Mise pro uživatele The Dig

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Chrám Jediu - hangár:
Po chvilce jsem mezi loděmi objevil tu svou loďku. Byla to úplně nová menší stíhačka s minimální výzbrojí, určená především k hyperprostorovím letům. Nasedl jsem do ní, sedadla byla ještě cítit novotou. Ohlásil jsem se letové kontrole a vznesl se do oblak.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Coruscant- Vesmír:

Padawan nechavál svůj počítač aby vypočetl nejrychlejši cestu na Onderon. Mezitím kontroloval všechny ostatní méně potřebné systémy. Počítač asi po 5minutách zablikal. Výpočty už byly dokončeny už zbývalo jen zapnout hyperprostor.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Vesmír:
Stačilo stisknout jediné tlačítko a hvězdy se proměnili v čáry. Lehl jsem si do sedadla a začal jsem dospával to, co jsem v noci nestih.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Vesmír- Cestou na Onderon:

Padawan spal, když ho však vzbudil tvrdý náraz. Nechápavě se zadíval z kokpitu do vesmíru, ale nic neviděl. Nevěděl co mohlo ten náraz způsobit a proto zkontroloval všechny systémy. A hlavně hyperpohon. Vše se zdálo být v pořádku.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Vesmír- Cestou na Onderon:
Chvilku jsem ještě čekal jestli se něco stane. Pokusil jsem se pak vstoupit znovu do hyperprostoru. Nic se ale nestalo. Znovu jsem skontroloval hyperpohon, pořád to hlásilo že je vše v pořádku. Pokusil jsem se vstoupit do hyperprostoru znovu, ale bezvísledně. Bylo mi jasné že asi budu muset někde přistát a podivat se na loď z venku. Podíval jsem se která planeta je odsud nejblíže.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Vesmír- Cestou na Onderon:

Padawan hledal ve světelné mapě. Konečně našel svou polohu. A nejblíže byl Taanab. Padawan proto zapnul řízení a vydal se na danné souřadnice.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Vesmír- Cestou na Onderon:
Cesta trvala bez hyperpohonu poměrně dlouho, nakonec jsem se s lodí dostal až k Taanabu.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Vesmír- Cestou na Onderon:

Padawan se přibližoval k planetě, když zabzučela vysílačka v lodi.
Taanabská centrála:Udejte důvod přistání a ID číslo lodi.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Vesmír
Má loď se porouchala a rád bych přistál na planetě abych ji mohl opravit. odpověděl jsem. Pak jsem jim ještě řekl ID lodi.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Vesmír-Taanab:

Taanabská centrála:Rozumím přistaňte prosím v Doku číslo 45. Posílame vám doprovodný raketoplán.
Padawan zamířil k Planetě, tam už ho čekal doprpovodný raketoplán, který navedl padawanovu loď do doku 45.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Vesmír-Taanab:
Loď jemně dosedla. Vypl jsem lodní sistémy a vylezl ven.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Taanab-Dok 45:

Padawan vystoupil z lodi a už ho čekal uvítací výbor. Ozbrojené stráže na padawana čekali. Mezitím se technici vrhly na opravu lodi.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Taanab-Dok 45:
Přistoupil jsem k uvítacvímu vyboru, který tady na mně čekal.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Taanab-Dok 45:

Kapitán stráže přistoupil blíže k padawanovi. Stráže byli připraveni zasáhnout kdyby se cokoliv stalo.
Kapitán Stráže:Doklady od lodi a vaše.
Kapitán se zamračil a čekla až mu je padawan vydá.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Taanab-Dok 45:
Zatímco jsem jim podával doklady, pomyslel jsem si že bych se tomuhle mohl vyhnout pomocí síly, bohužel nejsem zatím v ovládání mysli moc zběhlí, proto jsem to ani nezkusil.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“