Mise Dashe Spience - "Ametystová pěst"

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hyperprostor


Pravdu máš Alasi!
Podívám se na poručíka vypadá jak zvícviku!
NO ni tak se půjdem podívat za kapitánem!Takže Alasi dojdi pro ty dva do posilovny!Jadene ty dojdi pro zbytek na ubykace!Poklusem
My co sme zbyli se zatím poklusem rozběhneme k brífingové hale počkám až sme tam všichni a pak všichni vstoupíme!
Jednotka Ametystová pšst hlásí příchod!
5eknu v pozoru
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hyperprostor

Velitel se otočil když jste vešly.Á náš cenný náklad,no nic pohov vojáci.Sice jsem řekl že máte být už vybaveni,ale jste A.R.C.,takže vás se asi mé rozkazy netýkají.Díval se přímo na vás.A teď hněte kostrou a koukejte na sebe navléct zbroj a výstroj,nebo to chcete do akce nahatý?!!! Pohyb,pohyb,pohyb!!!Velitel zněl přímo agresivně,překvapilo tě to,ale měl pravdu...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-hyperprostor

Hned jmse zpět veliteli!

Když vyběhnem řeknu hochům!
To nebylo zrovna nejlepší no nic at ste co nejrychlejc jasný?
Rozběhnu se do své kajuty.Začnu na sebe nasazovat brnění.Připnu na sebe vybavení!Nasedím helmu!Receptory na zlepšení zraku hned se přizpůsobí okolí!Chytnu svou E-11 s optikou a rozběhnu se zpět.Do bríf. haly.Počkám až se dostaví jednotka.A vstoupíme do místnosti.
Pane jsme zpět v plné výbavě!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-sektor kolem základny Morgus

Vešly jste do brýfingové místnosti a v tu chvíly jste pocítily slabý otřes.Pochopily jste že Poison vyletěl z hyperprostoru.Velitel na vás hleděl se zjevným překvapením.No dobře,tohle jste zvládly dobře.
Kapitáne,vyletěly jsme z hyperprostoru u základny Morgus,identifikovaly jsme se jak jste přikázal.Morgus je připraven převzít zásilku pane.Dobře děkuji commandére.Interkom utichl.
Takže k věci,v hangáru již na vás čeká Lambda shuttle,odveze vás na základnu,odtamtud už vás řídí commander Rasepo,hlaste se mu hned po příletu.Bude vás čekat nejspíše na velitelství stanice.Toť vše.Odchod!
Vystřihly jste vzorový pozor a zasalutovaly jste,pak odcházíte,jdeš jako poslední z místnosti...Veliteli?...otočil jsi se ve dveřích...Hodně štěstí mladíku.Dodal kapitán s lehkým úsměvem.Zavřely se dveře a ty jsi spěchal za svými muži...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD Poison-sektor kolem základny Morgus

Rozumím pane!A ještě jednou se omlouvám sem příliš zbrklý!
Otočím se běžím se svými muži k hangáru!Na ostatních procházejících je vidět že se diví našim brněním!nevšímám si jich!Běžím do hangáru.Lamba tam opravdu čeká jeak řekl kapitán!
Tak chlapci nasedat!
Jdu jako poslední a zavřu za námi rampu.Zakřičím dopředu na pilota že sme všichni a můžeme letět.Sednu si a čekám až vyletíme!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Sektor kolem stanice Morgus

Za tebou zapadla se zasyčením rampa,rozhlédl jsi se,všichni už seděli na sedačkách a ještě jsi se ani pořádně neusadil a už se raketoplán otřásnul.Zasedl jsi do sedačky a připoutal se.Váš transport odstartoval...
Po 15 minutách letu se v interkomu ozve pilot.Lidi,venku je hodně aktivity,takže se přistání opozdí,prý došlo ke střetu s povstalci,tak je tu chaos.Všude tu lítají stíhačky a přiletěla těžce poškozená modifikovaná Nebulon-B fregata.Interkom utichnul...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Sektor kolem stanice Morgus

Rozumím v pořádku času dost!
Začnu přemýšlet co se asi děje?
J8 mu říkal že tady bude mít uplatnění!On mi nechtěl věřit!No myslím že budeme mít hodně práce!
Čekám až nám povolí přistát a až přistaneme tak se zvednu a uvolním rampu!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Základna Morgus-hranice bothanského sektoru

Asi po dalších 15 minutách se konečně raketoplán známým způsobem zatřese,jak ho tažný paprsek táhne do hangáru.Hned jak dosedáte,vstaváš ze sedačky a otvíráš rampu,tvoji muži ani nečekali na tvé gesto,nebo příkaz,vyrazili hned ven.Vystoupil jsi hned za nima,rampa se zavřela a raketoplán vzlétl.Okamžitě na to se v hangárovém interkomu ozvalo...Jednotka Ametystová pěst hlaste se na můstku u commandéra.Interkom utichnul a k vám přijel malý doprovodný droidík,který vás měl dovést na velitelství...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Základna Morgus-hranice bothanského sektoru


Vystoupím za svými muži trochu naštván nad jejich výstupem ale co!
Takže kluci seřadit do dvou stupu!Nepudeme jako stádo když sme vystupovaliTakže poklusem klus!
Následujeme droida přes všechny chodby až na můstek!
Comandére!Jednotka ametystová pěst přichází dle rozkazu!
Udělám vzorový pozor a zasalutuji!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Základna Morgus-hranice bothanského sektoru

Velitel se k vám otočí.Pohov vojáci,je dobře že jste konečně tady.Nebudeme otálet,věci se daly do pohybu,takže.Vaše jednotka dostala úkol letět na Bothawui,domovskou planetu Bothanů.Váš cíl je sabotáž a likvidace,pro bezpečnost mise vám cíle budou identifikovány až na palubě transportu,jeden z pašeráků pracující pro Impérium věrně,vás tam odveze.Nemusím vám připomínat,že jde o tajnou akci,takže plížení a ticho,ale to vám říkat asi nemusím že?Jakmile budete se vším hotovi,pašerák vás vyzvedne,to bude na vás kde.Toť vše,nyní běžte do hangáru a leťte,vše je již připraveno.Nějaké dotazy?Podíval se commander Rasepo přísným,ale trpělivím pohledem...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Základna Morgus-hranice bothanského sektoru

Já myslím že ne pane!
Otočím se a v čele svých vojáků se vracím do hangáru.Proběhneme spletí uliček a doběhneme do hangáru!Rozhlédnu se a najdu transport pro nás!
Tak chlapci nastupuvot!!
5eknu a jako vždy nastoupím poslední a zavřu rampu!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Stanice Morgus-hranice bothanského sektoru

Byl to malý nákladní Freighter a jeho pilot už vás čekal.Takže vy Imperiálové zas jdete něco masit jo? No když to tak musí bejt.Hele poletíme ale rychle,nechci se zdržovat na tomhle území jasný,tak se koukejte držet,protože pásy na sedačkách nejsou hehehe.Byl to takový ten slizký rodian,kterých jsi už za svůj život viděl dost...Jo Kdyby něco,jsem v kabině,udělejte si pohodlí vašnostové.S těmi slovy odešel...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Stanice Morgus-hranice bothanského sektoru

Masit nikoho ale co tak už lette!
Jdeme masit rebelskou špínu a ty bonthany kteří nám ukradli plány bitevcní stanice!
Sednu si a držím se abych se neválel po zemi!Postupně tikám pohledem po lodi a po svých mužích čekám na vzlet a následnou cestu!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta na Bothawui

Na to že jste byly v nákladovém prostoru freighteru jste téměř vzlet nepocítily,pochopil jsi že Rodián je zjevně zkušený pilot freighterů.Let byl klidný,i když ve tvém nitru jsi byl nervózní,tvoji muži podřimovaly a z nedalekého kokpitu jsi uslyšel hízdání.Byla to zvláštní písnička,kterou si rodián pískal,ale byla melodická.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Cesta na Bothawui

Přemýšlel sem nad misí protože sem zvyklí na tvrdý boj a ne na tiché záškodnictví.No nic nějak to bude muset jít!Přidal sem se k podřimujícím mužům!Na rtech mi také zní ta chytlavá melodie co si brouká ten Rodian.Je zkušený ilot snad nás tam doveze v celku!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“