirm Red.
Zvedl jsem se a vešel do místnosti rady.
Naposledy upravil(a) The Dig dne 22.6.2007 06:05:06, celkem upraveno 1 x.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám jediu-Místnost Rady:

Mistr Kavar:Mladý Stirm Red Tak jen pojď. Dnes ti důležitou otázku položím. Jsi na misi připraven ano či ne?
Padawan se trochu zakoktal při vyslovení ano a proto to raději znovu zopakoval ano jsem připraven mistře, poklonil se ostatním mistrům.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Chrám jediu-Místnost Rady:
Čekal jsem až mi mistři řeknou o mé misi.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám jediu-Místnost Rady:

Mistr Kavar:Ty na Onderon poletíš za princeznou. Vyřešit problémy její musíš. A teď se běž připravit do knihovny zítra v 8:00 ty odlétáš.
Padawan se poklonil a odešel z místnosti.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Chrám jediu:
Takže starej dobrej Onderon... Vydal jsem se připravit si věci. Na ubikaci jsem si rychle zbalil a pak jsme šel studovat informace o onderonu, které jsme ještě neznal.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám jediu-Knihovna:

Strim byl informacemi z knihovny tak unešen, že se tam zapoměl na 2 hodiny. Vyrušil ho až mladý netrpelivý padawan, který potřeboval ke konzoli a žádna nebyla volná.
Mladý padawan:Prosím tě nechceš mě pustit jsi tu už dvě hodiny? A já bych si potřeboval zjistit pár informací.
Strim padawana pustil a odešel do svého pokoje aby se vyspal.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Chrám jediu-ubikace
Nějakou dobu jsem meditoval, pak jsem šel spát. Naštestí jsme si nastavil budíka pro jistotu, kdybych se nevzbudil včas a vyplatilo se. Poté co jsem se vzbudil jsem se šel najíst, abych se pak mohl vydat s plným žaludkem na cestu.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám jediu- jídelna:

Padawan snědl několik porcí jídla a vydal se do pokoje pro věci. Cesta do pokoje trvala jen několik minut. Za to do hangáru to trvalo o poznání déle. Ale ponějakých třiceti minutách došel padawan i do hangáru.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Chrám Jediu - hangár:
V hangáru byl zmatek jako obvykle. Padawani a rytířy jedi tady odlétali na mise, mechanici tady běhali sem a tam opravovat poruchy a zadávat práci doidům, kteří si pobrnkávali svou melodii. Přistoupil jsem k terminálu a začal hledat pro mě určenou loď.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Chrám Jediu - hangár:

Stirm prohledával celou databazi lodí a jejich označení zde v hangáru. Naštěstí našel loď se svým kodem velice rychle. Ještě se ujistil o jejím umístění a vydal se k ní.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“